Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
tores - 2013-04-06 13:25:33 odpowiedz | cytuj
ludzie ile wy macie fałszu w sobie tragedia tak czytam o tym wszystkim i włos mi się jeży jaką atmosfere wyrabiacie polacy za granicą zero zgrania i Was ma ktoś tam szanować haha opinia spoko jeden na drugiego zamiast .... szkoda słów
zdjecie uzytkownika
amores - 2013-04-06 14:14:45 odpowiedz | cytuj
a co mam szczędzić słów na koordynatorów nieudaczników i olewatorów.

a polki to same sobie opinie psują
zdjecie uzytkownika
kiax - 2013-04-06 19:09:24 odpowiedz | cytuj
Był już, albo ktoś będzie jechał z tej firmy, w okolice Würzburg w okolicach 08.04. do pracy w Edece w magazynie przy owocach i warzywach?
zdjecie uzytkownika
Iwus - 2013-04-06 20:04:24 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich nazywam się Iwona i plaunuję wyjazd za granicę do pracy i szukam chętnej osoby do wyjazdu jeszcze nie znalazłam konkretnej oferty lub może ktoś ma jakąś ofertę gdzie można zaryzykować i jechać wynająć mieszkanie pracować lub nawet zostać na stałe . Może był by ktoś chętny wyjechać ze mną w ciemno bo sama się boję a wiadomo , że we dwoje jest raźniej i bezpieczniej. Szukam konkretnej osoby dla która wie po co jedzie nie po to by imprezować lub po to by się obijać i by narobić wstydu lub wykiwać i oszukać. Takie osoby mnie nie interesują. Szukam osoby uczciwiej która nie boi się jechać w ciemno i nie boi się pracować i podejmie się każdej pracy i wie czego chce od życia . Ja jestem dziewczyną bez nałogów nie palę i nie piję . Jeśli jest jakaś osoba zainteresowane i uczciwa godna zaufania w dzisiejszych czasach to proszę o kontakt na e-meil : iwus1990@onet.pl . Tylko konkretne osoby i zdecydowane . Jestem z Małopolski .
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-16 11:49:03 odpowiedz | cytuj
AniaJust - 2013-01-03 23:41:50

Cześć

Czy ktoś mógłby udzielić rzetelnych informacji na temat pracy w Eisenach dla Rhenusa przez ISSP / LPS (pakowanie, komisjonowanie)? Mam na myśli przede wszystkim:

1. wynagrodzenie NETTO od pracodawcy w euro (po opodatkowaniu i wszystkich składkach, ale bez kosztów własnych)
2. ile odliczają za mieszkanie / dojazdy?; czy odciągają za coś jeszcze?
3. jakie są warunki mieszkaniowe / jak z internetem?
4. jaka jest sama praca (na zewnątrz czy w środku?; baardzo ciężka czy po prostu trzeba pracować normalnie?)
5. czy można pracować w nadgodzinach?
6. czy nie ma problemów z wypłatą?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź w tym temacie lub informacje na mail annaka1977@wp.pl
Witam. Odpowiem po krótce na pytania. Bo dużo jest tu hejterów i naburmuszonych szympansów którzy zostali zwolnieni za niechodzenie do pracy.

1. Teoretycznie za 152h powinnaś dostać 670Euro netto. Ale przez prawie pół roku pobytu tylko raz pracowaliśmy więcej niż 150h/miesiąc. Z reguły w miesiącu pracuje się ok. 130-140 godzin. Teraz będzie ciężko na drugich zmianach, myślę ,że do 30h może przepracujemy.
2. 150Euro/miesięcznie za dojazdy i zakwaterowanie. NIe duża kwota, odciągana co miesiąc z wypłaty.
3. Internet we własnym zakresie. Najlepiej Lidl Mobile (15Euro/5gb na msc, lub Aldi Talk, ta sama cena za tą samą wielkość limitu transferu). Ponadto w Nentershausen jest internet darmowy, ale trzeba prosić się o ticket, chodzić pod biuro by złapać zasięg etc. Więc tylko w kryzysowych sytuacjach.
