Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
kuchcik - 2014-06-12 20:26:11 odpowiedz | cytuj
Po obejrzeniu reklam Gowork na YTzapisałem się na kurs kucharski
na stronie internetowej. Termin rozpoczęcia bardzo mi odpowiadał i byłem pewny ze za kilka dni kurs się rozpocznie, Wpłaciłem na konto Gowork wymaganą zaliczkę 1000zł które pożyczyłem specjalnie na kurs , co jest dla mnie jako młodego człowieka b.spora sumą i oczekiwałem że zgodnie z regulaminem kursów GoWork wkrótce otrzymam mailem zawiadomienie o rozpoczęciu kursu. Niestety nic się takiego nie zdarzyło,więc tuż przed datoczęcia zadzwoniłem do GoWork gdzie pani konsultant powiedziała, że termin kursów jest przesunięty o 2 tygodnie. Zapytała czy zgadzam się na oczekiwanie na kolejny termin,
Wyraziłem zgodę na oczekiwanie na kurs, pod warunkiem, ze kurs się zacznie na pewno za 2 tygodnie.. Po upływie ok 2 tygodni, znowu głucho, bo nie otrzymałem żadnego maila ani informacji o rozpoczęciu kursu, więc ponownie zadzwoniłem do Gowork i ponownie dowiedziałem się od konsultanta, ze kurs też się nie odbędzie i nie wiadomo kiedy się odbędzie, bo nie ma odpowiedniej ilości chętnych na kurs kucharski. Zapisując się na kurs nie wyobrażałem sobie ze GoWork.pl stosuje takie praktyki a ja dałem się wpuścić w kanał. Wszystko mi w moich planach terminowo-zawodowych padło, a ja zostałem bez kasy w dodatku pożyczonej, zaś pani konsultantka powiedziała mi, że termin rozpatrzenia oddania mi mojej zaliczki w przypadku rezygnacji wynosi 2 tygodnie( !) Rozgoryczony i zawiedziony zrezygnowałem z kursu i czekam na zwrot zaliczki.
Dzisiaj na stronie GoWork.pl terminy rozpoczęcia kursów kucharskich znowu przesunięto w całej Polsce o kolejne 2 tygodnie. Po co GoWork wprowadza ludzi w błąd prowadzi w internecie zapisy na kursy które wogóle się nie rozpoczynają i każe wpłacać na nie spore zaliczki?
zdjecie uzytkownika
po kursie - 2015-06-17 19:43:29 odpowiedz | cytuj
No i ma Pan wielkie szczęście, że kurs się nie odbył! Niech Pan odzyska zaliczkę i poszuka kursu gdzie indziej! Kurs GoWork to dopiero wpuszczanie w maliny! Poznań, Łódź a może jest więcej nabitych w butelkę tylko nie chcą, nie potrafią lub boją się mówić głośno :(
https://dwapalniki.wordpress.com/kurs-kucharski-i-i-ii-stopnia/
alert