Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
maja - 2014-10-01 17:26:22 odpowiedz | cytuj
HEjka co powiecie o Polned z Holandii obecnie jestem z tej firmy w Holandii ale jak dla mnie sciema jak nic co innego gadaja przez telefon a co innego zastaje sie na miejscu np.nie nwiesz czy bedzie njutro praca czy moze bedziesz siedziec niedosc ze sobota i niedziela wolne to na tygodniu tez mozesz siedziec dwa albo trzy dni ja ledwo przyjechalam a juz musialam siedziec dzien czasu bo nie ma tyle roboty nie polecam tej firmy nie ma tyle roboty dla kobiet perzewaznie jest praca na recyklingu przy sortowaniu elektroniki na tasmie gdzie smrod od cholery czasami jedzie jakis kwas smierdzi dusi choc daja maski ale to nie wystarcza ale tego ci w Polsce nie powie ze pojdziesz na tasme i nikt ci nie powie jak i co masz sortowac masz od razu umiec.
zdjecie uzytkownika
Jan - 2015-03-07 21:07:09 odpowiedz | cytuj
Dzięki za info, szukam ofert i kolejna firma krzak która dużo obiecuje a okazuje się inny obraz tam na miejscu.
powodzenia
zdjecie uzytkownika
boggi - 2015-03-23 20:02:48 odpowiedz | cytuj
ja też szukam pracy w Holandii ale nie mam upatrzonej zadnej agencji, szukam przez stronki typu ( usunięte przez administratora )której piszesz i pilnować się.
zdjecie uzytkownika
monikas - 2015-05-01 18:42:48 odpowiedz | cytuj
boggi - 2015-03-23 20:02:48

ja też szukam pracy w Holandii ale nie mam upatrzonej zadnej agencji, szukam przez stronki typu ( usunięte przez administratora )której piszesz i pilnować się.
takie stronki są spoko :) gromadzą wiele ogłoszeń od różnych firm i można znaleźć coś w sam raz dla siebie.
zdjecie uzytkownika
wielbiciel - 2015-09-19 15:18:28 odpowiedz | cytuj
Witam tez pracowałam w polned i tez jest dla mnie słaba firma bo mi tak samo powiedzieli ze będę robić to a okazuje sie ze poszlam na recycling tam gdzie smierdzi i o mały glos by we mnie babsko rzuciło elektronika czyli różnymi kabelkami jak są takie mądre to niech same robią w tym smrodzie i wstajeszo o 4 masz być gotowa 5:15 i robisz do 19 tyrasz i nawet nie możesz trochę usiadz bo ci od raz u uwagę zwroca .Dla kobiet nie maja takich prac w polnedzie mówią ci ze dążą się na sprzątanie a idziesz na recycling. Ludzie na bazie tam są spoko ale jak do pracy idziesz tragedia szef na recyklingu tez fajny ale ludzie którzy tam pracują masakra ..
zdjecie uzytkownika
uprzejmy - 2016-02-09 19:54:46 odpowiedz | cytuj
firma sciema, praca glownie na recyklingu, co tydzien musisz jechac na baze po pasek mowia na to koleda :D jak sie nie stawisz to mozesz wracac do polski, czesto wolne. ( usunięte przez administratora )koordynator miesza praca ludzmi a jak musisz cos zalatwic to nie raczy odpisac na maila :) umowy dostaniesz przy wyjedzie jak poprosisz :D nie polecam pracowalem tam 7 miesiecy nie wiem po co:) jedyny plus to fajni ludzie pozdrawaim mam nadzieje ze pomoglem
alert