Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
brzydula - 2012-12-19 16:35:09 odpowiedz | cytuj
Denerwują mnie tacy ludzie jak papa smerf który skoro tak jest wykwalifikowany to i tak wylądował w sport direct.Pamietaj że nie jesteś w swoim kraju i tu nigdy nikt nie będzie Cię przyjmował do pracy ze szczerym uśmiechem na twarzy.Ja jestem w Anglii 9 lat i pracowałam w wielu miejscach i wszędzie po jakimś czasie jest tak samo,więc nie pierdziel głupot ze sport direct to (usunięte przez administratora)bo między tak dużym warehousem a bankiem jest duża różnica między innymi w ilości osób tam pracujących.I weź pod uwagę to że tam każdy jest innej narodowości i mówi w innym języku a te polaczki w odblaskowych kamizelkach musza im pomóc i ogarnąć 2000 osób!A skoro nie wytrzymałeś tam nawet 10 godzin to jestes cienias i wracaj do polski na zasiłek a nie będziesz tu komuś morały prawił.A odnośnie przeszukiwania to ludzie sa sobie sami winni bo kradna.A niebiescy mają prawo sprawdzać rzeczy osobiste jeżeli maja zrobiony kurs!Jesteś słabo poinformowany,pewnie wyrzucili Cie bo ręka Cie zaswędziała:)Więc proszę nie wypowiadaj się na temat tego o czym tak naprawde nic nie wiesz!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Ania - 2012-12-22 00:41:58 odpowiedz | cytuj
Zgadzam sie z tym co piszesz, a wiem co mowię bo pracowałam w tej firmie 3 lata jakoś się przyzwyczaiłam do wiecznego zapierdzielu i poniżania ludzi przez innych polaków, ale tak było coraz gorzej, na porządku dziennym było donosicielstwo i podkopywanie dołków, tam nikt nie życzy nikomu dobrze, i nawet słowa przepraszam nie znają tylko patrzą się tymi swoimi oczami jakby chcieli zabić zamiast powiedziec przepraszam czy mogę przejść, polacy to bydło, ahhh smutne, a z tą wodą to prawda, latem nie było ani wody ani kubków ani dostępu do wody gdyż na hale nie mozna wnosić picia bo grożą ci zwolnieniem, to nawet świnki w rorytku mają lepiej, pozatym jak ci każą coś to pokazują palcem i drą się, (usunięte przez administratora) a zachorować można tylko 3 razy do roku, ahhh wymieniać można długo
zdjecie uzytkownika
velvet - 2013-01-19 17:58:22 odpowiedz | cytuj
Witam. Ja wybieram się do Stoke w przyszłym tygodniu i szczerze powiem, że sama nie wiem co myśleć. Będzie to moja pierwsza zagraniczna podróż i praca. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie ok a praktyki stosowane w omawianych magazynach nas ominą... Nie boję się ciężko pracować, ale nie chciałabym być poniżana...
zdjecie uzytkownika
JANKES5 - 2013-02-09 11:50:46 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich zapracowanych w Sports Direct mam pytanie czy som obecnie lub bendom przyjecia do tej fabryki z góry dziekuje.
zdjecie uzytkownika
ola - 2013-02-12 12:17:26 odpowiedz | cytuj
zazula pelen szacun dla ciebie i wszystkich ktorzy sa w podobnej sytuacji!!!!!! przepracowalam tam prawie 2 lata wiem o czym mowisz......poznalam w tym calym marazmie wielu wartosciowych ludzi do ktorych ty pewnie tez sie zaliczaz ale! niesteety wobec calej reszty g....na jest mała garsteczka ludzi normalnych! cala reszta to....niestety tak jak to sama ujelas (usunięte przez administratora) dla biednych ludzi co nie maja wyjscia albo dla (usunięte przez administratora) ktorym to miejsce sie podoba!obym nigdy nie musiala tam wracac!
zdjecie uzytkownika
JANKES5 - 2013-02-12 13:07:11 odpowiedz | cytuj
To widzę jednym słowem że ludzie na psy pospadali to jak tam wytrzymują w tych warunkach widać ze tylko Polacy nieumiejom się trzymać w grupie jeden drugiemu wilkiem popatrzmy na inne narodowości jak się trzymają jeden drugiemu pomaga no cóż wielka droga przed nami a mamy się czego uczyć pozdrowienia .
zdjecie uzytkownika
golik - 2013-02-16 18:57:40 odpowiedz | cytuj
Jakie tam są zarobki ? trzeba znać język ?
zdjecie uzytkownika
pawlo - 2013-02-18 12:01:20 odpowiedz | cytuj
Ktoś z Was orientuje się, gdzie można kupić outlet z tego sklepu? Jakieś big bagi lub ubrania na palety ?

