Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-02-22 07:47:39 odpowiedz | cytuj
witam czy ktoś wyjeżdał za pośrednictwem tego pana do pracy jeśli tak prosze o opinie
zdjecie uzytkownika
asdfor - 2014-02-22 19:22:16 odpowiedz | cytuj
wali kupá jak za co pieniedze chca od razu na wjazd oszustwo
zdjecie uzytkownika
asdfor - 2014-02-22 19:25:52 odpowiedz | cytuj
nie pelny adres rzekomej firmy szkoda nawet probowac dzwonic na tel telefon
zdjecie uzytkownika
Jolka - 2014-02-23 12:23:35 odpowiedz | cytuj
Dlaczego tak biernie patrzymy jak żerujący na ludzkim nieszczęściu cwaniaczki robią nas w bambusa ? Może ktoś z czytających te posty jest z Lubina i pofatygował by się osobiście do BUDOPEXU przy ul. Skłodowskiej ( bez numeru ! ) - w pobliżu stadionu Zagłębia i poinformował nas o swoich wrażeniach co do tej firmy. Władza nie dba o biednych i bezrobotnych, musimy bronić się sami. Jeszcze raz apeluję !! Nie dajmy się CWANIAKOM !
zdjecie uzytkownika
asdfor - 2014-02-24 11:43:29 odpowiedz | cytuj
jolka szukasz mądrego zaufanego smiesznego bezrobotnego męża? etc. co do firmy to mieli na tablicy ogloszenie to zwrocilem sie o usuniecie jego.
zdjecie uzytkownika
janosik - 2014-02-24 23:30:31 odpowiedz | cytuj
firma ul Skłodowskiej 178 WYNAJĘTA w dniu 24-02-24 r wiadomość od ochroniarza ,w środku widać że nowa brak jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego (typu komputer,laptop,itd) -niby w naprawie ,sekretarki brak - niby na urlopie .
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-25 09:25:15 odpowiedz | cytuj
witam,ja też szukam danych tej firmy,w ciedg znalazłem wpis działalnosci
gospodarczej .Firma działa od 1998 r zmiana we wpisie 02.2014 główna działalność to roboty budowlane nic o pośrednictwie pracy.Adres siedziby firmy to aleja niepodległości 2/2 Zielona Góra z możliwościa rozszerzenia na cały kraj.
Co o tym myślicie.
zdjecie uzytkownika
baron - 2014-02-25 11:02:09 odpowiedz | cytuj
Witam byłem tami po pierwsze daja smieciową umowe i nie biorą dla siebie 2 egzemplarzu chcą pare zł z góry a my nie mamy żadnego potwierdzenia na temat tego wyjazdu .moim zdaniem to jest jedno wielkie oszustwo ..
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-25 13:09:25 odpowiedz | cytuj
co masz na mysli mówiąc o umowie śmieciowej.
Czy rozmawiałeś z kimś z tej firmy.
może podesłać im PIP.
zdjecie uzytkownika
viki - 2014-02-25 13:57:39 odpowiedz | cytuj
Witam,czy ktoś był w tej firmie i podpisał umowe na wyjazd do Wiednia.
proszę o odpowiedz bo umówiłam się na jutro.
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-02-25 14:46:51 odpowiedz | cytuj
nie, ale jutro jestem na spotkaniu i się obawiam co to będzie.
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-25 15:35:55 odpowiedz | cytuj
do Jacek.
mam prośbe jak załatwisz sprawe to napisz bo ja mam chęc wyjazdu z tą firmą i w czwartek będe w okolicach lubina.
Pozdro.
zdjecie uzytkownika
ela6318 - 2014-02-26 08:46:10 odpowiedz | cytuj
Witam. Też jestem zainteresowana tą firmą trochę mnie dziwi umowa na polskich warunkach potrącenie ubezpieczenia w Euro nie rozumiem trochę. Mam prośbę bo chciałam też jechać tam ale jestem z środkowej Polski i nie wiem czy warto bardzo proszę o jakieś informację jeśli ktoś tam był. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-26 14:16:23 odpowiedz | cytuj
Witam,czy ktoś już coś wie na temat wyjazdu do Wiednia z firmą Budopex.
Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2014-02-26 18:27:12 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich wszystko co powiem na temat tej firmy to jedno wielkie oszustwo ludzie nie wplacajcie pieniedzy zapytalem o strone firmy to powiedzial mi ze niema kabla od komputera. pieczatka firmy marii sklodowskiej 178 ciezko znalesc, pomieszczenie wynajmuje od 4 dni. myli sie w tym co mowi ja sie dzis pofatygowalem stracilem 50 zloty na paliwo ale nie 250 jest chyba nienorlmalny jesli chce od ludzi pieniadze w meilu pisal ze przywiesc cv i podanie a jak mu je dalem to powiedzial mi po co i koniec rozmowy bo mu sie spieszy. jutreo zglaszam sprawe na policje, ludzie nie dajcie sie oszukac bo nie wyjedziecie niema piekarni ktora pracuje 24 godziny na dobe wiem cos o tym bo sam w niej pracowalem i zadna nie pracuje non stop chcoiaz by miala wiele zamowien. jesli ktos wplacil pieniadze to prosze o kontakt w celu zgloszenia sprawy wspolnie na policji by go przymknac, jesli by byl fer nie bral by kasy z gory potem dopiero umowa odradzam omijajcie ja szerokim lukiem....poinformowalem go o tym to powiedzial mi ze nic zlego nie robi.....dziwne czy normlane piszcie....
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-02-26 18:58:14 odpowiedz | cytuj
totalne guwno, stracono 200 zł. na paliwo ,a firmy tej nie znajdziesz bez taksówki,buda w polu wynajęta parę dni temu,szef super,nic niema oprócz świstka który trzeba wypęłniać długopisem, jednym słowem w drogę.......
zdjecie uzytkownika
Mateusz - 2014-02-26 20:05:29 odpowiedz | cytuj
UWAGA! Oszust!!! Byłem widziałem rozmawiałem z gościem gubi się w tym co mówi! Wykorzystuje naiwność ludzi! Nie dajcie się oszukać!
Wyjazd niby zależy od tego czy wpłyną pieniądze 250 zł!!!
Straciłem na paliwo 200 zł i wielkie gówno mam z tego!!!
zdjecie uzytkownika
Oliwia - 2014-02-26 20:31:00 odpowiedz | cytuj
Byłam tam dziś z chłopakiem. Koleś wygląda jakby latał na amfie.
Biuro to buda w polu, nic w biurze, żadnych sprzętów, księgowa niby na urlopie. Podczas rozmowy jego wspólnik wydzwaniał do niego , a ten stwarzając pozory zainteresowania się nami zbywał go pod pretekstem przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Zapytaliśmy się czy możemy przelać pieniądze na konto bankowe firmy, a on chciał koniecznie na poczcie expresem. Straciliśmy na wyjazd 60 zł.
zdjecie uzytkownika
orlando - 2014-02-27 05:14:56 odpowiedz | cytuj
ogromne dzieki za informacje na temat tej agencji to co przeczytalem jest dla mnie dowodem ze firma to wielki krzak i oszust dzieki pana opini nie wybieram sie tam do niej bo tylko stracil bym pieniadze na podroz a jestem az z mazur jeszcze raz dziekuje i zycze powodzenia w znalezieniu uczciwej agencji posrednictwa pracy a temu oszustowi by go w koncu zamnkneli ze naciaga i oklamuje ludzi biednych i uczciwych
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-02-27 08:43:48 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich i dzięki za informacje
ja też nie pojade szukam dalej pracy wczoraj dzwonił do mnie pan Kozubski ale też chce kase 420 napewno nie wpłace sami oszyści
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jagienka - 2014-02-27 09:46:14 odpowiedz | cytuj
A czy ktoś podpisał z nim umowe?
zdjecie uzytkownika
jagienka - 2014-02-27 10:08:18 odpowiedz | cytuj
Do uzytkownika Marcin.............. zgłosiłes sprawe na policje?
zdjecie uzytkownika
orlando - 2014-02-27 12:17:28 odpowiedz | cytuj
jagienka - 2014-02-27 10:08:18

Do uzytkownika Marcin.............. zgłosiłes sprawe na policje?
