Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
gkiller2000 - 2014-01-24 20:54:13 odpowiedz | cytuj
witam prosze o opis co to za firma czy ja znacie schmitzbauer.heliohost.org/ czy ktos byl u pracy przez nio czy to jest legalne czy oszusci nciagacze prosze o odpowiedz
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-01-25 11:10:20 odpowiedz | cytuj
też mnie interesuje czy ktoś coś wie na ich temat.
zdjecie uzytkownika
szczecin - 2014-01-25 14:12:05 odpowiedz | cytuj
no to jest nas juz troje. 400 zł w ciemno trochę strach. dziwne że niema niemieckiej strony.
zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-01-25 14:55:14 odpowiedz | cytuj
Ja też chętnie dowiem się na temat tej firmy bo jak narazie same znaki zapytania

zdjecie uzytkownika
gkiller2000 - 2014-01-25 15:56:48 odpowiedz | cytuj
witam a wplacily zescie juz bo ja zaryzykowałem juz wpłacil sam teraz niewiem czy to jest na sto procent pewne
zdjecie uzytkownika
szczecin - 2014-01-25 19:19:03 odpowiedz | cytuj
kiler daj znać co ci z tego wyszło. Ja nie wpłaciłem-boje się ale mam nadzieje że nie wtopiłeś. Liczę że dasz znać.
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2014-01-25 19:34:42 odpowiedz | cytuj
No ludzie już po nazwie widac ze to wał na 100 procent .Kto wpłacił kase to juz moze sie z nią pożegnać .Pozdrawiam Was.
zdjecie uzytkownika
Miron - 2014-01-25 20:46:43 odpowiedz | cytuj
Ja też dzwoniłem gość obiecuje chce 400 firma nie istnieje nigdzie gość nie chce podać nip firmy tej firmy po prostu nie ma ja nie zaryzykuje pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Gość - 2014-01-26 16:27:20 odpowiedz | cytuj
Powinno się takie gnidy zabijać. Zasrani naciągacze
zdjecie uzytkownika
Rozsądny - 2014-01-26 18:53:23 odpowiedz | cytuj
To jest Lipa na 100%. Pierwsze zasadnicze, wiecie że faktycznie firmy nie dają limitu wieku 55 lat. Dlaczego. Obczajcie Niemiecki kodeks pracy i pewne potrącenia, jak co to nieoficjalnie się przyznają. Następnie brak kontaktu poza telefonem, jest już jedna taka firma co jako tako sobie radzi oczywiście Ci co byli raz już nie przyjeżdżają. Omijać Wielki łukiem!!!
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-01-27 11:09:11 odpowiedz | cytuj
ludzie zróbmy coś współnie ja też szukam nfo białecki z włocławka konto bankowe w bydgoszczy firmy bauera nie ma w niemczech nip gośc sciemnia ze dowie się w kadrach ile osób już jest naciągniętych ludzie nie dopuśmy zeby nas ktoś zrobił w bambusa
zdjecie uzytkownika
michal - 2014-01-27 13:42:52 odpowiedz | cytuj
i jak wiecie juz cos na temattej firmy ????
zdjecie uzytkownika
raf - 2014-01-27 14:40:27 odpowiedz | cytuj
to znalazłem na innej stronie:

Uwaga ! schmitz bauer praca w Niemczech

Uwaga ! schmitz bauer praca w NiemczechOferta typowa na kase. chca pieniędzy za wyjazd. podaja te numery telefonów. 506-147-785 (Zbigniew Zaręba) oraz 787-474-233 (Wojciech Białecki)

stronka na jakims zabawnym hostingu ang . nie dajacie się nabrać.

krótki tekst z pseudo oferty "Koszt jednego tygodnia zakwaterowania oraz przejazdu autokarem wynosi 400zł (czterysta złotych).

Suma ta jest przeznaczona na opłacenie pierwszego tygodnia wynajmu kwatery i przejazdu.