pawpop27@o2.pl
zdjecie uzytkownika
bell - 2013-03-03 23:44:54 odpowiedz | cytuj
witam mam pytanie czy ktoś moze wie czemu czemu tak często są oferty pracy w M/S ,czy jest to praca na stałe ,czy tylko na sezon i ile jest tam na reke za 37.5 h bo za przerwę nie płacą ,są konkretni????
zdjecie uzytkownika
JANKES5 - 2013-03-06 14:12:13 odpowiedz | cytuj
bell - 2013-03-03 23:44:54

witam mam pytanie czy ktoś moze wie czemu czemu tak często są oferty pracy w M/S ,czy jest to praca na stałe ,czy tylko na sezon i ile jest tam na reke za 37.5 h bo za przerwę nie płacą ,są konkretni????
witam jestem zarejestrowany w agenci blue Arrow powiedzieli mi ze mam czekać na telefon mam pytanie ile czasu się czeka na taki telefon z agenci i czy jak dostane telefon od nich to czy to będzie rozmowa po angielsku czy po polsku .
zdjecie uzytkownika
xy - 2013-03-06 14:24:04 odpowiedz | cytuj
JANKES5 - 2013-03-06 14:12:13

witam jestem zarejestrowany w agenci blue Arrow powiedzieli mi ze mam czekać na telefon mam pytanie ile czasu się czeka na taki telefon z agenci i czy jak dostane telefon od nich to czy to będzie rozmowa po angielsku czy po polsku .
Wagencji jest Polka.A gdzie teraz jmieszkasz? Pozdrawiam;)
zdjecie uzytkownika
JANKES5 - 2013-03-08 01:23:02 odpowiedz | cytuj
Witam mieszkam w angli staram sie o prace w sports direct w sheibrook
zdjecie uzytkownika
MACIEK - 2013-03-18 23:42:10 odpowiedz | cytuj
JEZU CHRYSTE CO TAM SIE DZIEJE PRACOWALEM W SPOORTS SOCCER W LATACH 2004-2007 JESZCZE W DUNSTABLE
BYLEM JEDNYM Z PIERWSZCH POLAKOW TAM PRACOJACYCH
BYLO NAPRAWDE OK !!!!!!
MAKABRA Z WASZYCH OPISOW WYNIKA.
POWODZENIA ZYCZE WSZYSTKIM
zdjecie uzytkownika
wz - 2013-03-26 19:29:29 odpowiedz | cytuj
Papa -smerf, szczesciarz z Ciebie .Tak szybko dostales dobra praca..Teraz o jakakolwiek trudno. Opowiedz jak szukales.Pozdrowienia;)
zdjecie uzytkownika
reksio - 2013-03-30 10:33:06 odpowiedz | cytuj
Ja generlanie zgazam sie ze zlymi opiniami na temat tego miejsca, tak kiedys moze bylo to ok miejsce, jednak teraz jest bardzo slabo. Wiekszosc ludzi ktorzy tam zaczynali prace w 2004 odeszla, zostala awansowana, a ci co zostali sa po porstu slabi. Bylo kiedy kilku polakow, jedni mniej inni bardziej lubiani, ale byli konkretni! Byl kiedys tam koles, ktory jak to mowiono trzasl dzienna zmiana, ale tak naprawde byl bardzo sprawiedliwy, teraz tego tam nie ma!!! NIesprawiedliwosc i ponizanie!
zdjecie uzytkownika
Sharkey - 2013-04-16 18:06:43 odpowiedz | cytuj
@NORMA!NORMA!NORMA,BO WYLECISZ
Hey. Mogła byś powiedzieć ile dostawałaś kasy na ręke tygodniowo? Jakie byś dała rady nowo przybyłym do sd?
zdjecie uzytkownika
marek - 2013-04-22 11:19:30 odpowiedz | cytuj
ale ile mozesz dostac?? najmniej oczywiscie! okolo 210 funtów za 5dni osrego (usunięte przez administratora).. takze odradzam ta prace za takie pieniadze niewarto....
zdjecie uzytkownika
NORMANORMANORMABOWYLECISZ - 2013-04-26 18:17:15 odpowiedz | cytuj
WITAM CIĘ SRDECZNIE 230FUNTÓW TYGODNIOWO,ZAWSZE W PIĄTKI.JEŻELI CHODZI O PŁACE ,PŁACA ZAWSZE I NA CZAS.Z TYM PROBLEMÓW NIE MA :)POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
obozowiczka - 2013-05-04 22:31:56 odpowiedz | cytuj
Witam , trafiłam tam , niestety , jestem załamana, nie wiem co robić Pracuję tam krótko, miałam dość po pierwszej godzinie...masakra, jest tak jak piszesz albo i gorzej, a ta (usunięte przez administratora) którą tak chwalisz okropna...nie mówi tylko wrzeszczy a słownictwo świadczy tylko o niej samej, w ogóle (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
xy - 2013-05-06 12:45:20 odpowiedz | cytuj
Nie przejmuj sie krzykiem .Rób swoje tak jak to NORMA opisala.Pierwsze dni sa zawsze najgorsze...Musisz to przetrwac... Nie rzucaj pracy .Gdy przetrzymasz to najgorsze, troche popracujesz...Gdzie wiekszosc Polakow pracuje takie (usunięte przez administratora)SA. Nie jest to pierwszy...Gdy nie dasz rady to wracaj do domu...Nie mozesz stracic zdrowia... Dobrze bylo by miec bratnia dusze abys sobie z nia pogadala po pracy, nawet przez Skype Zycze Ci wszystkiego najlepszego, mocno usciskam.Wytrzymałosci na trudnosci...:-)))))))))
zdjecie uzytkownika
- 2013-05-19 13:02:30 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie czy bez znajomosci j.angielskiego dam sobie radę w sports direct ?
zdjecie uzytkownika
sdgruver - 2013-05-20 18:27:34 odpowiedz | cytuj
bez angielskiego nie masz najmniejszych szans na dostanie pracy. dziękuje
zdjecie uzytkownika
Sharkey - 2013-05-22 11:48:23 odpowiedz | cytuj
Nie sluchaj burakow. Dasz sobie rade bez angielskiego. Poducz sie tylko podstaw w stylu whats your name czy how old are u do rozmowy kwalifikacyjnej. tutaj prawie zaden polak nie moze sie porozumiec po angielsku a co dopiero porozmawiac. takze dzwon do agencji, nawet tam wiele osob mowi po polsku.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
o'block'a - 2013-06-04 19:51:22 odpowiedz | cytuj
Witam,

