Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mmm - 2013-11-06 12:41:49 odpowiedz | cytuj
gdzie pracuje teraz Pani (usunięte przez administratora)?Brakuje mi jej profesjonalizmu, to co się tam teraz dzieje to czeski film....
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-11-11 20:20:44 odpowiedz | cytuj
Jeszcze niedawno zarówno na tym jak i na innym forum było kilkadziesiąt negatywnych postów na temat salonu atelier monique bogdanow. Wszystkie niestety zostały usunięte, a jak coś pojawia się nowego to również po krótkim czasie jest usuwane. Wielka szkoda, bo przed takimi osobami jak właściciele tego salonu trzeba przestrzegać zarówno potencjalnych klientów jak i osoby szukające zatrudnienia. Sama właścicielka musiała nieźle zapłacić administratorom tych stron za regularne usuwanie negatywnych postów.
zdjecie uzytkownika
Paranoja - 2013-11-14 20:51:40 odpowiedz | cytuj
Właścicielka chyba musi być nieźle zdesperowana skoro przegląda wszystkie fora. Ale spokojnie - niezadowolonych klientów nie brakuje i forum zapełni się negatywnymi opiniami.
Widziałam wczoraj na gruperze jej nową ofertę. Mezoterapia bezigłowa za 19 zł, depilacja laserowa za 19zł. Za 19zł to pewnie wtłaczają wodę (na innym forum praktykantka/pracownica tak pisała), a laser pewnie zużyty do granic możliwości.
Tonący brzytwy się chwyta, stąd takie oferty...
zdjecie uzytkownika
była pracownica - 2013-11-15 11:22:48 odpowiedz | cytuj
Ja jak tam kiedyś pracowałam to niestety z własnej kieszeni kupiłam kilka kremów, maseczek i serum, które później wykorzystywałam na przyjmowanych przeze mnie klientkach. Z tego co pamiętam niektóre dziewczyny też, bo przecież tam nic nie było. Właścicielka ma klientki za idiotki (zresztą pracowników też) i myśli że nie zauważą, że się im czegoś nie wklepuje albo że nie zauważą że po zabiegu nie ma żadnej różnicy i będą wracać. A te niskie ceny zabiegów są zarówno kosztem braku kosmetyków jak i pracy dziewczyn wykonujących zabieg. Także nie idźcie tam.
zdjecie uzytkownika
Paranoja - 2013-11-15 15:11:07 odpowiedz | cytuj
Tak sądziłam. Jakim cudem takie miejsca istnieją? Obłęd. Byłam tam raz (ale bez kuponu) i za żadne skarby nie wrócę tam. Nie wiem czym dezynfekowane są głowice, ale po zabiegu dostałam strasznego uczulenia. Byłam u dermatologa, który potwierdził że głowice były po prostu brudne.
Po mikrodermabrazji zdecydowałam się na maskę algową za 30zł. Warstwa tak licha, że masakra.
Dwie koleżanki również korzystały z usług tego "salonu" - scenariusz ten sam...
zdjecie uzytkownika
Paranoja - 2013-11-15 15:15:05 odpowiedz | cytuj
Warto dodać, że czystość tego miejsca zostawia wiele do życzenia. Głupia byłam, że w ogóle położyłam się i poddałam zabiegowi. Powinnam uciekać jak najdalej!
zdjecie uzytkownika
Monia - 2013-12-12 11:44:14 odpowiedz | cytuj
Ja niestety sie nacielam i kupilam kupon. Zostalam przez nich oszukana, bo zabieg w ogole sie nie odbyl! Moze i lepiej... zlozylam reklamacje zarowno na grouperze i jak i u nich, ale umywaja rece. Zdecydowanie odradzam to miejsce!
