Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Martyna - 2013-04-13 16:32:50 odpowiedz | cytuj
kinga - 2013-04-08 23:03:16

+441353727409 praca przy pieczarkach anglia
Jestem zainteresowana pracą w Anglii. Proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
ktos - 2013-04-24 00:28:57 odpowiedz | cytuj
Czyli jak oplaca sie tam jechac czy nie bo koncze szkole i chce tam pojechac ale po tym co tu czytam mam watpliwosci.?
zdjecie uzytkownika
izabela - 2013-04-24 12:45:08 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy przy zbiorach pieczarek na sezon od zaraz mam doswiadczenie [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Łukasz - 2013-05-03 20:25:50 odpowiedz | cytuj
Witam. Czy może podac mi ktoś dokładny adres siedziby tej firmy? mieszkam w Pons, ale w ogóle nie wiem, gdzie to jest. Lub proszę o kontakt do kogoś kto tam pracował/pracuje. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
aig - 2013-05-03 20:37:26 odpowiedz | cytuj
Polecam dla szukających pracy [URL=http://nasze-niemcy.pl]forum dla polaków w Niemczech[/URL]. Na stronie dostępne są [URL=http://nasze-niemcy.pl]Oferty pracy w Niemczech[/URL] w każdym regionie. Każdy może znaleźć coś dla siebie.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2013-05-03 21:09:02 odpowiedz | cytuj
aig - 2013-05-03 20:37:26

Polecam dla szukających pracy [URL=http://nasze-niemcy.pl]forum dla polaków w Niemczech[/URL]. Na stronie dostępne są [URL=http://nasze-niemcy.pl]Oferty pracy w Niemczech[/URL] w każdym regionie. Każdy może znaleźć coś dla siebie.
Malo ofert
zdjecie uzytkownika
Ona:) - 2013-05-09 21:55:44 odpowiedz | cytuj
Powiem Ci, tak szczerze ze jezeli bedziesz sie podlizywala i wchodziła w [usunięte przez moderatora] to mozesz jechac! jEZELI BEDZIE INACZEJ TO BEDZIESZ SPALONA... ps Mozesz dorabiac u niego np dokarmiac kury lub wychodzic z psem na spacer albo kaczyc remontowac mu dom za free... Pamietaj ze w zyciu nie ma nic za darmo!!!!
zdjecie uzytkownika
ktos - 2013-05-09 22:34:57 odpowiedz | cytuj
Jesli to bylo do mnie to on a nie ona:p czyli bez podlizywania sie nie da.? To nie jade tam.
zdjecie uzytkownika
daniel - 2013-05-13 10:46:11 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich czy może ktoś mi wysłać namiary na ta firme jak się tam dostać [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-05-13 14:32:43 odpowiedz | cytuj
Pisalem do niego i nie odpisuje nie wiem czy tylko mi czy inni tez tak maja?
zdjecie uzytkownika
gość - 2013-05-16 16:09:13 odpowiedz | cytuj
mi też nie odpisał na maila
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-05-16 23:00:15 odpowiedz | cytuj
gość - 2013-05-16 16:09:13

mi też nie odpisał na maila
A kiedy pisales.?
zdjecie uzytkownika
radek1991 - 2013-05-17 22:23:56 odpowiedz | cytuj
Witam proszę o namiary do tej firy do zbioru pieczarek z góry dziekuje [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
- 2013-06-09 17:26:31 odpowiedz | cytuj
ja pisałam do niego końcem kwietnia
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-06-28 23:43:38 odpowiedz | cytuj
A ja pisalem dokladnie 24kwietnia
zdjecie uzytkownika
iza - 2013-07-07 22:39:54 odpowiedz | cytuj
trzeba miec na poczatek 500 e bo glodowac bedziesz jak chcesz pracowac i przedluzyc to trzeba [usunięte przez moderatora] zaplacic jak nie to bedzie cie gnoil i nic nie podpisywac bo zgnoi i oszuka i za paliwo placic do pracy bo zadupie tam miasto opuszczone bo biedne nie polecam
patologia totalna[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
pracowita - 2013-07-30 00:12:53 odpowiedz | cytuj
matko tereso nie nakręcaj się już przecież wiem że to Ty wipisujesz
zdjecie uzytkownika
izabela - 2013-07-30 19:47:24 odpowiedz | cytuj
czy ta praca jest aktualna mam doswiadczenie [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Ola - 2013-08-18 12:36:37 odpowiedz | cytuj
Jeżeli mógłby ktoś podać mi numer do Pana Marcina, to byłabym wdzięczna, przez przypadek mi się usunął.