i bardzo dobrze ze pan panie Marcinie zglosil to na policje dziwie sie tylko ze nasza policja wogole nie reaguje na takich oszustow i tacy bazuja na ludzkiej krzywdzie a przeciez szukamy uczciweej pracy a nie oszustow pozdrawiam pana p Marcinie trzymam kciuki za pana by pan go posadzil za kratki
zdjecie uzytkownika
jagienka - 2014-02-27 14:00:01 odpowiedz | cytuj
Do uzytkownika viki: Podpisałeś umowe z tym biurem?
zdjecie uzytkownika
viki - 2014-02-27 16:47:21 odpowiedz | cytuj
witam,dzięki waszej determinacji nie zdecydowałam się pojechać na rozmowy,po prostu nie było sensu.
Jeszcze raz dziękuje tym którzy ich sprawdzili i podzielili się swoimi spostrzeżeniami.
pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
marcin - 2014-02-27 16:51:43 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich zgłosiłem sprawe na policje a policja powiedziala ze puki niema znamion przestepstwa nie mozna nic mu zrobic,bo nie ma pewnosci czy faktycznie pracy nie oferuje a pozatym dziwi mnie to ze pieczatka ktora mi dal aders jest wlasnie siedziba w lubiniu, prosze o kontakt tych ktorzy wplacili pieniadze wtedy moze cokolwiek policja zrobila... ja stracilem 100 złoty na paliwo a kase chce przelewem przez poczte dlatego ze jak w banku to by go znalezli i udowodnili a tak to nic mu nie sa w stanie zrobic facet mysli jak ludzi wycyckac...
zdjecie uzytkownika
mkd - 2014-02-27 17:18:54 odpowiedz | cytuj
Witam z tego co widzę to moja kasa poszła w błoto a to tego przejazd za 200 zł boli a naj gorsze jest że dzwoniliśmy do piekarni Wiedeńskiej i nie wiedzą nic na temat tej firmy, czy są takie osoby naiwne jak ja
zdjecie uzytkownika
Oliwia - 2014-02-27 17:32:04 odpowiedz | cytuj
Zgłoście to do PIPu !
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-02-27 17:42:24 odpowiedz | cytuj
pani elu ,to nie jest żadna firma,to jest wygwizdowo w polu,czysta prowizorka ,niby *szef* to prymitywny i głupi gość nawet nie potrafi sprzedać swojego oszustwa.Totalne bagno.
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-27 18:14:31 odpowiedz | cytuj
witam,to nie jest tak że nie można mu nic zrobić .Pewne jest to ,że nie może prowadzić pośrednictwa pracy jeżeli nie ma we wpisie działalności gospodarczej PKD dot.tej działalności.
Sprawdzałem jego wpis i jest tylko główne PKD dot robót budowlanych.
Notabene firma pod nazwą Budopex działa od luty 2014.Wczesniej pod nazwą Lanel.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-02-27 18:20:31 odpowiedz | cytuj
szukam dalej może coś znajdę albo w Polsce za 1450 .
dostałam dzisiaj taką ofertę
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-27 18:20:43 odpowiedz | cytuj
jak ktoś jest z Zielonej Góry może sprawdzić nr al niepodległości 2/2 na ten adres zarejestrowana jes firma budopex vel lanel
zdjecie uzytkownika
Bezrobotny - 2014-02-28 13:47:07 odpowiedz | cytuj
Byłem i jest OK.To nie jest pośrednictwo pracy tylko prywatna firma.Zatrudnili mnie i dostałem Umowę o Pracę.Wpłata jest za Hotel w Wiedniu za który pokrywa pracownik.Firma pokrywa połowę wpłaty za pracownika.Polecam to nie jest oszustwo.Solidna Firma.
zdjecie uzytkownika
BEZROBOTNY - 2014-02-28 13:51:57 odpowiedz | cytuj
Srawdzałem firmę przed podpisanie Umowy w Urzędzie Miasta.Mają dwie legalne siedziby firmy w Wiedniu i Lubiniu.Zmienili tylko nazwę firmy z Lanel na Budopex.Są na rynku od 1998 roku.
zdjecie uzytkownika
batory - 2014-02-28 14:03:27 odpowiedz | cytuj
asdfor - 2014-02-22 19:22:16

wali kupá jak za co pieniedze chca od razu na wjazd oszustwo
Oni są solidną firmą i pokrywają połowę za Motel pracownikowi i za ubezpieczenie.Ludzie czytajcie dobrze ogłoszenie i nie słuchajcie ludzi co się nie dostali do pracy.Firma Super i wczoraj podpisałem Umowę i 23.03.2013 jadę do Pracy.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-28 14:04:02 odpowiedz | cytuj
Oni mogą zatrudniać na budowie a nie w piekarni .