zdjecie uzytkownika
xxxxxxxxxx - 2013-12-19 09:01:34 odpowiedz | cytuj
jestem tam co dwa tyodnie korzystam ze wszystkich uslug ktore proponuja atmosfera swietna panie przemile. No i najwazniesze ze efekty sa super POLECAM z czystym sumieniem
zdjecie uzytkownika
zszokowanaklientka - 2014-01-03 16:35:56 odpowiedz | cytuj
haha dokładnie tak jak wszystkie Panie tu piszecie koszmar i NIE POLECAM tego miejsca nawet najgorszemu wrogowi! Pani właścicielka naprawdę myśli, że klientki są wybitnie głupie! byłam tam raz na "zabiegu" i nigdy nie wrócę! Często korzystam z usług salonów kosmetycznych i wiem jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany zabieg. Kupiłam kupon bo zwabiła mnie cena. Myślałam, że to może forma promocji salonu.. o ja głupia! Brak kosmetyków i profesjonalizmu! Tonik? coś mi się wydaje że wody zamiast toniku używają!! mikrodermabrazja zepsutym sprzętem była wykonana! Poprosiłam Panią wykonującą zabieg aby pokazała mi ściągnięty z moje twarzy naskórek niestety nie mogła tego zrobić ponieważ pomiędzy głowicą ścierną(powinna być diamentowa ale była tak wyeksploatowana że aż się przestraszyłam) a końcówką ssącą brakowało filtra! MAKABRA! PODDANIE SIĘ ZABIEGOWI W TAKICH WARUNKACH TO ISTNY KOSZMAR! Może skutkować jakimś zakażeniem. Dezynfekcja sprzętu tez pozostawia wiele do życzenia! Na sama myśl o tym co mogło mi się stać po wizycie w tym salonie przechodzą mnie ciarki !
Maska na zakończenie zabiegu? haha śmiech na sali algi najgorszej jakości jakie są dostępne na rynku!! krem na zakończenie zabiegu? brak jakiegokolwiek wchłaniania! Pozostała obrzydliwie tłusta warstwa! a to dlatego że stosowany jest krem do opalania!!
Wszyscy którzy zastanawiają się nad pójściem do tego salonu błagam nie róbcie tego ! wydacie 20zł na zabieg niby super okazja a konsekwencje mogą się ciagnąc za wami bardzo długo! W takich warunkach można się zarazić gronkowcem, żółtaczką abo w najgorszym wypadku wirusem HIV! nikomu tego nie życzę i przestrzegam przed tym miejscem
zdjecie uzytkownika
rozczarowana - 2014-01-03 19:09:05 odpowiedz | cytuj
Tak jak tu wszystkie Panie piszecie, właścicielka salonu ma ludzi za totalnych kretynów. Ale nie dziwi mnie ta jej postawa. Sama jakiś czas temu rozmawiałam z nią przez krótką chwilę bo akurat była w salonie gdy przyszłam na zabieg mikrodermabrazji. Jej brak inteligencji w rozmowie i sposób bycia są po prostu zadziwiające.. A czystość salonu i jakość sprzętu pozostawiają wiele do życzenia, dokładnie tak jak Panie opisujecie. Wyrzucone pieniądze i zmarnowany czas.
zdjecie uzytkownika
patita - 2014-01-06 11:42:28 odpowiedz | cytuj
Co wy wszystkie wygadujecie widze ze zazdrosc ludzka nie zna granic
chodzę do tego salonu tak jak chodziłam na sienna wszystko za każdym razem było ok. Ceny są faktycznie bardzo niskie i tyko to może być zastanawiające a pozatym nigdy mi się tam nic nie stało zawsze było miło czysto i pachnąco
zdjecie uzytkownika
! - 2014-01-07 21:21:38 odpowiedz | cytuj
Czysto i pachnąco?! Chyba musi pani zainwestować w okulary. Dobrze pani radzę!
zdjecie uzytkownika
BASIA - 2014-01-07 23:16:03 odpowiedz | cytuj
W ogóle czego tu zazdrościć? Kombinatorstwa? Właścicielka pewnie po liceum, kultury osobistej brak. Byłam u niej latem i biegała nago po salonie! Prostaczka i tyle.
