Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
pracownica25 - 2014-03-11 11:55:22 odpowiedz | cytuj
Trzeba spełniać określone wymagania i przyłożyć się do szkolenia. Po szkoleniu już jest z górki :) Praca jest naprawdę fajna, nie jest trudna, jest miła atmosfera i extra dziewczyny pracują! przynajmniej w moim klubie ;)
zdjecie uzytkownika
nika - 2014-03-11 12:18:15 odpowiedz | cytuj
Masz rację w zupełności. Nie pracują tu przypadkowi ludzie, nie każdy ma odpowiednie predyspozycje. Wbrew pozorom praca kelnerki nie jest łatwa, trzeba mieć odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do obsługi klientów. Dlatego nie każda dziewczyn ma szansę przejść szkolenie, zawsze wyłania się najlepsze kandydatki, tak aby godnie reprezentowały firmę. Gratuluję dziewczynom które szkolenie ukończyły i życzę miłej i owocnej współpracy z klubami.
zdjecie uzytkownika
karola - 2014-03-11 13:43:12 odpowiedz | cytuj
Ja byłam na takim szkoleniu i niestety z grupy 25 dziewczyn zostało tylko 6 - a wśród nich ja :) tam naprawdę trzeba się wykazać - za ładne oczy Cię na pewno nie przepuszczą ;)
zdjecie uzytkownika
Ona992 - 2014-03-11 14:31:24 odpowiedz | cytuj
Hej. Ja jade z Bielska-Białej na to szkolenie do Krakowa masz na myśli 17 marca czy lutego ? Bo ja w marcu miałam jechać, ale wyszło że jade 20 a nie 17.
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-11 15:36:14 odpowiedz | cytuj
a na jakie stanowisko jedziesz??
zdjecie uzytkownika
Werka - 2014-03-11 15:38:34 odpowiedz | cytuj
miła20 - 2014-02-14 14:11:58

Hej, wiecie coś może o stanowisku hostessy w tym klubie? Ile zarabia i jak wygląda taka praca?
Hejka,
hostessa w klubie musi przede wszystkim byc komunkatywna,nie bac sie ludzi bo trzeba z nimi rozmawiac, dbac o sprzedaz alko,produktow z menu itd praca lekka bo rozmawiasz, tlumaczysz karte,polecasz itd nie meczy sie czlowiek i mozna niezle zarboic bo oprocz stalej stawki za noc masz prowizje wlasnie od sprzedazy, wiec sie oplaca:) srednio tak pracujac 4-5zmian to tygodniowka jest 600-800zl a jak juz wejdziesz na oborty nauczysz sie wszystkiego,doswiadczenie nabedziesz to juz powyzej 1000zł są tygodniowki:) takze sie oplaca,polecam
zdjecie uzytkownika
laldu - 2014-03-11 16:26:01 odpowiedz | cytuj
Hej, studiuję dziennie w Krakowie i rozglądałam się za pracą o elastycznym grafiku, żeby sobie trochę dorobić. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na temat posady promotorki - było bardzo miło i zostałam poinformowana od razu, że moje zarobki będą głównie uzależnione od efektów mojej pracy. Wie ktoś, jak to wygląda w praktyce? Czy nawet jak nie będzie mi szło jakoś genialnie, to mam szansę zarobić coś bardziej konkretnego? Jakieś 2500 zł? Robi się wiosennie, więc może ruch będzie większy i szanse na przyprowadzenie klienta wzrosną... Muszę się zdecydować do jutra, więc proszę o pomoc!
zdjecie uzytkownika
domałejmi - 2014-03-11 16:46:23 odpowiedz | cytuj
gosc - 2013-07-30 16:13:21

ja byłam na rozmowie w katowicach na stanowisko managera i mam bardzo dobre odczucia co do firmy i generalnie co do osoby która prowadziła rozmowę, pani była bardzo miła a przede wszystkim profesjonalna, co zrobiła na mnie dobre wrażenie, odpowiedziała mi na wszystkie pytania i wszystko opowiedziała o stanowisku i firmie, dla mnie ok
a jakie miałaś pytnia?
zdjecie uzytkownika
Ona992 - 2014-03-11 17:16:31 odpowiedz | cytuj
beauty - 2014-03-11 15:36:14

