Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
vcboool - 2015-01-08 17:42:36 odpowiedz | cytuj
7 lat pracowałem. Zaczynałem od kierowcy- później magazynier i po 2 latach kierownik magazynu. Przy czym cały czas jak było zapotrzebowanie rozwoziłem towar. Zarobki na start 200zł póżniej 2500zł, czasami 2700, 3000zł. Zwolniłem się byłem juz od wszystkiego- nakarmic szefa psy, wypielić ogródek, wywieźć odchody po psiakach, czyścić toalety, umyć i wyczyścić jego auta, skosić mu trawę w ogródku, nosić mu zakupy po bazarku, ugadywać musiałem diagnostów, czeste telefony po pracy typu(jutro zrób to i tamto_jakbym to tylko ja jeden był na firmie!!) itp. Plus układy i układziki mi przeszkadzały. Plusem było to, ze praca pn-pt do 16 +sobota, urlop bez problemu, i legalna rejestracja nie na umowę śmieciową. Miesięcznie ok 200godz pracy. Trzeba było się dużo nadzwigać, jak przyjeżdżał kontener 14 ton do zdjęcia ręcznie przez 3 osoby- zazwyczaj 3 godz to robiliśmy! a Przypływał ok 3-4 razy w roku. W trasie bywało tak, ze 500km jednego dnia i 5 ton towaru do zdjęcia po drodze. Rekord 1,1tys km w przeciągu 18godz. Dodatkowo brak dyspozytora który rozdzielał trasówki, tylko wolna amerykanka. Już tam nie wrócę! a wy co o tym sądzicie?
zdjecie uzytkownika
Dawid - 2015-01-27 12:37:59 odpowiedz | cytuj
Ja miałem to dosłownie to samo. Tylko, że ja jak chciałem urlop to mi gadał idź i już nie wracaj. Pracowałem na czarno przez 4 lat. Ale teraz to trochę za tym tęsknię...
zdjecie uzytkownika
Ciekawska - 2015-02-02 00:23:33 odpowiedz | cytuj
ALEKSANDER STOJEK

oto władze spółki D&D w Bielsku Białej - stan na 2012 r.
(zaznaczam tylko nazwiska, które potem pojawiają się w spółce TELGAM S.A.

Aleksander Stojek

Adam Łanoszka

Zbigniew Filus

Katarzyna Stojek

http://wyborcza.biz/Gieldy/0,114536,,,,DXD.html

potem spółka ogłosiła upadłość a władze NewConnect wycofały ją z obrotu giełdowego - 25 lipiec 2014 r.

http://www.ncbiuletyn.pl/czytaj/1871-komunikaty-emitentow.html

a dziś

te same osoby są we władzach Telgam

Aleksander Stojek - prezes

Zbigniew Filus - viceprezes

Adam Łanoszka - był zaangażowany w akcje Telgam, ale już zdążył sprzedać

Katarzyna Stojek - chyba była członkiem Rady Nadzorczej, a jej Matka jest chyba w Radzie Nadzorczej Telgam

i tyle,

i kto zainwestował w akcje D&D i stracił pieniądze i ma teraz kłopoty finansowe powinien wiedzieć, że menedżment już w innej spółce działa
zdjecie uzytkownika
aneczka - 2015-04-14 18:58:59 odpowiedz | cytuj
rekrutacyjnarewolucja.pl! zajrzyj tam na prawdę będziesz mogła zmienić swoje życie! warto, wiele ofert, które mogą Cię zaciekawić.
alert