Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
a. - 2013-07-25 14:45:02 odpowiedz | cytuj
W Katowicach to będzie nowy klub, niebawem zostanie otwarty.
zdjecie uzytkownika
kiti - 2013-07-26 10:01:44 odpowiedz | cytuj
no właśnie ja zostałam zaproszona na rozmowe na stanowisko zastępcy. Wiecie jakie ma obowiazki taki zastępca?
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-07-26 10:24:03 odpowiedz | cytuj
zastępca ma takie same obowiązki jak manager, musisz tyle samo wiedzieć co manager żeby w razie czego móc go zastąpić, i żeby móc samodzielnie prowadzić klub kiedy jesteś sama w pracy
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-07-26 10:25:20 odpowiedz | cytuj
kropka - 2013-07-24 13:02:47

Hej, czy klub Cocomo jest w Katowicach? Jestem zaproszona na rozmowe stanowisko managera i powiem szczerze ze sie niezle wnerwie jak bd mi probwac wciskac kity. Raczej ze mna to nie przejdzie.
i co byłaś na rozmowie w katowicach, dowiedziałaś coś wiecej ktoś ci coś wciskał czy nie???
zdjecie uzytkownika
... - 2013-07-26 14:23:56 odpowiedz | cytuj
tak, tak-napisz jak było :)
zdjecie uzytkownika
barszcz_czerwony - 2013-07-26 19:14:18 odpowiedz | cytuj
a ja znalazłem ogłoszenie dla pracownika ds. kontroli placówek w Krakowie, czy ktoś coś wie na ten temat ? co to ogółem za praca - napisali w ogłoszeniu że to praca w godzinach nocnych.
Po przeczytaniu wszystkich opowieści w tym wątku mam mieszane odczucia.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-07-30 16:08:50 odpowiedz | cytuj
generalnie praca poleca na audycie klubów, jeździsz po klubach i sprawdzasz czy wszystko jest ok, czy każdy pracuje tak jak powinien itp.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-07-30 16:13:21 odpowiedz | cytuj
ja byłam na rozmowie w katowicach na stanowisko managera i mam bardzo dobre odczucia co do firmy i generalnie co do osoby która prowadziła rozmowę, pani była bardzo miła a przede wszystkim profesjonalna, co zrobiła na mnie dobre wrażenie, odpowiedziała mi na wszystkie pytania i wszystko opowiedziała o stanowisku i firmie, dla mnie ok
zdjecie uzytkownika
dcc - 2013-07-31 16:01:38 odpowiedz | cytuj
Wszystkie rekruterki są tak samo szkolone, więc każda jest profesjonalistką :)
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-01 09:05:34 odpowiedz | cytuj
A jak długo trwa szkolenie na zastępcę managerki? Co się robi na takim szkoleniu?
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-08-01 09:46:01 odpowiedz | cytuj
szkolenie na z-c managerki też trwa do 2 miesiecy, poznajesz wszystkie sprawy zwiazane z praca managera w firmie, poznajesz stanowiska pracy, plusy i minusy pracy, wszystko co jest niezbędne na tym stanowisku, zastępca też musi byc bardzo dobrze przygotowana do pracy, żeby mogła samodzielnie prowadzic klub
zdjecie uzytkownika
Sylka - 2013-08-01 23:02:07 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny a możecie mi powiedziec jak wygląda praca kelnerki w evencie? przyjmowanie zamowienia, podanie? A jak z wynagrodzeniem? zapewne stawka godzinowa a premie od czego?