a na jakie stanowisko jedziesz??
Na stanowisko kelnerki. A Ty ?
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-03-11 19:01:51 odpowiedz | cytuj
Nikt jeszcze nie czytał? Ja odpuszczam rekrutację...http://wyborcza.pl/1,75478,15601281,Klienci_nocnych_klubow_Cocomo_budza_sie_rano_z_rachunkami.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk
zdjecie uzytkownika
Promotorka Warszaw - 2014-03-12 04:53:54 odpowiedz | cytuj
Witam !
Pracowałam w tej firmie jako promotorka i byłam z tego bardzo zadowolona ponieważ są tam dobre zarobki miły personel ale teraz dowiaduje się że stroje służbowe trzeba kupić w własnym zakresie stać 8-9 godzin w butach na obcasie . człowiek wtedy zacznie wyniszczać sie fizycznie jak i psychicznie . Żadna dziewczyna nie wytrzyma tyle stania i znoszenia obelg z strony potencjalnego klienta . Niestety dziewczyny ktore miały w umowie 4-5 godzin z dnia na dzień dowiaduje się ze będa robić o wiele wiecej . Więc sądze że bedzie teraz duże zapotrzebowanie na nowe promotorki . Życzę powodzenia w szukaniu nowych promotorek ;)
zdjecie uzytkownika
pracownica25 - 2014-03-12 08:58:15 odpowiedz | cytuj
e tam nie przesadzaj, trzeba tylko kurtkę kupić, a przecież później i tak będzie Twoja, więc nie jest tak źle. 8 godzin to nie tak źle. Ja kiedyś pracowałam na promocjach i stałam nawet po 10-12 h i to cały czas w jednym miejscu - to jest dopiero tragedia. A tu przecież można chodzić, więc jest całkiem dobrze :). Grafik dalej jest elastyczny.
zdjecie uzytkownika
pracownica25 - 2014-03-12 09:01:10 odpowiedz | cytuj
Hej, wiadomo czym lepiej pracujesz tym większa pensja. W moim miescie najlepsze dziewczyny mają nawet 5000 zł miesięcznie więc wow!. Myślę, że w związku z coraz ładniejszą pogodą będzie coraz więcej ludzi wychodziło i będziesz miała większe szanse na zarobienie fajnej kaski więc nie zastanawiaj się tylko idź :)
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-12 09:03:35 odpowiedz | cytuj
laldu - 2014-03-11 16:26:01

Hej, studiuję dziennie w Krakowie i rozglądałam się za pracą o elastycznym grafiku, żeby sobie trochę dorobić. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na temat posady promotorki - było bardzo miło i zostałam poinformowana od razu, że moje zarobki będą głównie uzależnione od efektów mojej pracy. Wie ktoś, jak to wygląda w praktyce? Czy nawet jak nie będzie mi szło jakoś genialnie, to mam szansę zarobić coś bardziej konkretnego? Jakieś 2500 zł? Robi się wiosennie, więc może ruch będzie większy i szanse na przyprowadzenie klienta wzrosną... Muszę się zdecydować do jutra, więc proszę o pomoc!
Hej, wiadomo czym lepiej pracujesz tym większa pensja. W moim miescie najlepsze dziewczyny mają nawet 5000 zł miesięcznie więc wow!. Myślę, że w związku z coraz ładniejszą pogodą będzie coraz więcej ludzi wychodziło i będziesz miała większe szanse na zarobienie fajnej kaski więc nie zastanawiaj się tylko idź :)
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-12 16:32:48 odpowiedz | cytuj
jeśli chodzi o prace promotorki to praca jest fajna szybko leci i przyjemnie, a zarobki są takie że na prawdę warto :-)
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-12 16:36:18 odpowiedz | cytuj
domałejmi - 2014-03-11 16:46:23

gosc - 2013-07-30 16:13:21

ja byłam na rozmowie w katowicach na stanowisko managera i mam bardzo dobre odczucia co do firmy i generalnie co do osoby która prowadziła rozmowę, pani była bardzo miła a przede wszystkim profesjonalna, co zrobiła na mnie dobre wrażenie, odpowiedziała mi na wszystkie pytania i wszystko opowiedziała o stanowisku i firmie, dla mnie ok
a jakie miałaś pytnia?
pytania na stanowisko managera są pod katem zarządzania i motywowania pracowników :-)
zdjecie uzytkownika
miśka - 2014-03-13 14:44:05 odpowiedz | cytuj
Szkoda że wierzysz w bzdurne artykuły zamiast przekonać się osobiście jak jest w firmie. Ludzie czemu nie potraficie mieć własnego zdania tylko jak stado baranów idzie za opinią ogółu, żeby wyrobić sobie zdanie trzeba samemu się przekonać jak jest.
zdjecie uzytkownika
odp. - 2014-03-13 15:36:03 odpowiedz | cytuj
Sylka - 2013-08-01 23:02:07