4.Praca w środku. Nie jest ciężka jeżeli chodzi o Talie. Dużo chodzenia, nogi bolą na początku, ale przyzwyczaja się człowiek po ok. tygodniu. Na zooplus jest gorzej. Bo trzeba dźwigać, co dla niektórych kobiet może być problemem (karmy i piaski/żwirki dla kotów po 15+ kg).
5. Teoretycznie tak. Nadgodziny są płatne +25%...ale... I tu pojawia się problem. Bo liczone są od każdej kolejnej godziny przepracowanej ponad 180 godzin przepracowanych w miesiącu. Z reguły nadgodziny (6 dzien w tygodniu) chodzi sie do pracy by dociagnac jakos do tych 130-140 godzin w miesiacu. (rekord to bylo w styczniu w ciagu tygodnia 14h przepracowane :x)
6. Z wypłatą nie ma żadnych problemów. Zawsze 20 dnia następnego miesiąca. Tego samego dnia także pojawia się fiszka na mailu.

Btw. praca nie jest zła. Nie masz lepszej oferty, nie masz u siebie nic innego to śmiało można jechać. Męczące jest słuchanie jęczących pracowników ,że za takie śmieszne pieniądze nie będą pracować, że nic nie zarobią etc. Marudzą ciągle ,ale żaden się nie zwolni.
zdjecie uzytkownika
strzelec - 2013-04-17 12:30:45 odpowiedz | cytuj
no tak ale firma zapewnia w umowie ze nie można przepracować 151 godzin . to ile godzin w miesiącu pracujecie ?
zdjecie uzytkownika
ktos - 2013-04-20 10:28:04 odpowiedz | cytuj
Dziewczyno tak chwalisz ta firme LPS może ty w niej pracujesz, a twoje wyjazdy to bajka. Przecież ludzie piszą co naprawde jest w tej firmie.
zdjecie uzytkownika
ktos - 2013-04-20 11:13:53 odpowiedz | cytuj
i siedzisz z biurkiem we wro. a chwalisz bo chcesz naciagnac nastepnych ludzi
zdjecie uzytkownika
idea - 2013-04-22 15:10:40 odpowiedz | cytuj
A jak tam jest na dzien dzisiejszy? Chciałam jechać ale jak zobaczyłam ze mąż koleżanki przyjezdza co chwile na urlop to wydaje mi się ze z pracą w rhenusie krucho.
zdjecie uzytkownika
... - 2013-04-24 13:59:05 odpowiedz | cytuj
Ktoś jedzieczeka od 4 kwietnia na wyjazd Komisjonowanie ? z ISSP
zdjecie uzytkownika
- - 2013-04-24 21:01:57 odpowiedz | cytuj
spytaj męża koleżanki
zdjecie uzytkownika
gość - 2013-04-25 20:33:29 odpowiedz | cytuj
Na większości zakłądów jest krucho z godzinami do czerwca/lipca. Tutaj na Rhenusie n thali wyrabiają ok 150 h lub odbierają urlopy, które im zostały z zeszłego roku. Na zoo jest wiecej pracy i mozna więcej godzin wyrobić. Wiem, że mają jakiś projekt jeszcze dla kobiet przy reklamacjach, bo koleżanka pojechała to tam robią zawsze od 7:00-17:00 5 dni w tygodniu to wyrabiają pewnie więcej h. Pozdrawiam thalię :-)
zdjecie uzytkownika
snajper - 2013-04-28 10:41:26 odpowiedz | cytuj
Ludzie powiedzcie mi jedno ,od czego jest (usunięte przez administratora)koordynatorem????jakie on ma obowiązki ??? Przecież z tym Panem nie można nic załatwić !!!Pracuje tu od 3 miesięcy i jest mi ćiężko sie dogadać z tym Panem.albo proszę niech Pan mi odpowie Panie (usunięte przez administratora)bo wiem że pan czyta te forum ,na umowie pisze że jest koordynator który ma być pomocny dla pracowników a jak do tej pory pan zbywa wszystkich i rzadko się zdarza by pomagać innym ,i więcej uśmiechu na twarzy u pana bo zachowuje się pan jak jakaś mumia,niech Pan robi swoje i więcej szacunku dla ludzi a ludzie będą o panu pisali inaczej ,wystarczy odrobina zainteresowania pracownikem tego życzę Panu
