Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
kruszynka - 2012-02-14 18:00:42 odpowiedz | cytuj
Bardzo proszę o kontakt wszystkich , którzy pracowali w tej Firmie adres
Honderdland 177 MAASDIJK mam ciekawe wiadomości.
zdjecie uzytkownika
grubasek - 2012-02-14 18:11:26 odpowiedz | cytuj
PLV LOOIJE OSZUKUJE PRACOWNIKÓW
zdjecie uzytkownika
ms - 2012-03-14 22:35:23 odpowiedz | cytuj
witam.. ja wraz z chlopakiem teraz w poniedzialek mamy jechac wlasnie do p.looije w Holandii.ma ktos jakies info na ich temat? z Gory dziekuje za odp
zdjecie uzytkownika
L... - 2012-06-01 22:51:23 odpowiedz | cytuj
Zapomnialem dodac ze firma nie wyplacalna!!!
zdjecie uzytkownika
malutka797 - 2012-06-14 14:21:48 odpowiedz | cytuj
ja tu pracuje, z praca teraz nie jest za kolorowo ale osoby w biurze nie sa takie zle i nie mozna nic zarzucic ani czy agacie, jesli macie jakies ciekawe informacje to piszcie [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
- 2012-12-31 22:20:29 odpowiedz | cytuj
nie polecam
zdjecie uzytkownika
Niki - 2013-01-14 18:44:44 odpowiedz | cytuj
co tu duzo opowiadać ,przyjmijcie sie warto spróbować nic nie stracicie jedynie zyskacie ....
zdjecie uzytkownika
Nn - 2013-01-15 21:59:12 odpowiedz | cytuj
Mozesz napisz do jakich magazynów / sortowni itd. wysyslają do pracy ? Cz wysyłają na nature i na DE JONG KARTON ? Z góry dzięki.
zdjecie uzytkownika
halo - 2013-01-23 09:22:26 odpowiedz | cytuj
jak można napisać o 40-50 godzinach a może ktoś napisze o czekaniu do godz.10 lub 11 na telefon o pracy 2 - 3 godz.dziennie w o problemach z transportem
zdjecie uzytkownika
M - 2013-02-07 20:08:19 odpowiedz | cytuj
Jak komuś coś się nie podoba to niech się zwolni !!! Przynajmniej będzie więcej pracy dla nas- ludzi- którzy chcą zarobic pieniądze na życie, przyszłośc i swoje marzenia.. zwolnijcie tym ludzią miejsce jak wam nie pasuje. Pozdrawiam. :)
zdjecie uzytkownika
Olas - 2013-02-09 15:53:00 odpowiedz | cytuj
No Właśnie jak komuś sie coś nie podoba to niech sie zwolni... A nie tylko potraficie oczerniać i komentować wszystkich... Jednym sie podoba praca a drugim nie ,a podpadłeś i miałeś pozniej [usunięte przez moderatora] no to kogo wina jak nie twoja, trzeba sie pilnować uwazać na słówa i ludzi ... A praca nie jest zła...
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2013-02-14 17:31:10 odpowiedz | cytuj
Brak słow... nie znasz ludzi nie oceniaj ich tak bedzie lepiej...
zdjecie uzytkownika
hahahaha - 2013-02-16 17:57:44 odpowiedz | cytuj
Zgadzam sie z (aaaa) nie znasz to nie oceniaj a jak Ci sie coś nie podoba to sie zwolnij więcej pracy dla nas... Po pracowali z 2 ,3 miesiące i maja najwięcej do powiedzenia ... Ja pracuje 3 lata i wiem jak jest, a plotki ploteczki wszędzie sa nie tylko u nas w firmie... To normalne kwestia PRZYZWYCZAJENIA ... pozd
zdjecie uzytkownika
aneta - 2013-02-20 18:59:40 odpowiedz | cytuj
jakie wiadomosci
zdjecie uzytkownika
BIL - 2013-02-20 21:17:27 odpowiedz | cytuj
LUDZIE CZY WY NIE MACIE CO ROBIĆ ZAJMIJCIE SIĘ WRESZCIE PRACĄ A NIE OSZCZERSTWAMI ,SPÓJRZCIE NA SIEBIE, I ZADAJCIE SOBIE PYTANIE CZY WY JESTEŚCIE IDEALNI? KAŻDY MA JAKIEŚ WADY, ALE TO CHYBA NIE POWÓD ŻEBY KOGOŚ OCZERNIAĆ. TO JEST PRACA , NIGDZIE NIE JEST IDEALNIE.
