Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
axaxa - 2014-05-06 10:33:49 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy.

Praca polega na przygotowaniu przedmiotów dekoracyjnych konkretnie woreczków zapachowych wypełnionych suszem kwiatowy, świeczek dekoracyjnych, a także stroików z kwiatów sztucznych. Wszelkie materiały a także instrukcje wykonania poszczególnych przedmiotów otrzymają Państwo od nas kurierem (przesyłka na koszt firmy) . Praca jest prosta i przyjemna, nie wymaga też szczególnych zdolności. Otrzymają Państwo do przygotowania partię próbną a po jej poprawnym wykonaniu rozpoczniemy regularną współpracę. Czas jaki należy poświęcić na pracę to około 15-20 godzin tygodniowo w zależności od Państwa umiejętności. Pensja to tak jak podano w ogłoszeniu 2500zł miesięcznie (jest to kwota "na rękę")

Wszelkie materiały potrzebne do pracy dostarcza kurier w każdy wtorek.
Pensja przelewana jest na Państwa konto bankowe w naszym systemie co tydzień

W przypadku chęci podjęcia współpracy proszę o przesłanie kompletu danych:
status małżeński : kawaler/panna lub żonaty/mężatka lub wdowa/wdowiec
imię
nazwisko
adres zameldowania
pesel
seria i numer dowodu osobistego
numer konta bankowego
nazwisko panieńskie matki
oraz jeśli posiadacie Państwo - nip
dodatkowo:
adres do korespondencji jeśli inny niż zameldowania

Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności podanych danych z tymi na Państwa rachunku bankowym. Jeśli różnią się one od podanych danych zameldowania to proszę o informację o tym fakcie i podanie danych jak w rachunku bankowym

Na podane dane zostanie założony dla Państwa rachunek bankowy w naszym systemie.
Na to konto w przyszłości spływać będzie całkowite wynagrodzenie za Państwa pracę dla nas.

Oprócz tego poproszeni zostaniecie Państwo o przelanie kwoty 1zł na podany rachunek bankowy
Kwota ta jest potrzebna do weryfikacji Państwa danych i zostanie zwrócona w całości

Przelew musi zostać wykonany nie później niż w ciągu 24h od przesłania do Państwa drogą mejlową danych do jego wykonania!

WAŻNE : WERYFIKACJA POLEGA NA PORÓWNANIU DANYCH Z DANYMI Z PAŃSTWA RACHUNKU BANKOWEGO
W ZWIĄZKU Z TYM PODANE DANE MUSZĄ BYĆ IDENTYCZNE JAK TE NA RACHUNKU BANKOWYM
PROSZĘ O PODANIE NUMERU KONTA Z KTÓREGO ZOSTANIE DOKONANA WPŁATA WERYFIKACYJNA

Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez naszego pracownika
przesłana zostanie Państwu w formie elektronicznej umowa. Umowę należy wydrukować, podpisać i zachować
W ciągu następnych 7 dni zjawi się u Państwa kurier wraz z pierwszą- próbną partią półproduktów oraz instrukcjami
Jeśli partia próbna zostanie wykonana poprawnie, na Państwa konto wpłynie wynagrodzenie i rozpoczniemy regularną współpracę

Serdecznie pozdrawiam

Olga Musielak
Starszy specjalista ds zatrudnienia

"KAREX" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE

UL.KOŚCIUSZKI 27A , 59-900 ZGORZELEC
Numer NIP 6151167439
Kto posiada informacje dotyczące tej oferty chodzi mi o ustalenie czy oferta jest wiarygodna czy jest to kolejne naciągactwo. proszę o podzielenie się wiedzą na temat oferty , sprawa pilna zależy mi na pracy i bardzo jej potrzebuję ale kilka razy zostałam nabita w butelkę i jestem trochę ostrożniejsza
zdjecie uzytkownika
Marolka - 2014-05-07 10:13:51 odpowiedz | cytuj
Ja również proszę o podzielenie się, jeśli ktoś wie, czy jest to uczciwa oferta.
zdjecie uzytkownika
Ixn - 2014-05-07 12:56:10 odpowiedz | cytuj
niestety pod tym NIPem funkcjionuje inna firma, co prawda o takim samym adresie...ale nie ma w sieci żadnej informacji na temat tej firmy i ich produktów... ja bym był ostrożny a nawet zgłosił sprawę na Policję, posiadając takie dane jakich oni wymagają można próbować wząść na kogoś kredyt, coś na raty, nawet zrobić fałszywy dowód osobisty...Nie w taki sposób nawiązuje się współpracę
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-05-07 13:33:52 odpowiedz | cytuj
Słusznie , to wyglada na jakiś cwaniacki sposób na wmanewrowanie ludzi szukających pracy i jeszcze te 2500 miesięcznie mogłyby skusić ale myslący osobnik potraktuje to właśnie jak ostrzeżenie " UWAŻAJ !!!!!!! COŚ Tu nie gra . Pod tym adresem jest jakaś wytwórnia lodów
zdjecie uzytkownika
szukam - 2014-05-07 14:04:16 odpowiedz | cytuj
Tez dostałam takiego meila, to raczej naciągactwo.

zdjecie uzytkownika
alexanderson - 2014-05-13 22:17:01 odpowiedz | cytuj
Dostałem identycznego w treści maila, z tym że w moim chodziło o wpisywanie danych do Excela i podano nazwę innej firmy. Wygląda to na jakąś próbę wyłudzenia danych osobowych.
alert