Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
jula - 2014-09-01 17:46:14 odpowiedz | cytuj
Czy pracował ktoś przez tą firmę mam możliwośc wyjechania do pracy przez nich do Łowicza na stanowisko pakowacz na 3 tyg.Ale nie mogę znależć żadnych informacji o tej firmie i nie wiem czy warto.
zdjecie uzytkownika
kl - 2014-09-04 15:27:03 odpowiedz | cytuj
i jak? Było warto?
zdjecie uzytkownika
jula - 2014-09-07 20:14:49 odpowiedz | cytuj
Nie wiem czy było warto, bo zrezygnowałam dlatego bo nie mogłam znależć żadnej informacji o tej pracy i o tej firmie.A nie chciałam się w coś wkopać.
zdjecie uzytkownika
marzena - 2014-09-09 17:42:03 odpowiedz | cytuj
Też z koleżanka miałyśmy jechać ,ale nam się to dziwne wydało ,że nawet nas o wiek się nie pytali i mogłyśmy nawet bez książeczki jechać ,bez ważnych badań.
zdjecie uzytkownika
kl - 2014-09-09 20:44:26 odpowiedz | cytuj
ja zaryzykowałam i własnie byłam na trzy dni(piątek sobota i niedziela) po 12 godzin. Co mogę powiedzieć to na pewno to, że ta praca nie jest lekka.
Mieliśmy tylko jedną przerwę po 6 godzinach pracy ( trwała 20 minut).
Podzielili nas na grupy ( po 10 osób) i porozrzucali w różne sektory. Ja trafiłam na pakowanie paluszków do kartonów ( to jeszcze było znośne). Chłopaki zajmowali się podawaniem i noszeniem pełnych kartonów(siłowe sprawy). W niedzielę wrzucili naszą grupę na produkcje (na taśmę) i tam była masakra, ledwo wytrzymałam.
aha i trzeba wziąć pod uwagę, ze przeważnie stoi się. Ja stałam po 12 godzin w piątek, sobotę i pół niedzieli,tylko na produkcji z reguły się siedzi.
Ludzie są tam mili, na magazynie jest dostępna przez cały czas woda dla pracowników. Można zamówić sobie tam obiad za 8 zł.
I są wysokie stawki- w weekend (14zł/h). Można tam pojechać na 8, 10 lub 12 godzin.
Polecam, jeżeli ktoś chce sobie dorobić. Z tego co dowiedziałam się to w tygodniu są niskie stawki za godzinę( ok 6 zł/h).
zdjecie uzytkownika
Aga - 2014-09-10 12:23:40 odpowiedz | cytuj
Znalazłam na tablicy ogłoszenie z tej firmy jako pakowacz, mają podobno otworzyć oddział w moim mieście,ale jak zadzwoniłam to Pani powiedziała mi że na razie mogą mi zaproponować wyjazd do Łowicza też jako pakowacz.Praca tylko na 3 tyg. że zapewniają dowóz z mojego miejsca zamieszkania do Łowicza a am zapewniają nocleg i obiad nie wiem co o tym sodzić.Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy to uczciwa firma i czy warto w to wchodzić.Gdzie i jaką umowę się podpisuje i jak jest z wypłatą czy płacą na konto.
zdjecie uzytkownika
maminformacjaotefirma - 2014-09-11 08:52:08 odpowiedz | cytuj
dzwonilem w sprawie pracy jako pakowacz mam jechadz do pracy w poniedzialek jesli chcesz dowiedziec wiecej prosze o email lub na tel
meandu@interia.pl
536444435

Pozdrawiam

khalid
zdjecie uzytkownika
Iga - 2014-09-11 17:04:35 odpowiedz | cytuj
Cześć mam pytanie czy jest ktoś z Radomska lub okolic kto wyjeżdżał lub ma zamiar wyjechać do pracy jako pakowacz przez tą firmę.Jak to jest czy trzeba samemu dojechac do tego Łowicza czy oni organizują taki przejazd i na ile ta praca jest.A tak w ogóle to wysyłają do pracy tylko do Łowicza czy tez do innych miast.Ja jestem z woj.łódzkiego.
zdjecie uzytkownika
oleczka23 - 2014-09-16 16:40:13 odpowiedz | cytuj
z Radomska to jest praca w Majowie Dużym koło Piotrkowa Tryb Dojazd zapewniają 17.09 ma być spotkanie i szkolenie BHP Mało co wiem ale przejechać się i zobaczyć można

Jak ktoś ma więcej informacji to chętnie skorzystam
zdjecie uzytkownika
oleczka23 - 2014-09-16 17:08:02 odpowiedz | cytuj
sorki za błąd miał być Majków Duży
zdjecie uzytkownika
ann39 - 2014-09-18 14:56:46 odpowiedz | cytuj
jedzie tam jutro ktoś z Płocka?
zdjecie uzytkownika
Lidka - 2014-09-19 19:08:55 odpowiedz | cytuj
Witam! czy był ktoś w Majkowie pod Piotrkowem Tryb. w pracy jako pakowacz z tej firmy.Proszę o jakieś informacje na temat tej pracy.Na czym polega ta praca, ile godzin sie pracuje i czy zapewniają dojazd z innych miast.
zdjecie uzytkownika
alan - 2014-09-22 12:22:15 odpowiedz | cytuj
Cześć czy ktoś pracuje w Majkowie Dużym koło Piotrkowa Tryb. jako pakowacz przez tę firmę.Proszę o jakiekolwiek info na temat tej pracy.Z góry dziękuję.
zdjecie uzytkownika
viki - 2014-09-22 18:51:41 odpowiedz | cytuj
Ja dzwoniłam do tej firmy i powiedzieli mi że praca na 3 zmiany, zapewniają dowóz do pracy z innych miast tak jak w moim przypadku, potrzebna ksiązeczka sanepidowska bo praca jest z żywnośćią,Podobno 7 zł na h.Zapisałam się i mam czekać na telefon.Jeśli ma ktoś więcej informacji chętnie skorzystam.
zdjecie uzytkownika
blanka - 2014-10-12 19:08:38 odpowiedz | cytuj
Witajcie! czy możecie mi powiedzieć coś o pracy na stanowisku pakowacz w Majkowie Dużym koło Piotrkowa Trybunalskiego.Jak wygląda praca tam, czy warto w to wchodzić,zastanawiam się bo widzę że co jakiś czas pojawia się ta oferta pracy.czy to znaczy że jest tam tak żle że ludzie rezygnują, czy po prostu mają tyle pracy.Może ktoś z Was tam pracował lub pracuje i mógłby mi udzielić jakiś informacji.
alert