zdjecie uzytkownika
ana - 2014-01-13 14:17:26 odpowiedz | cytuj
A czy robił ktoś w tym salonie manicure hybrydowy, ponieważ pokusiłam się na cenę (19 zł) i po waszych wpisach zastanawiam się czy jest sens tam iść. Kiedyś już robiłam hybryde za 19 zł, w innym salonie, i było bez zarzutów, ale tutaj z kolei nie wiadomo co mnie spotka...
zdjecie uzytkownika
emma - 2014-01-14 19:10:07 odpowiedz | cytuj
radzę pisać do gruponu o zwrot pieniędzy puki nie jest jeszcze za późno i iść do innego salonu
zdjecie uzytkownika
Graba - 2014-01-19 10:28:14 odpowiedz | cytuj
jezeli chodzi o kosmetyke to nie wiem bo nie bylam na zadnym zabiegu na hybryde chodze od początku grudnia co 3 tygodnie bo tyle sie trzyma.
Pani Marta jest bardzo mila wesola i sympatyczna. Paznokcie zobione bardzo dokladnie i z sercem!!!. Uwazalabym jednak na fryzjerke bo sprawia wrazenie nie milej i ceny nie rownaja sie z cenami kuponowymi zawze trzeba cos doplacac!!
zdjecie uzytkownika
Zadowolona - 2014-01-20 20:21:51 odpowiedz | cytuj
Ja jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu
Nie wiem czemu tak Panie wypisujecie , myśle ze to bardziej
Konkurencja albo jakaś wrogo nastawiona osóbka
Ale nie wnikam drażni mnie jednak fakt ze naprawdę fajny salon , miła atmosfera zabiegi wykonane profesionalnie do czystości tez nie ma ci sie czepiać ja nie zauważyłam i przez takie baby które chłopa nie maja takie saloniki mogą przestać istnieć przez fałszywe komentarze .baby wredne wiec wiagry wiecej sexu !!!!!!!
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-20 20:31:00 odpowiedz | cytuj
oj dziewczyny dziewczyny niektorym to kosmetyczka nie pomoże tylko doktor SZCZYT zostal. Widze ze bezrobocie w kraj duze bo panienki nie maja co robic tylko wrażeń szukaja piszac na innych.
ja korzystam jestem zadfowolona i tyle.
A na koniec dobra rada "Jak sie pies nudzi to se jaja liże"
zdjecie uzytkownika
była klientka salonu - 2014-01-21 16:57:09 odpowiedz | cytuj
Widać że dwa powyższe posty są podstawione. Jeśli ktoś byłby zadowolony to by opisał konkretnie z jakiego zabiegu i u jakiej osoby oraz napisałby na jakich kosmetykach miał wykonywany zabieg:-) a że osoby "zadowolone" same nie wiedzą z czego są zadowolone no to cóż.. Ja napiszę konkretnie bo mam porównanie z innych salonów: byłam 2 razy we wrześniu, tu głowice od mikrodermabrazji są starte do granic możliwości, słabo ciągną i to jest nie tylko moja opinia. Krem na zakończenie był z rossmana, dokładnie ten mały w tubce "sun ozone" czy jakoś tak, bo oczywiście ma filtr i kosztuje 1,99zł. Cóż, tanie sprzęty, nie wymieniane głowice, tanie kremy z pobliskiej drogerii to i tania cena:-) równie dobrze można sobie zrobić taką "mikrodermabrazję" peelingiem drobnoziarnistym a jako zabezpieczenie skóry kupić inny, lepszy krem i cena wyjdzie taniej. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Gosia - 2014-01-21 20:12:09 odpowiedz | cytuj
Ją muszę powiedzieć że byłam ostatnio na paznokci i u fryzjera jedną i druga panie okazały się bardzo profesjonalne. Pani fryzjerka dobrala mi fantastycznie kolor oraz fryzure jakiej sie nie spodziewalam. Ja z wizyty w tym salonie jestem bardzo zadowolona i polecilabym go swoim kolezankom.
zdjecie uzytkownika
agniecha - 2014-01-24 11:49:12 odpowiedz | cytuj
Przecież posty o nickach "zadowolona" i "-" to jest ta sama osoba. Prawdopodobnie sama właścicielka albo ktoś z jej kręgu, widać od razu po sposobie wypowiedzi i podejścia charakterystycznego dla niej samej. Ja tego salonu na pewno nie polecam!