[usunięte przez moderatora] Z góry dzięki.
zdjecie uzytkownika
margo10 - 2013-09-23 09:17:43 odpowiedz | cytuj
Witam. Czy mógłby mi ktoś podać namiary na te pieczareczki. Z góry bardzo dziekuje.
zdjecie uzytkownika
margo10 - 2013-09-23 09:27:21 odpowiedz | cytuj
dzień dobry mam pytanko czy nadal aktualna jest praca przy zbiorze pieczarek , ja mieszkam we Francji pracowałam wcześniej przy zbiorze brzoskwiń i truskawek w Hiszpanii a dwa lata temu przy zbiorze jabłek w sadzi i w magazynie we Francji. Bardzo proszę o kontakt , bardzo mi zależy na tej pracy. [usunięte przez moderatora] Z góry dzikuję i pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pytająca - 2013-12-04 01:38:24 odpowiedz | cytuj
no i ciekawa jestem jak to jest?jedni którzy wzieli 10% przy zakończeniu kontraktu nie mają powrotu do firmy a drudzy mają.Przecież szanowny pan Marcin Furdyna informuje wszystkich,że jak nie napiszą wypowiedzenia to takiego powrotu nie mają(mam nawet nagranie z jego wypowiedzią co do ewentualnego powrotu w przypadku odebrania tych 10% tj.ci którzy odbierają swoje zarobione i zasłużone pieniądze nie będą w tej firmie pracować a ci którzy piszą wypowiedzenia i jednocześnie pozbawiają siebie do wszelkich świadczeń wypracowanych na terenie Francji mogą ewentualnie wrócić-choć to też nie jest pewne).
zdjecie uzytkownika
w - 2013-12-09 22:39:00 odpowiedz | cytuj
pytająca - 2013-12-04 01:38:24

no i ciekawa jestem jak to jest?jedni którzy wzieli 10% przy zakończeniu kontraktu nie mają powrotu do firmy a drudzy mają.Przecież szanowny pan Marcin Furdyna informuje wszystkich,że jak nie napiszą wypowiedzenia to takiego powrotu nie mają(mam nawet nagranie z jego wypowiedzią co do ewentualnego powrotu w przypadku odebrania tych 10% tj.ci którzy odbierają swoje zarobione i zasłużone pieniądze nie będą w tej firmie pracować a ci którzy piszą wypowiedzenia i jednocześnie pozbawiają siebie do wszelkich świadczeń wypracowanych na terenie Francji mogą ewentualnie wrócić-choć to też nie jest pewne).
haha niektóre wróciły po napisaniu wypowiedzenia i co?dostały umowę na dwa miesiące albo krócej bo potrzebne były na święta a potem żegnaj Gienia świat się zmienia i nie mają teraz ani kuronia francuskiego,którego by miały jakby nie składały dymisji na rozkaz ślepego-frajerstwo i nic dodać i ująć.Pozostałe też to czeka.a jeszcze nie płacą po 230 euro miesięcznie za mieszkanie gdzie jest jeden kibel wspólnie z wanna na 9 osób,co zgodnie z francuskimi wymogami jest niedopuszczalne-no ale frajer jest frajerem
zdjecie uzytkownika
mm - 2013-12-19 17:55:09 odpowiedz | cytuj
A chcesz robote w winnicy pod bordeaux? to pisz na gg 49385674
zdjecie uzytkownika
Madzia - 2013-12-29 08:19:25 odpowiedz | cytuj
Juzsię ogłaszał taki oszust w innym poście.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
;D - 2014-01-02 01:14:02 odpowiedz | cytuj
niektóre to przyjeżdżają tylko po to aby kuronia zgarnąć, leżeć srać na wszystko bo im się należy, takich jest wiele, mojej pytanie i co wy w życiu osiągnęliście kim wy jesteście?? Marginesem społecznym z robiącymi syf dookoła, żyjącymi w zawszonych melinach, wszyscy was tylko palcami wytykają., ile tak jeszcze pociągniecie??? Socjał to jest wasze utrzymanie, psy ogrodnika które do roboty się nie wezmą, no im zawsze coś nie pasuje, zazdrość i zawiść w Polsce was nie chcą, bo tam to byście już dawno zdechły.
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2014-01-27 00:54:18 odpowiedz | cytuj
pracowita - 2013-07-30 00:12:53

