Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mika - 2014-01-17 14:32:40 odpowiedz | cytuj
Witam,
Mam 27 lat poszukuję pracy od zaraz w rejonie Rogaland, najlepiej Sandnes. Mogę sprzątać (bardzo to lubię, zaopiekować się dzieckiem (mam wykształcenie pedagogiczne- pracowałam w przedszkolu), zająć się ogrodem (technik ogrodnik) lub wszelkie inne prace... Mam 27 lat jestem osobą pracowitą i odpowiedzialną. Nie boję się żadnej pracy. Posługuję się angielskim w stopniu komunikatywnym
Jeśli ktoś może mi w jakikolwiek sposób pomóc (tzn. dać jakąś informację w sprawie pracy bąź mieszkania) będę bardzo wdzięczna! Mój email: dominikaluberda@wp.pl
Pozdrawiam!
Dominika
zdjecie uzytkownika
uuuu - 2014-01-17 15:01:31 odpowiedz | cytuj
hej. cieżko z pracą w tych rejonach? i czy jest sens np. jechać w ciemno do norwegii?
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-17 15:17:38 odpowiedz | cytuj
Jestem tu z narzeczonym, on znalazł już tu pracę a ja właśnie szukam. Jeśli jemu się udało i wielu innym to mi też musi:) Wiem, że łatwo nie będzie ale uważam, że chcieć to móc:) Nie przyjechałam tu siedzieć z założonymi rękami ani imprezować co wieczór przy alkoholu jak wielu naszych rodaków. Zaczynam poszukiwania i szukam każdej pomocy, wierzę że się uda! :)))
zdjecie uzytkownika
uuuu - 2014-01-17 15:26:55 odpowiedz | cytuj
a z językiem norweskim szukanie pracy jest według ciebie dożo łatwiejsze?
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-17 15:31:35 odpowiedz | cytuj
No raczej, gdybym znała język norweski, już dziś pracowała bym w przedszkolu:) ale mam tu znajomych którzy zaczynali od tego samego co ja, a dziś pracują na wyższych stanowiskach, i są bardzo zadowoleni. Mówią, że na pewno coś znajdę, jestem tu przecież dopiero drugi dzień.
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-17 15:32:39 odpowiedz | cytuj
A czy Ty też chcesz wyjechać?
zdjecie uzytkownika
uuuu - 2014-01-17 15:47:04 odpowiedz | cytuj
tak. ucze sie norweskiego po pracy wieczorami. i tak chce tam wyjechac
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-17 15:55:22 odpowiedz | cytuj
Myślę, że najgorzej jest się zdecydować. Mój narzeczony pojechał latem do Norwegii, i przez dwa tg. szukał tam pracy. Tak się zawziął, że chodził od firmy do firmy i pytał. Znalazł dorywcze prace i pracował przez kilka dni, w ogrodzie, sprzątał dom, i pracował w sklepie. Tak pokochał Norwegię i Norwegów, że jak wrócił do Polski to nie chciał tam zostać. Ja też straciłam pracę w Polsce i postanowiliśmy czegoś szukać w Norwegii. Rozsyłaliśmy ogłoszenia aż w końcu do niego ktoś się odezwał:) Dziś już pracuje i jest bardzo zadowolony. Pracodawcy są bardzo pomocni i opiekuńczy:) (Polecam książkę "Blondynka na językach" B. Pawlikowskiej. Nie zaczynaj uczyć się od gramatyki! bo się zniechęcisz...)
zdjecie uzytkownika
uuuu - 2014-01-17 16:04:35 odpowiedz | cytuj
Ja sie ucze bardziej na słuch niz na pismo.
alert