zdjecie uzytkownika
- 2013-05-22 13:41:59 odpowiedz | cytuj
gość - 2013-04-25 20:33:29

Na większości zakłądów jest krucho z godzinami do czerwca/lipca. Tutaj na Rhenusie n thali wyrabiają ok 150 h lub odbierają urlopy, które im zostały z zeszłego roku. Na zoo jest wiecej pracy i mozna więcej godzin wyrobić. Wiem, że mają jakiś projekt jeszcze dla kobiet przy reklamacjach, bo koleżanka pojechała to tam robią zawsze od 7:00-17:00 5 dni w tygodniu to wyrabiają pewnie więcej h. Pozdrawiam thalię :-)
no to zapraszamy na te 5 dni w tygodniu od 7:00 do 17:00 dodaj do tego prawie każda sobotę i drugie zmiany to zobaczysz czy tak fajnie jest po 6 h na popołudniówkach więc z godzinami lipa, z urlopami Pani Koordynator robi problemy, zresztą jak ze wszystkim, na każde pytanie odpowiada "potem" albo "bo tak", nic nie można się od niej dowiedzieć, po prostu NIEODPOWIEDNIA OSOBA NA NIEODPOWIEDNIM STANOWISKU słowa samego niemieckiego szefa. Gratulacje dla osoby która ją zatrudniła na tym stanowisku.
zdjecie uzytkownika
snajper - 2013-05-26 17:00:45 odpowiedz | cytuj
ludzie odczepcie się od (usunięte przez administratora) ,zainteresujcie się pracą ze ludzi wywalają ze nie ma żadnej organizacji ,to chyba jest ważniejsze
zdjecie uzytkownika
snajper - 2013-06-03 01:08:24 odpowiedz | cytuj
ciekawi mnie to czemu ludzie co przesli do edeki pracują na starych warunkach ???? a nowi zatrudnieni we wrocku mają więcej na godzine ???niby renus ich zwolinł a żadnego aneksu ludzie nie mają ??
zdjecie uzytkownika
lll - 2013-06-05 10:17:01 odpowiedz | cytuj
Podobno wszyscy z rhenusa zjechali do domow na przymusowe urlopy to prawda????
zdjecie uzytkownika
snajper - 2013-06-10 17:10:43 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora). jest grane ,ale na tych edekach dzieją się szopki ,nikt nie wie jak długo będzie robił ,ludzie przyjerzdzają z polski jak jak na pielgrzymkę ,jedni robią a drudzy siedzą w domach ??? czy ktoś to kontroluje ten cały bałagan bo mi jusz nerwy puszczają !!! może ktoś jest tu z tamtej drugiej edeki tam co mieszkają w czechach jak jest u was ?
zdjecie uzytkownika
znajomy - 2013-06-15 11:27:40 odpowiedz | cytuj
tak samo raz robota jest raz jej nie ma lipa straszna, słyszelismy ze ludzi od was przeniesli do netershausen ich chyba powalilo zebyscie jechali taki kawal do pracy, ciekawe czy oni by tak jezdzili po za tym powinni wam doplacac bo jezdzicie po 2 godziny a po wyzej 1h jak sie jedzie to pisze ze placa i co z tego wielkie gowno ludzie sie tylko mecza przed i po pracy
zdjecie uzytkownika
snajper - 2013-06-17 02:20:27 odpowiedz | cytuj
To jest racja człowiek się męczy jazdą a nie pracą !!! tu są ludzie co zostali przeniesieni z renusa i pracują na starych umowach czy to jest fer???inni mają po 10 euro na godzine ,ktoś chce się ślizgnąć na tych ludziach ?