Pracodawca daje zatrudnienie a nie przejazd i zakwaterowanie. Sprawy dojazdu, mieszkaniowe oraz kosztów z tym związanych

należą do Zbigniewa Zaręby oraz Anny i Wojciecha Białeckich. Podjęliśmy się tych obowiązków gdyż w innym wypadku

musielibyście Państwo indywidualnie organizować sobie dojazd i lokale mieszkalne. 400 zł to równowartość 100 euro

z czego 70 euro przeznaczone jest na zarezerwowanie i pokrycie kosztów pierwszego tygodnia kwaterunku,

a 30 euro to koszt przejazdu. " oszuści
Pensja:
Kontakt

jak zawsze ten sam, piszecie a oni chca kasy
zdjecie uzytkownika
Miron - 2014-01-27 14:48:58 odpowiedz | cytuj
Właśnie tu jest problem bo nic na jej temat nie ma jak by istniała to pan Zaręba podał by dane firmy do sprawdzenia a tu nic myślę że nie wpłaciliście kasy a jak tak to już jej nie zobaczycie wał jak nic na 100% w internecie nic nie ma na jej temat pzdr
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-01-27 21:16:39 odpowiedz | cytuj
trzeba odebrać gościowi tą kasę takiej firmy nie ma w niemczech trzeba działac dopóki odbiera telefony bo to chyba niezły przekręt
zdjecie uzytkownika
wlkp - 2014-01-27 21:22:10 odpowiedz | cytuj
kurde nie wiem co robic wpłacic czy nie ? moze to nie wałek ?
zdjecie uzytkownika
pk - 2014-01-28 10:48:17 odpowiedz | cytuj
i co myslicie na temat tej firmy mi sie wydaje to przekret naciagacze skok na kase zadna ucziwa firma nie pobiera opłat przed wyjazdem .smierdzi mi tu oszustwem morze trzeba zgłosic sprawe ciekawe jak duzo osub naciagneli piszcie jak bedziecie wiedziec wiecej
zdjecie uzytkownika
info - 2014-01-28 12:23:55 odpowiedz | cytuj
Na co zwracamy szczególną uwagę:

Wiele osób chce sie dorobić na ludziach pragnących podjąć prace za granicą. W ramach pośrednictwa pracy proponują im fikcyjne umowy, obiecują złote góry, a tak naprawde to tylko zabierają im resztke pieniedzy i nadziei. Jak sie bronić przed oszustami?

Sprawdź czy pośrednik posiada odpowiedni certyfikat (link do strony obok)
Jeśli w ogłoszeniu podany jest tylko telefon komórkowy, bezwzglednie domagaj sie podania także dokładnego adresu pośrednika
Pamietaj, że polski pośrednik nie ma prawa do pobierania opłat za załatwienie pracy.
Sprawdź w rejestrze (ewidencji działalności gospodarczej lub Krajowym Rejestrze Sądowym), czy dany pośrednik ma zgłoszoną działalność gospodarczą, od jak dawna i czy posiada własne biuro.
Zawsze sprawdzaj, czy dany pośrednik posiada umowe zawartą z pracodawcą zagranicznym i czy wysyłał już ludzi do pracy za granice. Poproś o numery telefonów pracodawców zagranicznych oraz do osób, które już skorzystały z jego usług i mogą to potwierdzić.
Zanim wyjedziesz za granice, domagaj sie spisania umowy, w której będą podane warunki pracy, płacy, należne świadczenia, itp.
Pamietaj, że dowód wpłaty na konto pośrednika - oszusta - nie daje dużych szans na odzyskanie wpłaconej kwoty. Do zakładania kont bankowych mogą być wykorzystywane podstawione osoby.
Zanim zapłacisz pośrednikowi za przejazd, sprawdź, ile wynoszą ceny u przewoźników. Nie przepłacaj.
Nigdy nie płać przed wyjazdem za mieszkanie za granicą oferowane przez pośrednika. Zwykle kontakt kończy się na pobraniu opłat za lokal.
Pamietaj, że polski pośrednik pracy nie ma prawa skierować cie do pośrednika zagranicznego.
zdjecie uzytkownika
info - 2014-01-28 12:29:01 odpowiedz | cytuj
Koniecznie sprawdź, czy opłaty, które Ci przedstawia pośrednik, nie są zawyżone. Wiedz, że nie musisz płacić żadnych przedpłat, kaucji, kosztów wynagrodzenia pracowników, usług pocztowo-telekomunikacyjnych ani opłat eksploatacyjnych. Pośrednik nie ma prawa domagać się jakichkolwiek kwot z tytułu rekrutacji. Pamiętaj też, żeby nigdy nie płacić za mieszkanie za granicą jeszcze w Polsce.
zdjecie uzytkownika
Adela - 2014-01-28 12:49:38 odpowiedz | cytuj
wlkp - 2014-01-27 21:22:10