Jako, ze mam zamiar wyjechac na okres wakacyjny do pracy do Anglii, to mam kilka pytan odnosnie SD.

1. Slyszalem cos o tym, ze prace dostaje sie tam przez agencje i one moga "zalatwic" nam lokum. Chcialbym sie dowiedziec czy to prawda i czy jest to oplacalne, czy moze lepiej wynajac cos na wlasna reke.

2 .Czy potrzebne jest mi angielskie (a moze wystarczy polskie?) konto bankowe, aby otrzymywac wyplaty ? Czy moze dostaje sie pieniazki do reki ?

3. Czy o prace tam mozna starac sie z Polski ? ( w ciemno nie mam zamiaru jechac )

4. Co z takimi sprawami jak ubezpieczenie ? Czy sa one zalatwiane przez firme, czy przez siebie samego.?

Z gory dzieki za wszystkie informacje.

zdjecie uzytkownika
misteriks - 2013-06-04 22:37:03 odpowiedz | cytuj
o'block'a - 2013-06-04 19:51:22

Witam,

Jako, ze mam zamiar wyjechac na okres wakacyjny do pracy do Anglii, to mam kilka pytan odnosnie SD.

1. Slyszalem cos o tym, ze prace dostaje sie tam przez agencje i one moga "zalatwic" nam lokum. Chcialbym sie dowiedziec czy to prawda i czy jest to oplacalne, czy moze lepiej wynajac cos na wlasna reke.

2 .Czy potrzebne jest mi angielskie (a moze wystarczy polskie?) konto bankowe, aby otrzymywac wyplaty ? Czy moze dostaje sie pieniazki do reki ?