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-25 07:40:32 odpowiedz | cytuj
A skąd wiesz że zatrudnia bez umów.
zdjecie uzytkownika
Re: - 2014-01-29 11:17:40 odpowiedz | cytuj
Pisane sa tu takie głupoty ze szkoda słów .nie mam pojęcia ludzie czemu jesteście tacy zawistni ale to chyba poprostu Polska . Ja przychodzę do salonu od roku i usługi i ceny sa ok , dziewczyny bardzo sympatyczne i profesionalnie podchodzą do klientek :) wiec Panie które zastanawiają sie nad odwiedzeniem salonu śmiało polecam :)
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-29 11:32:42 odpowiedz | cytuj
była pracownica - 2013-11-15 11:22:48

Ja jak tam kiedyś pracowałam to niestety z własnej kieszeni kupiłam kilka kremów, maseczek i serum, które później wykorzystywałam na przyjmowanych przeze mnie klientkach. Z tego co pamiętam niektóre dziewczyny też, bo przecież tam nic nie było. Właścicielka ma klientki za idiotki (zresztą pracowników też) i myśli że nie zauważą, że się im czegoś nie wklepuje albo że nie zauważą że po zabiegu nie ma żadnej różnicy i będą wracać. A te niskie ceny zabiegów są zarówno kosztem braku kosmetyków jak i pracy dziewczyn wykonujących zabieg. Także nie idźcie tam.
Ale duperele pisane ja jestem procownikiem od dawna i takie sytuacje nie maja miejsca ;) ha ha ha P .Monika Bogdanow jest przemiła osóbka .i dajcie juz spokój z tymi opisami bo pewnie to jakaś nagonka nie zadowolenej pracownicy ;);):);).
zdjecie uzytkownika
re - 2014-01-29 16:50:41 odpowiedz | cytuj
sorry, do obecnej pracownicy:-)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anastazja - 2014-01-29 19:30:24 odpowiedz | cytuj
A czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat usług fryzjerskich w tym salonie? Bo na zabiegi kosmetyczne wiem że nie należy tam chodzić bo moje koleżanki z pracy mówiły że to tani syf i chodzą już gdzie indziej ale może fryzjerka okaże się ok bo podobno ona tylko podnajmuje i nie właścicielka salonu tylko właśnie fryzjerka sama tam decyduje o tym na czym pracuje itp? Czy ktoś coś wie?
zdjecie uzytkownika
do lizuski - 2014-02-02 01:32:24 odpowiedz | cytuj
"Ale duperele pisane ja jestem procownikiem od dawna i takie sytuacje nie maja miejsca ;) ha ha ha P .Monika Bogdanow jest przemiła osóbka .i dajcie juz spokój z tymi opisami bo pewnie to jakaś nagonka nie zadowolenej pracownicy ;);):);)."

