Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Alberto - 2015-04-18 01:21:39 odpowiedz | cytuj
Mam 40 lat jestem żonaty i mam 3 dzieci. Miesiąc temu zamknąłem własną działalność gospodarczą tj. warsztat samochodowy i nie widzę perspektywy na znalezienie pracy i zarobienie normalnych pieniędzy. W związku z powyższym szukam osoby lub osób chętnych do wspólnego wyjazdu. Na obecnym etapie nie mam nic konkretnego do zaproponowania. Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail albert.piotrowski@vp.pl lub 0-515 237-611 Jestem z Węgrowa woj. mazowieckie
zdjecie uzytkownika
groomer - 2015-05-15 11:16:36 odpowiedz | cytuj
Masz dość życia w tym kraju – wyjedźmy wspólnie do Hiszpanii

Chętnie nawiąże kontakt z osobą lub małżeństwem które ma dość życia w naszym pięknym kraju i myśli o emigracji na stałe.
Jestem zmęczony życiem w Polsce i postanowiłem że nie dam się już okradać naszemu kochanemu Państwu z wizją emerytury 750 zł
Ja planuje wyjazd do Hiszpanii najlepiej Alicanta lub Valencja .
Planuje wyjechać wraz z żoną najdalej w czerwcu br i założyć własną działalność którą tu w Polsce prowadziłem przez wiele lat i znam się na tym jak mało kto – są to usługi Groomerskie czyli salon dla psów i kotów -
Wiem że te usługi w takim kraju jak Hiszpania są dość dobrze płatne i nieograniczone sezonowością jak w Polsce z uwagi na okres zimowo jesienny.
Mając fach w ręku daje to większe szanse na utrzymanie i normalne życie nie prosząc się nikogo o pracę
Znam w Valencji osobę która tam mieszka od lat i pomoże nam ewentualnie w załatwianiu wszystkich formalności urzędowych i innych spraw związanych z zamieszkaniem i wynajęciem lokalu pod tą działalność.
Chętnie weźmiemy kogoś kto myśli podobnie i wspólnie z nami wyjedzie mając na uwadze że doinwestuje trochę ten start na obczyźnie bo wspólnie jest raźniej i koszty są mniejsze choćby na początku.
Jeśli i ty masz trochę odłożonych pieniędzy możesz jechać i spróbować z nami zacząć życie od nowa.
Przyuczę chętnie do tego zawodu daną osobę a także planuje przy salonie robić inne usługi pobieżne więc pracy nie zbraknie dla nas wspólnie.
O szczegółach tylko na e-mail groomer.partner@vp.pl
zdjecie uzytkownika
monika35 - 2015-06-28 19:31:39 odpowiedz | cytuj
Ja szukam kogoś, kto chce wyjechać dorobić do Niemiec. Szukam ofert np. tutaj http://praca-niemcy.com - chętnie wyjadę z kimś np. do tej samej fabryki, razem raźniej! Ktoś chętny? Proszę o komentarz :)
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2015-07-02 09:54:44 odpowiedz | cytuj
Witam, wyjechała już pani do Niemiec? Szukam kontaktów do wyjazdu, żeby było właśnie raźniej. Mój mail kolodziejkati@onet.pl
zdjecie uzytkownika
bobbi - 2015-07-17 15:25:54 odpowiedz | cytuj
monika35 - 2015-06-28 19:31:39

Ja szukam kogoś, kto chce wyjechać dorobić do Niemiec. Szukam ofert np. tutaj http://praca-niemcy.com - chętnie wyjadę z kimś np. do tej samej fabryki, razem raźniej! Ktoś chętny? Proszę o komentarz :)
Ja również szukam osoby do wspólnego wyjazdu, najlepiej jakieś zbiory albo produkcja, bo nie znam zbyt dobrze niemieckiego. proszę o kontakt na boobi87@op.pl
zdjecie uzytkownika
siostra78 - 2015-08-11 20:24:36 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś wyjezdżał z tą agencją Beta Acvtiv http://www.praca-niemcy.com/agencje-pracy,2,2,1885,178,1885 - praca dla pielęgniarek?
zdjecie uzytkownika
Agata - 2015-09-14 13:19:39 odpowiedz | cytuj
Witam,ja też szukam kogoś z kim mogłabym wyjechać do pracy w niemczech,najlepiej na produkcję ..też nie znam języka :)
Proszę pisać na e-mail agatalewandowska71@wp.pl
zdjecie uzytkownika
anna35 - 2015-09-28 07:50:33 odpowiedz | cytuj
Witam. Mam na imię Ania 35lat wraz z koleżanką lat 20 chcemy wyjechać do pracy przy produkcji do Niemiec, fajne ogłoszenia są na stronie pracaniemcy24.pl czy jest to strona godna polecenia? boimy się trochę bo nie znamy języka. Może ktoś cos wie?
zdjecie uzytkownika
- 2015-09-28 07:52:52 odpowiedz | cytuj
anna35 - 2015-09-28 07:50:33

