Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Figur - 2014-03-20 13:11:35 odpowiedz | cytuj
Hej. Znalazłem ogłoszenie o pracę zdalną w firmie Kontakt enegia http://www.scigani.pl/praca-it/19340/praca-php-backend-developer-dla-kontakt-energia-sp-z-oo/.
Pracował ktoś tam?
Płacą w terminie?

Prosze o opinie. Sądzicie że to atrakcyjna oferta?
zdjecie uzytkownika
MałyJohn - 2014-03-20 15:20:49 odpowiedz | cytuj
Nic nie słyszałem o tej firmie. Z tego co widzę nie jest to jakaś mała firemka, ale z drugiej strony nie jest to tez firma z IT. Wyślij CV, pójdz na rozmowę kwalifikacyjna i " wybadasz" temat
zdjecie uzytkownika
Ja - 2014-03-20 15:49:20 odpowiedz | cytuj
opini o nich nie ma - pewnie firma krzak, ale co szkodzi sprawdzić. Tylko uważaj co podpisujesz
zdjecie uzytkownika
Gfe4 - 2014-03-20 20:31:12 odpowiedz | cytuj
To branża energetyczna wiec skoro działa już kilka miesięcy i jeszcze zatrudnia to pewnie bedzie sie rozwijać. Doszły mnie słuchy ze jedt powiązana z inna firma z branży -AMB. Jeśli to prawda to z jednej strony ok bo ma zaplecze finansowe i wiedzę o rynku ale z drugiej strony AMB kiepsko płaci- przynajmniej takie plotki chodzą po PH z tej branży. Ale co Ci szkodzi spróbować? Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
Ktoś - 2014-03-20 20:37:28 odpowiedz | cytuj
MałyJohn - 2014-03-20 15:20:49

Nic nie słyszałem o tej firmie. Z tego co widzę nie jest to jakaś mała firemka, ale z drugiej strony nie jest to tez firma z IT. Wyślij CV, pójdz na rozmowę kwalifikacyjna i " wybadasz" temat
hmmm... podzielam obawę poprzednika. To nie jest firma IT ani żaden software-house. Niby napisali, że udział w projekcie od podstaw, ale ja przerobiłem pracę w takich firmach, gdzie dział IT liczy 2-3 osoby. Jesteś wtedy informatykiem od wszystkiego. Musisz się liczyć, że tam może nie być kreatywnej pracy przy wielu ciekawych projektach, pewnie praca będzie polegać na maintance'nowaniu jakiś kobylastych-korporacyjnych rozwiązań, instalowaniu drukarek i reinstalacji windowsów.
zdjecie uzytkownika
Olu - 2014-03-21 10:24:17 odpowiedz | cytuj
@<>: Niekoniecznie ja kiedys pracowal w firmie "nieinformatycznej" w malym dziale IT i realizowalismy od podstaw zlozony i ciekawy projekt od podstaw, nie instalowalismy drukarek i windowsow, od tego byla osobna osoba "informatyk od wszystkiego", a tutaj w linku co kolega podeslal jest oferta na developera.

Zadzwoń, idź na rozmowę to się dowiesz.....
alert