matko tereso nie nakręcaj się już przecież wiem że to Ty wipisujesz
i co wiesz jeszcze dziecino o mnie - jakiej konsystencji kupe robie ? zapytaj wprost to byc moze udziele ci takowej informacji -dziecinada
zdjecie uzytkownika
Czikita - 2014-05-13 18:44:16 odpowiedz | cytuj
Tereska ty glupia cipo
to co piszesz to jest dopiero dziecinada :D
Jak dla mnie to sie posrac mozesz cala
z rudym swoim kurwiskiem:D
zdjecie uzytkownika
BEZIMIENNA - 2014-06-19 00:21:44 odpowiedz | cytuj
Ta pieczarkarnia to jedna wielka porażka jeśli chodzi o szefostwo . Praca nie jest ciężka czasami nogi wchodzą do dupy a kręgosłup nie wiem gdzie jednak to jak traktują tam ludzi bardzo odbiega od ludzkiego traktowania. Porządni pracownicy zostają zwalniani bez powodu , nie spodobasz się i wylatujesz nie liczy się to że dobrze i ciężko pracujesz że wyrabiasz normy. Właściciel prostak wyzywa się na ludziach, wysypuje na głowę skrzynki z pieczarkami jeśli jakość mu się nie spodoba, masakra. Są tam ludzie z którymi można żyć, warunki mieszkaniowe są dobre w zależności jeszcze gdzie trafisz do której wioski. Jeśli ktoś się tam wybiera serdecznie odradzam, płaca teraz już też nie jest za rewelacyjna bo 5,5 euro na godzinę to nie majątek. Umowa podpisywana przez polską agencję , umowa zlecenie dodam. Marcin który tym wszystkim kieruje to dupa wołowa która trzęsie portkami żeby nie stracić swojej pozycji w firmie, zamiast być za swoimi i ich bronić bo w końcu po to tam jest żeby reprezentować nasze prawa i nam pomagać przynajmniej tak powinno być dba tylko o swoją dupę. NIE POLECAM NIE WYBIERAJCIE SIĘ TAM.
zdjecie uzytkownika
Praca - 2014-06-24 13:06:59 odpowiedz | cytuj
A próbowaliście lokalnie pracować czy tylko za granicą? Bo ja teraz szukam pracy i znalazłam kilka ogłoszeń z Over Group. Jakieś doświadczenia?

