Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
kamil - 2015-02-24 13:40:30 odpowiedz | cytuj
Witam was czy mial ktos z nimi do czynienia oferuja pomoc po przyjedzie do angli z zalatwieniem pokoju,pracy glownie na magazynach i budowie pmagaja równiez zalatwic numer Nin itp sprawy,ma ktos jakies info to prosze o wiadomosc z gory dzieki.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2015-02-26 11:49:44 odpowiedz | cytuj
Nikt o nich nic nie slyszal bardzo pilnie potrzebuje jakis informacji na ich temat prosze o odp.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-03-15 12:29:16 odpowiedz | cytuj
Tak się składa że chce skorzystać z ich pomocy i jest bardzo mało info na ich temat.
zdjecie uzytkownika
kiki - 2015-04-29 09:52:16 odpowiedz | cytuj
Kamil udało ci się coś dowiedzieć bo ja też chcę skorzystać z ich pomocy
zdjecie uzytkownika
iga - 2015-04-29 13:23:25 odpowiedz | cytuj
Ale to jest jakaś agencja pośrednictwa pracy i angielska czy polska.I czy swoja siedzibę mają w Londynie czy w Polsce.Podajcie namiar tzn.gdzie się znajduje chodzi mi o adres mam kolezankę w Londynie to mogłaby mi to sprawdzić tylko muszę wiedzieć gdzie się mieśći biuro żeby wiedziała gdzie szukać bo Londyn jest duży.
zdjecie uzytkownika
Lesio - 2015-05-25 11:55:20 odpowiedz | cytuj
kamil - 2015-02-24 13:40:30

Witam was czy mial ktos z nimi do czynienia oferuja pomoc po przyjedzie do angli z zalatwieniem pokoju,pracy glownie na magazynach i budowie pmagaja równiez zalatwic numer Nin itp sprawy,ma ktos jakies info to prosze o wiadomosc z gory dzieki.
Tak ja pojechałem na ryzyko i pracuje dzieki ich pomocy,i nie można nic złe powiedzieć ze cos jest nie tak z nimi.
Biura to chyba nie maja bo mnie po przyjeździe wzięli do swojego domu,wypiłem kawe ,zawiezli na pokoj i na drugi dzien pojechałem z Ewelina otworzyć konto bankowe,potem na trzeci dzien na spotkanie o nr NIN ,miedzy czasie zdałem Cscs .
I od 5 albo 6 dnia pobytu na wyspach poszedłem do pracy.

zdjecie uzytkownika
seba - 2015-12-12 07:43:21 odpowiedz | cytuj
Witam tez sie skontaktowałem z tą firma czy ktoś jeszcze ma zamiar lub juz wyjechał dzięki tej firmie.
zdjecie uzytkownika
- 2015-12-12 07:44:59 odpowiedz | cytuj
kamil - 2015-02-24 13:40:30

Kamil wyjechałeś z tą firmą możesz coś od siebie dodać
zdjecie uzytkownika
test - 2015-12-12 14:59:47 odpowiedz | cytuj
test
zdjecie uzytkownika
andi - 2015-12-15 17:09:45 odpowiedz | cytuj
tez sie kontaktowalem z nimi chce wyjechac w styczniu ale troche sie boje zadnych opini na ich temat
zdjecie uzytkownika
- 2015-12-18 13:33:05 odpowiedz | cytuj
Tez ci mówili żebyś kontaktował sie z nimi pod koniec stycznia ?
zdjecie uzytkownika
andi - 2015-12-18 20:52:56 odpowiedz | cytuj
na poczatek lutego ale puzniej napisal ze jakis gosc nie przyjedzie i moze 20 stycznia szkoda ze nikt sie nie wypowiada czy mu sie udalo
zdjecie uzytkownika
seba - 2015-12-19 19:13:51 odpowiedz | cytuj
Moze sie ktos wypowie.A ta opłate to oni pobieraja po wyrobieniu nin i konta bankowego przed rozpoczeciem pracy tak wynika z opisu 75 funtów dostałeś na maila regulamin.
zdjecie uzytkownika
andi - 2015-12-22 12:44:36 odpowiedz | cytuj
Za cscs pobieraja z gory reszte w ratach jak bedziesz pracoal tak jest w regulaminie
zdjecie uzytkownika
kolarka - 2016-01-07 20:33:16 odpowiedz | cytuj
a prace tez znajduja? biora za to jakas opłate?
zdjecie uzytkownika
Damian - 2016-01-24 02:36:20 odpowiedz | cytuj
Witam
Szkoda ze tego nie widziałem wcześniej -ja osobiście jestem przez nich w Londynie i jeszcze ze 40 osób których znam ja ,a tych co nie znam to pewnie cała masa.
Pewny i bezpieczny start ,nie zostawią żadnego budowlańca czy pomocnika bez pracy.
Nawet jak skończy się jedna praca to znajda drugą -a przez agencje byłby zjazd do polski po zakończeniu pracy.
Dziwi mnie ze każdy jak już ma pracę to już nie wejdzie i nie skomentuje.
Podaje email do siebi ,wieczorami jestem dostepny na fb
damian17vip@interia.pl
zdjecie uzytkownika
romek17 - 2016-02-01 16:54:19 odpowiedz | cytuj
a jak z językiem i dokładnie w jakiej firmie pracujecie jakie stawki ?
zdjecie uzytkownika
wojtek - 2016-02-05 17:19:30 odpowiedz | cytuj
ja niby miałem miec gwarantowane 360F na tydzien netto ,a dostałem 480F netto z sobota ,taka prace mi znaleźli .
Ale teraz juz działam na własna reke -ale na start w Londynie polecam .
zdjecie uzytkownika
romek17 - 2016-02-06 20:05:45 odpowiedz | cytuj
wojtek - 2016-02-05 17:19:30

