Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mera - 2014-03-16 14:06:16 odpowiedz | cytuj
hejka, czy wybiera się ktoś na zbiory do Hiszpanii,szukam osoby/osób na wspólny wyjazd ;)
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-03-16 14:47:51 odpowiedz | cytuj
a skąd jestes?
zdjecie uzytkownika
Grzegorz28 - 2014-04-01 18:38:23 odpowiedz | cytuj
Witam. Gdyby się okazało, że jest coś konkretnego i na temat to mogę się zdecydować wyjechać. Co by było potrzebne na starcie? Gdzie dokładnie i jaka stawka i ile godzin się pracuje itp... Podstawowe informacje potrzebne.
zdjecie uzytkownika
ARKADIUS - 2014-04-03 16:32:10 odpowiedz | cytuj
WITAM,SZUKAM LUDZI Z DOSWIADCZENIEM I PRAKTYKA PRZY ZBIORACH OWOCOW I WARZYW ZA GRANICA,JESTEM OSOBA PRYWATNA,PLANUJE JECHAC DO HISZPANI NA ZBIORY,POSIADAM WLASNE AUTO(MERCEDES VITO-MOGE ZABRAC 4 OSOBY ),MAM DOSWIADCZENIE PRZY ZBIORACH(W 2011r.PRACOWALEM JUZ W HISZPANI W MIEJSC.HUELVA PRZY ZBIORACH TRUSKAWEK ORAZ JAKO NADZORCA GRUPY ZBIERACZY,W 2012 PRACOWALEM NA CYPRZE W MIEJSC.KYPERUNTA PRZY PIELEGNACJI,PRZYCINANIU I ZBIORACH WINOGRON,A W ZESZLYM ROKU PRACOWALEM W HOLANDI W MIEJSC.RUGEEN,PRZY ZBIORACH,SORTOWANIU I PAKOWANIU SZPARAGOW),JEZELI MACIE JAKIES NAMIARY NA DOBRA,UCZCIWA ROBOTE DAJCIE ZNAC NA EMAIL LUB TEL.733-104-893,JAKOS SIE DOGADAMY ;-)
zdjecie uzytkownika
nieznana - 2014-05-25 18:01:44 odpowiedz | cytuj
Poszukaj na poloniusz.pl Hiszpania -inne prace ,jest wyjazd na zbiór arbuzów,melonów nie wiem czy jest to prawdziwe czy jakis fals ale podany jest tylko telefon ja nie dzwoniłam bo ten termin nie odpowiada pózniejszy po 8-ym czerwca.
zdjecie uzytkownika
Aneta - 2014-06-18 16:56:42 odpowiedz | cytuj
Czy wybiera się ktoś w lipcu do Hiszpanii? Szukam jakiś namiarów do pracy. Znam płynnie angielski i podstawowy hiszp.
zdjecie uzytkownika
benia - 2014-08-05 13:46:39 odpowiedz | cytuj
znalazłam ofertę na zbiory melonów w Hiszpanii (Huelva), jest podany tylko nr tel +34672821554 , dzwonił ktoś może i wie szczegóły?
zdjecie uzytkownika
rudaania - 2014-08-05 18:17:58 odpowiedz | cytuj
hejo :) tez znalazłam dzisiaj to ogłoszenie, ale czy ten wyjazd jest pewny, nie mam pojęcia bo nie dzwoniłam :) jak bedziesz coś wiedzieć to daj znać :) pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kwiaty33 - 2014-08-07 10:23:25 odpowiedz | cytuj
hej ten numer nie istnieje a jest ktos chetny na wyjazd w ciemno do niemiec na poszukiwanie jakiejs pracy na miesiąc
zdjecie uzytkownika
jacob - 2014-08-08 19:07:51 odpowiedz | cytuj
Ja dzwoniłem , niby mieszkanie darmo, bilety maja być kupione, kazano mi tylko wpłacic 1200zl kaucji na mieszkanie które to pieniądze mają byc oddane bo zakonczeniu zbiorów, Pan miły, wygadany, jest to szybka rozmowa podajesz numer dodwodu i dane osobiste , dzis z nim rozmawialem i mowil ze juz rekrutacja sie konczy i do godz.14 musze zrobic przekaz na dowod przez westernunion . Nie mam nic do stracenia i tak już tylko to mi pozostało więc pojechałem do banku , zrobiłem przelew, gdy wracałem do domu , dzwoni "uprzejmy" Pan i mowi ze są klopoty z odebraniem pieniędzy i ze musze wrocic do banku i rzeczywiscie nie kłamał, gdy odwoływałem przekaz bankowy wyskoczył jakiś błąd i pieniądze od banku dostane spowrotem w poniedziałek. Przedstawiłem "miłemu" Panu całą sytuację , powiedział że zaarezerwuje mi ten pokoj i zebym wpłacił pieniądze w poniedziałek. Dziś wieczorem mam dostac kopie kontraktu i zdjecia zakwaterownia, bilety sa niby juz kupione na 18 sierpnia z Krakowa. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko wpłącić te pieniądze w poniedziałek i tak jestem już na dnie więc zaryzykuje, będe was tu informował co z tą pracą i wogóle. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
axaxa - 2014-08-10 19:48:52 odpowiedz | cytuj
No to Ci współczuję !!!! Jeśli nie wpłaciłeś to lepiej nie wpłacaj bo nie będziesz miał ani pracy ani pieniedzy takich rzeczy sie nie robi ,to z daleka pachnie oszustwem ,ale cóz twoje pieniądze twój wybór
zdjecie uzytkownika
acerbid - 2014-08-12 10:33:56 odpowiedz | cytuj
cześć możesz podać do siebie email ta cała praca to oszustwo chciałam pogadać
zdjecie uzytkownika
acerbid - 2014-08-12 10:35:01 odpowiedz | cytuj
hej, ta cała praca to ściema podaj swój email chciałbym pogadać
zdjecie uzytkownika
acerbid - 2014-08-12 11:07:40 odpowiedz | cytuj
mój email wino1919@o2.pl
alert