W porównaniu do nas wszystkich jesteś wielkim szczęściarzem,bo umowy tych co byli przed tobą to świstki papieru(widocznie dorobił się druków umów boś go zasponsorował) .
O ile mi wiadomo to Wiedeńczycy nie mają umowy z żadnymi pośrednikami nie tylko z Polski.
Nie jestem pewien kto kryje się pod tym nickiem.
Bo jeżeli jest tak naiwny to pozostanie bezrobotnym do końca życia.
Powodzenia.
zdjecie uzytkownika
batory - 2014-02-28 14:19:36 odpowiedz | cytuj
CO DO WPŁATY TO WPŁACIŁEM BO CHCĘ MIESZKAĆ JAK CZŁOWIEK W WIEDNIU A NIE NA ULICY.NIE DZIWI MNIE ŻE KOLEGA BZDURY PISZE BO PEWNIE ZOSTAŁ PAN NA LODZIE I BEZ PRACY.
DZWONIŁEM TEŻ DO WIEDNIA I JEST PRAWDĄ ŻE MA KONTRAKT PODPISANY Z PIEKARNIĄ.WIDZĘ ŻE KOLEGA NAWET NIE WIE ŻE W PIEKARNI PRACUJE SIĘ NA TRZY ZMIANY.ŻAŁOSNA JEST PANA WYPOWIEDZ.
zdjecie uzytkownika
batory - 2014-02-28 14:25:11 odpowiedz | cytuj
CZŁOWIEKU TA FIRMA TO NIE JEST POŚREDNICTWO PRACY.ONI MAJĄ PODPISANY KONTRAKT Z FIRMĄ W WIEDNIU A W POLSCE PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ Z PRACOWNIKIEM.WIDAĆ ŻE JESTEŚ I ZOSTANIESZ BEZ PRACY NA WIEKI SKORO NIE MASZ NAWET NA HOTEL 250 zł.Pozdrawiam Panie JOJO
zdjecie uzytkownika
Klara - 2014-02-28 14:28:47 odpowiedz | cytuj
batory - 2014-02-28 14:25:11

CZŁOWIEKU TA FIRMA TO NIE JEST POŚREDNICTWO PRACY.ONI MAJĄ PODPISANY KONTRAKT Z FIRMĄ W WIEDNIU A W POLSCE PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ Z PRACOWNIKIEM.WIDAĆ ŻE JESTEŚ I ZOSTANIESZ BEZ PRACY NA WIEKI SKORO NIE MASZ NAWET NA HOTEL 250 zł.Pozdrawiam Panie JOJO
Proszę mi podać namiar na tą piekarnie we Wiedniu.
zdjecie uzytkownika
kristi - 2014-02-28 14:30:00 odpowiedz | cytuj
Witam. Dzięki za informacje. Tez dużo myślałam skąd nagle taka super robota? Piszcie co tylko wiecie na temat tej "niby" firmy.Dobrze że nie pojechaliśmy bo byśmy żałowali.Pozdrawiam wszystkich !
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-28 14:39:12 odpowiedz | cytuj
Witam,zaczynają się dziać dziwne rzeczy w CEIDG zniknął wpis z tego roku o zmianie nazwy firmy i głównego PKD bardzo dziwne bo są teraz dwa wpisy na różną nazwę bez histori o zmianie.