kurde nie wiem co robic wpłacic czy nie ? moze to nie wałek ?
Mam ten sam dylemat. może gdzieś to trzeba zgłosić, aby sprawdzili ? tylko gdzie ???
zdjecie uzytkownika
mario - 2014-01-28 15:13:52 odpowiedz | cytuj
czy ktoś tam był w tej pracy od zaręba ?
zdjecie uzytkownika
maario - 2014-01-28 15:16:08 odpowiedz | cytuj
ja już wpłaciłem 400zł. i 10 lutego mam wyjazd z zamośćia. i czy ktoś na ten termin wyjezdza?
zdjecie uzytkownika
kooo - 2014-01-28 15:25:53 odpowiedz | cytuj
marioo no to pożegnaj się z twoimi 400 zł
zdjecie uzytkownika
maario - 2014-01-28 15:28:26 odpowiedz | cytuj
JESTEŚ PEWNY TEGO ?? masz jakieś dokładne informacje ze to oszust ?
zdjecie uzytkownika
w - 2014-01-28 15:28:33 odpowiedz | cytuj
witam a jak wpłaciłes to sie odezwali czy dzwoniłes bo ja wpłaciłem i sie nie odezwali

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
maario - 2014-01-28 15:32:31 odpowiedz | cytuj
wczoraj dzwonili i mowił co trzeba wziąć a czego nie brać. i bedzie dzwonił przed wyjazdem z jakiego miejsca bedzie wyjazd
zdjecie uzytkownika
w - 2014-01-28 15:55:56 odpowiedz | cytuj
maario - 2014-01-28 15:32:31

wczoraj dzwonili i mowił co trzeba wziąć a czego nie brać. i bedzie dzwonił przed wyjazdem z jakiego miejsca bedzie wyjazd
acha ja niewiem mam dylemat mam nadzieje z kasa nie przepadnie a skad morzesz wiedziec ze pojedziesz czy to nie oszustwo tak kazdy morze obiecywac a jak przyjdzie do wyjazdu nikt sie nie odezwie telefony powyłonczajo i tak morze byc
zdjecie uzytkownika
Mądry - 2014-01-28 16:35:54 odpowiedz | cytuj
Hey z tego co wy piszcecie wynika ze nie ma cie konkrętnych dowodów na to ze to przekręt strona , stroną ale zastanówice sie ze jak narazie to wszystko yglada na legalną firem ps podam wam adres prawdobodobnie miejsca firmy Zwischen Hermann und Claudia Schmitz GbR, 89081 Ulm, Franz-Wiedemeier-Straße 10
mam nadzieje ze wyjazd sie odbędzie i wszystko bedzie okey jezeli chcecie sie dowiedziec coś jeszce o firmie zapytajcie na e-mail - nieznaneop@op.pl odpowiem na wszystkie ptan bo troche z gosciem gadałąm i sie dowiedzi,lam istotnych faktów ps czy ktos wyjezdzac z zamoscia
zdjecie uzytkownika
michal - 2014-01-28 16:53:16 odpowiedz | cytuj
to jak wszystko ok czy dalej lipa ???
zdjecie uzytkownika
Adela - 2014-01-28 17:06:08 odpowiedz | cytuj
Mario daj znać jak coś nowego się od nich dowiesz. ja też dziś gadałam z gościem i wydaje się wszystko okay, tylko czy jak dojdzie do wyjazdu, nie będzie wałka ? nie wiem co robić, jeszcze nie dostałam od nich potwierdzenia, ani żadnej wiadomości. Ciekawe gdzie można sprawdzić taką działalność, hymmm
zdjecie uzytkownika
mario - 2014-01-28 17:55:51 odpowiedz | cytuj
Wynika z tego że wszystko jest ok.
zdjecie uzytkownika
mario - 2014-01-28 18:02:12 odpowiedz | cytuj
Z zamoscia wyjezdza 4 osoby i 3 dni przed wyjazdem ma dzwonić.
zdjecie uzytkownika
Adela - 2014-01-28 18:07:52 odpowiedz | cytuj
Mam do Ciebie wielką prosbę, jak tylko 3 dni przed wyjazdem zadzwonią i wszystko okaże się dobrze, proszę daj nam znać.Każdy kto potrzebuje pracy, jest w ciężkiej sytuacji i każdy obawia się oszustów. jeśli okazało by się, że to wszystko naciąganie, każda osoba, która wysłała zgłoszenie pomoże osobą poszkodowanym, aby takie osoby odnaleźć i ukarać. Trzeba sobie pomagać, by ten kraj był uczciwym państwem.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
aga - 2014-01-28 18:51:55 odpowiedz | cytuj
witam mam już namieszane gośćwysłał mi wzór umowy na której był adres tej firmy ale co ztego takie cuda to dziecko w wieku szkolnym teżbyskleciło takie coś niby firma istnieje sprawdzałam na map google pola i budowle widać nocóż trzeba poczekać do 10 lutego ja też wyjeżdżam z zamościa jak ktoś coś wie więcej to niech da znać na adres
ajankowska2@op.pl zobaczymy co z tego będzie musimy trzymać się razem
zdjecie uzytkownika
Dziunia - 2014-01-28 18:55:46 odpowiedz | cytuj
Adela - 2014-01-28 18:07:52

