Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
SylwiaMazury - 2013-11-23 17:15:42 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry.
Chciałabym Państwa prosić o pomoc. Szukam pracy za granicą przy zbiorach. W tym roku wyjechałam w sumie pierwszy raz w życiu na jabłka w kisty po 350 kg. Od 2 lat sama wychowuję 2 dzieci, mąż jeździł tzw " tirami " i zginął w wypadku na trasie. Nie mam rodziców, wychowywali mnie dziadkowie sama dawałam sobie radę, prowadziłam wcześniej mały sklep a ostatnio sklep z odzieżą używaną. Jednakże z pewnych przyczyn także emocjonalnych po stracie swego Ukochanego, zawiesiłam działalność i to był mój błąd. W naszych okolicach z pracą to jest tragedia, udało mi się dostać do jednego banku ale szef po 2 miesiącach zastąpił mnie młodszą piękniejszą nie ważne że nie doświadczoną dziewczyną. Najgorsze jest rozstanie się z dziećmi, wytrzymałam tylko co, na tabletkach przeciw nerwowych, ale wiem że są w razie wyjazdu w dobrych rękach dalszej rodziny i przyjaciółki. Nie jestem osobą która prosi o pomoc, zawsze staram się pomóc, a jak innym ludziom pomagam, a sama niestety nie mam większych znajomości, parę koleżanek i tyle, dla mnie całym światem był mąż i dzieci więcej do szczęścia nie potrzebowałam.
Jeśli państwo mogą się podzielić i obiecuję że nikomu nie będę rozdawać telefonów i adresów. Pojechałabym sama bądź z bratem, sam pracuje jako kierowca, jest młodym mężczyzną bardzo mi pomaga jesteśmy bardzo zżyci a jako kierowca cudów nie ma i też ma często przerwy za które nie otrzymuje żadnych pieniędzy.
Bardzo dziękuję za każdą pomoc podaje maila, a jak co proszę pisać najlepiej maile do Państwa to się odezwie.
Z poważaniem
zdjecie uzytkownika
Sylwia Mazury - 2013-11-23 17:19:01 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry.
Chciałabym Państwa prosić o pomoc. Szukam pracy za granicą przy zbiorach. W tym roku wyjechałam w sumie pierwszy raz w życiu na jabłka w kisty po 350 kg. Od 2 lat sama wychowuję 2 dzieci, mąż jeździł tzw " tirami " i zginął w wypadku na trasie. Nie mam rodziców, wychowywali mnie dziadkowie sama dawałam sobie radę, prowadziłam wcześniej mały sklep a ostatnio sklep z odzieżą używaną. Jednakże z pewnych przyczyn także emocjonalnych po stracie swego Ukochanego, zawiesiłam działalność i to był mój błąd. W naszych okolicach z pracą to jest tragedia, udało mi się dostać do jednego banku ale szef po 2 miesiącach zastąpił mnie młodszą piękniejszą nie ważne że nie doświadczoną dziewczyną. Najgorsze jest rozstanie się z dziećmi, wytrzymałam tylko co, na tabletkach przeciw nerwowych, ale wiem że są w razie wyjazdu w dobrych rękach dalszej rodziny i przyjaciółki. Nie jestem osobą która prosi o pomoc, zawsze staram się pomóc, a jak innym ludziom pomagam, a sama niestety nie mam większych znajomości, parę koleżanek i tyle, dla mnie całym światem był mąż i dzieci więcej do szczęścia nie potrzebowałam.
Jeśli państwo mogą się podzielić i obiecuję że nikomu nie będę rozdawać telefonów i adresów. Pojechałabym sama bądź z bratem, sam pracuje jako kierowca, jest młodym mężczyzną bardzo mi pomaga jesteśmy bardzo zżyci a jako kierowca cudów nie ma i też ma często przerwy za które nie otrzymuje żadnych pieniędzy.
Bardzo dziękuję za każdą pomoc podaje maila, a jak co proszę pisać najlepiej maile do Państwa to się odezwie.
Z poważaniem
mail: sylwuchax@yahoo.com
zdjecie uzytkownika
MłodszyCalisthenic - 2013-12-16 15:34:43 odpowiedz | cytuj
Pomógłbym Pani, ale sam siedzę w branży zbrojeniowej. A tak wątpię że ktoś pomoże, ogólnie panuje wielka znieczulica!!!
zdjecie uzytkownika
andi - 2013-12-17 08:02:01 odpowiedz | cytuj
MłodszyCalisthenic - 2013-12-16 15:34:43

