Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
online - 2015-03-08 14:41:47 odpowiedz | cytuj
Chcę dołączyć do męża pracującego w Niemczech w okolicy Dusseldorfu/ Duisburga.
Znam angielski, rosyjski, trochę turecki i serbski, ale z niemieckim kruchutko. Oczywiście chętnie pójdę na miejscu na kurs, ale przede wszystkim chcę na niego zapracować.
Szukam możliwości zatrudnienia przez agencję pracy na początek, ale strony niemieckojęzyczne są póki co dla mnie nieczytelne... ;)
Mam sporo różnych umiejętności, szczególnie w branży turystycznej, hotelarskiej i biurowej.
Może ktoś podpowiedzieć gdzie się zgłosić i poprosić o poszukanie dla mnie pracy w Niemczech?
Może zechce ktoś pomóc? mail: online2012@op.pl
zdjecie uzytkownika
piter - 2015-04-30 11:04:48 odpowiedz | cytuj
Cześć, dopiero wróciłem z projektu z Duisburga pracowałem tam jako operator wózków widłowych ale ze znajomością niemieckiego. Pracowałem w firmie HR XP - z tego co wiem mają też inne oferty pracy. niektóre bez znajomości języka. Nie wiem czy akurat w Duisburgu i Düsseldorfie, ale polecam Ci tę firmę z czystym sumieniem.
zdjecie uzytkownika
Monika - 2015-10-01 16:37:16 odpowiedz | cytuj
Hej, miałam podobny problem mój mąż wyjechał za pracą do niemiec a ja nie chciałam tu sama być i wyjechałam do opieki nad osobami starszymi z firmą Medipe. Miałam stałem pieniądze, mogłam skorzystać z kursu, i podszkoliłam bardzo niemiecki. I wiele możliwości sie otworzyło. DO dziś opiekuje sie osobami w niemczech.
zdjecie uzytkownika
Monika - 2015-10-28 15:14:43 odpowiedz | cytuj
Tak, to jest bardzo dobre rozwiązanie. Ja też pracuje jako opiekunka ale jeżdżę z http://www.aktivmed24.pl u nich o tyle jest fajnie, że można wybrać sobie miasto w jakim chce się pracować. Więc dla Ciebie to idealne bo możesz wybrać tak by być blisko męża. Ja jestem zadowolona i dobrze mi się z nimi współpracuje.
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 15:17:28 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
alert