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-08-02 11:07:50 odpowiedz | cytuj
kelnerka w evencie wita gośći, zajmuje się ich kompelskową obsługa i sprzedażą, jest podstaw i prowizja właśnie od sprzedaży, tyle ile będziesz zarabiać zależy tylko i wyłącznie od ciebie;p ale zarobki coś super
zdjecie uzytkownika
ducha - 2013-08-05 11:37:32 odpowiedz | cytuj
Wybierasz sie moze w ta srode z katowic?:)
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-05 12:24:59 odpowiedz | cytuj
A na czym konkretnie ma polegać praca konsultantki ds. rekrutacji? I niby w wymaganiach jest podane, że trzeba mieć prawko, a ja nie mam, czy mimo to miałabym sznasę?
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-06 09:03:02 odpowiedz | cytuj
2 m-ce szkolenia to sporo. A w jakim mieście jest to szkolenie?
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-07 09:20:05 odpowiedz | cytuj
To zależy gdzie przebywa akurat osoba szkoląca nowe kandydatki. Ponieważ szkoleniowiec jeździ po różnych miastach i przygląda się pracy kierowniczek. Dzięki temu osoba szkoląca się ma możliwość poznania innych klubów i zdobywa większe doświadczenie.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-08-07 12:59:34 odpowiedz | cytuj
ja bylam na szkoleniu na managera i nie trwało 2 miesiace tylko miesiac, ale akurat wszystko szybko złapałam i nie miałam problemu ze szkoleniem, 2 miesiace to taki maximum ze szkolenie trwa :-)
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-08-07 13:01:15 odpowiedz | cytuj
no jesli w wymaganiach jest ze masz miec prawko to chyba jest wymagane
zdjecie uzytkownika
all - 2013-08-07 14:30:18 odpowiedz | cytuj
Konsultantka powinna mieć prawo jazdy, częścią jej pracy są podróże służbowe, więc zdecydowanie wygodniej jest jechać autem, niż tłuc się autobusami. Konsultantka często wyjeżdża na rozmowy do innych miast, więc wymóg posiadania prawka jest niezbędny.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-08-08 11:37:29 odpowiedz | cytuj
konsultantka ma też mobilną pracę, nie tylko odbywa spotkania w biurze, ale też sama wychodzi do kandydatów
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-08-09 14:36:17 odpowiedz | cytuj
a jak ktoś ma 17 lat to też moze pracować jako kelnerka??
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-12 09:07:21 odpowiedz | cytuj
Hmm jak masz 17 lat to mozesz zacząć od stanowiska promotorskiego, czyli od dziewczyn, które promują klub i roznosza ulotki. Kasę ztego też masz baaardzo fajną a jak skończysz 18 lat to mozesz przejść na kelnerkę :)
zdjecie uzytkownika
magda - 2013-08-23 17:49:29 odpowiedz | cytuj
a ja będę w Katowicach kelnerą heh... byłam na dwóch rozmowach na kierownika nocnego i nie przeszłam dalej na szkolenie. Wiec postanowiłam być kelnerką i jestem zadowolona z warunków, zarobić można blisko tego co kierownik a obowiązków i odpowiedzialności mniej :) Pozdrawiam dziewczyny z Katowic we wrześniu się poznamy ! xD
zdjecie uzytkownika
smeagle - 2013-09-18 20:13:35 odpowiedz | cytuj
Dziewczyno, przecież hostessy nie świecą pupami w klubach, ani nie tańczą na rurach.

