Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-23 16:43:19 odpowiedz | cytuj
kiedy wrociles i gdzie mieszkales na kathen czy na hali ? i patrze cie tez wyrolowali a kolega jak pytasz cyz idzie zarobic to nie heh
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-06-27 12:16:04 odpowiedz | cytuj
dzwonił do kogoś juz (usunięte przez administratora )?? z wyjazdem na rzodkiewkę kiedy dokładnie podobno do niektórych już dzwonił. Z jakiego miasta będziecie jechać?
zdjecie uzytkownika
- 2013-06-27 15:13:42 odpowiedz | cytuj
Rzeszów, jeszcze nie. Nam mówił, że będzie dzwonił nie wcześniej niż tydzień przed wyjazdem a wyjazd 5.
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-06-27 19:33:47 odpowiedz | cytuj
ja dzisiaj dzwoniłam i babka mówiła ze możliwe ze 2 lub 5 a wcześniej jak dzwoniłam miał się opóźnić a teraz możliwe ze wcześniej więc sama już nie wiem... jak się coś dowiecie piszcie:) a nie boicie się jechać ja osobiście po tych komentarzach na forum lekko strach obleciał ale jak już zapłaciłam to muszę pojechać.
zdjecie uzytkownika
sds - 2013-06-28 13:07:06 odpowiedz | cytuj
Jest tyle osób, że wyjazd jest 2, oraz 5. My jedziemy 5. Nie można dać się Rumunom i jakoś to będzie.
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-06-28 13:19:31 odpowiedz | cytuj
a kiedy do was dzwonił?
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-06-28 13:57:17 odpowiedz | cytuj
Ja dzwoniłam do (usunięte przez administratora ) i też jedziemy 5 z Zamościa także do Zobaczenia w Busie!:)
zdjecie uzytkownika
koko - 2013-06-28 17:28:05 odpowiedz | cytuj
My dzwoniliśmy, do kierowcy autobusu też już.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
- 2013-07-03 13:03:20 odpowiedz | cytuj
Wyjazd przełożony na wtorek lub następny pt.
zdjecie uzytkownika
xedos - 2013-07-06 20:11:32 odpowiedz | cytuj
siema ! tez jade z dziewczyna na rzodkiewke , niby do 5 mial byc wyjazd ale dzwonil pan (usunięte przez administratora )ze sie cos zmienilo i ze wyjazd 11 lipca, czy do kogos tez tak dzwonil?
zdjecie uzytkownika
xedos - 2013-07-06 20:22:11 odpowiedz | cytuj
ale gadacie, ja nie bylem to nie chce dokladnie mowic, ale jak dla mnie to jak ktos mysli ze pojedzie i tam beda luksusy i zarobi nei wiadomo ile a chcialby lezec i(usunięte przez administratora ) gruszki zbijac za przeproszeniem to wiadomo ze taka osoba zawsze bedzie narzekac, my polacy po prostu musimy trzymac sie razem i tyle !
zdjecie uzytkownika
Prowokacja - 2013-07-06 21:15:13 odpowiedz | cytuj
xedos - 2013-07-06 20:11:32

siema ! tez jade z dziewczyna na rzodkiewke , niby do 5 mial byc wyjazd ale dzwonil pan (usunięte przez administratora ) ze sie cos zmienilo i ze wyjazd 11 lipca, czy do kogos tez tak dzwonil?
Ja dzwoniłem dziś do Pana (usunięte przez administratora )i mówił, że jeszcze nie wie kiedy wyjazd a jak będzie wiedział to od razu zadzwonił. Z wstępnych ustaleń mówił, że wtorek lub piątek.