Witam. Mam na imię Ania 35lat wraz z koleżanką lat 20 chcemy wyjechać do pracy przy produkcji do Niemiec, fajne ogłoszenia są na stronie pracaniemcy24.pl czy jest to strona godna polecenia? boimy się trochę bo nie znamy języka. Może ktoś cos wie?
piszcie na maila w sprawie chętnych do pracy a.her@vp.pl wyjechać chciałybyśmy w październiku
zdjecie uzytkownika
Jagoda - 2015-10-04 12:09:44 odpowiedz | cytuj
Witam! Również poszukuję kogoś do wspólnego wyjazdu za granicę. Mam 21 lat, j.angielski znam w stopniu komunikatywnym natomiast jezyka niemieckiego nie znam wcale. Jestem z województwa pomorskiego. Interesuja mnie oferty pracy w Anglii, Holandii, Irlandii czy nawet Niemczech, bo jesli druga osoba zna język to i samemu można sobie szybko język przyswoić. Pracowałam już za granicą jako pomoc kuchenna, aczkolwiek praca na produkcji czy w charakterze pani sprzatajacej czy opiekuna medycznego też by mi odpowiadała.
Nic konkretnego nie mam jeszcze na oku. Wyjechać chciałabym jeszcze w tym miesiącu.
Jeżeli byłby ktos zdecydowany do wspólnego wyjazdu to zapraszam do kontaktu: gratka1994@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Kuba90 - 2015-10-13 12:50:08 odpowiedz | cytuj
Również jestem zainteresowany praca w NIemcech na produkcji ? Znajcie godne poleceia biura, pośredników ??
zdjecie uzytkownika
kamil - 2015-10-19 10:09:54 odpowiedz | cytuj
witam,szukam kogoś na wspólny wyjazd do niemiec bądź gdzie indziej najlepiej do budowlanki ,nie znam j.obcych a we dwoje zawsze lepiej.pozdrawiam
kamil889@poczta.onet.pl
zdjecie uzytkownika
- 2015-10-20 16:16:30 odpowiedz | cytuj
Alberto - 2015-04-18 01:21:39

Mam 40 lat jestem żonaty i mam 3 dzieci. Miesiąc temu zamknąłem własną działalność gospodarczą tj. warsztat samochodowy i nie widzę perspektywy na znalezienie pracy i zarobienie normalnych pieniędzy. W związku z powyższym szukam osoby lub osób chętnych do wspólnego wyjazdu. Na obecnym etapie nie mam nic konkretnego do zaproponowania. Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail albert.piotrowski@vp.pl lub 0-515 237-611 Jestem z Węgrowa woj. mazowieckie
Witam proszę o kontakt na assolo@o2.pl pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
assolo - 2015-10-20 16:23:35 odpowiedz | cytuj
Proszę o kontakt na emalia assolo@o2.pl pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Kristoph - 2015-10-26 09:48:43 odpowiedz | cytuj
Witam! Również chętnie wyjadę za granicę. Najlepiej praca na produkcji, pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Kristoph - 2015-10-26 09:49:40 odpowiedz | cytuj
Kontakt: kristoph123@o2.pl
zdjecie uzytkownika
- 2015-10-29 12:58:47 odpowiedz | cytuj
Słuchajcie polecam wam żeby te wyjazdy taniej wyszły bilety lotnicze https://www.fru.pl/ ja sam z tego korzystam. Latam do francji.
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 15:15:36 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
hej - 2015-12-18 22:40:17 odpowiedz | cytuj
ja bym chciała wyjechać koleżanki miały mi zalatwic prace ale caly czas gadaja tylko co miesiąc mi mowia i mi się wydaje ze chyba specjalnie gadaja
zdjecie uzytkownika
Ilona25 - 2015-12-22 09:34:01 odpowiedz | cytuj
Drogie Panie możecie poszukać również ciekawych ofert pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem https://avanti-medic.eu/ Firma oferuje pełne ubezpieczenie, po przepracowaniu odpowiedniego okresu jest możliwość uzyskania niemieckiej emerytury. Dodatkowo wypłaty są często przed terminem.
zdjecie uzytkownika
idzi - 2016-02-10 16:36:23 odpowiedz | cytuj
szukam kogos kto pojedzie ze mna do niemiec, najlepiej z wlasnym samochodem z podkarpacia
zdjecie uzytkownika
idzi - 2016-02-10 16:41:20 odpowiedz | cytuj
idzi@vip.onet.pl
zdjecie uzytkownika
Czeski24 - 2016-08-30 09:23:13 odpowiedz | cytuj
Witam byłem w Niemczech w Listopadzie z tej strony raczej bym nie polecał ,ja akurat trafiłem na patologie ciągle im było mało i mało i zwracano sie do nas jak do świń ,Ale także jestem zainteresowany wyjazdem więc proszę pisać na boks1998@o2.pl
alert