Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
cypis - 2014-05-26 17:56:20 odpowiedz | cytuj
Drodzy Polacy jezeli chcecie wyjechac do prace w holandi i pracowac przez biuro kennemerland to odradzam !!! To banda oszustow wykozystuja judzi i oszukuja . Pracowalem miesiac i nie dostalem ani grosza gdy chodzilem do biura to zawsze mi odpowiadali ze napewno pieniadze beda przelane na kato ale niestety do dzis dnia nie otrzymalem przelewu .Ta firma wali w chuja z ludzmi daja tylko do podpisanie jedna umowe ktura jest na jeden tydzien a gdy ona sie konczy nie przedluzaja jej i tak naprawde pracuje sie na czarno a ubezpieczenie i tak sie placi . Mnie i moja nazeczona z dnia na dzien wyzucili i z pracy i z kenemerlandu przyjechal Alex z jakims swoim przydupasem i wyzucili nasze zeczy na ulice gdzie padal desz i bylo zimno a co najlepiej moja nazeczona jest w ciazy a on nawet nie wziol tego pod uwage gdyz doskonale wiedzial. Nawet nie zdazylismy sie spakowac a sam Alex wywalal nam zeczy na ulice ,Nie zdazylismy zalatwic sobie drugiej pracy a z dnia na dzien zostalismy na ulicy bez pracy , dachu nad glowa i bez pieniedzy kture zarobilismy . W biuze bracuje kilku polakow ktorzy tak naprawde sa takimi samymi kurwami jak caly szef kennemerlandu , nawet nie wykazali w tej sytuacji odorobiny pomocy i ludzkiego rozsadku.
alert