Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
gonia - 2014-02-09 21:59:08 odpowiedz | cytuj
Czy pracował ktoś w Früchtehof Schindler przy szparagach? Ja w tym roku jadę pierwszy raz z koleżanką i chciałybyśmy wiedzieć coś więcej na ich temat,jakie warunki i w ogóle jak tam jest.Bardzo proszę o info jeśli ktoś ma.
zdjecie uzytkownika
K - 2014-02-11 13:29:28 odpowiedz | cytuj
Trzeba pracowac ciezko.Jak nie jestescie wytrzymale fizycznie to sie nie wybierajcie.Warunki w miare dobre
zdjecie uzytkownika
gonia - 2014-02-12 11:21:20 odpowiedz | cytuj
A jak z zarobkami,wypłacane są do ręki czy na konto i co jaki czas? Są w pobliżu jakieś sklepy?
zdjecie uzytkownika
K - 2014-02-16 09:28:19 odpowiedz | cytuj
Wyplata jest co miesiac pare euro na poczatek sie przyda no i na powrot tez.Oni biora wiecej ludzi na sort i jak ktos sie nie nadaje to do domu odsylaja zostawiajac tych lepszych wiec trzeba sie wykazac troche.
Najblizszy sklep 4 km dojazd na wlasna reke ale ludzie przyjezdzaja samochodami i mozna sie z kims zabrac zawsze.Jak sie dostosujecie to praca ok ale ciezka.
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-16 09:29:42 odpowiedz | cytuj
gonia - 2014-02-12 11:21:20

A jak z zarobkami,wypłacane są do ręki czy na konto i co jaki czas? Są w pobliżu jakieś sklepy?
Wyplacaja na reke
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-16 11:53:21 odpowiedz | cytuj
Aha i jeszcze jedno nie zapomnijcie o sporym opakowaniu ketonalu w najmocniejszej dawce i najlepiej wymienic sobie własny kręgosłup na stalowy.
No i rodacy też dadzą się wam mocno we znaki.Ogólnie jeden wielki syf.Zdecydowanie odradzam.
zdjecie uzytkownika
gonia - 2014-02-24 08:15:48 odpowiedz | cytuj
dzięki za wszystkie informacje, jeśli ktoś tam jeszcze był i ma coś do powiedzenia to chętnie poczytam, a jak wrócę to podzielę się z wami swoimi wrażeniami
zdjecie uzytkownika
gonia - 2014-03-01 09:13:50 odpowiedz | cytuj
Jedzie ktoś może tam ok 27 marca?
x
Konkurs fryzjerski