3. Czy o prace tam mozna starac sie z Polski ? ( w ciemno nie mam zamiaru jechac )

4. Co z takimi sprawami jak ubezpieczenie ? Czy sa one zalatwiane przez firme, czy przez siebie samego.?

Z gory dzieki za wszystkie informacje.

ad1
agencje blue arrow i best connection z nottingham. adresy znajdziesz w internecie. co do mieszkań- zawsze jest lepiej wynająć coś samemu bo chyba nie myślisz, ze ktoś odwali za ciebi robotę z szukaniem i nie obciąży cię za to.

ad2
oczywiście ze angielskie konto. no pomysl- jakbym pojechal do polski to czy ktokolwiek placilby mi wyplate na angielskie konto???

ad3
nie wiem ale zdrowy rozsądek podpowiada, ze tu na miejscu maja tylu ludzi do wyboru ze nikt nie bedzie sie bawil z czekania az ktos laskawie przyjedzie z polski. wiec chyba bedziesz musial jechac w ciemno...

ad4
jakie ubezpieczenie? chodzi ci o cos takiego jak zus? tu to sie nazywa national insurance number. nie wiem jak w sd ale w wiekszosci przypadkow musisz sobie to zalatwic sam- nie jest to nic skomplikowanego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Sharkey - 2013-06-09 18:49:19 odpowiedz | cytuj
1. zalatwiaja pokoje. ceny ok, takie jak w okolicy.
2. angielskie konto bankowe jest potrzebne chyba ze nie chcesz zakladac, to firma moze ci zrobic taka karte do wyplat albo placic czekami.
3.mozna sie starac o prace z polski.
4.jesli chodzi o nin, to na poczatku dosatniesz zastepczy a jak sobie wyrobisz ten wlasciwy to im zanosisz i niema problemu.

pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ddd - 2013-06-25 12:04:50 odpowiedz | cytuj
hejka czy orientujecie sie czy beda jakies przyjecia w lipcu badz sierpniu?
zdjecie uzytkownika
Basia - 2013-07-02 21:21:05 odpowiedz | cytuj
Hej a napisales wczesniej, ze po 10-ciu godzinach kupiles bilet i wrociles do Polski. Cos sie rozmijasz sam ze soba :)
zdjecie uzytkownika
misteriks - 2013-07-10 20:20:12 odpowiedz | cytuj
ddd - 2013-06-25 12:04:50

hejka czy orientujecie sie czy beda jakies przyjecia w lipcu badz sierpniu?
ja nie wiem. jakbym się interesował to pewnie podniósłbym słuchawkę i zadzwonił do agencji ;)
zdjecie uzytkownika
mariusz - 2013-07-16 13:01:41 odpowiedz | cytuj
tak, tak rozdaja akcje... buahahahha nie rozwalaj ludzi... slome to ty masz w swoich butach wietnamskich co kupujesz w sportsdirect.... juz rozdawali te akcje i oceniali pracownikow procentowo.... no smiechu warte... jak ludzie z gory moga ocenic pracownika ktory robi jak murzyn na magazynie.... idziesz do nich stajesz przed nimi zeby cie ocenili a oni sobie mysla: "jak ten czarnuszek sie zwie"..... oceniaja bardzo nisko a te akcje co ty dostajesz bo niby wydajny nie jestes.... to rzeczywiscie twoja pensja wzrasta ale jeszcze o mniej niz co roku najnizsza krajowa... i nie bajeruj ludziom ze dostajesz jakies wielkie kokosy z tych akcji bo tak naprawde to robia cie w (usunięte przez administratora) jak malego dzieciaka a Ty glupi chodzisz z usmiechem od ucha do ucha i czujesz sie doceniony...
zdjecie uzytkownika
reni - 2013-07-19 11:42:54 odpowiedz | cytuj
NORMA NORMA NORMA BO WYLECISZ jak mozesz odezwij sie na mój email reniaenia@interia.pl mam do Ciebie pare pytań. Z góry dziekuje
zdjecie uzytkownika
misteriks - 2013-07-20 18:55:39 odpowiedz | cytuj
Mariusz- przeczytaj swoje wypowiedzi a później zastanów się... Twoje wypowiedzi prezentują poziom poniżej krytyki. Jednakże z uwagi na to, że czytają to też normalni ludzie to wyjaśnię: przeciętny pracownik magazynowy pracujący w SD 7 lat otrzymał z tytułu "bonusa" około 40 000 funtów. Czyli około 6000 rocznie więcej. ŻADEN MAGAZYN tyle nie płaci ;) Gazeta THE TIMES nazwała ten system najhojniejszym w Wielkiej Brytanii. Oczywiście czym wyższe stanowisko tym wyższy bonus więc są tam Polacy, którzy pozgarniali kilkanaście tysięcy w jednej puli.