Dziewczyny a możecie mi powiedziec jak wygląda praca kelnerki w evencie? przyjmowanie zamowienia, podanie? A jak z wynagrodzeniem? zapewne stawka godzinowa a premie od czego?
podstawa stała, jakoś koło 2 tys. i do tego premie od utargów....koło 3-4 spokojnie razem wychodzi się na miesiąc
zdjecie uzytkownika
MIla - 2014-03-14 08:44:05 odpowiedz | cytuj
Hej a jedziesz na szkolenie może?
zdjecie uzytkownika
kamila123 - 2014-03-14 09:54:55 odpowiedz | cytuj
Hej, ja pracuję jako kelnerka i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona, fajne szkolenia z których bardzo dużo wyniosłam i pozytywna atmosfera, jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzenia nie miałam z tym problemu, a pracuję tam już bardzo długo. Polecam każdemu pracę na stanowisku kelnerki i nie tylko, pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-14 14:08:09 odpowiedz | cytuj
miśka - 2014-03-13 14:44:05

Szkoda że wierzysz w bzdurne artykuły zamiast przekonać się osobiście jak jest w firmie. Ludzie czemu nie potraficie mieć własnego zdania tylko jak stado baranów idzie za opinią ogółu, żeby wyrobić sobie zdanie trzeba samemu się przekonać jak jest.
dokładnie, popieram, jakby te wszystkie bzdury były prawdą bo przecież ludzie by tutaj nie pracowały
zdjecie uzytkownika
MarcinPeZEt - 2014-03-14 14:47:45 odpowiedz | cytuj
ja byłem w Poznaniu na rozmowie, z taką blondi miałem spotkanie, że poległem...od rzeczy gadałem....to nie praca dla mnie jak mnie jedna kobieta tak na mnie działa....to bym nie ogarnął przy wszystkich pracować, ale dzidza niezła prowadziła rozmowę :D szkoda, że numeru nie zapisałem jak dzwoniła mnie zapraszać na rozmowe...ehhhh ":D
zdjecie uzytkownika
pracownica25 - 2014-03-14 14:48:19 odpowiedz | cytuj
Ja przed wyjazdem na szkolenie też czytałam te wszystkie wpisy na forum i na początku trochę się przestraszyłam i chciałam zrezygnować. Później sobie pomysłam, że co mi szkodzi pojechać na szkolenie i sprawdzić czy to rzeczywiście prawda i pojechałam. I wiecie co ? NIE żałuję!! To co piszą nie ma nic wspólnego z prawdą. Wiadomo, że praca nie jest lekka, ale w końcu chodzi się tam pracować a nie odpoczywać. Za to pieniądze - rewelacja - widok na koncie potrafi zrekompensować każde zmeczenie i zdenerwowanie :). Także dziewczyny przekonajcie się same jaka jest prawda a nie wierzycie we wszystko co przeczytacie!
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-17 10:08:38 odpowiedz | cytuj
pracownica25 - 2014-03-14 14:48:19