Wiesz co, miałam kiedyś praktyki w tej norze i też nie jestem zadowolona. Ten komentarz pewnie napisała jakaś podlizująca się pracownica ;);););) Pracownice są aroganckie, a taka jedna czarna gruba ciągle miała ciągle tłuste włosy i chyba nie wie co to jest MYDŁO. A sama szefowa hmm... inteligencją nie błyszczy - delikatnie mówiąc. Może za dużo botoksu :)
zdjecie uzytkownika
była praktykantka - 2014-02-03 10:54:21 odpowiedz | cytuj
Popieram w 100% powyższy post, wszystko dokładnie się zgadza:-)
zdjecie uzytkownika
agrafka - 2014-02-05 17:17:45 odpowiedz | cytuj
tak, a ponoć to taka przemiła osóbka... :-)
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-02-05 18:38:15 odpowiedz | cytuj
najpiekniejsze pazurki na calej studniówce!!!! przeszcesliwa dziekuje pani i Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ZADOWOLONA - 2014-02-06 08:14:32 odpowiedz | cytuj
Nie wiem jak ludzie mogą być tak ohydni zawistni i złośliwi - tak zgadzam się z jedną w Pań, że najwięcej złych opinii zamieszczają słoiczki, które jeszcze nie tak dawno "za potrzebą" do wychodka chodziły, a teraz studia w stolicy ukończyły bo starzy ostanie hektary sprzedali by dzieciom lżej w życiu było. I co wymagania wielkie mają--kosmetyków firmowych im się zachciewa- ale za zabiegi chcą płacić 60 zeta, bo przecież Warszawa kosztuje.A co do pani Kasi bo to chyba o niej mowa myślę, że najpierw trzeba dokładnie zobaczyć co ma na włosach, a potem wydawać swoje opinie na temat czystości.Ja jestem klientką tego salonu od ponad pół roku i nigdy mnie tam nic złego nie spotkało.Dziewczyny są bardzo miłe i znają się na swojej pracy.Rozumu, rozumu więcej szanowne panie !
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2014-02-07 08:08:29 odpowiedz | cytuj
Opinie salonu negatywne w żaden sposób nie pokrywają
Sie z prawda , salon jest przytulny czysty , dziewczyny w nim przeurocze
Ceny super i kosmetyki tez , po zabiegu czułam sie swietnie i właśnie
Zostałam stala klientka Pani Izy ;)
zdjecie uzytkownika
Iza - 2014-02-07 14:42:25 odpowiedz | cytuj
Pracuje znowu :) a niedowiarków zapraszam do mnie na zabiegi :) a jak to Ty Ewa wypisujesz to zostałaś zwolniona bo smierdzialo Ci z buzi a klientki tego nie wytrzymywały :)
zdjecie uzytkownika
klientka - 2014-02-07 17:55:48 odpowiedz | cytuj
mmm - 2013-11-06 12:41:49

gdzie pracuje teraz Pani (usunięte przez administratora)?Brakuje mi jej profesjonalizmu, to co się tam teraz dzieje to czeski film....
Podbijam temat. Gdzie pracuje Pani Kinga???. chodziłam wczesniej do tego salonu i włanie do Pani Kingi i byłam zadowolona.
zdjecie uzytkownika
Zołza... - 2014-02-07 22:10:59 odpowiedz | cytuj
Droga Smantho,gruba to chyba Ty jesteś skoro rozmiar 38(bo sądzę,że taki Pani Kasia posiada) jest to oznaka grubości to zdaję mi się,że powinnaś się udać do okulisty... Chodzę już od jakiegoś czasu do Pani Katarzyny na mikro i nie widzę żadnych uchybień w pracy tej Pani,jedyne zastrzeżenia,mogę mieć do sprzętu na jakim są wykonywane zabiegi,ale to nie wina dziewczyn tam pracujących,a niedbalstwa i "oszczędności" Pani Moniki... Co do Pani Moniki to radziłabym zainwestować w wygłuszenie pomieszczeń,bo można tak usłyszeć bardzo ciekawe rzeczy...Jedną z ciekawszych to jak szefowa bezprawnie(radę poczytać kodeks pracy) obcięła pracownicom pieniążki za dni świąteczne,a skoro Samantho napisałaś,że Pani Kasia ma umowę o pracę w takim wypadku szanowna szefowa nie ,może potrącić żadnej kwoty za dni świąteczne,niestety dziewczynom na zlecenie już tak...