Tu link do ofert. Ktoś coś?
http://over-group.pl/pl/praca/oferta/ph_horse#offers
zdjecie uzytkownika
Ewelina - 2014-11-01 18:38:18 odpowiedz | cytuj
2 dziewczyny z doświadczeniem do pracy przy pieczarkach w Holandii od zaraz! 0031687726397
zdjecie uzytkownika
no no - 2014-11-11 13:29:22 odpowiedz | cytuj
Hej nie dajcie się nabrać na pieczarkarni w Pons będziecie zastraszani karami jak podejmiecie prace do pracy kawał drogi z buta do sklepu jeszcze dalej z buta pracujesz od 2h do 4h nieraz 7h brak ciepłej wody w domu15 osób jedna kuchnia totalny niewypał aż szkoda słów siedząc tu możesz Zarobic 2000zeta na czysto.
zdjecie uzytkownika
uwaganapieczarkarnieFrancja - 2014-11-11 13:38:24 odpowiedz | cytuj
Wróciłam i proszę osoby które tam się wybierają zastanówcie się to prawda Francja okolice Pons jeden wielki bałagan.
zdjecie uzytkownika
Prawda jest okrutna - 2014-11-11 14:06:09 odpowiedz | cytuj
Ludzie chcą zrezygnować z tej pracy lecz nie otrzymują zgody na zjazd, wręcz sa zastraszani wysokimi karami przez Polaka który jest ich kierownikiem, stoi po stronie Francuzów i siła próbuje zatrzymać Polakow w tej pracy by moc czerpać korzyści z "białych murzynów" ! Prawda jest taka, ze nie ma mocy prawnej, a kara z jego ust to niczym bajka ! Każdemu na umowie zlecenie należy się 14 dniowe wypowiedzenie które składa się do opiekuna kontraktu!
zdjecie uzytkownika
Czytaj forum przed wyjazdem i nie wątp w treść tu - 2014-11-11 14:08:36 odpowiedz | cytuj
omki sa przepełnione, mieszka się po kilkanaście osób w domku z jedna kuchnia, jedna pralka, brakuje lodówek, zamrazalek. Nie starcza cieplej wody do kąpieli dla wszystkich. Do pracy kawał drogi, nie ma transportu... ciemno, zimno, pada deszcz, a iść trzeba.
zdjecie uzytkownika
Dobra rada!!! - 2014-11-11 14:12:02 odpowiedz | cytuj
Jeśli chcesz zarobić dobra kasę, w ogóle się tu nie wybieraj, ludzie pracują tu od 2 h do 7 h dziennie, maja nawet 3 dni wolnego w tygodniu. Po oplaceniu zakwaterowania, utrzymania sie i kupnie najpotrzebniejszych rzeczy do życia codziennego zostaje na czysto około 2 tysięcy złotych!! Przecież tyle zarabia przeciętny Polak w Polsce
zdjecie uzytkownika
polka - 2014-11-13 09:08:56 odpowiedz | cytuj
To wszystko prawda mnie to nieszczęście tez spotkało a ja wam powiem najbardziej nie odpowiedzialna opiekunka to p.Dominika z Wrocławia pierwszą zaliczkie powinnam otrzymać tak jak każdy po pięciu dniach to do niej się trzeba pierw dodzwonić to trwa około tygodnia zanim zdecyduje się odebrać tel, następny tydzień zanim się zastanowi a w trzecim tygodniu przeleje pierwsza co w tym okresie powinna być juz druga na koncie.
Opiekun niekompetentna nie powinna być obsadzona na tak odpowiedzialnym stanowisku.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2014-11-13 11:34:30 odpowiedz | cytuj
Oooo w końcu ktoś odważył się napisać prawdę na temat tych oszustów i tej dziwnej pieczarkarni. Moja zona tam była, miała wyjechać na 1,5 miesiąca a kazali jej zostać pol roku. Dzwoniąc do mnie płakała ze nie daje rady chodzić do pracy, tam kilka godzin na nogach w ruchu i wracać do domu pieszo...do tego w tej fabryce brud pleśń zimno, a tak kierownik polski burak straszył moja zone ze bala się zjechać, lecz po napisaniu wypowiedzenia dostała zgodę na zjazd z euro kontaktu.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2014-11-13 11:42:52 odpowiedz | cytuj
Aaaa co do pani Dominiki to prawda nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku, bo ona będąc opiekunem musi być pod telefonem 24 h na dobę. Do niej jest duży problem się dodzwonić w dzień, nawet nie raczy oddzwonic! Co dopiero dzwonić do niej gdy cos się dzieje ze zdrowiem lub życie jest zagrożone, lub wystąpił jakiś problem...nawet nie ma po co wybierać jej nr bo cenny czas pójdzie namarne. Bardzo nie odpowiedzialna kobieta!
zdjecie uzytkownika
Ewelina - 2014-12-01 14:10:32 odpowiedz | cytuj
Przyjmę 4 dziewczyny do zbierania pieczarek w Holandii!! Praca na stały kontrakt, dobre warunki mieszkaniowe. Transport do pracy zapewniony. Więcej informacji pod numerem tel : 0031687726397. Proszę o reakcję dziewczyny, które zbierały już pieczarki.

Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
zocha - 2014-12-11 13:28:09 odpowiedz | cytuj
Ja tam jestem zadowolona i nie ma co narzekać. Cieszę się że pracuje, płaca mi na czas, godziny są. A są tu takie co im się pracować nie chce i się obijać przyjeżdzają, księżniczki z miasta....Jak jest praca z grzybem to pleśń musi byc.....
zdjecie uzytkownika
Dorota - 2015-04-14 21:47:07 odpowiedz | cytuj
Pieczarki Francja płacą 7,53 eur plus nadgodziny. Warunki mieszkaniowe w porządku wszystko wyposażone, wynagrodzenia na czas. Pracujemy tu na dwie zmiany, zalezy na którym szenie jestes, ale ok, norme da sie zrobic jak jest pieczarka. Jestem zadowolona zwlaszca dlatego ze wczesniej pracowalam przez inna firme w holandii i tam mi nie placili na czas i oszukiwali na godzinach. Tu wszystko sie zgadza. A jak sa pomylki to wyrównuja.
zdjecie uzytkownika
Natka - 2015-04-14 21:50:48 odpowiedz | cytuj
BEZIMIENNA - 2014-06-19 00:21:44

Ta pieczarkarnia to jedna wielka porażka jeśli chodzi o szefostwo . Praca nie jest ciężka czasami nogi wchodzą do dupy a kręgosłup nie wiem gdzie jednak to jak traktują tam ludzi bardzo odbiega od ludzkiego traktowania. Porządni pracownicy zostają zwalniani bez powodu , nie spodobasz się i wylatujesz nie liczy się to że dobrze i ciężko pracujesz że wyrabiasz normy. Właściciel prostak wyzywa się na ludziach, wysypuje na głowę skrzynki z pieczarkami jeśli jakość mu się nie spodoba, masakra. Są tam ludzie z którymi można żyć, warunki mieszkaniowe są dobre w zależności jeszcze gdzie trafisz do której wioski. Jeśli ktoś się tam wybiera serdecznie odradzam, płaca teraz już też nie jest za rewelacyjna bo 5,5 euro na godzinę to nie majątek. Umowa podpisywana przez polską agencję , umowa zlecenie dodam. Marcin który tym wszystkim kieruje to dupa wołowa która trzęsie portkami żeby nie stracić swojej pozycji w firmie, zamiast być za swoimi i ich bronić bo w końcu po to tam jest żeby reprezentować nasze prawa i nam pomagać przynajmniej tak powinno być dba tylko o swoją dupę. NIE POLECAM NIE WYBIERAJCIE SIĘ TAM.
TY chyba liczyc nie umiesz i bzdury wypisujesz. Płaca tam 7,53.... anie 5,50/I tak najlepiej obrzucić wszystkich błotem, a może podasz swoje imie?
zdjecie uzytkownika
ona - 2015-04-15 14:02:36 odpowiedz | cytuj
do Doroty możesz dać namiary na Francję jestem zainteresowana.
zdjecie uzytkownika
DoDorota - 2015-04-20 17:57:32 odpowiedz | cytuj
Czy możesz napisać coś więcej na temat tej pracy w pieczarkarni w Pons?
zdjecie uzytkownika
tasza65 - 2015-05-09 21:53:17 odpowiedz | cytuj
moja zona juz robi w pons 5 miesiac jest uczciwie i nie jest to oboz pracy jak pracowala w holandii to wyzysk i krojenie na kasie bylo z kazdej strony polecam z calego serca pons a zle opinie tej pieczarkarni wystawiaja ludzie ktorym sie robic nie chcialo moge ci tez dac moj numer tel w polsce to zadzwon a wszystko ci o pons powiem pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jurek - 2015-05-18 14:29:39 odpowiedz | cytuj
witam mozesz podac ten numer polski do pracy w pons
zdjecie uzytkownika
TASZA65 - 2015-05-25 18:52:09 odpowiedz | cytuj
JUREK ZADZWON DO MNIE 606463453
zdjecie uzytkownika
- 2015-06-17 23:09:36 odpowiedz | cytuj
Polacy sa zle traktowani w tym zakladzie czesto ich kilogramy przepisuja francuzom i wciaz zwraca im sie na wszystko uwage.Narzucane sa wysokie normy dla polakow a francuzi wciaz sa na duzych grzybach
zdjecie uzytkownika
robert - 2015-10-25 16:37:06 odpowiedz | cytuj
Witam a mozna dostać sie do tej pieczarkarni przez Francuska agencje, i w jakim rejonie ona sie znajduje
alert