zdjecie uzytkownika
TO DO BE RENIA - 2013-03-11 22:45:20 odpowiedz | cytuj
Be to ciebie zwolnili za słuchanie mp3 w czasie pracy!dlaczego firma jest zła napisz czekamy...........
zdjecie uzytkownika
reniabe - 2013-03-14 14:46:32 odpowiedz | cytuj
Drogi kolego (ZWOLNILI CIE) a teraz piszesz oszczerstwa na firmę ale i na pracowników.
zdjecie uzytkownika
xyz - 2013-04-04 21:04:56 odpowiedz | cytuj
PODOBNO AZ TO ICH NOWA NAZWA:D:D:D:D
zdjecie uzytkownika
LYSY - 2013-05-31 22:18:41 odpowiedz | cytuj
pracy jest duzo ale nie dla nas przyjezdzajcie
zdjecie uzytkownika
Angela - 2013-06-27 16:35:05 odpowiedz | cytuj
Praca nie jest zła. Praca jest świetna. Tylko jej nie ma. ;) Za 17 godzin przepracowanych w tygodniu, to ja dziękuję za taką prace. Wyzysk i tyle.
zdjecie uzytkownika
Inez - 2013-11-18 21:38:00 odpowiedz | cytuj
Hej wszystkim przeglądającym tę stronę:) nie polecam tej firmy, absolutnie!! nie dość, że nie ma godzin, to za wszystko ściągają co tydzień pieniądze, dobrze nie wytłumaczą za co, tak naprawdę niby mówią a jednak nie wszystko. Potem się okazuje, że jest bardzo dużo kosztów ukrytych.... Przykre, a jednak... ściągają ludzi, którzy w pierwszych ok. 2 tyg. są na minusie bo muszą wszystko opłacić, a następnie nie dają im wystarczającej liczby godzin aby zapłacić za mieszkanie i ubezpieczenie i nagle człowiek dowiaduje się, że jest zwolniony i ma tylko na bilet (dobre i to) biorąc pod uwagę ilość godzin i szefostwo, które ma tak naprawdę w dupie, ze się tak niekulturalnie wyrażę. Mówią, że wszystko da się załatwić a następnie nastaje cisza.... Oszuści i tyle na ten temat :) pozdrawiam :)
zdjecie uzytkownika
do olas - 2013-11-18 21:40:55 odpowiedz | cytuj
haha chcesz tam zarobić na życie? na marzenia.. proszę człowieku czy ty siebie słyszysz??:D:D powodzenia, życzę ci ferrari:D:D
zdjecie uzytkownika
wieka - 2013-11-26 21:21:14 odpowiedz | cytuj
Firma,daremna brak słów,najgorszy kto tam jest to kapuś Sebastian [usunięte przez moderatora] nie rób i rządzić by chciał wieśniak. po [usunięte przez moderatora] nie długo dastanie.Agata to popycha-czka pitta,daremni oszuści i nic więcej.
NIE POLECAM FIRMY
zdjecie uzytkownika
lipa - 2014-01-07 16:42:34 odpowiedz | cytuj
Lipa,Lipa i jeszcze raz LIPA Antoni tak sie nazywa ten tzw szew tego calego cyrku(tak ma na imie pit),to zwykly zezowaty,gruby oblesny frajer ktory nie wyrabia ze swoja Agatka ktora wkrecila juz pol calej rodziny w firme i dlatego nie wyrabia,nie polecam nowym osobom,a dziobakom dziekujemy z gory wasze opinie na tym forum sa zbedne i niepotrzebne hwwd!
