Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
seba318 - 2014-10-05 20:39:00 odpowiedz | cytuj
Witam, zajmujemy się pisaniem prac na zlecenie. Są to prace licencjackie, magisterskie oraz prace okresowe, referaty itp. Najlepiej obeznaną przez nas dziedziną jest geografia zarówno fizyczna jak i społeczno ekonomiczna, oraz tematy dotyczące środowiska przyrodniczego, ale napisanie pracy z innej dziedziny po przesłaniu tytułu i rozpatrzeniu dostępnej literatury może zostać przez nas podjęte:). Jeśli chodzi o prace licencjackie to cena waha się w granicach 500 zł całość z poprawkami , magisterska do uzgodnienia ( jeśli ma się oczywiście zrobioną część badaniową ), płatność pobierana za każdy przesłany rozdział, taka płatność jest dogodna zarówno dla nas jak i dla państwa, ponieważ zawsze moząn po rozdziale zrezygnować z naszych usług. Prace cząstkowe (referaty itp) wycenianie są indywidualnie.
Pozdrawiamy
Kontat: zlecenia_na_prace@wp.pl
zdjecie uzytkownika
CFlow - 2015-06-28 17:10:18 odpowiedz | cytuj
Polecam redaktorów zhttp://www.redagowanie-sos.pl z których pomocy korzystałem wielokrotnie. Piszą rzetelnie i do swojej pracy podchodzą bardzo profesjonalnie. Przygotowali dla mnie kilka projektów i prace zaliczeniowe. Wszystko wykonane w terminie, biorąc pod uwagę wszystkie zalecenia.
zdjecie uzytkownika
- 2015-06-28 17:21:10 odpowiedz | cytuj
CFlow - 2015-06-28 17:10:18

Polecam redaktorów zhttp://www.redagowanie-sos.pl z których pomocy korzystałem wielokrotnie. Piszą rzetelnie i do swojej pracy podchodzą bardzo profesjonalnie. Przygotowali dla mnie kilka projektów i prace zaliczeniowe. Wszystko wykonane w terminie, biorąc pod uwagę wszystkie zalecenia.
ostrzegam przed nimi,
plagiaty
alert