Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
gość - 2015-01-20 17:32:15 odpowiedz | cytuj
Jedzie ktos do? ---Josefine Herter do pracy przy zbiorach rabarbaru lub malej dyni
jesli jest ktoś kto zna tę pracę i to miejsce bardzo proszę by się ta wiedza podzielił
zdjecie uzytkownika
mic70 - 2015-05-20 11:18:22 odpowiedz | cytuj
Czy masz jakieś inf na temat J Herter i pracy organizowanej przez tą osobę?
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-05-20 21:44:30 odpowiedz | cytuj
mic70 - 2015-05-20 11:18:22

Mam informacje , byłam widziałam sprawdziłam ,nie wiem czy miałam pecha w tym roku bo jak jeżdżę 8 sezonów nigdy nie zdarzyło mi się żeby wracać po 3 tygodniach,powód? po pierwsze koszmarna pogoda zimno , rabarbar nie rósł ,po drugie warunki mieszkaniowe masakra , kwaterowanie ludzi jak popadnie , towarzystwo mieszane w jednym pokoju kwaterowanie kobiet i mężczyzn , ludzi absolutnie dla siebie obcych i to za całe 5 euro , zero prywatności , niesamowite pijaństwo i chamstwo , poprzepalane kuchenki,brudne pokoje pachnące szambem i et cetera,Najgorsze w tym wszystkim to brak szacunku do pracowników , ,mówią co innego a co innego robią, czy oni mają nas za tępych durniów ?
zdjecie uzytkownika
basia - 2015-06-10 18:27:40 odpowiedz | cytuj
gość - 2015-05-20 21:44:30

mic70 - 2015-05-20 11:18:22

Mam informacje , byłam widziałam sprawdziłam ,nie wiem czy miałam pecha w tym roku bo jak jeżdżę 8 sezonów nigdy nie zdarzyło mi się żeby wracać po 3 tygodniach,powód? po pierwsze koszmarna pogoda zimno , rabarbar nie rósł ,po drugie warunki mieszkaniowe masakra , kwaterowanie ludzi jak popadnie , towarzystwo mieszane w jednym pokoju kwaterowanie kobiet i mężczyzn , ludzi absolutnie dla siebie obcych i to za całe 5 euro , zero prywatności , niesamowite pijaństwo i chamstwo , poprzepalane kuchenki,brudne pokoje pachnące szambem i et cetera,Najgorsze w tym wszystkim to brak szacunku do pracowników , ,mówią co innego a co innego robią, czy oni mają nas za tępych durniów ?
To prawda ta plantacja to kosmiczna katastrofa , na rozliczenie czekamy już 2 miesiąc i nie wiadomo ile jeszcze ,najgorsze jest to że zostaliśmy perfidnie okłamani .Wymagają od pracowników nie wiadomo czego a sami nie potrafią się wywiązać z umowy .
Katastrofa jak mówią Niemcy a w tym przypadku to mega katastrofa , omijajcie ludzie tę plantację z daleka bo szkoda zachodu i straconego czasu , no chyba że ktoś lubi balowanie non stop to tam może jechać bo będzie miał na to idealne warunki .
dodam jeszcze tylko że pokoje wyposażone są w odświeżacze powietrza o oryginalnym zapachu świeżo pompowanego szamba
alert