zdjecie uzytkownika
joł - 2014-02-01 13:23:20 odpowiedz | cytuj
ja jak sie zwolnilem bo nie bylo godz to powiedzieli ludziom w firmie ze mnie zwolnili :D srednio bylo 15 - 20 godz tyg , ale zdarzalo sie ze pracowalo sie tylko 4 , ludzie po kilka miesiecy byli na minusie , zawsze problemy z kasa , nie jedzcie tam bo szkoda czasu nie zarobicie raczej u nich

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Agata Turecka - 2014-02-13 14:04:03 odpowiedz | cytuj
Witam,nie polecam tej firmy,nawet nie wiem czy to jest firma czy burdel? Prace maja ale nie dla ludzi powyzej 23 lat,zwalniaja gdy tylko skonczysz 23lata bo musza Ci wiecej zaplacic masakra nie polecam nikomu,zalatwia tez wszystko ale dla siebie,serwis koszty 3€ kazdego dnia,a na busa I tak pod praca czekasz 1-1,5h,nie wspominajac ze jedziesz do pracy juz 1-1,5h wszesniej iczekasz na dworze badz na kantynie tak gratisowo,caly dzien poza domem I masz dniowke 6h zalosne,
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-02-23 18:53:54 odpowiedz | cytuj
Pracowałem w tej firmie 2 lata i nie wiem jak jest teraz bo już 4 lata tam nie robię. Byłem zadowolony z tej pracy, bo nigdy nie narzekałem, że trzeba zostać po godzinach albo w sobotę iść i dzięki temu zawsze miałem pracę z dziewczyną. Byli tacy ludzie co wiecznie im coś nie pasowało i mieli pretensje, że muszą pracować a potem pretensje, że musieli czekać na telefon. Tylko jak Piet dowiedział się, że dziewczyna jest w ciąży i musieliśmy zjechać to zachował się okropnie. Tydzień przed planowanym zjazdem kazał nam dokonać wyboru, albo zostaje albo mamy już kończyć pracę. Przestał się do nas odzywać jakby nas nie znał i tak nam podziękował za 2 lata harówy. Ale mimo to wspominam to dość pozytywnie. Ale z waszych opinii to wynika, że niezłe cyrki się tam dzieją.
zdjecie uzytkownika
Agata Turecka - 2014-03-05 08:52:16 odpowiedz | cytuj
A co powiesz Zosiu na temat czekania na tel?na temat przyjmowania ludzi gdy dla starych pracownikow nie ma pracy?zeby domki zapelnic?a Ci ktorzy mieszkaja na prywatnym biora w drugiej kolejnosci?chyba ze dobrze pocyckaja Pietowi albo podp...u Ralfiny na gorze,zwalniac beda dalej nawet nie masz pojecia ile osob poleci jak na Ciebie padnie to wtedy przyznasz mi racje to nie jest forum dla dziobakow tak wiec dziekujemy...
zdjecie uzytkownika
nadzieja - 2014-03-07 17:51:07 odpowiedz | cytuj
Nie wiem czy ktoś piszący komentarze na tej stronie wie że niestety te posty , które są najciekawsze i naprawdę jest opisana prawda w żaden sposób nie oczerniają tylko zgodnie z prawem informują o nieuczciwych praktykach stosowanych przez pracodawce o na to też jest sposób przy grupowym pozwie możecie wywalczyć wszystko trzeba mieć tylko odwagę i "JAJA" zostają co jakiś czas kasowane i oczywiście zostają te które są pisane przez dziobaków albo przez szacowne biuro DUJ WSZYSTKIM DZIOBAKOM
zdjecie uzytkownika
Lord15 - 2014-08-28 16:28:02 odpowiedz | cytuj
halo - 2013-01-23 09:22:26

jak można napisać o 40-50 godzinach a może ktoś napisze o czekaniu do godz.10 lub 11 na telefon o pracy 2 - 3 godz.dziennie w o problemach z transportem
teraz czekasz do 12 lub do 13 no czasami masz do 11 :D Wszyscy chcą rządzić ale pracować to nie ma komu :/ mogli by się troszkę za to zabrać poza tym to praca jest dobra i nie ma się czego bać można spróbować i nie dać sobie w kaszę napluć . Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
jaNie jedz tamnie - 2014-09-12 17:45:48 odpowiedz | cytuj
nie jedz tam szkoda czasu i pieniedzy
zdjecie uzytkownika
ona - 2015-02-08 20:34:20 odpowiedz | cytuj
odradzam! ludzie którym nie powiodło się w Polsce, zwykłe buraki pewnie po gimnazjum szczególnie łysy i sebastian a wydaje im sie że są kimś. Ja pracowałam tam na studia i mam więcej w głowie niż oni razem wzięci, Agata w porządku za to jej zazdrosna siostra Ania której się nie poszczęściło w życiu i niestety to jej siostra jest z Pitem (szef p.looiji) , Ania niedowartościowana , wyżej s** niż du** ma. Generalnie wszyscy są tam żałośni , typowe cebulaczki za granicą.
