Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
zeus-edu.pl - 2014-01-19 18:32:48 odpowiedz | cytuj
zeus-edu.pl TYLKO !!!!!
zdjecie uzytkownika
zeus-edu.pl - 2014-01-19 18:33:44 odpowiedz | cytuj
Chyab kpisz TRAGEDIA TFUUU UWAZAJECIE NA NICH !!!!!!
zdjecie uzytkownika
Adam - 2014-07-19 16:26:57 odpowiedz | cytuj
Jestem zadowolony. Terminowo i z raportem anty plagiatowym. Poleciłem znajomym. Dla mnie firma ok.
zdjecie uzytkownika
- 2014-07-19 22:39:27 odpowiedz | cytuj
rozsyłają fałszywe raporty antyplagiatowe !
mi przesłali raport, że praca jest oryginalna
a
jak sam przeprowadziłem ten test na plagiat.pl okazało się, że jest 70% plagiatu !
zdjecie uzytkownika
Właściciel - 2014-07-20 02:18:56 odpowiedz | cytuj
Nie ma lekarstwa na kłamców. Stosują brudny marketing aby pozbyć się konkurencji.
Nie można sfałszować raportu na plagiat.pl. Na takim forum jak się stosuje brudny marketing, w załączniku powinny być dowody. Ja równie dobrze mogę Powiedzieć że facet który mnie oczernia jest pedofilem i gwałci swoją siostrę. I jak będę cały czas wprowadzał takie posty to ludzie w końcu uwierzą.
Na pewno takiego cwaniaka nie przerosnę w pomysłach, jak oczernić firmę.
To zdobyte doświadczenie na rynku wymusiło takie a nie inne metody współpracy: umowa która zabezpiecza obie strony, raport, a rzecz najważniejsza - terminowość.
Jeśli osoba się waha co do współpracy, zapraszamy do biura, sprawa prosta.
Reasumując proszę wszystkich o wstrzemięźliwość w podejmowaniu decyzji, prostowanie negatywnych opinii to jak walka z wiatrakami.
zdjecie uzytkownika
Przemek - 2014-07-21 23:12:32 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się z Pana uwagami. Sam prowadziłem firmę, po prostu wypaliłem się. W sieci jest tyle niekonstruktywnych oszczerstw ze ręce opadają. W woli ścisłości nie reklamuje żadnej firmy.
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2014-07-28 21:53:19 odpowiedz | cytuj
Miałam wątpliwości do każdej firmy. Po rozmowie telefonicznej przekonano mnie że ryzyko niepowodzenia jest ograniczone do minimum. Podsumowując, jestem zadowolona ze współpracy, pomimo że promotor sprawdził mi pracę po miesiącu, z poprawkami nie było problemów. A co do raportu anty plagiatowego, system wykazał 4,5%. Polecam wszystkim
alert