Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
gadatliwa - 2015-02-16 19:37:06 odpowiedz | cytuj
Hej jak byłaś poszkodowana czemu sama nie zgłosiłaś do odpowiedniej instytucji tylko czekasz ze ktoś zrobi to za ciebie , zgłoś sama do zoll.
a fakt faktem to oszusci i kłamcy .

zdjecie uzytkownika
ewa - 2015-03-05 20:31:16 odpowiedz | cytuj
Szukam poszkodowanych przez Wladimira Krygiera i Krzysztofa Zakrzewskiego szykuje sie zbiorowka .Bez wzgledu na to ile wam sa winni nie darujcie im .Zglosil sie adwokat polsko -niemiecki do ZOLL macie czas najpierw kasa i potem zemsta slodka na zimno .
zdjecie uzytkownika
Tekla - 2015-03-17 14:34:47 odpowiedz | cytuj
ewa - 2015-03-05 20:31:16

Szukam poszkodowanych przez Wladimira Krygiera i Krzysztofa Zakrzewskiego szykuje sie zbiorowka .Bez wzgledu na to ile wam sa winni nie darujcie im .Zglosil sie adwokat polsko -niemiecki do ZOLL macie czas najpierw kasa i potem zemsta slodka na zimno .
Dziewczyny i Kobiety uważajcie na oszusta Krygiela za drogę nie wraca zero zainteresowania jest nie uczciwy jeśli przyjedziesz do wielkiego miasta autobusem to was nie odbierze ani nie dowiezie do miejsca pracy musicie sobie radzić same i musisz jeszcze stracić na dojazd pociągiem zero , zero zainteresowania nawet nie zadzwoni się dowiedzieć czy dojechałaś . ŻYCZĘ PANU KRRYGIELOWI ZEBY WYDAŁ WIĘCEJ NA LEKARZY JAK BĘDZIE CHORY ZA NASZE NIE WYPŁACONE PIENIĄDZE I NASZĄ KRZYWDĘ
zdjecie uzytkownika
Tekla - 2015-03-17 14:40:29 odpowiedz | cytuj
Tekla - 2015-03-17 14:34:47