zdjecie uzytkownika
znajomy - 2013-06-17 16:50:50 odpowiedz | cytuj
dokladnie nie powinno tak byc wykorzystuja nas tylko a sami siedza na dupach i zgarniaja za nas kase, bylo by cos innego do wyboru to czlowiek by sie nie ponizal za 5e, a ludzie z rhenusa wczoraj pojechali do pracy na nocke i okazalo sie ze nie moga sie wybic bo ich zwolnili ale tyrali dalej teraz maja jezdzic do edeki kolo erfurtu przez 4 tygodnie i ponoc maja po tych 4 tygodniach wrócić do rhenusa zobaczymy (usunięte przez administratora)z ludzi prubuja robic!
zdjecie uzytkownika
ja - 2013-06-17 22:18:11 odpowiedz | cytuj
najgorsza firma w jakiej pracowałam,pseudo koordynatorzy, ktorzy nie potrafią rozmawiać z ludźmi, brak szacunku dla pracowników, brak godzin, brak pracy,brak jakiegokolwiek najmniejszego zorganizowania,przed wyjazdem Wroclaw odbiera telefony ,ale juz po zjeździe ,zeby cokolwiek załatwić to graniczy z cudem...ludzie po 100 razy zastanówcie się zanim podpiszecie umowę z lpsem !!!
P.S Wstyd ,ze w 21 wieku ludzie sa tak ograniczeni!
zdjecie uzytkownika
poszukujacy_pracy - 2013-06-23 17:46:00 odpowiedz | cytuj
a jaka firme mogłyś-mogłabyś polecic?
zdjecie uzytkownika
EDEKAAAA - 2013-06-25 20:50:17 odpowiedz | cytuj
jak można tak ludzi traktowac, co kilka dni przeprowadzka.... oczywiscie trzeba wspomniec warunki w pensjonacie-nocleg dla rumunow, bulgarow i tam mielismy mieszkac!!! ale szefostwo miało nas gdzies! nocleg mieli nam zapewnic-zapewnili, wiec czego my od nich chcemy. ale zaden sie nie pofatygował, żeby te warunki zobaczyc!
zdjecie uzytkownika
- 2013-06-25 21:07:22 odpowiedz | cytuj
EDEKAAAA - 2013-06-25 20:50:17

jak można tak ludzi traktowac, co kilka dni przeprowadzka.... oczywiscie trzeba wspomniec warunki w pensjonacie-nocleg dla rumunow, bulgarow i tam mielismy mieszkac!!! ale szefostwo miało nas gdzies! nocleg mieli nam zapewnic-zapewnili, wiec czego my od nich chcemy. ale zaden sie nie pofatygował, żeby te warunki zobaczyc!
dołaczam śie do ostatniej,wypowiedzi,warunki nie to bylo jakieś nie porozumienie,mniałem jedzenie i muśialem wyrzućic polowe do śmieći ,bo te(usunięte przez administratora)nie zadbaly o godne warunki mieszkalne poprostu szokkkk,nastepna sprawa,co do przeeprowadzek,ile razy morzna śie przeprowadza,w ćiągu jednego tygodnia przeprowadzalem śie z e 4 razy co za paranoja,krótko muwiąc Bomba(usunięte przez administratora)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ho ho - 2013-06-28 16:38:49 odpowiedz | cytuj
czyli kradzieże to norma, myślałem że to 1x przypadek że spisuje się (kradnie) dane kont, kart pracownika przez pracownika.
I to bez konsekwencji.
Kto komu dane kradł? Pracownik pracownikowi?
zdjecie uzytkownika
odp - 2013-06-30 18:24:43 odpowiedz | cytuj
Na bankomacie w (usunięte przez administratora) była nakładka. Poszkodowani zostali nie tylko Polacy.
zdjecie uzytkownika
robert - 2013-07-22 19:46:54 odpowiedz | cytuj
Witam

Czy pracowal ktos z was w Pforzheim w zakladach miesnych na pakowaniu miesa ? Jezeli tak to prosilbym o jakies info na temat pracy, kwatery w hotelu robotniczym i generalnie jak to wyglada, bo mam za kilka dni jechac a z tego co czytam to wcale tak kolorowo to wszystko nie wyglada. Z gory dzieki za odpowiedzi
zdjecie uzytkownika
byli pracownicy - 2013-07-23 07:47:23 odpowiedz | cytuj
Witajcie, my pracowaliśmy w Niemczech i szczerze mówiąc nie polecam nikomu, koordynator (usunięte przez administratora) nie był uczciwy wobec Nas,my się rozchorowaliśmy i poszliśmy do lekarza na własny koszt, chociaż byliśmy ubezpieczeni a koordynatora poprosiliśmy o pomoc w tłumaczeniu, to zlekceważył Nasze prośby.