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-07-06 21:20:10 odpowiedz | cytuj
Jak będziecie coś dokładnie wiedzieć to piszcie:).
zdjecie uzytkownika
xedos - 2013-07-06 21:41:26 odpowiedz | cytuj
ale masakra takie czekanie najgorsze , a skad jedziecie ? warto bylo by sie chociaz mniej wiecej poznac , zeby tam nas byla jakas paczka. Przeciez rumuni nie moga byc lepsi niz my :D
zdjecie uzytkownika
kaswer - 2013-07-07 00:49:34 odpowiedz | cytuj
Rzeszów, oby tylko wszyscy zrozumieli, że Rumunom nie można się dać. Bo to jest jednak prawda i nie jedna osoba już pisała, że zwierzęta są lepsze.
zdjecie uzytkownika
xedos - 2013-07-07 07:41:30 odpowiedz | cytuj
Żary. no tak a jak jeszcze miedzy soba mieli bysmy sie tam sprzeczacz czy cos to juz calkiem
zdjecie uzytkownika
kap - 2013-07-07 09:47:35 odpowiedz | cytuj
Ja mam jechać na rzodkiewkę we wrześniu. Jak już zaczniecie pracę w lipcu, to dajcie znać na tym forum, jak jest na farmie.
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-07-07 11:41:59 odpowiedz | cytuj
Zamość. Musimy się trzymać razem i będzie Dobrze a rumunów mieć daleko...
zdjecie uzytkownika
Okrwert - 2013-07-07 19:32:04 odpowiedz | cytuj
Damy radę, trzeba się wspierać w trudnych chwilach, które na pewno każdy będzie przeżywał i będzie dobrze. Trzeba być zorganizowaną grupą.
zdjecie uzytkownika
Kaktus - 2013-07-08 11:53:42 odpowiedz | cytuj
Wyjazd jest przełożony dopiero na 19 Lipca.
Jeśli ktoś wie dokładnie z jakich powodów to proszę napisać, bo ja Pana (usunięte przez administratora )nie zrozumiałem dokładnie.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Aga - 2013-07-26 09:59:20 odpowiedz | cytuj
Jak wrócicie to napiszcie jak było ;) My nie wyjechalśmy, zrezygnowalismy.
zdjecie uzytkownika
Paduki - 2013-08-02 17:19:48 odpowiedz | cytuj
Aga - 2013-07-26 09:59:20

Jak wrócicie to napiszcie jak było ;) My nie wyjechalśmy, zrezygnowalismy.
Ja byłem i mogę wam opisać co nieco. Nie będę mówił czy warto, czy nie, każdy musi sam wywnioskować. Z informacji od Piłata było mówione, że jedziemy na rzodkiewki, jednak jest tam jeszcze cebula obecnie, kalarepa i marchewka. Po czasie można się zapisać na rzodkiewki czy cebule, jeśli zapisujecie się na rzodkiewki to najpierw rano około godziny robi się kalarepy, a potem jedzie się na rzodkiewki. Co trzeci dzień jedzie się na marchewki. Jeśli jednak zapisujecie się na Cebule to cały czas ją robicie. A co jest najlepiej płatne? A więc rzodkiewki, ale nie jest niestety tam kolorowo. Rzodkiewki zbiera się na kolanach i trzeba bić się z rumunami o miejsce na rajce a jest to naprawdę ciężko gdyż oni z autobusu od razu biegną na pole ile sił w nogach, aby zająć sobie miejsce. Gdy się im wpierniczysz to startują nawet do bitki. Rzodkiewki tak jak mówiłem zbiera się na kolanach i trzeba mieć 40 pęczków po 15-16 w każdym pęczku rzodkiewki. Ten pęczek musi być bardzo dobrze związany gumką, jest na to sposób, który trzeba się po prostu nauczyć, nie może też być fioletowych rzodkiewek w pęczku. Skrzynie sprawdza taki brygadzista, że jak mu coś się tylko nie spodoba to może wyrzucić cała skrzynie lub kazać przebierać. Skrzynia rzodkiewki jest warta 1.64e. Kalarepe zbiera się na stojąco i jest to chyba najłatwiejsza praca na zbiorach, tylko, że w ogóle nie płatna. Za skrzynie dostajemy 0.25 centów. Marchewka jest już bardziej skomplikowana gdyż brygadzistą jest teki generał, który jest walnięty na głowę i potrafi wyrzucić wszystkie skrzynie jak tylko mu nie odpowie byle "gówno". Marchewki trzeba zbierać proste, wiązać drucikami, oraz ważyć ręką, tak, żeby miały po wyschnięciu 750 gr. Nie jest to wcale takie proste jak się wydaje bo wraz ze wzrostem temperatury marchewka szybciej się wysusza i zmniejsza swoją wagę, przez co może brakować trochę gr, a wtedy mamy już po skrzyniach...Za skrzynie marchewki jest 0.40 centów. Naprawdę nie polecam iść do tego generałka od 7 boleści. Na cebuli jeśli chodzi o komfort psychiczny jest chyba najlepiej. Jest mało rumunów i większość polaków, oraz jest spokój bo brygadzistą jest Piotr, który nie czepia się o nic i pozwala pracować w spokoju. Jednak na Cebuli ciężko jest zarobić, ponieważ najpierw należy ją wyrwać, potem obrać ze skórki, następnie oskubać zółte końcówki i obciąć wąsy. W jednym pęczku musi być tyle cebul, aby dłoń się nie zamykała. Za 30 takich pęczków czyli cała skrzynie jest 1.64e. Ogólnie podsumowując to najbardziej opłaca się robić rzodkiewki potem cebule, marchew i kalarepę. Jednak na rzodkiewkach stracicie psychike i nie wytrzymacie długo tam z rumunami jak i polakami, ponieważ tam są ciągle walki o pole... Na rzodkiewki zawsze się jeździ autokarem z rumunami i stoi się na szybach tak dużo ludzi. Na marchew i cebulę tzw. "łajdaczkami", czyli przyczepami przeznaczonymi kiedyś dla zwierząt ciągniętymi przez traktory. Ogólnie bardzo ciężko jest zarobić w tej pracy dobre pieniądze. Nie różnią się niczym od tych co można w Polsce, może, że trafi się na godziny, gdzie jest 4e za godzinę, tylko tam można coś zarobić. Ostatnio na pole jedzie się już o 4:45 i w zależności od zamówienia robi się nawet i do 22 w nocy za marne pieniądze. Najwięcej zarabiają Ci, którzy są tu już 2-3 raz i więcej, bo są dobrze wprawieni już. Pełnej wprawy nabiera się już wtedy gdy trzeba zjeżdzać. Jest to obóz pracy. Każda niedziela pracująca, można wziąć wolne raz na 2 tygodnie. Nawet gdy jest upał nie zjeżdza się do baraków i nie ma przerwy, robi się bez odpoczynku. Odpoczywasz wtedy kiedy chcesz, ale wtedy tracisz swoje miejsce na polu. Warunki mieszkalne powiedział bym, że są dobre oprócz łazienek. Jest to idealne miejsce dla tych co lubią balangować, bo codziennie są imprezy, (usunięte przez administratora ) Czasami nie można już spać przed głosy na korytarzu i tak śpimy np. 2-3 godziny bo pobudka 3.50-4 rano. Co do piłata to ludzie go tam nie nawidzą i z tego co rozmawiałem to sami brygadziści go nie nawidzą. On bierze 450 zł a(usunięte przez administratora ) 50 e za załątwienie pracy, bo ludzi do (usunięte przez administratora )Klną na niego tak samo brygadziści jak i osoby, które przez niego tu zjechały. 80% osób, które tu przyjeżdzają pracują tylko po to, aby zarobić na długo w jakie się wplątali i wracać do Polski. Sami musicie wywnioskować czy warto. Ja tylko, jeszcze dodam, że jak rozmawiałem z ludzmi w autobusie z innych plantacji innych firm i mówiłem ile tu można zarobić to aż za głowę się łapali, ale tak zawsze jest jak się trafi na szefa polaka... Oprócz tego polaków gnoją w rumunom można dużo więcej. I nie piszcie, że nie dacie się rumunom bo też tak mówiłem, ale u nich każdy stoi za każdym więc im za bardzo nie podskoczy. 2 lata temu niby na tej plantacji zabili rumunii polaka bo zadarł z nimi... To chyba tylko tyle co chciałem napisać o tym (usunięte przez administratora ) i oszuście jakim jest Piłat.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
bakus - 2013-09-07 20:51:58 odpowiedz | cytuj
WITAM jedzie ktos 17 wrzesnia na zbior szczypiorku ?/?
