Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Ewa - 2014-02-07 20:23:46 odpowiedz | cytuj
Witam, szukam koleżanki (NIE KOLEGI) na wyjazd do UK, konkretnie upatrzyłam sobie Brighton, bo mam tam znajomego. Szukam osoby odważnej i zdecydowanej na taki wyjazd, termin - marzec, wiadomo razem raźniej i można coś na początku wynająć wpólnie i będzie taniej. Mam 34 lata, mówię po angielsku i jestem z Lublina. Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane, nie marnujmy swojego czasu, jeśli myślisz o takim wyjeździe, ale nie masz z kim jechać, to napisz, może pojedziemy razem, mój mail: ewa.ewa.79@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-02-12 21:06:26 odpowiedz | cytuj
Witam tak jak w Temacie w Połowie Kwietnia jadę do UK ma tam kolegę który pomoże mi na początku ... Proponuje wspólne wynajęcie mieszkania itd chodzi o ograniczenie kosztów .. ważne żeby zainteresowana miał duża determinacje poprawienia sobie jakości życia oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym .. Pozdrawiam i czekam na Zainteresowanych ... Adam P
sindweler@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2014-02-13 14:46:11 odpowiedz | cytuj
Załóż sobie swój temat i tam się udzielaj, jest cały ogólny temat na temat ludzi chętnych do wyjazdu.
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2014-03-09 14:54:32 odpowiedz | cytuj
Ponawiam swoje ogłoszenie. Z tym, że wyjazd jest już pewny, za 3 tygodnie wyjeżdżam, bilet już mam, pokój znaleziony (z tym, że fajnie by było na początku z kimś go dzielić żeby zmniejszyć koszty przez pierwszy miesiąc do czasu znalezienia pracy), miejsce to rejon Brighton i Hove, praca też się znajdzie. Więc jeśli ktoś jest zdecydowany (tylko KOBIETY w podobnym wieku) i rozgarnięty, to piszcie na maila.

Zaznaczam, nie szukam żadnych sierotek marysiek z zerową znajomością języka, albo innych nierozgarniętych, które liczą, że wszystko się za nich zorganizuje, jak ostatnio zmarnowałam parę tygodni rozmawiania z dziewczyną, która napisała w końcu, że nie jedzie, mimo, że podkreślała na początku, że jest konkretna i zdecydowana, dziękuję za takie "konkretne i zdecydowane", co się boją własnego cienia i marnują tylko innym czas. To tyle, reszta proszę na maila.
zdjecie uzytkownika
jebaka - 2014-03-09 15:14:44 odpowiedz | cytuj
noo ja jestem chętny!!!
alert