ja niby miałem miec gwarantowane 360F na tydzien netto ,a dostałem 480F netto z sobota ,taka prace mi znaleźli .
Ale teraz juz działam na własna reke -ale na start w Londynie polecam .
a co dokładnie robisz i jak z opłatami za mieszkanie
zdjecie uzytkownika
szymonhs - 2016-02-22 23:10:30 odpowiedz | cytuj
UWAGA TO OSZUŚCI!!!!!!!!!! JEŚLI CIEBIE TEŻ OSZUKALI PISZ NA xxx taka ostatnia się opinia pokazała. To jak to w końcu z nimi?
zdjecie uzytkownika
miki - 2016-02-23 02:19:29 odpowiedz | cytuj
szymonhs - 2016-02-22 23:10:30

UWAGA TO OSZUŚCI!!!!!!!!!! JEŚLI CIEBIE TEŻ OSZUKALI PISZ NA xxx taka ostatnia się opinia pokazała. To jak to w końcu z nimi?
szymonhs a jak ja bym na twoją zonę lub dziewczynę ktoś powiedział ze np sie pusz..a to była by to prawda?
Dlaczego się nie odniesiesz do innych postów ludzi którzy są i pracują dzieki arga.
Zobaczyłeś jeden post jakiegoś ogórka co udostępnił nawet na swojej stronie,nawet jego znajomi nie polubili .Nawet nie skomentowali.
Ale też na tyle osób ktoś może być niezadowolony,różni pseudo fachowcy przyjezdzaja co nie nadaja sie do niczego.
Też ludzie miejscowi nie lubią bo pracują przez agencje za minimalną i siedzą tu po kilka lat i mają 200f na tydzień przez agencje,a przyjedzie chlopak z polski bez jezyka ,bez doświadczenia i ma np 400F na tydzień. jak coś umie.
zdjecie uzytkownika
miki - 2016-02-23 02:43:38 odpowiedz | cytuj
za prace nie pobierają żadnych opłat.
Oni też ci nie płaca bo cię nie zatrudniają.To nie agencja pracy a biuro ksiegowe,pobierają opłaty za swoje usługi
-za to że pojadą z toba do banku,na spotkanie o NIN itp itd.
I to nie żadna duża firma ,tylko obsługuje to pani Marzena i z tego żyje,kiedys byl jeszcze facet ktory jej pomagał ale teraz jest tylko pani Marzena.
I dlatego nie weżmie was hurtem tylko pojedyncze osoby.i co ważne jak sie ty dostosujesz to pracy ci nie braknie i nikt cie oszuka.
bez sensu to moje pisanie-dorosli jesteście.a jak jesteście dziecmi to dalej komentujcie.

zdjecie uzytkownika
ania - 2016-02-23 16:08:28 odpowiedz | cytuj
i konto tego pana co wystawił i mowi ze oszuści to nie jest konto jego tylko jakiegoś atlety. co za frajer albo konkurencja
zdjecie uzytkownika
szymonhs - 2016-02-23 22:28:36 odpowiedz | cytuj
Szybkie odpowiedzi. Dzięki ;) Oczywiście patrzę na większość i widzę jak jest, sam mam zamiar wyjechać z ich pomocą. Dlatego tez chciałem zweryfikowac, o co chodzi. Oczywiście maila do niego napisałem i nic...
zdjecie uzytkownika
miki - 2016-02-26 01:24:58 odpowiedz | cytuj
Musisz pisać,wiadomośći trafiają do spamu albo zadzwoń sobie i po problemie ,mają gg,fanpage ,kontakt złapiesz napewno