Nie polecamy!
zdjecie uzytkownika
znajomy - 2013-08-07 22:54:05 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora)i najwiecej zarabiaja na mieszkaniach biora od kazdego po 150e niech w mieszkaniu sa 3 pokoje w jednym 4osoby w drugim 3osoby a w trzecim para to razem placa 1350e to jest strasznie duzo jak na takie mieszkanie bo wynajecie 3 pokojowego mieszkania wychodzi ich ok 500e to oni zarabiaja ponad drugie tyle co placa a pomyslcie ze tych mieszkan jest np 30 jaki oni juz zysk maja a co dopiero z wyplat czlowiek pracuje u nich za 5.8e za godzine a im niemiec za nas daje 11-12e za godzine i dzieki temu lps ma na wyplaty dla tych co nic nie robia np. koordynator (usunięte przez administratora) dostaje 5000e i nie musi placic za mieszkanie a nic nie robi nie umie nic zalatwic, i chodzi caly czas (usunięte przez administratora) ten czlowiek to jakas porazka zal mi tych osob ktore z nim dalej pracuja. Pozdro dla wszystkich bylych pracownikow rhenusa:)
zdjecie uzytkownika
misia - 2013-08-09 12:06:36 odpowiedz | cytuj
a no pozdro kolego z renusa... ciekawe czy pracowalismy w tym samym terminie ja byłam tam od grudnia12 do kwietnia 13, szczeze praca lekka. i jaka praca taka wypłata niestety. ale na zime fajna robota bo sie nie narobisz a jednak troche zarobisz. na sezonówce mam tyle samo za 2 miechy co tam za 4,5. ale to nic ogólnie fajnie było ekipa juz pod koniec była super... a co do koordynatorów to nam np pomogli z prywatna sprawą nie dotycząca pracy wiec nie narzekam. ogólnie ujdzie ale jak liczysz na kokosy to szukaj cos innego...
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2013-08-14 16:36:24 odpowiedz | cytuj
Pracuję w Rhenusie na zoo plus ok 6 miesięcy moja wypłata wynosi nie mniej jak 800 euro miesięcznie po odciągnięciu opłaty za mieszkanie. Praca nie jest zła to co ludzie piszą w większości są bzdury, jak jesteś ogarniętym człowiekiem poradzisz sobie bez pomocy Adama, Krzyśka itd. Jeśli chcesz iść do lekarza nie ma problemu wystarczy wydrukować fiszkę która przychodzi na maila co miesiąc z Twoją wypłatą i tyle. Warunki mieszkaniowe w Eisenach nie są złe wiadomo jak to w bloku wszystko słychać. Jeśli liczysz ma ciszę i spokój musisz wynająć własne mieszkanie. Narzekają tylko Ci co nie chce im się robić i co myślą że wszystko od życia im się należy ale niestety musisz sobie na to zapracować.
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2013-08-14 17:29:29 odpowiedz | cytuj
I jeszcze coś dla ludzi którzy twierdzą że 150 euro za mieszkanie to dużo : w tym wliczone masz koszty za wodę, prąd i OC oraz dojazd do pracy bo nic nie ma za darmo. Jak pójdziesz na swoje w pojedynkę koszty są wyższe, mieszkanie 2 pokojowe zależy od metrażu liczmy ok 300 euro + media i oczywiście koszt paliwa. Chyba że weźmiesz ze sobą kilka osób to koszty zmaleją i zmów poczujesz że mieszkasz na 1 c.
zdjecie uzytkownika
Agatka - 2013-12-03 17:31:23 odpowiedz | cytuj
Może ktoś napisać (tylko szczerze) jak jest w Eisenach w Rhenusie? bo dostałam propozycję wyjazdu i nie wiem czego się spodziewać tam na miejscu. Proszę o szczerą szybką odpowiedź. Z góry serdecznie dziękuję.