Ja przed wyjazdem na szkolenie też czytałam te wszystkie wpisy na forum i na początku trochę się przestraszyłam i chciałam zrezygnować. Później sobie pomysłam, że co mi szkodzi pojechać na szkolenie i sprawdzić czy to rzeczywiście prawda i pojechałam. I wiecie co ? NIE żałuję!! To co piszą nie ma nic wspólnego z prawdą. Wiadomo, że praca nie jest lekka, ale w końcu chodzi się tam pracować a nie odpoczywać. Za to pieniądze - rewelacja - widok na koncie potrafi zrekompensować każde zmeczenie i zdenerwowanie :). Także dziewczyny przekonajcie się same jaka jest prawda a nie wierzycie we wszystko co przeczytacie!
dokładnie, najlepiej samemu pojechać i sprawdzić jaka jest prawda, a nie czytać bredni wyssanych z palca
zdjecie uzytkownika
anusia19 - 2014-03-18 09:27:39 odpowiedz | cytuj
Ja też tak miałam że się bałam po tych wpisach! Ale nie ma czego jak już pojechałam na szkolenie, poznałam dużo fajnych dziewczyn! A już w pracy na miejscu jest megga super! Pieniądze się zgadzają, kierowniczka fajna, a dziewczyny z biura pomocne:) Polecam dziewczynki nie bójcie się!!
zdjecie uzytkownika
praca - 2014-03-18 14:41:22 odpowiedz | cytuj
Ja także jestem po szkoleniu dziś zaczynam pracę :) Dla mnie jako osoby która nigdy nie miała pojęcia o night clubie byłam bardzo pozytywna zarówno szkoleniem teoretycznym jak i praktycznym :)
zdjecie uzytkownika
Weronia - 2014-03-18 15:46:35 odpowiedz | cytuj
racja, na szkoleniu 3ba dać jak najwiecej z siebie, bo jak olejesz to nie przejdziesz, wbrew pozorm ,ze klub gogo itp to sa duze wymagania ale to dobrze przynajmniej to na poziomie wszystko jest, a na samym szkoleniu nauka karty,obslugi posa,terminalu,znjaosc alko trzeba sie przylozyc ale warto bo i kasa i praca fajna ludzie zreszta tez bo mlode zespoly:)
zdjecie uzytkownika
blabla - 2014-03-19 08:47:35 odpowiedz | cytuj
hej, a ktoś się może wybiera na szkolenie do krk pod koniec marca?
zdjecie uzytkownika
mike - 2014-03-19 09:59:47 odpowiedz | cytuj
hej ja jade pod koniec marca na szkolenie? a ty na jakie stanowisko??
zdjecie uzytkownika
pracownica25 - 2014-03-19 12:07:37 odpowiedz | cytuj
szkolenie wymagające, ale potrzebne. Przynajmniej wiesz co masz robić w pracy później, a nie stoisz i robisz wielkie oczy bo nic nie potrafisz. Mi szkolenie bardzo dużo dało więc cieszę się, że pojechałam do Krakowa :)
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-19 15:34:40 odpowiedz | cytuj
co do zarobków to prawda, takiej kasy niegdzie nie zarabialam, ale życie po nocach mnie osobiscie tyrze strasznie, ciagle mi sie spac chce...mam nadzieje, ze sie w koncu przestawie, bo niby jest lepiej niz w pierwszym tygodniu...ale ogolnie to myslalam ze łatwiej sie poprzestawiam...dobrze ze kawa w klubie jest za darmo, bo bym inaczej chyba zbankrutowala, bo teraz to po 3 w nocy pije jak pracuje
zdjecie uzytkownika
zapracowana88 - 2014-03-20 08:41:10 odpowiedz | cytuj
Zawsze tak jest że potrzeba czasu żeby się przestawić ale spokojnie jeszcze kilka dni i będziesz się cieszyła że masz nocki! Ja teraz przynajmniej mogę spokojnie załatwić sprawy urzędowe czy iść do lekarza! Kasa jest fajna więc też rekompensuje pracę nocną! W innych lokalach pracujesz w nocy a zarabia się psi grosz! Po względem szkolenia to tak jak napisano wyżej, jest mega pomocne! Jak macie jakieś pytania to wysyłajcie cv i na rozmowę jak was zaproszą! Powodzenia:)
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-20 09:18:54 odpowiedz | cytuj
no dokładnie kwestia kilku dni i się przyzwyczaisz do pracy w nocy :-)
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-20 14:35:14 odpowiedz | cytuj
ja zaczynałam jako barmanka ale po 4 miesiącach po pogadance z kiero naszą przeszłam na kelnerkę no i faktycznie znaaacznie, z dwa razy wiecej zarabiam teraz min.4 tyski niż na barze. Kasa jest wieksza ale cieższa jest praca, bo za barem był chill i nikt niczego nie chciał
zdjecie uzytkownika
kelnera18 - 2014-03-21 08:37:20 odpowiedz | cytuj
Ja też tak miałam tak samo za barem co prawda luz ale jak luz to i się dłużyło:) A teraz jako kelnerka czas szybko mija, kasa jest duża, a klienci przeuroczy!
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-03-21 09:55:48 odpowiedz | cytuj
powiem tak i kel i bar to wymagajace stanowiska bo gastronomia to nie zbijanie bakow a praca w ciaglym ruchu wiadomo jest obsluga kelnerska wiec kel musza miec oczy do okola glowy dbac o stoliki itd a na barze otrzymuje sie zamowienia wiec sami klienci nie przychodza co za tym idzie jest troche spokojnie niz w klubie muzycznym gdzie wszyscy stoja w mega kolejkach po drinki, kelnerka poprostu jest skierowana do mega komunkatywnych ludzi ,ktorzy lubia kontakt z goscmi,w ogole z ludxmi a bar jest spokojniejszy:) i tak sa szkolenia na oba stanowiska wiec wszystkiego mozna sie nauczyc i sprobowac:-)
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-21 10:50:39 odpowiedz | cytuj
gość - 2014-03-21 09:55:48