A na czym dokładnie ma polegać Twoja praca? Na zapraszaniu Klientów do lokalu, czy będziesz pracować w lokalu?

W ogłoszeniach oferują 4 000 - 5 000 złotych, ale tyle to raczej zarabiają właściciele tych lokali, a nie tancerki i obsługa. Wg mnie to zwykłe kłamstwo i naciąganie osób poszukujących pracy.

Wiadomo że Ci dadzą 7 złotych na godzinę + jakieś zwroty od klientów, ale musisz uszczególnić jaką pracę Ci zaproponowali. A jakie ma to znaczenie, czy ta dziewczyna która Ci zaproponowała pracę dostanie za Ciebie prowizję? Przecież ona i tak dostaje stałe wynagrodzenie za pracę.

Idź sobie do ich biur w Krakowie przy ul. Pleszowskiej 29 lub na Armii Krajowej 18, 9. piętro, po prawej od windy, to zobaczysz że tam same panienki pracują i zapytaj je o co chcesz.(usunięte przez administratora)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
maritka - 2013-09-19 16:06:58 odpowiedz | cytuj
zaproponowali mi pracę hostessy w klubie, a Ty tam pracujesz?
zdjecie uzytkownika
była barmanka - 2013-09-22 14:49:17 odpowiedz | cytuj
Stanowczo nie polecam pracy jako barmanka- pracuje najdłużej poza kierowniczką, odwala największą robotę (zależy od klubu, w tym w którym pracowałam, obsługiwałam również zmywak, a w tym w którym się szkoliłam, robiły to kelnerki) , zarabia najmniej i ponosi największe koszta (stłuczenie szklanki, z którymi ma się do czynienia najwięcej- 25 zł od wypłaty, no i oczywiście pokrywania wszelakich mank , czasem zdarza się że podwójnie, ponieważ nakładają karę za dopuszczenie takiej sytuacji). Poza tym kary finansowe- jak najbardziej często się zdarzają, są to kwoty od 50 zł wzwyż. Co jest również idiotyczne, nie płacą Ci za godziny, dostajesz stałą stawkę za nockę plus marne procenty od utargu, a pracujesz czasem 17 godzin przez co nie wychodzi Ci czasem nawet 5 zł za godzinę. Napiwki zdarzają się rzadko, a jak już, to każdy pracownik ma obowiązek oddać taki napiwek do kasy - dostanie połowę w wypłacie po czterech tygodniach. Także chciwe hieny w tej firmie zabierają Ci również pieniądze, które dostajesz od klienta doceniającego Twoją pracę ;) druga połowa napiwku ląduje w kieszeni c(usunięte przez administratora)o. Schowanie napiwku i zauważenie tego przez kierowniczkę lu kogokolwiek z monitoringu jest uważane jako kradzież za co grozi monstrualna kara finansowa, na którą będziesz pracować dwa miechy. Oczywiście cały klub naszpikowany jest kamerami, za którymi siedzą ludzie w centrali w Krakowie i bacznie obserwują Twoje ruchy - tworzy to atmosferę napięcia i poczucia że cokolwiek robisz delikatnie niewłaściwego zasługuje na karę. (usunięte przez administratora)Jedyne co dobrego mnie spotkało to ludzie, którzy byli dla mnie mili - kelnerki i klienci. Tancerki i hostessy to królewny uważające, że wszystko im się należy ( "zrób mi kawę, herbatę, (usunięte przez administratora)), kierowniczki uważające się za czysty geniusz w każdej kwestii dotyczącej klubu, wyniosłe, wredne, niedopuszczające do myśli że mogłabyś popełnić błąd. (Nie uważam jednak że wszystkie takie są, słyszałam o paru fajnych ale ja trafiłam na takie które tak opisałam). Kelnerki, tancerki, hostessy zarabiają nieźle - barmanki ... żal, w porównaniu z godzinami które robisz. Jeśli się szanujesz, nie idź pracować tam jako barmanka. Pozdrawiam ;)
zdjecie uzytkownika
Edyta - 2013-09-26 12:16:33 odpowiedz | cytuj
Dostałam zaproszenie na rozmowe w Krakowie, na Armii Krajowej. Specjalista ds. kontroli.