zdjecie uzytkownika
Ania - 2014-02-08 17:11:22 odpowiedz | cytuj
Część Kobitki powiem szczeze ze byłam dzisiaj w salonie na Marszalkowskiej i przyznam szczeze ze negatywne opinie naprawdę mijają sie z prawda , nie wiem jak mozna wypisywać takie podle komentarze o ludziach i moiejscu które naprawdę jest ok . Dzisiaj zabieg robiła mi naprawdę bardzo fajna Kobitki czysciutka milutkA malutka blondynevzka chyba Izabella :)zabieg został wykonany bardzo starannie nawet za uszami miałam wykonana mikrodermabrazje , kosmetyki o bardzo ładnym zapachu lekkiej konsystencji , świeczki i muzyczka w tle czysciutko ;) myśle ze to bardzo wrogo nastawiana osoba wypisuje pełne nienawiści komentarze . Pozdrawiam Salon i do zobaczenia za tydzien zadowolona klientka .
zdjecie uzytkownika
niedoszła klientka - 2014-02-10 17:20:49 odpowiedz | cytuj
Nika - 2014-02-04 19:33:06

Botoks to2 imię Twojej starej ;) pedalico ;)wont słoiki na
wichure z której przybylyscie i tam na salony zapraszam .wiesniary !!!!!!
wont słoiki??? co to ma w ogóle być? właścicielka salonu tak się odzywa publicznie na forum do swoich potencjalnych klientek??? A nawet jeśli ja jestem z małej miejscowości oddalonej od Warszawy o 200 kilometrów i teraz mieszkam w stolicy to co? To trzeba mnie i inne osoby obrażać? szanowna właścicielko salonu, do twojej wiadomości podaję, że większość osób mieszkających w Warszawie, w tym też i twoich klientek jest właśnie przyjezdnych więc ich tym bardziej powinnaś szanować bo w końcu do ciebie przychodzą na usługi i dzięki nim zarabiasz!!! Dobrze że wchodzę zawsze najpierw na forum danej firmy zanim skorzystam z jej usług. Dzięki temu wiem że do was nie ma co przychodzić!!! I jeśli rzeczywiście jest tak że to ktoś złośliwie wypisuje niektóre komentarze tak jak tu niektórzy piszą to widocznie ma powód!!! Będę odradzać ten salon!!!
zdjecie uzytkownika
kinga - 2014-02-10 18:51:20 odpowiedz | cytuj
podaje maila dla klientki ktora szuka kontaktu ze mną tzn kingą libunia1@wp.pl
Pozdrawiam dziewczyny z Atelier Moniki Bogdanow jak i Monikę B
zdjecie uzytkownika
Aga - 2014-02-11 20:50:49 odpowiedz | cytuj
Hejka ;) moja ocena salonu b. Dobra ;) zabieg wykonany dokładnie nie w pośpiechu jak np winnym salonie gdzie korzystam z kuponu Pani bardzo sympatyczna ,umowialam sie na kolejny zabieg w tej samej cenie jak rowniez na paznokcie i do fryzjera bo wszystko jest na miejscu .
zdjecie uzytkownika
Dominika - 2014-02-12 09:58:58 odpowiedz | cytuj
A Czy ktoś wie co sie stało z P. Justyna chodziłam do tej Pani regularnie osoba o wysokiej kulturze, niesamowita jej zachowanie sprawialo ze czułam sie jak bym przyszła do dr.szczyta na zabieg za 1500 a nie na mikro i kwasy za 39 zł salon salonem przeciętny często jest także wracamy do Osoby a nie do miejsca bo to ona tworzy ta otoczke jeżeli ktoś ma kontakt z ta Kosmetyczka proszę o namiar A Pani Monice współczuje za stratę tak dobrego pracownika na tak wysokim Poziomie.
zdjecie uzytkownika
olka - 2014-02-12 16:12:59 odpowiedz | cytuj
Nigdy nie miałam lepiej zrobionego pedicuru niz dzis. Rewelacja fruwam polecam kazdej kobiecie.
