Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
aaaaaaaaaaaaa - 2014-03-23 11:26:13 odpowiedz | cytuj
Kto ma informacje na temat tej plantacji?Proszę podzielcie się opiniami
zdjecie uzytkownika
aaaaaaaaaaaaa - 2014-04-17 08:47:49 odpowiedz | cytuj
aaaaaaaaaaaaa - 2014-03-23 11:26:13

Kto ma informacje na temat tej plantacji?Proszę podzielcie się opiniami
Nikt nic nie wie o tych panach Godfrydach i ich plantacji???????????
zdjecie uzytkownika
gosia - 2014-05-27 10:44:11 odpowiedz | cytuj
witam pracowałam polecam szef bardzo fajny jedyna wada jaka jest to polak który tam pilnuje ludzi /TADZIU / kawał dziada
zdjecie uzytkownika
axaxa - 2014-05-28 07:47:25 odpowiedz | cytuj
Czyli pan Tadzio jeszcze tam jest????? A jeśli chodzi o szefów to obaj rządzą czy tylko młody?, z tego starego to było kawał f aszysty , szkoda gadać , Ciekawe czy na godziny chodzą tylko koleżanki pani Bożenki , czy biorą wszystkich , byłam tam 3 lata temu chociaż do pana Tadzia osobiscie nie miałam zastrzeżeń to panowie Gerkenowie , zwłaszcza stary nie byli w porządku wobec polaków , to wyzywanie po niemiecku myślał że się nie rozumie szwab jeden
zdjecie uzytkownika
axaxa - 2014-08-26 07:21:21 odpowiedz | cytuj
kto ma jakieś wieści , co się działo w tym roku , jak zarobki i atmosfera
na plantacji , było co zbierać , czy nikt się nie pochorował?
zdjecie uzytkownika
kika - 2014-09-27 19:03:26 odpowiedz | cytuj
Najgorsze złodzieje i nikt wiencej. Na swoje imię trzeba zapracować ale Tadeusz ze swoją żonka lejdis to nigdy nie zapracują . A młody nie wie za co im płaci . Szkoda strzępić jezyka. Fałszywe te ludzie i ta miotła z synkiem bendą tam jebać do usranej śmierci. Ludzie nie wybierajcie się tam dobrze wam radzę.
zdjecie uzytkownika
kitka - 2014-09-28 11:52:31 odpowiedz | cytuj
Zgadzam sie z toba pan T jest bydlakiem nie do opisania szkoda slow a jego zonka jest taka sama FALSZYWCE wlasnie niewiem za co Gotffryd im placi chyba za gnebienie ludzi i mizianie sie na polu
zdjecie uzytkownika
kika - 2014-09-30 08:09:15 odpowiedz | cytuj
Zamiast pracować jak uczciwi ludzie to dama się opala a ten dupek namawia ludzi aby zostali i harowali za 2euro . Wykorzystują ludzi o dobrych sercach co dają z siebie wszystko i są nie doceniani. Ale Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy.Jak tresować to do cyrku debile za euro to by kazali guwno zjeść. Godfryd przejrzyj na oczy a nie się oglądasz za dupami
zdjecie uzytkownika
Tola - 2014-10-01 19:07:10 odpowiedz | cytuj
kika - 2014-09-30 08:09:15

Zamiast pracować jak uczciwi ludzie to dama się opala a ten dupek namawia ludzi aby zostali i harowali za 2euro . Wykorzystują ludzi o dobrych sercach co dają z siebie wszystko i są nie doceniani. Ale Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy.Jak tresować to do cyrku debile za euro to by kazali guwno zjeść. Godfryd przejrzyj na oczy a nie się oglądasz za dupami
Taka prawda,popieram to wszystko.Byłam tam pierwszy rok i tak samo byłam traktowana....poniżana ,,,bo żle ułożyłam skrzynki to nie tu wjechałam w rajkę...to za dużo wziełam szalek...tam żeby jechać trzeba mieć stalowe nerwy żeby przetrwać ...są tam ludzie zaliczające się do gangów jeżeli tak to można nazwać,,,kto z kim trzyma itd, ci lepsi mają lepiej dostają lepsza prace,a dla tych gorszych nie ma nic proste...nie podobało mi się tam w cale,chociaż jakoś wytrwałam ...szantaż to musisz zostać bo inaczej nie będzie premi ...osobiście z mojego punktu widzenia nie polecam nikomu tej pracy,ja byłam tam pierwszy i ostatni raz.Nie mają szacunku do ludzi ...a pracownika trzeba szanować ,bo zarobić jest na prawdę ciężko. A tak na marginesie o Pani Bogusi,ta pani powinna iść się leczyć ,bo ta praca chyba jej już szkodzi,Każdy na nią narzekał,wyrobiła się dzięki brygadzistom z tego co mi wiadomo.Pozdrawiam tych którzy tam się wybierają .Powodzenia i wytrwałości .
zdjecie uzytkownika
lady - 2015-03-30 11:17:19 odpowiedz | cytuj
Witam pracowałam u Gerkena pare lat do czasu aż Pan Tadeusz Kutas jeden innaczej nazwać nie moge go zaczoł pomiatać ludzmi i to bardzo do tego stopnia iż starsze kobiety płakały przez niego .Osobiscie do młodego Gerkena nic nie mam jest spoko stary juz nie żadzi tam .A co do Pani Bogusi prawda musi sie iśc leczyć niestety razem na oddział z tadzikiem i życze im żeby tam harowali do usranej śmierci .
zdjecie uzytkownika
aaaaaaaaaaaaaaa - 2015-04-06 20:57:46 odpowiedz | cytuj
No to się trochę pozmieniało , też tam pracowałam jeden sezon ale przez takich ludzi jak ci wymienieni zmieniłam pracodawcę i obecnie mam się dobrze , dziwię się tylko młodemu że na superwizorów bierze idiotów, przez nich może kiedyś zabraknąć rąk do pracy , bo nikt normalny nie będzie tam pracować
zdjecie uzytkownika
obozowicz - 2015-07-08 14:42:26 odpowiedz | cytuj
nie polecam polski szef twierdzi ze pracownicy to maszyny nie ludzie, tak też nas traktował. za boki małe pokoje ciasne nie opłaca się jechać w prostych słowach mówiąc.
P.S ludzie uciekają nawet bez pieniędzy. nie pozdrawiam. :)
zdjecie uzytkownika
obozowicz - 2015-07-08 14:48:41 odpowiedz | cytuj
potwierdzam Tadzio z Bożena duet wszech czasów to oni wszystko kontrolują. Jaka jest wasza opinia na temat zbierania truskawek w burze ciągnąć metalowe wózki???
zdjecie uzytkownika
basia - 2015-07-08 21:34:23 odpowiedz | cytuj
Postawa skrajnie nieodpowiedzialna ,ciąganie metalowych wózków w czasie burzy skutkuje wysokim odszkodowaniem , tak było na pewnej plantacji , Rumuna zabił piorun i firma musiała wypłacić odszkodowanie rodzinie ponieważ osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i organizację nie dbały o php pracy. Niech sobie igrają aż się doigrają to się dowiedzą ile to kosztuje
A poza tym w przypadku burzy można zejść z pola i nikt nie ma prawa nikomu tego zabronić
zdjecie uzytkownika
cos tam - 2015-07-09 06:28:31 odpowiedz | cytuj
Zgodzę sie z tym . Uczestniczyliśmy w tej pogońce w burze . Po prostu brak słów , a brygadzista sam sie schował i padały takie słowa ,, nie wychodzić z pola ! zbierajcie ''
alert