Ktos tak pracowal? Na czym polega praca, jakie godziny, umowa i stawka? Warto w ogole isc na rozmowe?

zdjecie uzytkownika
an - 2013-10-03 17:33:45 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie co do szkoleń. Czy trwają całe 2 tyg. dzień w dzień czy jak to wygląda?
zdjecie uzytkownika
maatynkaa - 2013-10-07 16:39:14 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś pracuje w tej firmie w Katowicach?
zdjecie uzytkownika
barcelona - 2013-10-08 11:18:38 odpowiedz | cytuj
klub w Katowicach, jest nowo otwartym klubie, i pracują w nim pracownicy, a co chciałabyś wiedzieć??
zdjecie uzytkownika
caroline - 2013-10-08 12:56:29 odpowiedz | cytuj
Witajcie, byłam na rozmowie rekrutacyjnej w jednym z miast na stanowisko koordynatorki promotorek i zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji. Wiecie może co się dzieje podczas drugiego etapu? Czy to znaczy, że jest duża szansa na to, że dostanę tą pracę? Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy i bardzo mnie to zastanawia, że nie ma prawie żadnego złego słowa... :) Dajcie znać jak po kolei wyglądają etapy rekrutacji i czego mogę się spodziewać. Pozdrawiam :) :)
zdjecie uzytkownika
barcelona - 2013-10-09 10:06:13 odpowiedz | cytuj
rekrutacja na stanowisko koordynatorki ma 3 etaty, druga rozmowa jest pod katem pytań sytuacyjnych, ale nic strasznego:-) 3 etat to szkolenie, powodzenia :-)
zdjecie uzytkownika
kini - 2013-10-09 10:23:21 odpowiedz | cytuj
Na drugim etapie są omawiane sprawy organizacyjne :) Typu szkolenie, wynagrodzenie i bedziesz mogła zadawac swoje pytania, które pewnie nasunęły Ci się po wyjsciu z pierwszego etapu :)
zdjecie uzytkownika
Kelnereczka - 2013-10-09 11:50:28 odpowiedz | cytuj
widze, że nie masz pojęcia na czym polega praca hostessy i jakie są realne zarobki personelu w klubie! 4-5tys. to stawka którą bez większego wysiłku można osiągnąć. Firma jest profesjonalna i dba o swoich pracowników.
zdjecie uzytkownika
Caroline - 2013-10-09 19:13:18 odpowiedz | cytuj
Jutro będę jechać na szkolenie, które zaczynam w piątek o 10:00 :) Pozdrowienia dla dziewczyn szkolących się obecnie i do zobaczenia :)
zdjecie uzytkownika
- 2013-10-10 10:49:47 odpowiedz | cytuj
Widzę, ze ktos tu nie przeszedł procesu rekrutacji i teraz psioczy na wszystkich wokół a nie widzi problemu w samym sobie :) No cóż... Gdzieś trzeba wylewać swoje żale :)

A ja myslę, ze jak sie nei spróbuje to się będzie żałować :) Sama rozmowa do niczego nie zobowiązuje :)
zdjecie uzytkownika
:) - 2013-10-10 13:55:33 odpowiedz | cytuj
dziwi mnie Twoja wypowiedź, świadczy to tylko o braku chęci poszerzania swojej wiedzy w zakresie gastronomii. Kluby już długo są na rynku i kolejne się otwierają więc masz ok1000 pracowników, którrzy potwierdzą Ci, że zarobki są takie i np Kelnerka zarabia średnio 700-1000zł tygodniowo, bo najzwyczajniej w życiu ma prowizję z utargu oprócz podstawy..bo akurat firma za 4zł w życiu nie zatrudniła by nikogo, bo taki pracownik nie będzie zadowolony ze swojej pracy a już na pewno nie będzie pracował aktywnie, dlatego każdy ma tu jakiś system prowizyjny i dzięki temu chcą tu pracować, inteligentni ludzie, którzy coś też sobą reprezentują i też nie każdy przejdzie proces rekrutacyjny bo wcale nie jest tak łatwo. Poza tym firme stać na takie wynagrodzenia spójrz sobie w ceny w menu szampan 10tys to są kwoty, których nie znajdziesz w zwykłym klubie dlatego nasza sieć generuje super zyski, co za tym idzie klienci są na poziomie, nie przychodzi byle kto a i pracownik wie,że dokłada swoją cegiełkę pracy i ma z tego korzyść w postaci stałej premii..tancerka to osobne stanowisko tak samo kelnerka,barmanka itd otwórz oczy na świat! bo nikt mądry nie weźmie na poważnie Twoich wypowiedzi
zdjecie uzytkownika
:) - 2013-10-10 13:57:56 odpowiedz | cytuj
bezrobotny - 2013-10-02 10:58:09