Co o tym myślicie?.
zdjecie uzytkownika
kristi - 2014-02-28 14:51:06 odpowiedz | cytuj
Myślimy że trzeba się dobrać takim do d......jeśli się na tym znasz zrób to .
zdjecie uzytkownika
Biesiada - 2014-02-28 14:52:57 odpowiedz | cytuj
Ludzie ja pracuje w firmie JACEK HAP już od 3 lat i jest super.Wypłaty są na czas a kierownik w Wiedniu jest w porządku i pomaga we wszystkich sprawach.
zdjecie uzytkownika
jajo - 2014-02-28 15:05:09 odpowiedz | cytuj
do kristi,miło usłyszeć rozsądny post jest bardzo dziwne ,że kolega batory tak broni wizerunku tej firmy .Skoro podpisał umowe i jest pewny wyjazdu to po co nas na siłe przekonuje coś mi się wydaje że komuś przekręt nie wyszedł.Na przestrogę podaję link na forum o podobnym zbawicielu bezrobotnych.http://www.money.pl/forum/praca-t3734588.html
P.S.
A co do tych 250 zł są ostatki ach będzie bal.
A JOJO to taka fajna zabawka radził bym założyć okulary przy czytaniu postów.
Robi się gorąco więc chyba przestanę nawracać naiwnych.
Potrzebującym zawsze pomogę.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
mkd - 2014-02-28 16:04:18 odpowiedz | cytuj
hej ten co tam dzwonił do tej firmy wiedeńskiej mógł byś mi podać numer bo ja dzwoniłam do WIEDNIA I okazało się że oni nie mają pojęcia na temat tej firmy . to jest wielkie oszustwo ludzie nie zostawiajcie im kopi dowodów bo to jest wielkie szambo z tego co widzę
zdjecie uzytkownika
MArcin - 2014-02-28 17:17:37 odpowiedz | cytuj
Batory bezrobotny i jaki tam ten co wychwala firme pana JAcka HApa
ten czlowiek dal mi pieczatke swoja na kartce odbita i nie jest dla was logiczne to iz wynajmuje biuro od firmy od paru dni a i adres firmy tam jest pokazany. dziwne to mi mowil ze wieczorem jedzie dow iednia a nastepnego dnia od rana przyjmowal ludzi na rozmowy. ile wam trzeba do tych głow wbic razy ze jest to zwykle oszustwo jak go postraszylem policja to wyprosil mnie z biura. mysli ze jest madryi ma wielkie uklady. niema pracy niema firmy ktora zatrudnia ludzie ochloncie a panie chap pan niech nie podpisuje sie innymi nickami i nie pisze pozytywow tej pracy.
zdjecie uzytkownika
mkd - 2014-02-28 17:56:52 odpowiedz | cytuj
Pan Jacek H mówił mi osobiście ze jego ludzie pracują tam 9 miesięcy w tej piekarni
zdjecie uzytkownika
gruby - 2014-02-28 20:50:22 odpowiedz | cytuj
ta firma to lipa
zdjecie uzytkownika
marcin - 2014-02-28 21:37:32 odpowiedz | cytuj
kolego poprosilem pana jacka O podanie nazwy tej firmy albo pokazanie w necie to odmowil mi zaslaniajac sie swoja polityka firmy albo jaki kontakt to by sie sprawdzilo ale nie dal bo niema tam nikogo jakby byl uczciwy pokazal by mi te firme w necie a tak to co nic to jedno wielkie gowno co trzxeba jeszcze wam napisac byscie uwierzyli ze jest oszustem ja was ostrzegam tylko ze byscie nie plakali potem jak was oszuka i zostaniecie na lodzie.
zdjecie uzytkownika
EMES - 2014-02-28 22:07:00 odpowiedz | cytuj
Firma ANKERBROT w Wiedniu rzeczywiście istnieje i mieści się w 11 dzielnicy telefon 43 01 601230 . Zatrudnienie ma tam ok. 1700 pracowników, a sklepy firmowe z pieczywem ANKER są na każdej większej ulicy Wiednia. Ale to są fakty, natomiast to co oferuje BUDOPEX to kłamstwo. Wymyślili sobie goście biznesik i od naiwnych chcą pieniążki zebrać. Ludze nie bądźcie naiwni i nie dajcie się nabrać tym naciągaczom. A swoją drogą dziwię się, że to ogłoszenie ukazało się na tylu portalach poświęconych pośrednictwu pracy i żaden z nich nie pofatygował się, aby przynajmniej sprawdzić podstawowe dane oferującego tą pracę czyli firmę BUDOPEX. Pozdrawiam i życzę znalezienia uczciwego pracodawcy !!
x