Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
lidka - 2015-04-26 16:23:04 odpowiedz | cytuj
Witam.Czy ktoś z was pracował przy sadzeniu szparaga w firmie Tchiermann lub wie coś na ten temat.Chodzi mi o to czy kobiety też sadzą szparagi,od kiedy trwa takie sadzenie i ile w przybliżeniu można zarobić.I czy szparagi tam sadzi się ręcznie czy maszynowo.Może jakies Panie tam pracowły i mogłyby mi przybliżyć troszkę ten temat.
zdjecie uzytkownika
nikolas - 2015-04-29 12:21:02 odpowiedz | cytuj
hej Lidka. .sadzilem szparag ale nie u tirmana .Raczej maszynowo sie sadzi kobieta tez moze jesli masz taka okazje to dobra praca lekka . .:) pozdrawiam .
zdjecie uzytkownika
lidka - 2015-04-29 12:32:04 odpowiedz | cytuj
A możesz mi powiedzieć w od kiedy zaczyna się sadzić.
zdjecie uzytkownika
nikolas - 2015-04-29 19:33:58 odpowiedz | cytuj
ja to w kwietniu sadzilem 2 jak pamietam ale nie wim jak inni sadza a co masz taka okazje jechac?:)
zdjecie uzytkownika
lidka - 2015-04-30 08:04:56 odpowiedz | cytuj
Wysłałam papiery do tego Tchiermanna i oni mają tam różne prace i teraz jest zbiór szparaga i dla kobitek praca na hali pakowanie itp. ale podobno jest mały wysyp i na razie mało ludzi potrzebują,i w pierwszej kolejności biorą osoby co juz tam pracowały.Bo w maju to zaczynaja sie truskawki ale tutaj to nie wiem czy mój kręgosłup by wytrzymał i podobno właśnie sadzenie wiec wolałbym na to jak mówisz że nie jest tak żle.Dlatego moze sama zadzwonie i sie na to zapisze.
zdjecie uzytkownika
nikolas - 2015-04-30 11:50:04 odpowiedz | cytuj
U tirmana chyba ogolnie jest ciezko z tego co slyszalem. .ale jak ktos juz pracowal to luzik. A wiem wiem kopalem szparag jak sie ma ten krzywy noz to przejebane. A truskawka ujdzie. .:) a skad jestes? Jak chcesz mozemy popisac na priv.
zdjecie uzytkownika
lidka - 2015-05-01 09:29:17 odpowiedz | cytuj
Dzięki za informacje ale chyba odpuszcze sobie ten wyjazd przynajmniej jeśli chodzi o szparagi.Wczoraj weszłam sobie na forum o pracy w firmie Tchiermann i jak poczytałam ostatnie wpisy ludzi co właśnie wrócili to mam duże wątpliwości czy warto tam jechać.Może jak coś to faktycznie pomyślę o truskawce może mój kręgosłup jakoś to przetrzyma jest jeszcze podobno zbiór rzepy i borówki ale to dopiero w czerwcu.Ja jestem z woj.łódzkiego.
zdjecie uzytkownika
nikolas - 2015-05-01 12:47:04 odpowiedz | cytuj
tzn nie patrz na opinie innych bo to sa ludzie niedajacy sie do pracy . .ktorym wszystko przeszkadza a jadac tam mysla ze to wakacje z doswiadczenia to wiem. :) jak chcesz to moge dac ci namiar na truskawke itp. Ale nie na forum . Ja jestem twoim sasiednim wojewudztwem.:)
zdjecie uzytkownika
lidka - 2015-05-01 16:12:48 odpowiedz | cytuj
To mógłbyś mi podać te namiary na truskawkę.To jest mój meil kowalczyklidia1977@wp.pl
alert