zdjecie uzytkownika
Kunta-Kinte - 2013-09-16 20:50:33 odpowiedz | cytuj
Byłem tam ponad 8 lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło.Ciekaw jestem, czy ta bardzo stara przyczepa z napisem MENGELE dalej jest w użyciu
zdjecie uzytkownika
benek - 2013-10-04 19:01:26 odpowiedz | cytuj
ta ta rumunom nie można sie dać wyjdz z autobusu pierwszy to cie zadepczą tak biegną do rzodkiewki;p ja byłem tam 2 lata temu tragedia.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
całaprawda - 2013-11-16 15:42:43 odpowiedz | cytuj
To wszystko prawda warto dodać że cyganów jest około 200 a może więcej podobno 80% a jak nie masz z sobą tak zwanego"negatywnego zusu" to przy wypłacie jeszcze 100 euro odbiją i nie ważne ile tam jesteś dwa dni czy dwa miesiące ja wytrzymałem dwa tygodnie i naprawdę odradzam nie odrobiłem tego co włożyłem a miałem i 28 skrzynek cebuli z tego co się zorientowałem to ci niby brygadziści ni lubią studentów bo sami są po NIE PEŁNYM PODSTAWOWYM "napisał bym inaczej ale zaraz usuną" byłem zagranicą kilka razy i nie jestem nierobem wróciłem do bawari na stare śmieci i wypłatę mi podnieśli więc jak ma ktoś jakąkolwiek pracę czy to w kraju czy zagranicą to NIE JECHAĆ DO "BORDEGARDEN" NIGDY TO JEST OBÓZ PRACY !!! Tym miejscem powinna zająć się policja a na pewno ambasada.
zdjecie uzytkownika
bozena - 2014-03-29 10:50:53 odpowiedz | cytuj
ja byłam u olafa kollmara w Altlusheim na hali i było podobne piekło
zdjecie uzytkownika
Mirelka - 2014-04-03 22:31:11 odpowiedz | cytuj
Co to ma byc to co czytam az strach byl ktos w tym roku lub ktos jedzie ja jade za pare dni jedzie ktods w tych terminach wogule i da sie tam zarobic ile
zdjecie uzytkownika
Daga - 2014-04-05 21:26:40 odpowiedz | cytuj
Ja jade a na kiedy masz termin i skąd jedziesz
zdjecie uzytkownika
Krasnolidek666 - 2014-04-09 12:30:20 odpowiedz | cytuj
Hej ja wybieram się za granicę (pierwszy raz).My jedziemy z okolic Lublina do Inchenhofen pracę załatwia pracę Jan Piłat.Miałyśmy wyjerzdzać pod koniec tego tygodnia,ale z tego co wiem i dzwoniłam znowu wyjazd przełożony mamy dzwonić w następnym tygodniu.Wiecie czy to jst w ogóle wiarygodne,bo nie chciałabym,żeby pieniądze przepadły... :(
zdjecie uzytkownika
Daga - 2014-04-09 13:24:44 odpowiedz | cytuj
ja też czekam na tel już tydzień i też nie wiem kiedy pojadę a muszę powiedzieć że to czekanie jest bardzo deprymujące :/ myslę że kasa nie przepadnie i pojedziemy tylko kiedy ? a mogłabys mi podać nr na który dzwonisz do niemiec bo ja żadnego kontaktu nawet nie mam
zdjecie uzytkownika
Krasnolidek666 - 2014-04-11 12:38:53 odpowiedz | cytuj
Sorry,że dopiero teraz odp ale nie miałam bardzo kd Ci odp.To jst ten numer 785992631 .
zdjecie uzytkownika
Daga - 2014-04-11 12:59:23 odpowiedz | cytuj
Ok nic sie nie dzieje wiesz już coś może nowego ?
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-11 13:11:56 odpowiedz | cytuj
Daga - 2014-04-11 12:59:23

Ok nic sie nie dzieje wiesz już coś może nowego ?
dzisiaj jest wyjazd
zdjecie uzytkownika
daga - 2014-04-11 13:16:26 odpowiedz | cytuj
Aha rozumiem Ty jedziesz do spargel lohner do inchenchofen ?