Specjalista ds. kontroli placówek, to nic innego jak oglądanie przez kamery ich barów znajdujących się w 11 miastach w Polsce. Trzeba sprawdzać czy rachunki są prawidłowo nabijane na kasę oraz dzwonić do nich i motywować do pracy.

Rekrutacja na to stanowisko prowadzona jest nieustannie od conajmniej pół roku. Nie tylko na Armii Krajowej 18, ale też w ich drugiej siedzibie na Pleszowskiej 29. Jest to praca zdalna, w ich biurze.

Kłamliwie zwodzą ludzi, że zadzwonią bez względu na wynik rozmowy. Nie wiadomo kogo oni szukają i dlaczego notorycznie ich ogłoszenia dot. tego stanowiska, są w internecie.

Koordynator Event ul. Pleszowska 29: 730 939 111
Koordynator Event ul. Armii Krakowej 18: 883 962 111

Dzwońcie i pytajcie o co chcecie.
dziwi mnie Twoja wypowiedź, świadczy to tylko o braku chęci poszerzania swojej wiedzy w zakresie gastronomii. Kluby już długo są na rynku i kolejne się otwierają więc masz ok1000 pracowników, którrzy potwierdzą Ci, że zarobki są takie i np Kelnerka zarabia średnio 700-1000zł tygodniowo, bo najzwyczajniej w życiu ma prowizję z utargu oprócz podstawy..bo akurat firma za 4zł w życiu nie zatrudniła by nikogo, bo taki pracownik nie będzie zadowolony ze swojej pracy a już na pewno nie będzie pracował aktywnie, dlatego każdy ma tu jakiś system prowizyjny i dzięki temu chcą tu pracować, inteligentni ludzie, którzy coś też sobą reprezentują i też nie każdy przejdzie proces rekrutacyjny bo wcale nie jest tak łatwo. Poza tym firme stać na takie wynagrodzenia spójrz sobie w ceny w menu szampan 10tys to są kwoty, których nie znajdziesz w zwykłym klubie dlatego nasza sieć generuje super zyski, co za tym idzie klienci są na poziomie, nie przychodzi byle kto a i pracownik wie,że dokłada swoją cegiełkę pracy i ma z tego korzyść w postaci stałej premii..tancerka to osobne stanowisko tak samo kelnerka,barmanka itd otwórz oczy na świat! bo nikt mądry nie weźmie na poważnie Twoich wypowiedzi
zdjecie uzytkownika
luna22 - 2013-10-11 14:26:22 odpowiedz | cytuj
Ja tez idąc na rozmowe i czytając różne wypowiedzi neizadowolonych ludzi bałam sie ze to ściema z tymi wypłatami :) ale teraz wiem ze jak ktos chce pracowac i ma ten zmysł sprzedazowy to da rade naprawde wyciągną 4-5 koła za bycie kelnerką :) Wystarczy troche checi i tyle :) wiadomo z czasem trzeba sie nabiegac miedzy stolikami ale to jest praca :) jak ktos mysli ze przyjdzie do pracy i bedzie stał i nic nie robił i dostanie za to 4 tysie to faktycznie moze myslec ze to niemozliwe :)
zdjecie uzytkownika
Karolcia - 2013-10-11 14:45:09 odpowiedz | cytuj
Ja pracowalam tam 8 miesiecy jako barmanka, w trakcie studiow i jakos nie narzekalam na brak kasy. Zrezygnowalam tylko dlatego,ze chce pracowac w zawodzie,ale odlozylam sobie fajna kase i nie musialam na szybko szukac kolejnej pracy.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2013-11-05 12:08:57 odpowiedz | cytuj