zdjecie uzytkownika
Paweł zły - 2013-12-10 09:37:07 odpowiedz | cytuj
No witam was porabane obiboki mam nadzieje ze nie bede musiał [usunięte przez moderatora] z Polski do was ruszać bo nie mam ochoty ,ale jak zajdzie taka potrzeba to tam przyjade i mnie poznacie ,a co zrobić zebym tam nie przyjechał po prostu zachowujcie sie normalnie do dziewczyn które sa tam swieze (do gości którzy juz na początku coś kabinują do cudzych dziewczyn ) ,to nie świeze mięso moze sie wam tak wydaje ale ja was tam naprawie w razie czego i pamiętajcie nawet wam niemiecki hirurg nie pomoże, juz jechałem do Holani raz by tam zrobić porzadek a niemcy blizej, powodzenia w pracy i łapy precz od dziewczyn bo >>>>>trafi swój na swojego i bendzie lipa a moja mi mówi przez tel co tam sie dzieje ma być praca i smiech a nie pospolity syf pozdrawiam porzadnych gosci a ciebie scierwwo potraktuje jak należy ,jeden nie taki tel od mojej panny a sie tam pojawie i znajde casanoawa za 5 groszy poczuje co to podryw już ja o to zadbam .
zdjecie uzytkownika
marek - 2013-12-29 13:06:23 odpowiedz | cytuj
Pawle zły idź najpierw do szkoły i naucz się pisać po polsku.A co do twojej panny to i tak będzie zaliczona predzej czy później. Ty sobie siedź spokojnie w domu a twoja laska i tak zrobi kolesiowi dobrze i nawet nie będziesz o tym wiedział. Narka buraku
zdjecie uzytkownika
Paweł zły - 2014-01-24 21:55:31 odpowiedz | cytuj
marek - 2013-12-29 13:06:23

Pawle zły idź najpierw do szkoły i naucz się pisać po polsku.A co do twojej panny to i tak będzie zaliczona predzej czy później. Ty sobie siedź spokojnie w domu a twoja laska i tak zrobi kolesiowi dobrze i nawet nie będziesz o tym wiedział. Narka buraku
burak to jesteś ty , może myślisz ze jesteś kozak ale szybko możesz sie pomylić zresztą już sie pomyliłeś i nie radze ci żebym cie spotkał bo ci nakopie do d....y a moja K jest tylko moja i taki pajac jak ty nie ma szans przyjedz i sie przekonaj nie długo ja tam w tej twojej firmie bende pracował łosiu to sie spotkamy
zdjecie uzytkownika
marek - 2014-03-22 23:49:57 odpowiedz | cytuj
I co powiesz pawle zły albo pawle pajacu . Twoja laska już obciągnęła zintegrowała się z resztą ekipy,. haha ale numer
zdjecie uzytkownika
Paweł zły - 2014-04-01 17:12:38 odpowiedz | cytuj
no to se obciągajcie teraz wzajemnie ty i twoi kolesie banda c.w.e.l.i i imbecyli
zdjecie uzytkownika
emek - 2014-06-08 13:29:08 odpowiedz | cytuj
witam mieszkam tu w niemczech i szukam chlopaka do wspólnych zabaw mój numer to 0048782251231 emanuel
zdjecie uzytkownika
kwiatek - 2014-06-23 10:39:30 odpowiedz | cytuj
Witam
Mam pytanko czy ktoś nadal pracuje w Rehnus koło Gothy ?