powiem tak i kel i bar to wymagajace stanowiska bo gastronomia to nie zbijanie bakow a praca w ciaglym ruchu wiadomo jest obsluga kelnerska wiec kel musza miec oczy do okola glowy dbac o stoliki itd a na barze otrzymuje sie zamowienia wiec sami klienci nie przychodza co za tym idzie jest troche spokojnie niz w klubie muzycznym gdzie wszyscy stoja w mega kolejkach po drinki, kelnerka poprostu jest skierowana do mega komunkatywnych ludzi ,ktorzy lubia kontakt z goscmi,w ogole z ludxmi a bar jest spokojniejszy:) i tak sa szkolenia na oba stanowiska wiec wszystkiego mozna sie nauczyc i sprobowac:-)
no dokładnie to jest klub a praca w klubie jest wymagajaca ale fajna :-) tak naprawde to zalezy co ci bardziej pasuje, robienie drinków czy obsługa gości
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-21 16:52:54 odpowiedz | cytuj
SERIALNIE, po przeczytaniu to ja srałam po gaciach...bo miałam bilet kupiony i wtedy znalazłam to forum...a skończylam szkolenie w zeszlym tyg. i wszystko w porządku bylo, juz u siebie pracuje i szczerze mowiac nie mam sie do cego przyczepić, serio, wiec to jkies pierdzielenie o szopenie jest, bo wszystko wlanie jest ok, a tylko strachu mi te niektore posty narobily, bo juz nie widzialam co tam sie dziac bedzie, a kase normalnie przelali, hostel w krakowie byl spoko, laski rowne a u mnie na klubie tez sa fajne same ztych co poznalam blizej, tyko niektore tancerki takie sucze, ale znimi nawet gadac nie musze i je omijam zdaleka bo widac ze wredne
zdjecie uzytkownika
Aga73 - 2014-03-24 11:29:50 odpowiedz | cytuj
Hej czy ktos jedzie do krk w srode na szkolenie?
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-24 14:49:20 odpowiedz | cytuj
i super :-D gratuluje odwagi, bardzo dobrze, nie ma co się przejmować tym kto szuka taniej sensacji a nie chce wiedzieć jaka jest prawda, super i gratuluje :-)
zdjecie uzytkownika
Juśka19 - 2014-03-25 15:14:39 odpowiedz | cytuj
beauty - 2014-03-21 10:50:39

gość - 2014-03-21 09:55:48

no dokładnie to jest klub a praca w klubie jest wymagajaca ale fajna :-) tak naprawde to zalezy co ci bardziej pasuje, robienie drinków czy obsługa gości
No dokładnie, oba stanowiska łatwe nie są, na barze ogarniasz drinki, a jako kelnera musisz umieć dobrze zagadać klienta i wykorzystujesz swoje umiejętności sprzedażowe, ale jeśli dziewczyna jest komunikatywna to na pewno sobie poradzi. Najważniejsze to dać z siebie wszystko na szkoleniu, bo jeśli jedziecie na szkolenie z nastawieniem na zabawę to nie ma opcji,żebyście sobie poradziły, branża jest hardcorowa, ale jest to praca i trzeba się na to nastawic, że nikt sie tam lenić nie będzie...a, kasa jest pierwsza klasa, więc warto sie pomęczyć:)
zdjecie uzytkownika
numi - 2014-03-25 15:21:12 odpowiedz | cytuj
Dokładnie szkolenie to nie " picie kawki" szkoleniowcy wymagają w celu wyłonienia na prawdę najlepszych kandydatek
zdjecie uzytkownika
K - 2014-03-25 19:47:41 odpowiedz | cytuj
Ja jadę w następnym tygodniu na szkoelnie do Krakowa, na jakie stanowisko jedziesz ?
zdjecie uzytkownika
Marta - 2014-03-25 21:20:23 odpowiedz | cytuj
Witam jedzie ktos na szkolenie z BB do Krakowa w przyszłym tygodniu?
zdjecie uzytkownika
mariolka19 - 2014-03-26 08:45:15 odpowiedz | cytuj
Na szkoleniu trzeba się spiąć tak jakby się już pracowało, a nawet dać z siebie więcej! Im lepiej się zaprezentujesz tym lepiej dla Ciebie! Możesz wtedy szybciej wrócić do domu:) Ja szkoliłam się 5 dni bardzo intensywnie i nie wyobrażam sobie pojęcia pracy bez takiego szkolenia! A wystarczy się przyłożyć a nie imprezować:P
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-26 10:47:39 odpowiedz | cytuj
dokładnie :-) to że ktoś jedzie na szkolenie nie znaczy że już ma pracę, trzeba sie pokazać z jak najlepszej strony, zacisnać zęby i do przodu :-)
zdjecie uzytkownika
Dominia - 2014-03-26 15:35:56 odpowiedz | cytuj
nika - 2014-03-11 12:18:15