barmanka w klubie ma fajna prace :-) i dobre zarobki :-)
zdjecie uzytkownika
Ranger - 2013-11-05 16:04:29 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o stanowisko promotorki, to byłam taką promotorką u nich w klubie, stawki są bardzo fajne, jako studentka nie narzekałam, ponieważ praca tam jest trzyzmianowa, więc zawsze mogłam ustalić sobie grafik pod swoje zajęcia :) Jak najbardziej polecam :P
zdjecie uzytkownika
Cloudette - 2013-11-08 17:46:31 odpowiedz | cytuj
Dokładnie to samo mogę napisać :) Też byłam u nich promotorką. Po pierwsze fajna kasa, po drugie można poznać masę super ludzi, po trzecie podszkoliłam język, bo zapewnili mi bezpłatne szkolenie z angielskiego ;p
zdjecie uzytkownika
Magda - 2013-11-16 11:30:59 odpowiedz | cytuj
Hej, wiecie moze cos na temat nowego klubu tych sieci w Bialymstoku? Bylam na rozmowie, teraz jade na szkolenie i dziwne jest dla mnie to wszystko bo u Nas nikt nic nie wie na temat otwarcia nowego klubu
zdjecie uzytkownika
Batman - 2013-11-19 02:20:56 odpowiedz | cytuj
Siedemset , tysiąc ;)za tydzień dla kelnerki to jakieś bajki prawda jest taka że oszukuje się w tym klubie nie tylko klientów ale i personel ceny tak są wysokie tylko że mało kto wie za co płaci bo wszyscy w tym klubie przeszkoleni są raczej do oszukiwania klientów a nie uczciwej pracy , twoja wypłata za to co piszesz na temat tej firmy też będzie właśnie z tych pieniędzy ukradzionych nieświadomym klientom ale myślę że jest ci to wszystko jedno byle by wpadło coś do kieszeni .Ciekawe czy zarzut będzie " działanie w zorganizowanej grupie przestępczej " jak ostatnio ;)
zdjecie uzytkownika
AleXiS - 2013-11-20 14:10:51 odpowiedz | cytuj
Hej!:) Właśnie, wiecie coś na temat nowego klubu w Białymstoku i Warszawie? Słyszałam, że w Warszawie mają być 2 ich kluby. Kurczę, kiedyś próbowałam się do nich dostać jako koordynatorka, ale wcale nie jest tak łatwo się tam załapać, nie biorą byle kogo z ulicy i to moim zdaniem jest fajne, że jest spora konkurencja i duża selekcja. Jak ktoś coś na temat Warszawy to ja bardzo chętnie, może tym razem się uda :D
zdjecie uzytkownika
bluelagoon - 2013-11-20 18:58:19 odpowiedz | cytuj
Magda- ja mam jutro druga rozmowę na stanowisko MOTYWATORKI- tez mam pewne obawy. Na jakie stanowisko aplikujesz? Kiedy zaczynasz szkolenie?
zdjecie uzytkownika
czarna19900 - 2013-11-21 15:22:25 odpowiedz | cytuj
hej dziewczyny czy ktoas z Was jedzie w przyszlym tyg na szkolenie do krakowa ? jezeli tak to na jakie stanowksa aplikujecie ? ja chce sporbowac na menagera ale ta cala oprawa troche mnie przeraza. nie wiem w co wierzyc. przeszlam rozmowe kwalifikacyjna i zaproponowano mi szkolenie . zarobki obiecujace ale cos jednak mnie martwi w tym wszystkim ;/ jakie wy macie odczucia ???
zdjecie uzytkownika
Czekoladka - 2013-11-21 18:12:23 odpowiedz | cytuj
Ja też wyjeżdżam 25 listopada do Krakowa na szkolenie. Podaj mi swojego meila to skontaktujemy się prywatnie;)
alert