Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
janine - 2015-01-17 15:34:41 odpowiedz | cytuj
Szukam osoby na wyjazd do Londynu w lutym, do wspólnego wynajęcia pokoju. Najlepiej dziewczyny i do znalezienia pracy. Jestem z W-wy.
Kontakt: Agnes26wawa@interia.pl.
Jestem po 30 - tce.
zdjecie uzytkownika
David - 2015-01-17 15:56:47 odpowiedz | cytuj
Hey, mam 25 lat (podkarpackie) i też szukam kogoś z kim mógł bym pojechać do Londynu. Tylko że ja tam nigdy nie byłem i z angielskim słabo (((
zdjecie uzytkownika
shira33 - 2015-01-31 13:13:15 odpowiedz | cytuj
hej,

czy znalazlas juz kogos na wyjazd? ja tez chce jechac do Londynu, ale na pocz.marca/bedzie wiecej pracy/ czy znasz Londyn?ja bylam w styczniu na tydzien u znajomych, angielski znam.b.dobrze.
podalas chyba zly email, jesli chcesz to napisz do mnie
cienpantery@vp.pl

kolega powyzej, czy chcialbys pracowac na budowie? moj znajomy z Londynu szuka kilku pomocnikow. o ile wiem to nie trzeba znac ang.moze podstawy
zdjecie uzytkownika
- 2015-01-31 18:14:15 odpowiedz | cytuj
Cześć jestem Grzesiek z dolnośląskiego i jeśli ktoś chciał wyjechać do jakiejś pracy za granicą to pisać.We dwóch zawsze raźniej.Może być ;Wielka Brytania,Holandia,Niemcy.Pisać grzesiekgobski@wp.pl..Jeśli ktoś mógł by pomóc w załatwieniu pracy oczywiście nie za darmo to to bym był wdzięczny lub wyjazd w ciemno we dwóch.Pozdrawiam.
alert