Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Wkurwiona - 2014-12-02 14:16:55 odpowiedz | cytuj
Po już 3 aplikacjach do tej firmy mogę spokojnie powiedzieć że pani rekrutująca Iwona Kasprzyk - HR Manager, nie ma żadnej kultury osobistej i nie zna żadnych zasad rekrutacji pracowników.

Za pierwszym drugim i trzecim razem po przesłaniu cv do firmy dostałam informację po pewnym czasie pozytywną odpowieć "Pragnę poinformować, iż zakwalifikowała się Pani do kolejnego etapu rekrutacji na stanowisko ....W związku z tym chciałabym porozmawiać z Panią przez Skype w dogodnym dla Pani terminie.
a po pozytywnym wyniku rozmowy zaprosić Panią do siedziby naszej firmy na drugi etap rekrutacji.
Proszę o informację, kiedy miałaby Pani czas?
Nasz Skype ID: hakin9media"

Za pierwszym razem po odpowiedzeniu na email dostałam informację że już pani nie chce ze mna gadać.
Za drugim razem po ustaleniu dla mnie i tej pani dogodnego terminu, podaniu loginu skype...pani się nie pojawiała na skype za to odpowiedział mi ktoś inny i po 3 dniach doczekalam sie email od pani ze nie mogla i przeprasza i chcialaby ponownie sie ze mna umowic ale znowu mnie olala i jak sie upomnialam ze nie pojawila sie na spotkanie twierdzial ze to moja wina i juz znowu mnie olala....

Bardzo profesjonalny pracownik rekrutujacy z takim pracownikiem firmie nie wroze dobrze
alert