zdjecie uzytkownika
ktos - 2015-02-09 08:43:29 odpowiedz | cytuj
niestety popieram wszystkie negatywne opinie
zdjecie uzytkownika
normalny - 2015-02-09 09:01:27 odpowiedz | cytuj
zgadzam się jeżeli chodzi o sebastiana i jego pseudo świte to istny koszmar daleko im do czlowieczenstwa nie mowiac juz nic o profesjonalizmie
zakompleksieni egoisci tyle na temat

zdjecie uzytkownika
dobryczlowiek - 2015-02-09 09:56:02 odpowiedz | cytuj
cieżko pracowałam a zostałam potraktowana jak śmieć
zdjecie uzytkownika
Kamiloo143 - 2015-02-18 14:33:36 odpowiedz | cytuj
Zapraszam bardzo do odwiedzenia tego linku i przeczytanie czegoś :
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,946884
zdjecie uzytkownika
E..#### - 2015-02-18 15:25:08 odpowiedz | cytuj
nie no nie moge tego czytać to chyba piszą ludzie którzy naprawde pojechali tam poszaleć pobalować i nic nie zarobili i skarżą się na Firmę ..ja pracuje u Pitta od 6 mcy i nigdy nie miałam problemów z pracą z wypłatami ani z ludzmi z biura ,nie mam problemu z urlopem jedyny feler to to że ludzie w czarnych strojach nie pomagają nowym wręcz przeciwnie podkładają świnie!! wymyślają niestworzone ploty.. ale ja robię swoje i mam wszystkich gdzies pracowałam na kilku halach i z żadnej mnie nikt nie wywalil.

nie wiem dlaczego na Sebe tak źle mówicie ? tj jego praca i nie może sobie pozwolic wejsc na głowę .. Ania też ok Karina ..gdyby nie ona to większość pracowników firmy nie wiedziałaby co z czym ..Agata..Pitt są ok, w końcu dają pracę ponad 300 osobom więc ogarnijcie się i nie piszcie tych bzdur !!!!
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2015-04-08 17:53:56 odpowiedz | cytuj
Witam. Nie wiem co się stało z tą firmą. Pracowałem tam w latach 2007-2009 i byłem zadowolony. Ale musiałem wracać. Pracowałem tam jeszcze zanim przyszedł łysy. To kompletny idiota i alkoholik, potrafił do północy sam walić wódę i popijać piwem, a rano woził ludzi do roboty. Jak tylko Piet kupił nowe busy to nachlany rozwalił drzwi do busa o słupek. Radze wam zanim wsiądziecie z nim do busa sprawdźcie czy jest trzeźwy menel. To zarozumiały głupek który rżnie cwaniaka. Na Sebę nie mogę powiedzieć złego słowa bo był ok ( nie wiem jak teraz ) ale pozdrowienia dla niego. Widzę, że Piet wziął sobie za przykład takiego AXIDUSA co nie jest najlepszym pomysłem. Ale widocznie za dużo chętnych ma już do pracy i to wykorzystuje. Miałem chęci wrócić tam do pracy ale z tego co czytam to podziękuję.
zdjecie uzytkownika
Ja - 2015-10-02 18:32:25 odpowiedz | cytuj
Witam. Wlasnie wrocilismy z tej chorej firmy mozna prosic o kontakt?
zdjecie uzytkownika
... - 2015-10-25 23:02:10 odpowiedz | cytuj
Odradzam... Pracowalismy tam dosc dlugo. No w sumie to 4 lata. Przez te 4 lata byly rozne cyrki. Ja mialam ogolnie ich gdzies ale szkoda mi bylo nowych ludzi ktorzy przyjezdzali cos zarobic a wracali z niczym powiem wiecej znam taki przypadek ze pani Agata przyjechala zwolnic pracownika ktory nie zarobil nic tylko na.domek byl na minusie u nich dala mu 50 euro na busa zeby wrocil do polski.Moj maz dojechal do mnie do pracy no i okazalo sie ze jestem w ciazy co nass bardzo ucieszylo ale ich nie. Po 4 latach pracy zwolnili mnie i meza. W sumie to nie podali przyczyny ale wiadomo o co chodzi a na koniec oszukali mnie z chorobowym. Naprawde odradzam. Jesli tam pojedziesz to tylko zeby zarobic dla.nich na domek. A ile tam lizusow.... Szkoda slow...