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-11 13:19:06 odpowiedz | cytuj
daga - 2014-04-11 13:16:26

Aha rozumiem Ty jedziesz do spargel lohner do inchenchofen ?
jade zreszta nie pierwszy raz
zdjecie uzytkownika
Daga - 2014-04-11 13:28:36 odpowiedz | cytuj
tak tylko pytałam czy w to miejsce gdzie pisałam bo czasami trudno dociec o co komu chodzi
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-11 13:39:55 odpowiedz | cytuj
Daga - 2014-04-11 13:28:36

tak tylko pytałam czy w to miejsce gdzie pisałam bo czasami trudno dociec o co komu chodzi
tak jade do inchenhofen
zdjecie uzytkownika
Krasnolidek666 - 2014-04-15 11:49:23 odpowiedz | cytuj
Dzisiaj będę dzwonić więc coś będę wiedzieć :)
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-15 14:30:08 odpowiedz | cytuj
Wieczorem mam dzwonić :(
zdjecie uzytkownika
- 2014-04-15 14:31:33 odpowiedz | cytuj
Wieczorem mam dzwonić :(
zdjecie uzytkownika
masakra - 2014-04-29 22:32:57 odpowiedz | cytuj

tam jest patalogia mielismy jechac do niemiec pracowalismy tam 3 tygodnie za jedzenie wzieli2 tysiace i spanie jedzenie takie gowno o19 mam nagrania co obiecywali ze warunki niemieckie kradna kilogramy kierowcy i ta firma tak wala w chuja nie pisze o warunkach ale syf jak chuj ale napisze zimna woda pizdy kible z biura pozamykaja i jape dra klna do pracownikow nie rozumia ze ktos chory czy cos tam bylem widzialem nawet jak zapierdalalem to chuja zarobilem nawet ci nie powiedza ile masz zarobione i wogole banda oszustow edytka mala siwa cwana na maxa z makowiska jest jak ktos chce wiedziec tam tak klamia syf ruscy brygadzisci iwan pala kazik cwel jebany ze za to sie ktos nie moze zabrac jakas interwencje tam wjebac wyzysk jak chuj pierdola chuj go wie co masakra nie dosc ze sie najebiecie to kolejki wszedzie do kibla do sklepu noze ostrzyc po jedzenie taki syf masakra kurwa swinie lepiej jedza ale chuj w ta patalogie jak nic nie zarobicie co 50zl jak bedziesz zbieral min 100kg jak nawet tego nie ma oszusc zlodzieje nawet ruscy chca zjezdzac a nie maja za co ludzie tylko w plecy ida robisz akord a zapierdalasz jak za godziny mnasakra nawet zarobisz 10 zl ludzie tam robia na nieswiadomce masakra te baby w chuja wala biora kase i ich rodziny co tam robia niemiec chuja wie cwane pizdy jebane z biura oszusci jak nie wiem czemu nikt za to sie nie bierze nawet ubezpieczenia nie daja cos sie dzieje odsylaja do domu umowy polsko ruskie zlodzieje z biura ze im jeszcze nikt nie najebal
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-31 20:34:21 odpowiedz | cytuj
To wsaystko sie zgadza co napisal kolega 29 04 2014 r mozna by bylo spisac b duzo jak sa traktowani polacy przez polakow z biura ja mysle ze jesli nie rozstana sie nalezycie 03 06 2014tylko bea jeszcze kary nakladac to tym zajmie sie tvn uwaga.