Ponieważ dostałem propozycje pracy, z tego co czytam to nie wygląd to zachęcająco
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
las samarytan - 2014-06-26 18:45:40 odpowiedz | cytuj
xxxx - 2013-08-14 16:36:24

Pracuję w Rhenusie na zoo plus ok 6 miesięcy moja wypłata wynosi nie mniej jak 800 euro miesięcznie po odciągnięciu opłaty za mieszkanie. Praca nie jest zła to co ludzie piszą w większości są bzdury, jak jesteś ogarniętym człowiekiem poradzisz sobie bez pomocy Adama, Krzyśka itd. Jeśli chcesz iść do lekarza nie ma problemu wystarczy wydrukować fiszkę która przychodzi na maila co miesiąc z Twoją wypłatą i tyle. Warunki mieszkaniowe w Eisenach nie są złe wiadomo jak to w bloku wszystko słychać. Jeśli liczysz ma ciszę i spokój musisz wynająć własne mieszkanie. Narzekają tylko Ci co nie chce im się robić i co myślą że wszystko od życia im się należy ale niestety musisz sobie na to zapracować.
całkowicie się z przedmówcą zgadzam we wszystkim, i żeby nie było, wcale za żadnym biurkiem we wro nie siedzę;). Na ogarnięcie się i jako taki start w Niemczech, robota dobra, trzeba tylko trooochę dystansu co do organizacji wszelakiej ( a z tym to niestety coraz gorzej (grafiki, busy)). Co do lekarza, to kartę ubezpieczeniową samemu można sobie załatwić i to bardzo szybko, wystarczy iść do oddziału KKH i po jakichś niecałych 2 tyg przysyłają pocztą. Po angielsku też się można dogadać. Gorzej jak się ma z AOK, bo nie ma oddziału w mieście i trzeba dzwonić, ale i to jest do ogarnięcia. Nie podoba mi się jedynie zastraszanie ludzi jak chcą iść na L4, że niby firma takie wielkie straty ponosi, ale nie można dać się zwariować, ludzie, płacimy składki i mamy prawo iść do lekarza i wziąść zwolnienie jeśli jesteśmy chorzy. Choć z tego co wiem sporo ludzi po prostu zostaje w domu, a godziny z zeitkonta im leca.
zdjecie uzytkownika
kwiatek - 2014-06-29 21:56:40 odpowiedz | cytuj
Dzięki za odpowiedz
Może sie orientujesz jak wyglada dojazd wlasnym samochodem i zakwaterowanie w osrodku wypoczynkowym?
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
- 2014-06-30 18:42:00 odpowiedz | cytuj
nie polecam szczegolnie z adamkiem,ktory robi w konia.
zdjecie uzytkownika
nik - 2014-07-10 17:17:29 odpowiedz | cytuj
chciałem sie zarejestrowac na portalu lps ale napisali ze moj email istnieje juz w ich bazie tylko ze ja rejestrowalem sie w tamtym roku i w cv mam inny numer.Czy wie ktos co teraz mam zrobic
zdjecie uzytkownika
misiek - 2014-07-16 14:53:21 odpowiedz | cytuj
uwazajcie na koordynatora,adamka to podla szuja,falszywa swinia,nic nie zalatwi a jedynie zaszkodzi,jezeli macie cos innego to omijajcie ta firme z daleka
zdjecie uzytkownika
- 2014-07-16 18:26:19 odpowiedz | cytuj
wszyscy narzekaja ale pewnie jada a ja chciałbym wyjechac rejestruje sie i nikt do mnie nie dzwoni.
zdjecie uzytkownika
eliasz - 2014-07-17 20:57:48 odpowiedz | cytuj
zadzwoń do biura albo wyślij CV na adres kadry@issp.pl, bo ten adres miałem podany w dokumentach jak podpisałem umowę teraz.
Wiem, że mają teraz dużo ofert pracy. Mój kolega pracuje od nich już ponad rok w Rhenusie i jest bardzo zadowolony, Ja jadę teraz koło Hamburga.
zdjecie uzytkownika
mniejNiżZero - 2014-07-19 15:41:20 odpowiedz | cytuj
- 2014-07-16 18:26:19

wszyscy narzekaja ale pewnie jada a ja chciałbym wyjechac rejestruje sie i nikt do mnie nie dzwoni.
z polski zatrudniają tylko dziewczyny zeby zaspokoić paru zboków jak masz wejscie w kadrach to ci zadzwonią ...i wszystko ....
zdjecie uzytkownika
niusia - 2014-07-20 15:33:58 odpowiedz | cytuj
Napisze ktos prawde jak tam jest?
alert