zdjecie uzytkownika
karolcia - 2014-02-12 16:47:51 odpowiedz | cytuj
Pani Justyna została zwolniona rok temu przez samą właścicielkę monikę która sama się pozbywa najlepszych pracowników.
zdjecie uzytkownika
Bożena - 2014-02-13 21:01:03 odpowiedz | cytuj
Suuuper :) mam idealny kolor taki jak zawsze chciałam
2 osoba dopiero była mi wstanie zrobic idealnie baleyage
W moim życiu jak dokładnie chciałam , moja poprzednia
Fryzjerka jest naacierzynskim ale naszczescie
Wczoraj udało mi sie odkryć extra miejsce i super Panią Agnieszkę
Jeżeli chodzi o salon miła luźna atmosfera i ceny idealne .
zdjecie uzytkownika
miska - 2014-02-14 08:50:52 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się z bożena atmosfera rewelacyjną pani od manicuru potrafi poprawic humor nawet najwieksźemu gburowi i rozladowac naprawde spore napiecie. Fryzjerka rowniez przemila widac ze panie lubia ludzi jak i siebie nawzajem. Z usług również jestem zadowolony. Polecam z całego serca
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2014-03-02 18:56:44 odpowiedz | cytuj
Byłam wczoraj na zabiegu , trosZke musiałam poczekać
bo było opóźnienie ale pozatym nie zauważyłam
nic co mogło by potwierdzić wcześniejsze
negatywne posty , a szczeze powiem ze obawiałam sie tej
wizyty bo wcześniej czytałam komentarze na temat salonu
ale szczeze mogą oświadczyć ze z zabiegu jestem
bardzo zadowolona , mikrodermabrazja wykonana
bardzo dokładnie , oczyszczanie rowniez nie jestem
przede wszystkim dzisiaj opuchnięta i nie mam po odbijanych
paznokci jak wcześniej jak korzystałam z ofert
innych salonów .ogolnie super daje 5 na 6 odejmuje punkt za opóźnienie 15 min ale kawę dostałam wiec miło sie czekało .
zdjecie uzytkownika
Krystyna - 2014-03-03 20:20:16 odpowiedz | cytuj
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów w tym salonie
Miło ,przytulnie , personel na poziomie dziewczyna ktora
przeprowadzala zabieg super czysciutka milutka fachowo przeprowadziła wywiad doradziła , bede odwiedzać to miejsce .
zdjecie uzytkownika
szukamdobregosalonu - 2014-03-04 10:05:16 odpowiedz | cytuj
Tak jak napisałam w tytule, moja ulubiona kosmetyczka wyprowadziła się z Warszawy i teraz szukam nowej, bo do tamtej niestety mam już za daleko.
Wchodzę więc na różne fora aby poznać opinie Pań o innych salonach. I tak obserwując forum salonu atelier moniki bogdanow zauważyłam, że jak tylko pojawia się jakiś negatywny post, nie wnikam czy zgodny z prawdą czy pisany np przez byłe praktykantki tak jak tu niektórzy insynuują (no właśnie od razu ktoś tu o nich wspomina) to za chwilę po tym negatywnym poście są odpowiedzi, zazwyczaj dwie w krótkim czasie i pisane tym samym stylem tak jakby pochodziły od jednej osoby i jest wtedy wielkie zachwalane jaki to salon nie jest cudowny, a niekiedy wręcz obrażanie słowami typu "wont słoiki do wichury z której przybyłyście", "pedalico" (pisane chyba przez właścicielkę salonu), "niektórym to kosmetyczka nie pomoże tylko dr Szczyt" i inne tego typu. Przecież to są słowa wymierzane w stronę potencjalnych klientek?
Poza tym po przejrzeniu schematu tych postów typu jeden negatywny i od razu praktycznie po dwie odpowiedzi pozytywne wskazują na to, iż ktoś (szefowa? pracownice? ktoś ze znajomych?) regularnie obserwuje komentarze na temat salonu aby szybko dać odpowiedź. Przykładem jest np post gdzie pisze niby facet, że jest zadowolony a podpisany w poście jako "Miska" i ten styl pisania, to też bardzo dziwne...
