Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Marcin - 2014-02-23 14:06:01 odpowiedz | cytuj
Czy planuje ktoś wyjechać do pracy w Francji z firmą anteo-restauration? Ogłoszenie jest na Eures i tutaj: http://www.gadu.fr/praca/restauracja/pomoc-kuchenna-kucharz-szef-partii-zastepca-szefa-kuchni-cukiernik-szef-cukiernictwa_i261. Oprócz kucharzy i pomocy kuchennych potrzebują obsługe do hotelu. Organizuja rekrutacje m.in. w Krakowie 4 marca. Wybiera sie ktoś na rozmowe do Krakowa? Jeśli macie jakieś informacje o tej agencji to dajcie znać.z góry dzięki:)
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2014-03-06 16:03:46 odpowiedz | cytuj
I jak wybrales sie na to spotkanie?
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2014-03-06 18:11:11 odpowiedz | cytuj
Niestety nie pojechałem na to spotkanie. Ze strony Eures te ogłoszenia zostały już usunięte, więc może na tych rozmowach kwalifikacyjnych znaleźli pracowników już. W sumie z wszystkich ich ogłoszeń potrzebowali około kilkadziesiąt osób do różnych hoteli i restauracji we Francji. A ty byłaś na tym spotkaniu? A może masz namiary na jakąś inna prace za granicą? Jak co to pisz chętnie wyjadę:)
zdjecie uzytkownika
Natalia - 2014-03-07 10:42:14 odpowiedz | cytuj
Ja nie byłam, ale nie sądzę żeby podpisali już jakieś kontrakty bo to przecież pośrednicy. Ja już z nimi pracowałam i jestem bardzo zadowolona. Wszystko na legalnych warunkach. Jeżeli jesteś zainteresowany to zawsze możesz przesłać im na maila Twoje CV. Ja tymczasowo zawiesiłam z nimi współpracę bo mam maleńkie dziecko, ale śmiało mogę ich polecić.
zdjecie uzytkownika
Praca na sezon zimowy 2014/2015 - 2014-10-15 17:19:31 odpowiedz | cytuj
Witam, czy ktoś wybiera się na spotkanie rekrutacuję 30.10.14 do Wrocławia? Czy to sprawdzony pracodawca? Nie było problemów z wypłatą? Jaka atmosfera panowała na wcześniejszych wyjazdach?
zdjecie uzytkownika
Gio - 2014-10-15 17:36:27 odpowiedz | cytuj
Witam, Też się wybieram na rozmowę, czy ktoś już pracował w sezonie zimowym z tą firmą ? Jak wygląda zakwaterowanie oraz wyżywienie ?

Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
on - 2014-10-15 18:28:15 odpowiedz | cytuj
Jakbym znał biegle francuski(jak oni wymagają),to na pewno bym nie pracował fizycznie.
zdjecie uzytkownika
x - 2014-10-15 20:02:09 odpowiedz | cytuj
właśnie , j.francuskiego nie wymagają, tylko podstawy trzeba znać, myślę że fajna opcja, tym bardziej że w tygodniu są 2 dni wolne od pracy, można trochę pozwiedzać
zdjecie uzytkownika
m. - 2014-10-17 00:14:10 odpowiedz | cytuj
Firma jest dość młoda- powstała w 2011 roku, żeby tylko nie było to oszustwo :( Powiedzieli mi, że wystarczy nawet tylko angielski... czy to nie dziwne?? W Francji nikt nie mówi po angielsku.

Czy mogłabym tel do kogoś kto się wybiera na tą rozmowę?
zdjecie uzytkownika
olek - 2014-10-19 13:42:02 odpowiedz | cytuj
Cześć, możesz powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie oraz wyżywienie, czy jest ogrzewanie itp, oraz czy faktycznie sa 2 dni wolnego w tygodni ?

Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Mari - 2014-10-22 16:54:07 odpowiedz | cytuj
Cześć, wybierasz się na rozmowę 30.10 do Wrocławia? Jeśli tak to napisz na maila: winterqueen@wp.pl, też się wybieram.
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-10-30 11:47:24 odpowiedz | cytuj
Witam,
byłam na spotkaniu 29.10, wszystko niby ok dają pracę ale za 1100 euro. Czy komuś też zaproponowali niższą pensję czy tylko mi? Nie wiem co o tym myśleć bo zatrudnić mnie chcieli ale to jest 400 euro mniej niż w ogłoszeniu.
zdjecie uzytkownika
m - 2014-10-30 13:33:06 odpowiedz | cytuj
Jakaś dziewczyna pojechała z EURES do Włoch i skończyła w burdelu, uciekła i chciała pozwać Eures, ale przegrała, bo w ogłoszeniu jest napisane że oni nie sprawdzają agencji. Uważajcie na siebie!
zdjecie uzytkownika
MissDiamondss - 2014-11-01 13:24:25 odpowiedz | cytuj
Hej,
byłam na rozmowie. Mnie zapytali tylko ile chciała bym zarabiać, nic nie mówili o 1100 euro. Najniższa płaca we Francji to 1200 coś euro, wiec jeśli dają francuską umowę to chyba muszą dać choćby minimalne wynagrodzenie...
jeśli możesz skontaktuj sie ze mną na meila: diamondss@interia.pl
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-11-05 09:08:28 odpowiedz | cytuj
ja byłam przez Anteo wrociłam i bede jechała ponownie nie było żle kasa tylko mala ale jak sie nie ma nic to lepiej to niz wcale
zdjecie uzytkownika
Sabina - 2014-11-06 13:25:43 odpowiedz | cytuj
Cześć, mam kilka pytań. Na jakim stanowisku pracowałaś?? I ile tak naprawdę płacą, bo właśnie mailuje z kilkoma dziewczynami i pojawiły się różne stawki. Czy oprócz przejazdu trzeba za coś jeszcze zapłacić? Niby nie ale jak już jeździłaś to wiesz jak jest naprawdę. Pytam bo mam jechać pierwszy raz. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-11-06 13:47:21 odpowiedz | cytuj
ja miałąm wyzywienie i spanie gratis,masz wszystko poopłacane ,ubezpieczenie itp,i jak dobrze trafisz napewno bedziesz zadowolona ,
zdjecie uzytkownika
MissDiamondss - 2014-11-07 10:05:52 odpowiedz | cytuj
cześć, czy do kogoś się już odezwali w sprawie wyjazdu? tzn. potwierdzili wyjazd, termin? napiszcie :)
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-11-14 09:15:35 odpowiedz | cytuj
dostał ktos juz propozycje pracy?
zdjecie uzytkownika
mig - 2014-11-14 17:49:14 odpowiedz | cytuj
Mnie pracę zaproponowali ale oficjalnej propozycji nie dostałem mieli odezwać się na mail, na razie cicho sza. Ktoś inny dostał umowę ?
zdjecie uzytkownika
SM - 2014-11-16 09:07:41 odpowiedz | cytuj
Ludziska, Anteo narazie przeprowadzało wstępna rekrutację i mimo tego, że pisali do nas czy się zgadzamy na dane stanowisko nie ma 100% pewności,że nas zatrudnią. W piątek rozmawiałam z Aleksandrą i dowiedziałam się, że dopiero teraz rozsyłają nasze cv do hoteli i dopiero tam będą decydować czy kogoś z nas chcą czy nie. Propozycja pracy ma przyjść od konkretnego pracodawcy, nie od Anteo. Także ludzie odbierajcie telefony żeby Wam nic nie umknęło. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Meggie - 2014-11-17 11:46:22 odpowiedz | cytuj
Hej, ja dzisiaj dostała propozycje pracy w restauracji w Annecy na maila od Alexsandry Czekam na więcej szczegółów kiedy, a wy macie już jakieś informacje? Dalej jednak się zastanawiam, czy jechać i można im zaufać?
zdjecie uzytkownika
Janek - 2014-11-17 16:16:01 odpowiedz | cytuj
Powiem tak ERC,ITC,IPF,Inter Work u nich zdecydowanie odpada.
U nich jeszcze nie pracowałem.
zdjecie uzytkownika
MissDiamondss - 2014-11-18 15:37:44 odpowiedz | cytuj
Hej, też dostałam jak na razie tylko tą ofertę pracy w restauracji w Annecy. Ale ta oferta jest z opcją bez zakwaterowania, wiec jak mam zarabiać najniższą krajową to wolałabym opcje z zakwaterowaniem tak jak było mówione.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-11-19 10:19:06 odpowiedz | cytuj
hej ja tez dostałam ale zeby jechac w przeciagu 4 dni,,odmówiłam bo powinni dac jakis czas

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
SM - 2014-11-21 15:42:18 odpowiedz | cytuj
Hej. Nie wiem co jest grane ale dziś znowu dzwonili do mnie z Francji i zadawali te same pytania co na spotkaniu we Wrocławiu. Nie mam pojęcia o co chodzi, bo wysyłali mi oferty z pracą a teraz znowu jakieś ankiety :/ Czy komuś zaproponowali już coś konkretnego ( nie chodzi mi o maila z opisem stanowiska ) - ze wskazaniem danego hotelu z terminem pracy?? kurcze kolejny tydzień umyka a u mnie nie ma żadnych ustaleń co do pracy :/
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2014-11-22 15:16:50 odpowiedz | cytuj
hej ja jadę do Megeve ktos jedzie jeszcze?
zdjecie uzytkownika
MissDiamondss - 2014-11-27 16:52:30 odpowiedz | cytuj
U mnie cisza, żadnych ustaleń. Odnoszę wrażenie, że kto miał dostać pracę to ją dostał.
alert