Dodam tylko, że SD uruchomił także "workplace pension"- czyli po raz kolejny płaci pracownikom coś ekstra czego w innych magazynach najczęściej nie ma (ten system wymusza na pracodawcy ukrytą podwyżkę- podwyżkę, którą do kieszeni dostaniesz dopiero jak przejdziesz na emeryturę).

Można się tylko domyślać, że Mariusz jest przeciętnym Polakiem-cebulakiem, który ledwo potrafi się przywitać po angielsku, skacze po regałach jak małpa ziejąc przy okazji nienawiścią do wszystkiego co się rusza- stąd jego oceny są niskie i dostaje mały bonus.

Mimo to muszę się z nim zgodzić co do jednego: praca na magazynie jest koszmarnie ciężka, ale jak się nie ma w głowie to trzeba tyrać jak murzyn. Moja rada dla Mariuszka i jemu podobnym- zainwestuj w swoją edukację lub zmień pracę lub wróć do krainy szczęśliwości: Polski. Po co się męczyć???

Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszelkie wątpliwości jakie mógł zasiać w waszych nadwiślańskich sercach Mariuszek ;)
zdjecie uzytkownika
corlos - 2013-09-19 14:48:32 odpowiedz | cytuj
masz racje, ja też chce tam wyjechać,przynajmniej na początek tam zacząć i nie przejmuje sie już tymi opiniami ,że (usunięte przez administratora) itd.itp. bo to bez sensu, ludzie sami nie wiedzą o czym piszą .. . jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nie będzie sie przejmował gadaniem innych ;)
zdjecie uzytkownika
Byłem, widzialem - 2013-09-21 13:24:10 odpowiedz | cytuj
Atmosfera tam jest tragiczna, praca ciężka - kto wytrzyma tydzień jest szansa że zostanie dłużej (pod warunkiem że go nie wywalą - wyrobi normę a to znaczy że trzeba zapylać ostro)

Ludzie piszą jak tam jest, a zawsze znajdzie się cymbał negujący wszystko, że trzeba zobaczyć samemu - jedź przekonaj się.
zdjecie uzytkownika
SZCZYPIOR !!! - 2013-10-02 07:01:19 odpowiedz | cytuj
Aktualnie pracuje ,w tej firmie i nie ma tragedii . Angielskiego nie trzeba znać ,ponieważ 90 % to Polacy ,w tej firmie . Wylecieć możesz z tej roboty jak dostaniesz 6 strajków ,za 6 lecisz ,a płacą średnio .
Na koniec jeszcze napiszę,że nie jest tak kolorowo za granicą ,jak wszyscy sobie myślą , ale jest lepiej niż w Polsce to wiem na 100 %.
Teraz ludzi będą potrzebować ,ale to może być kwestia czasu czy was zwolnią w grudniu ,styczniu czy tam w lutym . POTRZEBUJĄ SOLIDNYCH PRACOWNIKÓW I DOŚWIADCZONYCH CZYLI ZATRZYMAJĄ TYCH CO ROBIĄ OD 2 LAT DO 10 ,a resztę (usunięte przez administratora)bo na święta jest najwięcej zamówień ;] Pozdrawiam, pracownik Blóe aRRov !! wiem ze blue nie blóe zeby nie bylo narazicho :D
zdjecie uzytkownika
pati - 2013-12-05 12:53:17 odpowiedz | cytuj
hej jak się skontaktowac z tą blue arrow zeby prace tam dostac?
zdjecie uzytkownika
alicjakarpinska1957@wp.pl - 2013-12-16 20:34:32 odpowiedz | cytuj
ja pracowałem w S/D mam 63 lata pracowac czeba wszedzie natomiast tam jest cieżko pracowałem rok wraz z żona znają nas tam bo wołali na mnie DZIADEK ale dawałem sobie rade w lipcu tego roku zjechałem ale obecnie są przyjecia i kto wie czy nie pojade tam pracując czeba byc cwanym i myslec a bedzie ok
zdjecie uzytkownika
alicjakarpinska1957@wp.pl - 2013-12-16 21:26:29 odpowiedz | cytuj
alicjakarpinska1957@wp.pl - 2013-12-16 20:34:32

