Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
xzy - 2015-01-19 15:46:10 odpowiedz | cytuj
Pracował lub słyszał ktoś o tej firmie?
Poszukują osób do pracy przy pakowaniu pomidorów...
zdjecie uzytkownika
j - 2015-03-05 15:20:17 odpowiedz | cytuj
praca ciężka bardzo, ale wypłacalni są, mieszkania mają spoko, nie kroją jak agencje
zdjecie uzytkownika
k.g.g - 2015-11-03 09:54:18 odpowiedz | cytuj
witam. mam pytanko co do pracy w tej firmie. co do wyplat itd czy sa w miare ok. po ile godzin sie pracuje. jakie sa warunki mieszkalne. i oczywiscie czy jest praca. bo z tego co mi wiadomo sezon sie skonczyl a dostalem oferte pracy w tej firmie. i jest bardzo interesujaca i korzystna. bardzo prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Ani_ - 2015-11-06 11:18:39 odpowiedz | cytuj
Posiada ktoś więcej opinii na temat tej firmy?
zdjecie uzytkownika
K.g.g - 2015-11-07 09:58:06 odpowiedz | cytuj
Ania jedziesz tez do tej firmy? Jak tak to którego.
zdjecie uzytkownika
mariusz 24 - 2017-02-10 13:52:42 odpowiedz | cytuj
Hej ,nie polecam tej firmy nikomu jeden wielki walek okradaja z pieniedzy w pracy jestes traktowany jak smiec .Odradzam pani alicja to jakies nieporozumienie
zdjecie uzytkownika
xoxo - 2017-04-18 19:51:44 odpowiedz | cytuj
Również nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam na pakowni jakaś masakra - normy bardzo duże liniowe bardzo chamskie. Najlepiej żebyś normę po tygodniu wyrabiać ale żeby jakoś pomóc, nauczyć to nie mają czasu. Liniowe ciągle tylko chodzą i krzyczą szybciej szybciej albo że się nie ma normy, obrażają... pracują praktycznie sami polacy także wiadomo polak polakowi nie pomoże ale za to zrobi wszystko byle go wylali. Ta pakownia to obóz pracy zdecydowanie nie polecam!!! Pracę zmieniłam na inną pakownie i bez porównania o wiele lepiej normy niższe i milsi ludzie lepsze warunki mieszkaniowe i transportowe...
alert