Masz rację w zupełności. Nie pracują tu przypadkowi ludzie, nie każdy ma odpowiednie predyspozycje. Wbrew pozorom praca kelnerki nie jest łatwa, trzeba mieć odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do obsługi klientów. Dlatego nie każda dziewczyn ma szansę przejść szkolenie, zawsze wyłania się najlepsze kandydatki, tak aby godnie reprezentowały firmę. Gratuluję dziewczynom które szkolenie ukończyły i życzę miłej i owocnej współpracy z klubami.
Hej dziewczyny, dokładnie tak, ja jestem świeżo po szkoleniu i na początku było nas 14 a przeszło nas 7 ostatecznie. Ja uważam,że wcale nie było trudno, tylko trzeba się nastawić na naukę, bo przecież po to się jedzie na szkolenie. Dla mnie to wszystko naprawdę profesjonalnie wyglądało, bo przynajmniej chca czegoś nauczyc, a nie rzucaja na głeboka wode od razu do pracy - jak to się dzieje w wielu innych tego typu miejscach, jesdno jest pewne - dopóki sie nie spróbuje to nie ma sensu czytac bzdur , bo ja sie przed skzoleniem naczytałam i bałam się jechać , a rozczarowałam sie zupelnie w drugą stronę :)
zdjecie uzytkownika
pracownica25 - 2014-03-27 13:31:25 odpowiedz | cytuj
szkolenia nie przechodzą osoby, które jadą na nie i są pewne, że to tylko formalność i pracę mają już w garści, a wcale tak nie jest. Trzeba naprawdę się uczyć - dopiero wtedy masz szansę na fajną pracę :)
zdjecie uzytkownika
beauty - 2014-03-28 15:44:27 odpowiedz | cytuj
dokładnie, najlepiej jechać i się samemu przekonać co i jak, a nie sugerować się wpisami anonimowych osób
zdjecie uzytkownika
uczestnikszkolenia - 2014-03-29 19:13:42 odpowiedz | cytuj
Opiszę moją sytuacje bo jest dość interesująca. Kilka tygodni temu zostałam zaproszona do tej firmy na rozmowę kwalifikacyjną ( na wyższe stanowisko ). Rozmowa była przeprowadzona w sposób mega profesjonalny, dlatego też zdecydowałam się na podjęcie współpracy z firmą. Szkolenie okazało się totalną klapą. Dołączono mnie do grupy która szkoliła się na niższe stanowiska a co najśmieszniejsze był to ich 3 dzień a mój pierwszy. Przez większość czasu siedziałam i słuchał wykładu prowadzącej gdzie nie dotyczyło to mojej osoby. Prezentacja polegało na czytaniu z kartki wszystkich informacji, strasznie nudne w dodatku niedopracowane merytorycznie, brak prezentacji, prowadząca siedzi przy jednym stoliku z utrzestnikami czego skutkiem jest brak autorytetu ze strony słuchaczy. Informacja dla prowadzącej. Szkolenie jest to zorganizowane różne działania i formy doskonalenia umiejętności,
podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach, prowadzone w określonym miejscu i czasie, prowadzone wg określonej metodyki i zgodnie z przyjętym programem, którego celem jest dostarczenie wiedzy i/lub doskonalenie, ćwiczenie
umiejętności i/lub kształtowanie / zmiana postaw, czyli zwiększenie poziomu/zakresu kompetencji uczestników). Jeszcze nigdy się tak nie nudziłam.
x