Pomógłbym Pani, ale sam siedzę w branży zbrojeniowej. A tak wątpię że ktoś pomoże, ogólnie panuje wielka znieczulica!!!
Nie koniecznie tak jest , wzruszona sytuacją tej Pani napisałam do niej i przekazałam kilka namiarów absolutnie wiarygodnych sprawdzonych przeze mnie poprosiłam o kontakt ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi , Pani Sylwia mnie zignorowała
zdjecie uzytkownika
SylwiaMazury - 2013-12-19 13:13:12 odpowiedz | cytuj
Nie dostałam żadnego maila od kobiety. Tak ogólnie to były e-maila o treści matrymonialnej, i jeden numer telefonu, ale od kobiety żadnego maila nie dostałam. Może program antyspamowy skasował.
Wesołych i Spokojnych Świąt
zdjecie uzytkownika
KRYSTIAN - 2014-01-18 00:17:52 odpowiedz | cytuj
W tych czasach nikt nie pomaga samotnej mamie. Tak o to jest!
zdjecie uzytkownika
Michal89 - 2014-01-18 13:15:08 odpowiedz | cytuj
MłodszyCalisthenic Witam zwracam sie do pana z pytaniem bo także szukam pracy w budownictwie mam 24 lata. to moj mail michal240240@wp.pl prosze o kontakt jeśli mozna.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
dom739 - 2014-01-18 15:05:32 odpowiedz | cytuj
SylwiaMazury - 2013-12-19 13:13:12

Nie dostałam żadnego maila od kobiety. Tak ogólnie to były e-maila o treści matrymonialnej, i jeden numer telefonu, ale od kobiety żadnego maila nie dostałam. Może program antyspamowy skasował.
Wesołych i Spokojnych Świąt

Wysłałam rano maila , proszę napisać czy dotarł jeśli nie to proszę spróbować się ze mną skontaktować na adres dom739@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Seba - 2014-01-19 17:19:00 odpowiedz | cytuj
W Mazurach fakt masakra z pracą, sam tam mieszkałem, a jeżdżąc po Polsce wszędzie lepiej tylko nie tam z Pracą. Być może będę miał namiar w następnym tygodniu, tel, pewna firma to dam znać.
zdjecie uzytkownika
Waldemar - 2014-01-30 09:02:14 odpowiedz | cytuj
A do Czech pojechałaby Pani. Mnie też wychowała samotna matka. Rozumiem Pani sytuację.
zdjecie uzytkownika
Marek - 2014-02-07 10:30:01 odpowiedz | cytuj
Interesował by Pani praca przy sprzątaniu w Finlandii???
zdjecie uzytkownika
motivateo - 2014-07-24 14:52:02 odpowiedz | cytuj
Praca jest wszędzie, tylko trzeba umieć szukać. Niektórzy po porstu nie chcą jej znaleźć, wybrzydzają. CHCESZ ZARABIAĆ? Weź się w garść, zacznij zdobywać doświadczenie, UMIEJ COŚ, a dostaniesz pracę. Jeśli nie umiesz to nie wybrzydzaj. Ja pracę szukałem 2 dni, tak żeby pasowała do moich umiejętności, a żebym mógł się tam rozwijać. 2 dni wystarczyło. Wejdź jeden z drugim na stronki z pracą typu pracuj.pl czy [url=http://www.kajpraca.pl]kajpraca[/url]. Ja właśnie tu znalazłem, też spróbuj. Może się wreszcie uda. Pozdrawiam
alert