Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Jażąbeek - 2014-03-11 20:08:20 odpowiedz | cytuj
Witam pracował ktoś może w tej firmie ACTIVE AGENCJA PRACY SP Z O O albo o niej słyszał ? Mieści sie w Poznaniu na ulicy Wyspiańskiego 10
zdjecie uzytkownika
Martuśka - 2014-03-17 15:54:37 odpowiedz | cytuj
ja też szukam opinii na ich temat , ale nie za bardzo mi to idzie , znajduje tylko wpisy do rejestru itp.a dostalam maila od nich.
zdjecie uzytkownika
Jażąbeek - 2014-03-20 18:13:25 odpowiedz | cytuj
No to tak jak ja maila dostałem od nich a w nim skan z KRS ale na stronie Rejestr Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia już ich nie ma tak więc nie odpowiedziałem na ich maila a też opinii innych nie znalazłem w dodatku chcieli aby wpłacić 35 euro Tak więc się wstrzymałem . Martuśka a też w sprawie pracy w Kempten, Niemcy pakowacz ?
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-03-20 18:19:04 odpowiedz | cytuj
NIC NIE WPŁACAJCIE!!!! NIC. ANI GROSZA!!!
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2014-03-21 10:55:19 odpowiedz | cytuj
Witam. Własnie też dostałem od nich e-maila , wszystko ładnie pisze na nim , zarobki , godziny pracy , system 5/1 . No i to że trzeba wpłacić pieniążki. Ciekaw jestem czemu nie kontaktowali sie telefonicznie. Ale napisałem e-maila z numerem telefonu jak z zapytaniem o numer do nich by sie dowiedzieć coś wiecej na ten temat. Zobaczymy na odzew. Jak sie dowiem coś wiecej dam znać ...narazie napewno nie wpłacam nic. I radze też nie wpłacac .
alert