Inną sprawą jest też wymierzanie negatywnych wypowiedzi do byłych praktykantek, że to one tak źle piszą o salonie. Może jak widzą "od kuchni" to miejsce i mają porównanie do innych salonów to może później mają powód żeby tak pisać?
Ja tam nie wiem, wejdę na inne fora bo to mi się wydaje jakieś podejrzane..
I założę się że i po tym moim poście za chwilę pojawią się co najmniej dwie odpowiedzi jaki to salon nie jest cud miód malinka itp;-)
Ale tego już sprawdzać nie będę.
Na koniec pozdrawiam i polecam moją dawną kosmetyczkę Magdę która przeprowadziła się z Warszawy do okolic Marek:-) i szukam dalej tak dobrej kosmetyczki.
zdjecie uzytkownika
opinia z innego forum... - 2014-03-19 15:29:46 odpowiedz | cytuj
Re: nie idźcie do atelier monique bogdanow!
Autor: kasiu-nia70 12.02.14, 20:31

popieram w 100 %
wykupiłam kupon na zabieg za 49 złotych, zapisałam się na dogodny dla mnie termin, osoba zapisująca była wówczas bardzo miła, niestety zmarła moja MAMA, dzień przed umówioną wizytą próbowałam się dodzwonić, by zmienić termin wizyty, niestety dopiero dodzwoniłam się na następny dzień - i....odbiera kobieta, ja grzecznie, że dzwonię z taką a nie inną prośbą, o zmianę terminu, przepraszam, informuję, iż zmarła mi Mama, na to ta kobieta, iż gó... ją to obchodzi, że to są interesy - mnie zamurowało!!!! w takiej sytuacji każdy normalny człowiek wykazałby się taktem, zrozumieniem, a ta pani - radzi mi, bym już więcej nie wykupowała kuponów, skoro na umawiane terminy nie przychodzę; me zdziwienie i zaskoczenie natychmiast przerodziło sią w gniew i w wielkie wzburzenie w stosunku do osoby z którą rozmawiałam - pytam więc z kim rozmawiam, na to owa pani odpowiada, że z "gównem" - fakt zrozumiałam natychmiast, że taki człowiek to faktycznie GÓWNO, ŚMIEĆ, NIKT, ZERO, bez skrupułów, bezczelny....
drogie Kobitki jak można tak do klienta???? interesy tej pani nie są jej mocną stroną!!!!! porażka
zdjecie uzytkownika
Ola - 2014-03-20 23:29:10 odpowiedz | cytuj
"Botoks to2 imię Twojej starej ;) pedalico ;)wont słoiki na
wichure z której przybylyscie i tam na salony zapraszam .wiesniary !!!!!!"

Prostactwo, inaczej tego nie da się opisać. A ludzie chodzą do tego salonu i zostawiają pieniądze. Polecam kurs dobrego wychowania. Dobrze, że w końcu nie wybrałam się do was.
zdjecie uzytkownika
asia - 2014-03-21 17:21:26 odpowiedz | cytuj
Ja byłam w tym salonie na IPL i z całego serca nikomu nie polecam zabieg był wykonany beznadziejnie na odwal. Pani która go wykonywała nie miała pojęcia o niczym związanym z kosmetyka żałuje, że zmarnowałam ten czas pieniądze. Na pytanie czy wypełniamy jakaś ankietę odpowiedziała ze nie bo po co skoro i tak nic się nie może stać jak przytoczyłam jej kilka rzeczy które mogłyby jednak się stać powiedziała ze za to i tak odpowiada właściciel (sama jestem kosmetologiem pierwszy raz skorzystałam z kuponu i nigdy tego nie zrobię ), każdego przestrzegę przed tym salonem to była po prostu żenada!!!
alert