ewa - 2015-03-05 20:31:16

Dziewczyny i Kobiety uważajcie na oszusta Krygiela za drogę nie wraca zero zainteresowania jest nie uczciwy jeśli przyjedziesz do wielkiego miasta autobusem to was nie odbierze ani nie dowiezie do miejsca pracy musicie sobie radzić same i musisz jeszcze stracić na dojazd pociągiem zero , zero zainteresowania nawet nie zadzwoni się dowiedzieć czy dojechałaś . ŻYCZĘ PANU KRRYGIELOWI ZEBY WYDAŁ WIĘCEJ NA LEKARZY JAK BĘDZIE CHORY ZA NASZE NIE WYPŁACONE PIENIĄDZE I NASZĄ KRZYWDĘ
EWA PODAJ NAMIARY GDZIE I DO KOGO MAM SIĘ ZGŁOSIĆ TEZ JESTEM POSZKODOWANA PRZEZ OSZUSTA WŁADIMIRA KRYGIEKA PODAJ JAKIEGOŚ M-.EILA . RAZEM DAMY RADE .DZIEWCZYNY NIE BUJCIE SIĘ TO OSZUST A OSZUSTÓW CZEKA KARA
zdjecie uzytkownika
warek - 2015-04-17 19:50:31 odpowiedz | cytuj
polecam wejść na rekurutacyjnarewolucja.pl! wiele ofert, z uczciwymi pracodawcami, na prawdę warto zajrzeć!
zdjecie uzytkownika
ewa - 2015-04-18 15:19:13 odpowiedz | cytuj
DO TEKLA.JA JUZ ZGLOSILAM DO PROKURATURY REJ W GRUDZIADZU ZAWIADOMIENIE PONIEWAZ MNIE REKRUTOWAL TEN GNOJEK Z GRUDZIADZA ZAKRZEWSKI NADMIENIALM ,ZE NIE JESTEM JEDYNA LICZAC ,ZE ODEZWA SIE NASTEPNE I PROPONUJE CI TO SAMO ZROBIC BYLOBY DOBRZE BO RAZEM MOZNA WIECEJ .PO PROSTU ZGLOS PRZESTEPSTWO I TYLE NIE MA SIE CZEGO BAC .ON SOBIE Z NAS DRWI !!ZYJE JAK PANICHO TAK JAK KRYGIER WCZASY W TROPIKACH MERCEDES SPORT A NASZE LZY MA W D...PIE.JEGO DZIWKA BASZOK JANINA TEZ.Napisz na My Polacy to [podam Ci moj adres.
zdjecie uzytkownika
W....NA NA MAXA - 2015-04-18 15:32:14 odpowiedz | cytuj
DO EWA ,TEKLA I INNE GADATLIWE MAM PROPOZYCJE ZBIERZMY SIE WSZYSTKIE I PO PROSTU SZTURMEM NA TEGO PALANTA.TEN OSZUST KRYGIER TLUMACZYL SIE ,ZE JUZ ZERWAL UMOWE Z ZAKRZEWSKIM I TERAZ KTOM INNY REKRUTUJE DLA NIEGO CIEKAWA JESTEM KTO Z TAKA KANALIA WSPOLPRACUJE A RACZEJ PRZESTEPCZA DZIALALNOSC ZLODZIEJSKO-SUTENERSKA PROWADZI. ONI PISZA TE DURNE UMOWY DLA PICU NIE PLACA SKLADEK ANI PODATKU TO JEST NA CZARNOOOO.NIE POPUSCIC TEMU ZLODZIEJOWI.JKA KTORAS BY CHCIALA NAPLUC W MORDE ZAKRZEWSKIM TO MAJA SPRAWE O 10 W SADZIE W GRUDZIADZU ZA ZNECANIE SIE NAD SASIADAMI.
zdjecie uzytkownika
- 2015-05-17 15:17:09 odpowiedz | cytuj
teraz daje ogłoszenia na my polscy,ale oczywiście nie sam ma takie podlizuchy które same mu szukają i dostają od niego za to kasę z tego co wywnioskowałam to zrobił wszystkie kobiety w ch.j które pracowały u pani Wojciechowskiej a póżniej przeszły do niego pracować obiecywał złote góry a póżniej wszystkie zrobił w ch..a! A trza było słuchać pani Wojciechowskiej że krygier i baszczok są niewypłacalni. Całe szczęście że nie pracuje z żadną z tych firm ale głowa do góry życze powodzenia
zdjecie uzytkownika
- 2015-05-17 18:31:25 odpowiedz | cytuj
Jeżeli pracuje się legalnie jako opiekunka to rodzina powinna cię zameldować,jeden dzień w tygodniu należy się wolne,po przepracowaniu jednego całego miesiąca należy ci się dwa dniu płatnego urlopu jak go nie wykorzystasz to rodzina płaci no i należy ci się jak masz dzeci kinder geld a jeszcze jedno o czym powinna opiekunka wiedzieć mycie okien i ogród do nas nie należy chyba że zapłacą,pracując na czarno nic ci się nie należy a umowy to fikcja
zdjecie uzytkownika
Gośka - 2015-05-20 09:53:37 odpowiedz | cytuj
KOBIETY NIE ZAKŁADAJCIE FIRM W POLSCE JAK KRYGIEL MÓWI ..BO TO SIE WCALE NIE OPŁACA JA ZAŁOŻYŁAM DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE KRYGIEL MIAŁ PŁACIĆ WIĘCEJ BO JAK MÓWIŁ DOŁOŻY WIĘCEJ NA SKŁADKI TO NIE PRAWDA NIC NIE DOKŁADA WYSZŁAM NA TYM JAK ZABŁOCKI NA MYDLE . TO JEST KŁAMCA JESZCZE ZABIERZE . KRYGIEL MÓWI" TRZEBA ZEMNĄ POPRACOWAĆ ŻEBY SIE PRZEKONAĆ DO MNIE ' OJ JA SIE PRZEKONAŁAM NA KŁAMCY PRAWDĘ MÓWI JAK SIĘ POMYLI. OSZUST OSZUST !!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Kaśka - 2015-10-16 22:03:13 odpowiedz | cytuj
Jestem jedna z osob ktore sprawe doprowadzily do zoll, zlozylysmy doniesienie kilka dni temu niedtety nie dowiemy sie o postepach w sprawie bo juz tam nie pracujemy
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 15:36:00 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
emilia - 2015-12-16 22:11:35 odpowiedz | cytuj
SENIORENSERVICE BASZCZOK-KRYGIER
OSZUSCI CWANIAKI ON STRASZNY TYP...ZERO OGLADNY TYLKO KASA KASA A ZWYKLY PIELGNIARZ TO BYL KIEDYS A JEGO STARSZA KOBIETA WLASCICIELKA JANINKA NASTEPNA..JEDNA WIELKA MAFIA NASTEPNA....ON KOBIECIARZ...ALKOHOL SEX...ITD...TROPIKI..NOWE AUTA
STRASZNI LUDZIE NIE WYPLACAJA PIENIEDZY TYLE LAT TAM BYLAM WIDZIALAM
zdjecie uzytkownika
informator - 2015-12-28 13:45:07 odpowiedz | cytuj
emilia - 2015-12-16 22:11:35

SENIORENSERVICE BASZCZOK-KRYGIER
OSZUSCI CWANIAKI ON STRASZNY TYP...ZERO OGLADNY TYLKO KASA KASA A ZWYKLY PIELGNIARZ TO BYL KIEDYS A JEGO STARSZA KOBIETA WLASCICIELKA JANINKA NASTEPNA..JEDNA WIELKA MAFIA NASTEPNA....ON KOBIECIARZ...ALKOHOL SEX...ITD...TROPIKI..NOWE AUTA
STRASZNI LUDZIE NIE WYPLACAJA PIENIEDZY TYLE LAT TAM BYLAM WIDZIALAM
Witam wszystkich procodawcow i ostrzegam przed osobami ktore jada do pracy niestety pod innymi pozorami...
okradaja starsze osoby, organizuja burdy pijackie i orgie, oszukuja pracodawcow, najlepiej chca pracowac na czarno i niszcza tym nasza gospodarke,...

UWAGA:
- Katarzyna Krysiak
- Schrubka Mirela
- Schrubka Wojciech
zdjecie uzytkownika
GB - 2016-03-01 12:50:33 odpowiedz | cytuj
Miałam wątpliwą przyjemnosć pracować dla tych ludzi.
Chętnie odzyskam swoje pieniądze
alert