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Magda - 2016-03-03 00:56:57 odpowiedz | cytuj
ja też mogę potwierdzić że warto skorzystać z pomocy pani Marzeny (duży plus za wszystko,za pokój ,pomoc z Nin,kontem ,tłumaczeniem i z praca e 3 dzień po przyjeździe
zdjecie uzytkownika
romek17 - 2016-03-03 19:17:36 odpowiedz | cytuj
jesli ktoś już będzie pracował u nich to niech napisze jakie są koszty mieszkania itp .zarobki za pomocnika z doświadczeniem
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2016-03-06 16:26:26 odpowiedz | cytuj
-ja mam 80f na dzien,praca od pon do piatku od 8-17 czyli 400F na tydzien,za pokoj place 100na tydz,dlatego lepiej jechac para bo taniej,pracuje w centrum londynu
zdjecie uzytkownika
hazo428 - 2016-08-21 21:34:55 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o dojazd do Anglii to Arga odbiera cie z dworca czy lotniska ?
zdjecie uzytkownika
andrzej - 2016-10-12 17:49:39 odpowiedz | cytuj
ja dojechalem do victoria station i mnie odebrali z dworca.
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2016-10-13 03:41:50 odpowiedz | cytuj
Ktoś już korzystał z pomocy tej firmy ? Jakie macie opinie ? Jestem zainteresowany ich ofertą i zastanawiam się nad wyjazdem :)
zdjecie uzytkownika
K - 2016-10-14 00:59:21 odpowiedz | cytuj
Cytuję:
"Dla naszego klienta poszukujemy pracownikow budowlanych (pomocnikow oraz fachowcow - stolarzy, hydraulikow, murarzy, elektrykow, itp)
Praca dla solidnych pracownikow na stale.

Zakwaterowanie bezpłatne, zagwarantowane przez pracodawcę ( kwatery w odleglosci 5 min od budowy)"

Po odpowiedzi na ogłoszenie dostajemy maila - tylko fragment przytoczę:

"* FINANSE: na wyjazd do pracy w Londynie sugerujemy zabezpieczyc sie finansowo w kwocie min 800-850 funtów. Jest to kwota wyliczona na podstawie kalkulacji wszystkich kosztów, ktore bedzie pan musial poniesc tuz przyjezdzie az do pierwszej wyplaty. Wliczamy tu wynajmu pokoju, ( 100-110 funtów tygodniowo plus jedno lub dwutygodniowy depozyt, wiec moze byc nawet 300 f do zaplacenia w pierwszym dniu ), koszt karty CSCS ( 160f ), bilety na przejazdy ( ok.40f tygodniowo ), wyzywienie ( ok. 50 f tygodniowo ) oraz pierwsza rata naszej prowizji ( 75 funtów). Pierwsza wyplate otrzyma pan najwczesniej po 3 tygodniach ( pozniej juz co tydzien ), wiec zapewne trzeba bedzie zaplacic przynajmniej jeszcze raz lub dwa za pokoj, kolejne bilety i wyzywienie....Kwota 800 funtów jest minimalna do spokojnego przetrwania do pierwszej wyplaty, bez stresu i obawy o brak srodków do zycia."

Czyli o darmowym nocelgu ZAPOMNIJCIE !! TO ŚCIEMA I WABIK !!
Karta CSCS kosztuje 20 funtów u nich 160 !!
Okazuje się, że pracy tak naprawdę nie mają konkretnej, tylko może znajdą !!
Dla mnie omijać !!!
zdjecie uzytkownika
Pan z Leyton - 2016-11-18 00:51:26 odpowiedz | cytuj
A ja znam z 20 osob z argi gdzie wszyscy pracuja i mieszkaja na e11(dzielnica LEYTONSTONE)-TY piszac ze to sciema piszesz glupoty wyssane z palca.
Praca z zakwaterowaniem byla w KENT obok Londynu -sam tam pracowalem bo nie mialem kasy na wynajem .
Nastepna sprawa to karta cscs piszesz ze to koszt 20 f -ja Cie prosze poczytaj ,zadzwon do firm ktore wyrabiaja karty cscs to zobaczysz ile kosztuje.
W regulaminie jasno pisze ze nie musisz robic u nich karty cscs tylko ze musisz miec karte cscs,a gdzie ja ty zrobisz to juz twoja sprawa.
Ale ci gwarantuje ze za mniej jak 160f nie zrobisz.
Nastepna sprawa to praca -w londynie nikt nie bedzie czekal na Ciebie z praca az przyjedziesz -dlatego tez jest pisze czy jest napisane jak kto woli ze do pracy idziesz max w ciagu tygodnia-ale idziesz i pracujesz i nie martwisz sie ze ci sie skonczy albo ktos ci nie wyplaci.
Ja na dzien dzisiejszy nie widze lepszej firmy na wyspach ktora oferuje wszystko na starcie lacznie z praca,dokumentami i znalezieniem zakwaterowania jak ARGA.
Co wazne nawet jak ci sie praca skonczy lub cie z niej wyrzuca bo sie nie bedziesz nadawal to ci znajda nastepna,a pracujac przez inne agencje jak sie praca skonczy to zjazd do pl.

alert