Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
marcelina - 2008-07-17 16:15:58 odpowiedz | cytuj
dzień dobry, chciałabym uczestniczyć w kursie, o ptem podjąć pracę w Anglii, czy mam szanse na udział w szkoleniu, jeśli mój język jest w tej chwili słaby, średnie podstawy?
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2008-07-18 09:19:36 odpowiedz | cytuj
Każda osoba zaintersowana może wziąć udział w kursie angielskiego, jeśli chciałaby pani po kursie podjąć pracę opiekuna osób starszych to wymagamy min. podstawowej znajomości jęz. angielskiego, jeśli pani ją posiada to nic nie stoi na przeszkodzie aby uczestniczyć w szkoleniu. Wymagamy podstawowej znajomości przed kursem gdyż aby móc podjąć tą pracę angielski musi być min. komunikatywny. Zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
monika - 2008-07-29 16:11:23 odpowiedz | cytuj
jeśli mam już podstawy ang. to czy bez problemu po kursie moja znajomość będzie komunikatywna?, wystarczająca, aby podjać stanowisko opiekuna osób starszych?
zdjecie uzytkownika
maria - 2008-07-30 09:13:54 odpowiedz | cytuj
idąc na kurs ang. miałam już podstawy angielskiego, nie były one zbyt mocne, ale zawsze, po kursie mój angielski jest komunikatywny, wystarczający aby móc pracować jako opiekun osób starszych, niedługo wylatuję do Anglii, myślę ze ty tez bez problemu sobie poradzisz.
zdjecie uzytkownika
renata - 2008-07-31 15:54:11 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowana kursem angielskiego, ze względu na zbyt słabą znajomość, czy po kursie faktycznie można podjać pracę w Anglii jako opiekun, czy wszystkie osoby które ukończą kurs mogą wyjechać?
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2008-08-01 13:45:44 odpowiedz | cytuj
Stanowisko opiekuna osób starszych wymaga min. komunikatywnej znajomości jezyka angielskiego, wszystkie osoby które znają angielski na tym poziomie mogą podjąć pracę w Anglii. Jeśli ma pani już podstawy angielskiego to jak najbardziej może pani uczestniczyć w kursie, po zakończeniu pani angielski na pewno będzie komunikatywny, na tyle wystarczający aby otrzymać akceptację pracodawcy brytyjskiego i móc podjąć pracę opiekuna. Zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
natalii - 2008-08-05 09:02:35 odpowiedz | cytuj
chcę pracować w Anglii, niestety mój angielski jest słaby, dlatego też chciałabym najpierw skorzystać z darmowego szkolenia, czy spotkanie u państwa w biurze jest obowiązkowe???
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2008-08-05 16:30:33 odpowiedz | cytuj
Witam Jeśli chciałaby pani mieć sfinansowane koszty szkolenia przez urząd pracy i jest pani zainteresowana naszą oferta pracy, to spotkanie w siedzibie naszego biura jest obowiązkowe, przedstawiamy na nim szczegółowo ofertę pracy, sprwadzamy poziom znajomości angielskiego, wydajemy dokumenty dla urzędu pracy. Urząd oczekuje iż uprawdopodobnimy dla pani zatrudnienie po szkoleniu, abyśmy mogli to zrobić musimy osobę poznać, przedstawić jej wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu na kontrakt jak i na kurs angielskiego. Zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
kris - 2008-08-06 07:34:59 odpowiedz | cytuj
