Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mackola - 2015-03-24 14:47:30 odpowiedz | cytuj
Przestrzegam przed rzekomymi ofertami pracy od cwaniaka, ktory podaje się za Jacka Malacha. Oferuje pracę przy pakowaniu i sortowaniu odzieży w Oslo dla firmy Helly Hansen, warunkiem rozpoczęcia pracy jest przelanie pieniędzy na poczcie za "zakwaterowanie". Posługuje się numerem +34603-388-966 Z daleka od tego oszusta!

Treść jednego z jego ogłoszeń:
Stanowisko:
PRACA W HURTOWNI ODZIEZOWEJ NORWAY - OSLO OD ZARAZ
Miejsce pracy: Norwegia, , Oslo
Opis stanowiska:
Pilnie poszukiwani pracownicy do pakowania i sortowania odziezy kobiety oraz mezczyzni.
Oferta:
-pakowanie odziezy do kartonowych pudelek oraz przygotowanie paczek do wysylki
-skanowanie paczek oraz naklejanie kodow
Wymagania:
-dobra kondycja fizyczna
-mozliwosc podjecia pracy od zaraz
-mile widziane doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu na kontrakt z norweskim pracodawca
-okres zatrudnienia z mozliwoscia wykonywania nadgodziny i uzyskania kontraktu na stale
-opieke polskich kordynatorow w zakladnie pracy
-zamieszkanie na koszt pracownika w mieszkaniach obok zakladu pracy
-pensja od : 166 NOK
Aplikacja:
Rekrutacja pytania oraz zapisy prowadzone bedzia pod numerem tel : +34603388966 - p. Jacek Malach. Ogloszenie wazne do usuniecia.
zdjecie uzytkownika
jeż - 2015-03-25 18:54:22 odpowiedz | cytuj
Ten sam typ dodaje podobne oferty pracy w Niemczech. Tylko najgorsza kurwa potrafi żerować w ten sposób
zdjecie uzytkownika
agnieszka - 2015-03-27 10:45:57 odpowiedz | cytuj
dzisiaj rozmawiałam z tym gościem,tłumaczył mi że osobiście muszę wpłacić 900 zł za mieszkanie,dziwne że po tygodniu dają zaliczki,a za mieszkanie trzeba płacić dwa miesiące z góry?a skąd wiesz że to oszust?pytam z ciekawości
zdjecie uzytkownika
Adam - 2015-03-29 11:29:21 odpowiedz | cytuj
Ja sie kontaktowalem z nimi i nic nie trzeba bylo wplacac z tego co zrozumialem , ale wpisalem nazwisko do internetu a tu takie rzeczy. juz mam od nich dokumenty i w srode ma byc bylet , ciekawe co z tym dalej zrobic jak juz mam wyszystko i mam sie znim spotkac przed wylotem 3
zdjecie uzytkownika
dimerek - 2015-03-30 11:06:15 odpowiedz | cytuj
czy ktos cos wpłacał lub pracowal przez tego pana może ktoś coś więcej napisać ??
zdjecie uzytkownika
kp - 2015-03-30 15:01:51 odpowiedz | cytuj
to oszust ja wplacalem z kolega mial wyslac papiery a od 2 dni nie odbiera tel
zdjecie uzytkownika
Robert - 2015-03-30 18:55:06 odpowiedz | cytuj
Ludzie nie bądźcie naiwni i nie dajcie się wykiwać Żaden uczciwy pracodawca nie będzie od was wymagał wcześniejszych opłat za mieszkanie, przejazd itp.

Już na wstępie powinno wam się wydać podejrzane, że posługuje się on hiszpańskim numerem telefonu. Druga sprawa, dla jakiej firmy rekrutacyjnej pracuje ten oszust? Żadnej. Żeruje na waszej trudnej sytuacji i bezczelnie potrafi obiecać pracę pod warunkiem wcześniejszej wpłaty. To jest stary sposób i niestety wiele ludzi nacina się na niego.

Jeżeli nie chcecie stracić pare stów, nie wysyłajcie żądnych pieniędzy, bo później zerowe szanse na odzyskanie pieniędzy!

Sprawa została już zgłoszona na policje.

zdjecie uzytkownika
adrian - 2015-04-07 11:34:32 odpowiedz | cytuj
Cwaniaczek zmienił numer i teraz ogłasza się z pracą w Danii. Omijać szerokim łukiem!!!

A to jego ogłoszenie:

Praca Dania odziez pakowanie

Woj.: Zagranica
Miasto: Dania

Data dodania:06 Kwietnia 2015

Powrót do listy ogłoszeń Praca Dania pakowanie,skanowanie odziezy

Poszukujemy nowych pracownikow do pakowania , skanowania , pikowania odziezy w Danii na magazynie.

Nie jest wymagane wczesniejsze doswiadczenie w pikowaniu , pakowaniu odziezy.

Wymagamy : Wieku min. 18 lat , niekaralnosc , wazny paszport lub dowod osobisty , chec do pracy w zespole ,mozliwosc wyjazdu na min. 3 miesiace.

Oferujemy : Stawke godzinowa w przeliczeniu na euor 8.22 , ubezpieczenie , kontrakt pracy Dunski , zakwaterowanie , przelot , pomoc w jezyku.

Kontakt do zapisow bedzie prowadzony wylacznie telefonicznie pod numerem telefonu : +34604113427
zdjecie uzytkownika
adrian - 2015-04-07 13:07:11 odpowiedz | cytuj
to jego nowy numer +34604113427
zdjecie uzytkownika
zozo - 2015-04-07 14:39:13 odpowiedz | cytuj
w ogłoszeniach na innych stronach ogłasza się jako

Tomasz Rycek
dennma@wp.pl
tel.: 0034604113427
Gdynia
Kosciuszki 3
zdjecie uzytkownika
szukam - 2015-04-22 00:35:56 odpowiedz | cytuj
witam szukam ludzi oszukanych przez osobe która oferowała prace za granica i podawała sie jako

Jacek Malach tel +34603-388-966
Tomasz Rycek
dennma@wp.pl
tel.: 0034604113427
Gdynia
Kosciuszki 3
zdjecie uzytkownika
fafel33 - 2015-06-15 16:27:22 odpowiedz | cytuj
+34 to kierunkowy na Hiszpanie
wiec kto wierzy ze koles załatwia prce w innych państwach??? podajac adres w Gdyni powinien podac polski numer telefonu chyba normalne
podając zagraniczny numer policja nic nie może zrobić
alert