ja pracowałem w S/D mam 63 lata pracowac czeba wszedzie natomiast tam jest cieżko pracowałem rok wraz z żona znają nas tam bo wołali na mnie DZIADEK ale dawałem sobie rade w lipcu tego roku zjechałem ale obecnie są przyjecia i kto wie czy nie pojade tam pracując czeba byc cwanym i myslec a bedzie ok
miałem 8 strajków MARYCHA złapała mnie jak siedziałem na kartonach,naprawde miałem dosc problemów aby mnie wywalili,jak niedawałem sobie rade poprosiłem kogos z [NIEBIESKICH] i jakos to było nigdy nie cwaniakowałem choc jak ktos tam robił to wie ale ja myslałem o jednym -ze jestem tu poto aby zarobic kase robiłem sobie jaja zartowałem i nie każdemu to sie podobało ale jakos było oprucz załadunku i rozładunku aut robiłem na wszystkim co tam jest ale głównie pikowałem nie jest dobrze ale i zle też nie-to nie Polska że w czasie pracy pija piwko,albo co chwile pala papierosy a kto chce pracowac to próbowac można w S/D pa DZIADEK
zdjecie uzytkownika
kicek234 - 2013-12-31 14:18:55 odpowiedz | cytuj
Można tam kupic hurtowo jakieś ubrania?
zdjecie uzytkownika
jagrazynka - 2014-03-12 11:01:01 odpowiedz | cytuj
Witam, chciałabym podjąć obecnie pracę w S/D Shirebrook. Moze ktoś orientuje się czy są jakieś przyjęcia, jak wygląda sprawa języka ? Ja ciężkiej pracy jestem nauczona i nie boję się tego, ale język angielski u mnie słabiutki. Czy da się to przebrnąć i w jakiej agencji najlepiej się starać ? Bardzo proszę o pomoc, jestem w krytycznej sytuacji
zdjecie uzytkownika
Marek - 2014-03-18 12:14:11 odpowiedz | cytuj
jagrazynka - 2014-03-12 11:01:01

Witam, chciałabym podjąć obecnie pracę w S/D Shirebrook. Moze ktoś orientuje się czy są jakieś przyjęcia, jak wygląda sprawa języka ? Ja ciężkiej pracy jestem nauczona i nie boję się tego, ale język angielski u mnie słabiutki. Czy da się to przebrnąć i w jakiej agencji najlepiej się starać ? Bardzo proszę o pomoc, jestem w krytycznej sytuacji
W Shirebrook(u) są ZAWSZE przyjęcia ! No może w poświątecznym okresie jest mniej pracy ale .... A jeśli chodzi o język to da się "przejść" wstępną rozmowę nawet ze "słabiutkim" ! Był czas że nawet analfabeci trafiali tam do pracy bo takie było zapotrzebowanie na pracowników.
zdjecie uzytkownika
- 2014-03-23 15:16:14 odpowiedz | cytuj

6.19.. placa minimum.. kontrakty zero godzin.. ja osobiscie odradzam tam pacowac chyba ze sie jest zdesperowanym
zdjecie uzytkownika
foster - 2014-03-26 18:04:24 odpowiedz | cytuj
Hej, ja mam pytanie dotyczące może nie samej pracy w S/D ale produktów, które sprzedają, mianowicie słyszałem, że można kupić towary które już "wyszły ze sprzedaży" za grosze (pakowane w czarnych workach chyba) Czy coś wiesz na ten temat? Dziękuję za odp i pozdrawiam wszystkich :) A może ktokolwiek z forumowiczów ma jakąś wiedzę na ten temat? Będę wdzięczny.
zdjecie uzytkownika
roan81 - 2014-04-29 20:05:16 odpowiedz | cytuj
Też jestem zainteresowana outletem ze sports direct i szukam jakiegoś kontaktu roan81@o2.pl
zdjecie uzytkownika
misteriks - 2015-04-08 14:38:40 odpowiedz | cytuj
jak ktos szuka pracy na magazynie to transline szuka ludzi. Jest duza szansa zeby zostac na dluzej bo niedlugo beda otwierali nowy magazyn.

telefon: 07908990365

można też wysłać mejla z CV i danymi kontaktowymi (podobno oddzwaniają)
shirebrook@transline.co.uk

alert