Mam do Ciebie wielką prosbę, jak tylko 3 dni przed wyjazdem zadzwonią i wszystko okaże się dobrze, proszę daj nam znać.Każdy kto potrzebuje pracy, jest w ciężkiej sytuacji i każdy obawia się oszustów. jeśli okazało by się, że to wszystko naciąganie, każda osoba, która wysłała zgłoszenie pomoże osobą poszkodowanym, aby takie osoby odnaleźć i ukarać. Trzeba sobie pomagać, by ten kraj był uczciwym państwem.Pozdrawiam
Niech sie ktoś wypowie kto tam wogóle pracował bo takie gdybanie wprowadza w błąd.Mam ogromny dylemat po tych wypowiedziach i nie wiem co mam robić a mam oststnia kase.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Adela - 2014-01-28 19:07:19 odpowiedz | cytuj
Wydaje mi się, że tam jeszcze nikt nie był...Gdyby tak było, na pewno znaleźlibyśmy coś w internecie.Każdy ma dylemat, 400 zł, to spora kwota. pozostaje nam czekać.
zdjecie uzytkownika
Kasiek8787 - 2014-01-28 19:40:11 odpowiedz | cytuj
No wlasnie jakim cudem sie nie znalazla,ani jedna osoba,ktora tam byla..z tego co mowia to wielkie gospodarstwo,cholera wie co tam robia,wiec nie powstalo w tym roku..a w necie nie istnieje..ta ich strona dla pracownikow kopiuj- wklej ogloszenie..no pare jakichs fotek przypadkowych.Ja na razie wyslalam dane i zobacze co dalej powiedza..aczkolwiek bardzo dziwne to wszystko..ja jak cos to tez z Zamoscia bede jechac :P
zdjecie uzytkownika
Bruno - 2014-01-28 20:26:24 odpowiedz | cytuj
Ciekawe, czy wszystkie osoby, które wysyłają zgłoszenie, otrzymują pozytywną odpowiedź. Jeśli tak, to wszystko możliwe, że to oszuści. Nachapią się kasy i znikną. Niech średnio wezmą każdego dnia od 10 osób po 400 zł. Na koncie mają już 4 tysiączki. Ja póki co nie dostałem od nich odpowiedzi. Czy Wy wszyscy macie jakieś kwalifikacje spełniające warunki zatrudnienia ?
zdjecie uzytkownika
Kasiek8787 - 2014-01-28 20:52:03 odpowiedz | cytuj
A kiedy wyslalaes te dane?bo to niby trzeba poczekac na odp z Niemiec.Ja wyslalam dzisisj,potem chyba ma na maila przyjsc odpowiedz i samemu trzeba do nich oddzwonic.Podejrzewam,ze kwalifikacji zadnych nie wymagaja,to juz nawet w ogloszeniu pisali.
zdjecie uzytkownika
Ktoś - 2014-01-28 21:35:42 odpowiedz | cytuj
W trzech wyslaliśmy cv i od razu zakwalifikowaliśmy się,trochę dziwna ta rekrutacja a jesteśmy po 40-stce
zdjecie uzytkownika
Kasiek8787 - 2014-01-28 21:48:00 odpowiedz | cytuj