zdjecie uzytkownika
SDSD - 2014-06-04 20:34:26 odpowiedz | cytuj
TOTALNE GÓWNO I PORAZKA
zdjecie uzytkownika
PIOTR - 2014-08-02 16:45:47 odpowiedz | cytuj
SDSD - 2014-06-04 20:34:26

TOTALNE GÓWNO I PORAZKA
PCHEJCIE SIE TAM TO PRZEPADNIECIE BYŁEM TAM 2 LATA TEMU NA SZPARADZE DZIADOSTWO TOTALNE ZEBY NIE NAPISAC ZE TO PRAWIE OBUZ PRACY I TEN KOJOT ZASRANY
zdjecie uzytkownika
Nigdywięcej - 2014-08-09 16:21:23 odpowiedz | cytuj
Niestety to prawda. Nigdy więcej pracy u Lohnera. Na całokształt złego wrażenia składają się przede wszystkim ludzie tam zatrudnieni. Począwszy od niekompetentnej przedstawicielki w biurze, która chyba z racji słabej znajomości języka niemieckiego nie potrafi reprezentować interesów Polaków. Jej wizytówką są chamskie odzywki, burackie podejście do ludzi, traktowanie wszystkich z góry i zaskoczenie że ktoś czytał umowę o pracę. Myslałam że jadąc do pracy tę pracę będę mieć a nie siedziec i czekać na nią. A za mieszkanie i posiłki Niemiec pobierał 11 euro dziennie.O wcześniejszym zjechaniu do Polski nie było mowy bo Magda wszystko blokowała. Brygadziści to specyficzni ludzie. Liczył się tonaż i nie ważne że ludzie nie dawali rady a szparaga lleżała pod nogami. Buractwo do kwadratu, przekleństwa, ubliżanie i wyzywanie ludzi to ich wizytytówka. Makijaż to nie wszystko. Prawdziwy obóz pracy, chociaż miałam szczęście, że nie bili batem po dupie, ale tak się rozkręcają że wszystko możliwe. Mała ilość godzin to mało pieniędzy. szkoda mojego cennego czasu, który zmarnowałam. Nigdy więcej
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-09-28 19:30:14 odpowiedz | cytuj
jebac te ruska scinawe , iwana huja i innych zlodziei,bylem doswiadczylem i NIE mowie na przyszlosc
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2015-07-14 11:48:45 odpowiedz | cytuj
ja - 2014-09-28 19:30:14

jebac te ruska scinawe , iwana huja i innych zlodziei,bylem doswiadczylem i NIE mowie na przyszlosc
Wszystko co napisali jest prawdą. Pracowałam w tym roku na hali przy sortowaniu. Brygadzistka Sabina wyzywa ludzi. Czułam się jak w obozie pracy, tylko brakowało kija. Nie pierwszy raz jestem za granicą i takiego traktowania nie spotkałam. Nie mówiąc że pieniądze są bardzo małe.
Lohner to porażka
zdjecie uzytkownika
polakzagranica777 - 2015-09-08 22:31:16 odpowiedz | cytuj
przebywanie tam to droga do psychiatryka. brygadzisci i magda krytykuja i ponizaja ludzi zeby usprawiedliwic swoj brak organizacji. wiecej siedzenia na kampie niz pracy, a codziennie 13,5e obcinaja. zero zaliczek i sklep na miejscu z produktami z aro. a ceny jakby papiez to swiecil. najwiecej ludzi tam to rodzina i kuzyni. wiec reszte gnoja jak sie da. wielka primadonna z biura blyszczy wulgarnym jezykiem. jak ludzi rozlicza to wielka zagadka. osoby pracujace tyle samo mialy rozne wyplaty. odgrazanie ze wczesniejszy zjazd grozi kara pieniezna. pewnie ta kara wedrowalaby w jej kieszen tak jak kasa za "zalatwienie" pracy u lohnera. a polacy zamiast na obczyźnie trzymac sie razem rzucaja sobie klody pod nogi. a ich umowy to dopiero atrakcja!!! pelen pakiet - raz rzekomo robisz na akord raz masz stawke na godzine. a prawda jest taka ze jak sie im spodoba tyle Ci wyplaca. bo przeciez polak glupi i da sie wykorzystywac. zapierdalaj raz 16godz a pozniej siedz na kampie kilka dni, bo zamowien nie ma. a ich wyzywienie.... mniam.... jedyny plus to chyba swieze bulki co rano. wyjezdzajac tam mielismy zapewnione ze warunki zajebiste. a na miejscu czeka szok i rodzi sie w glowie mysl " jakos to przetrwam, mam zarobic". gdyby tylko tam dalo sie zarobic. podsumowujac kazdy kto ma chec do pracy niech jedzie i daje z siebie wszystko ale nie w tym wariatkowie. pracowac trzeba z ludzmi, a nie z chamstwem. brygadzisci powinni zaczac od uzupelniania swojej wiedzy zamiast wylewac swoje frustracje na ludzi. a magda? kiedys zycie jej odplaci za nienawisc do rodakow.
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 22:25:06 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
alert