Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Madzia72 - 2014-09-28 16:25:34 odpowiedz | cytuj
Myslę o wyjechaniu do Niemiec do pracy jako opiekunka.
Jak się za to zabrać? Gdzie szukać ofert? Może ktoś potrzebuje zmiennika :)
zdjecie uzytkownika
dobrarada - 2014-09-29 15:51:55 odpowiedz | cytuj
Jak ogłaszasz się na tej stronie to proponuję też obejrzeć ogłoszenie, które są na tej stronie.
Gowork ma bardzo dużo dobrych ofert, zgłoś się do nich a raczej coś Ci wynajdą. Moja znajoma z nimi jeździ już jakiś czas i z tego co mówi to większych problemów nie ma.
Zawsze warto spróbować.
zdjecie uzytkownika
- 2014-09-30 11:44:11 odpowiedz | cytuj
Madzia72 - 2014-09-28 16:25:34

Myslę o wyjechaniu do Niemiec do pracy jako opiekunka.
Jak się za to zabrać? Gdzie szukać ofert? Może ktoś potrzebuje zmiennika :)
A ja mysle ,ze daj sobie spokoj z tym wyjazdem Jesli internet jest naszpikowany na kazdej stronie ofertami,reklamami a ty tu wyjezdzasz z pytaniem "jak sie za to zabrac"itd.Co ty zrobisz jak trzeba bedzie podjac na miejscu wazna decyzje? Wkurza mnie taki ktos.Zaraz Ci dam prace i bede z toba jako matka Teresa spolecznie przez tydzien zebys zobaczyla na miejscu co i jak. -moze byc? Wprost pisza krok po kroku jak wyjechac jako opiekunka.A moze jeszcze niemieckiego nie umiesz?
zdjecie uzytkownika
Hehatka - 2014-09-30 22:00:27 odpowiedz | cytuj
Co się czepiacie - nowa to nie wie i na skróty idzie.
Poszukaj sobie ofert z agencji, porównaj warunki i pierwszy wyjazd rób na legalu. Podadzą ci na gotowo dziadka lub babcie do opieki, wyjazd zorganizują. Potem jak juz bedziesz na miejscu poznasz jak to jest.
Tylko musisz popytać czy płacą w terminie, jak z ubezpieczeniem - od jakiej kwoty itd
zdjecie uzytkownika
- 2014-10-01 11:21:50 odpowiedz | cytuj
Hehatka popytac to sie mozesz ale jak chcesz wyjechac to i tak na ich zasadach.Zbyt duzo nie utargujesz Jak zobacza taka nieopierzona to juz ja potraktuja.Tak piszesz jakby wszystko co Ci sie nie podoba w umowie poskreslali! Wyjezdzalas kiedys legalnie.Ciagle szukaja opiekunek nie dlatego ze sa braki tylko dlatego ,ze znajdzie sie gluosza od tej co juz jest .Jeszcze w tym m-cu przyjedzie za mnie nowa i jestem pewna ,ze jesli to nie jakas ciocia czy mamusia to w zyciu nie dostanie tej kasy co ja mam
zdjecie uzytkownika
Hehatka - 2014-10-01 22:08:45 odpowiedz | cytuj
Cały czas jeżdze na legalu. Od legala zaczynałam i po drugim wyjeździe firma zrobiła mnie z wypłatą - wyszarpałam w końcu co moje ale co mnie nerwów kosztowało - nie wiem czy jeszcze ta firma istnieje bo to ponad póltora roku temu było. Ale jak co to uważajcie na Alterio z Wrocławia. Szukałam potem na swoim ale albo nie miałam szczęścia albo słabo szukałam :) No i znowu weszłam na legal w agencje. Umowy mają wszystkie rzeczywiście podobne, ale trzeba trochę poniuchać, popytać kto sprawdzony i uczciwy, kto płaci na czas. No i tak od roku, póki co bez wiekszych problemów jeżdzę z Ideal Pflege z Krakowa. Trafiło mi sie bo mam całkiem smiesznego dziadka z demencja pod Bochum. No i chyba trochę do niego jeszcze pojeżdze
zdjecie uzytkownika
Gośka989 - 2014-10-05 20:05:43 odpowiedz | cytuj
Ja też zaczynałam kiedyś od pracy przez agencję - tak w ogole to tez pracowałam prawie rok przez Ideal Pflege. Ale teraz od pół roku jestem na swoim. Jest zawsze lepiej jak jest zagwarantowana praca, ale do tego trzeba sie przygotować. Miałam koleżanke, która też jak ja poszła na gewerbe i po 2 miesiącach musiała sie zwijać i wracac do agencji bo jej babcia, która sie opiekowała zmarła i nie mogła znaleźć szybko nowej roboty. To jet pech ...
zdjecie uzytkownika
- 2014-10-06 13:40:42 odpowiedz | cytuj
Gośka989 - 2014-10-05 20:05:43

Ja też zaczynałam kiedyś od pracy przez agencję - tak w ogole to tez pracowałam prawie rok przez Ideal Pflege. Ale teraz od pół roku jestem na swoim. Jest zawsze lepiej jak jest zagwarantowana praca, ale do tego trzeba sie przygotować. Miałam koleżanke, która też jak ja poszła na gewerbe i po 2 miesiącach musiała sie zwijać i wracac do agencji bo jej babcia, która sie opiekowała zmarła i nie mogła znaleźć szybko nowej roboty. To jet pech ...
Jestes na swoim i co pracujesz tak bez wolnego? Jesli to jest sprawna osoba to mozna sie urwac do domu Ale jesli chora to zmieniasz sie z druga opiekunka
zdjecie uzytkownika
Hehatka - 2014-10-12 21:46:27 odpowiedz | cytuj
No własnie - jak tam z zastepstrawmi, bo sama wiesz jak pracowałaś przez agencję - w tym równiez przez Ideal Pflege, to wiesz że ciebie to nie interesowałao, wszystko organizowała agencja, nie musiałaś się martwić, ze ktoś ci podbierze klienta itd. Ateraz jak jestes na gewerbie to co rzecyzwiście cały czas siedzisz na miejscu? Skąd bierzesz zmniennika, nie boisz sie ze zepsuje twoją prace i opinię?
alert