Hmm 10 osob?na samym rzeszowiaku jest ponad 1000 wejsc,a ogloszenie jest od przedwczoraj dopiero..a widzialam go tez na przynajmniej 4 portalach ogloszeniowych,wiec jesli rzeczywiscie chca tylko zgarnac kase to zarobia duzo wiecej..a co do rekrutacji to w takim razie widze,ze u Panow odbyla sie szybciej i bez fatygowania Niemcow :P coraz ciekawiej sie robi.
zdjecie uzytkownika
roro - 2014-01-28 22:14:56 odpowiedz | cytuj
Jedna wielka ściema!!
zdjecie uzytkownika
Dziunia - 2014-01-29 07:53:50 odpowiedz | cytuj
To jest jedne wielkie oszustwo oni sa naciągaczami ludzie moja koleżanka ma znajomych w Niemczech i nie istnieje taka firma wszystko mi sprawdzili nie dajcie sie nabrac tak jak my.Ja też dostałam ze sie zakwalifikowałam a gość nie chciał niczego podać to mi odrazu było podejrzane wiec sprawdziliśmy to dokładnie
zdjecie uzytkownika
Miron - 2014-01-29 10:57:22 odpowiedz | cytuj
Ale namieszaliście teraz żadnych konkretów jedzie ktoś z Tarnowa mi wydaje się że to jest na kasę i tyle ale zobaczymy 10 lutego piszcie o wszystkim
zdjecie uzytkownika
Adela - 2014-01-29 11:18:57 odpowiedz | cytuj
Dziunia, dziękujemy za info. Ludzie uwazajcie, najpierw sprawdzajcie, bo to naprawdę spora suma
zdjecie uzytkownika
byniu - 2014-01-29 13:16:48 odpowiedz | cytuj
Witam ja tez juz wplacilem i wyjazd mam na 17 lutego ale tez nie jestem pewien wiec jesli to lipa poprosze o szybka wiadomosc gdyz wyjezdzasz wczesniej. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Nel - 2014-01-29 13:33:36 odpowiedz | cytuj
Mam takie pytanie dostał pan jakieś konkretne informacje na temat tej Firmy co Panu powiedzieli i dlaczego kazali wpłacic pieniądze przeciez mozna by było dokonac wpłaty przy busie i na miejscu jak sie dojedzie za pobyt i po jakim czasie Pan dostał odp odnich z gory dziekuje za informacje
zdjecie uzytkownika
majka - 2014-01-29 14:24:45 odpowiedz | cytuj
Ale tam nie pisze że trzeba od razu wpłacać chyba że przez telefon mówia ze trzeba na początek wplacać bo ja jeszcze nie dzwoniłam ale też jestem zainteresowana ta pracą.
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-01-29 14:38:07 odpowiedz | cytuj
Jak zadzwonicie pod ten numer to wszystko wam pan powie ma dobre gadanie nie jest to możliwe żeby zarabiać na tydzień 540euro na miesiąc wyjdzie ponad 2000 euro czyli 8tyś zł to nie realne na gospodarstwie ale to jest moje zdanie pzdr
zdjecie uzytkownika
byniu - 2014-01-29 15:05:33 odpowiedz | cytuj
wysłałem cv oddzwononił nastepnego dnia że się zakfalikowałem .Pracowałem już w innym kraju podał mi nr konta sms i adres .miałem wpłacić jak napewno chcę jechać odezwie się bliżej wyjazdu
alert