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 15:24:13 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
oszukani - 2015-11-24 15:20:31 odpowiedz | cytuj
Witam odradzam pracę w tej firmie razem z chłopakiem pojechaliśmy tam ponieważ zadzwonili do nas i powiedzieli że jest praca i mamy przyjeżdzać. gdy byliśmy na miejscu to okazało się że jednak pracy nie ma ciągle siedzieliśmy w domu i czekaliśmy na tel gdzie i tak nikt nie zadzwonił, przez cały tydzień tylko raz poszliśmy do pracy na 4 godziny. Na hali więcej jest ludzi którzy chcą rządzić niż pracować a nowych traktują jak śmieci wyzywają i ciągle gadają że źle się robi a było dobrze zrobione wogóle oni sami nie wiedzą jak co robić BRAK JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI. Tak więc nikmu nie polecam jechać tam do pracy bo do polski wróci z niczym jak wogóle bendzie miał za co wrócić. zatrudniają ludzi tylko po to by zarabiać na domkach a w tych pokojach smród, brud jednym słowem syf. Gdybym wiedziała że tak bendzie to nigdy nie pojechała bym do tych oszustów. JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Cwaniaki - 2015-11-24 23:41:55 odpowiedz | cytuj
Tak to prawda jadąc tam narazicie sie na straty bedziecie mieć odciągane za domek po 60euro na tydzien jak się ma do 23 lat a powyżej tych lat 80euro plus 20 euro na ubezpieczenie to policzcie ile kasy biorą a pracy dla początkujących brak tylko starzy wyjadacze mają co już tam dłużej siedzą i rządzą. Pożerają jak na jakiś głupców zamiast pomóc podkładają świnie.Brak słów co tam się dzieje.Tak więc nie zarobicie tam będziecie siedzieć i czekać za telefonem do pracy może na 3-4godz.a powrót na pokój po 2godz.czekania za busem.MASAKRA.Obiecują prace lekką do pakowania na tacki owców a zapierdzielasz przy ciężkich skrzyniach.ODRADZAM WYJAZDU w to miejsce za POŚREDNICTWEM PRACY AZ.
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2015-12-06 15:20:05 odpowiedz | cytuj
Firma beznadziejna. Po pierwsze , kasa jest odciagana za brudną i smierdzaca pościel, po drugie , jedziesz tam żeby zarobić a okazuje się że chodzisz do pracy 2 lub 3 dni w tygodniu dzwonisz na alarmowy żeby coś z tym zrobić ale mówią ci że nic nie poradza w tej sprawie, po trzecie jeżeli idziesz już do pracy to co dzień w inne miejsce czujesz się jak pies którego wysyłają raz tu raz tam. Odradzam wszystkim!!!
zdjecie uzytkownika
Milka - 2015-12-06 15:42:28 odpowiedz | cytuj
Pracując w tej firmie jedynie niespełna 3 tygodnie straciłam nie tyle dużo hajsu ale i nerwów. Nie rozumie dlaczego "pani" zajmująca się rekrutacja dzwoni do ludzi ściąga ich z polski obiecuje pracę. A co okazuje się że jej nie ma i trzeba czekać na łaskawy telefon i planing. To normalne że jeśli ktoś przyjeżdża za granicę to oczekuje pracy przez cały tydzień a nie dwa razy w tyg i to jeszcze wyproszonych. Brak organizacji. Dzwoniąc na tel alarmowy nikt nic nie wie, każda pani mowi że ona się tym nie zajmuje nic nie może zrobić. Żyjemy w XXI wieku a na domkach służbowych firma nie gwarantuje internetu ani telewizji. Nie dość że ściągają ponad 80 euro za domek to internet opacasz na własną reke. Porażka!!! Brak pomocy nawet przy sytuacji zdrowia i pobytu w szpitalu. Sama musisz wszystko załatwiac i jeszcze placisz za to bo nie jesteś ubiezpieczony jakby nie znajomość j.angielskiego nie dalabym rady ....ważną też jest wiekowka jadąc tam mając mniej niż 23 lata gwarantuje że za godzinę pracy netto wyjdzie mniej niż 3.8 euro.Odradzam wszystkim. Stracony czas pieniadze i zdrowie.
zdjecie uzytkownika
Adam - 2016-02-23 13:04:48 odpowiedz | cytuj
Natala333
zdjecie uzytkownika
Grrrrr - 2016-04-11 16:58:02 odpowiedz | cytuj
Jeden wielki syf pod każdym wzgledem!!!
alert