Oto moje wrażenia z kursu angielskiego, który zakończył się 03.08.2008 - w Serpelicach (mieszkaliśmy w domkach Ośrodka "Partner" - pozdrowienia dla Właścicielki, (usunięte przez administratora)oraz Pani Kierowniczki :) Okolica - bardzo piękna, cicha, uspakajająca rzeka Bug, śpiewające ptactwo, piękna i niezniszczona przyroda. Dzień zaczynał się od śniadania o 7:30, potem zajęcia od 8:00 z krótkimi przerwami do 13:30 - potem obiad i przerwa do 15:00, potem znów zajęcia i o 18:00 kolacja. To nie koniec :) Zadania domowe :) więc nie było wiele relaksu - tylko trzeba było tłumaczyć zdania, wkuwać słówka itp :) Było nas 10 osób, z czego 8 miało już wcześniej - na różnym poziomie - doświadczenie z językiem angielskim. Zajęcia prowadziła Pani (usunięte przez administratora)- najlepsza lektorka językowa z jaką mielismy w życiu do czynienia - pozdrawiam :) (usunięte przez administratora) miała bardzo wiele własnych materiałów - niezależnych od tych z Goworku. Bardzo dużo praktycznych ćwiczeń - rozmowa w sklepie, na lotnisku, otwieranie konta bankowego, restauracja, hotel, rozmowy kwalifikacyjne i masę innych :) Gramatyka była wytłumaczona bardzo przystępnie - w końcu wiem, kiedy i w jakich czasach mówić ! Zajęcia nie były nudne, wręcz przeciwnie, poza tym dużo śmiechu, a także wprowadzaliśmy jakieś nasze własne pomysły - zabawy z muzyką i tłumaczeniem piosenek. Ponoć byliśmy dość dobrą grupą, w każdym razie osoby których interesowała praca jako care assistant / waitress dostali od razu oferty pracy. Mnie kurs dał bardzo dużo - nauczyłem się poprawnie konstruować zdania, nie boję się mówić po angielsku, pierwszy test miałem podczas powrotu do domu - w pociągu ponad godzinę konwersowałem z turystką z Izraela (po angielsku oczywiscie). Wiem, że obecnie jest większa grupa - 18 osób - życzę im powodzenia! Pozdrawiam naszą teacher - (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla wszystkich uczestników kursu - (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
martyna - 2008-08-07 15:43:14 odpowiedz | cytuj
czy jeśli po kursie angielski nie będzie komunikatywny, to czy ze względu na niewystarczającą znajomość języka można opóźnić wyjazd, do momentu aż  będzie on wystarczający aby objąć stanowisko opiekuna osób starszych??? Proszę o odpowiedź.
zdjecie uzytkownika
aneta - 2008-08-10 17:40:29 odpowiedz | cytuj
Zastanawiam się nad wyjazdem na taki kurs we wrzesniu. Z tego co tutaj czytam to warto... powiedzcie mi jeszcze tylko,czy duzo poszlo wam tam pieniedzy? Z tego co czytałam to zakwaterowanie i wyzywienie jest objete w sume 2.500 tys. To czego tak naprawde trzeba dołożyc ? Jestem na życiowym zakrecie i krucho u mnie z kasą;/ Mam rowniez nadzieje ze dostane dofinansowanie z Urzedu Pracy. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kris - 2008-08-11 06:29:03 odpowiedz | cytuj
co do kasy to na miejscu wydałem może 100 zł, albo i mniej (jakieś napoje, gazety).. więcej poszło na dojazd - bilety itp. ale jeśli dostaniesz dofinansowanie z Urzędu Pracy to za bilety również zwracają - ja akurat jechałem na własną rękę i płaciłem sobie sam za cały kurs.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2008-08-13 09:27:36 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o wyjazd do Anglii jako opiekun osób starszych, to można opóźnić wyjazd, jeśli znajomość angielskiego nie jest wystarczająca. Jest to nasza stała oferta pracy, wyjazdy są przez cały rok. Jeśli osoba nie ma odpowiedniej znajomości angielskiego, może również starać się o pracę na Cyprze w gastronomii-hotelarstwie. Zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
tomasz - 2008-08-20 15:48:13 odpowiedz | cytuj
również planuję uczestnictwo w kursie, będę go sam opłacał, chcę się nauczyć angielskiego, a ta technika którą proponuje GoWork jest całkiem ciekawa. Na pewno dobrze opanuję angielski, zwłaszcza że podstawy juz posiadam.
zdjecie uzytkownika
przemek - 2008-08-26 09:20:27 odpowiedz | cytuj
czy aby pracować jako opiekun, angielski musi być dobry, z wypowiedzi widzę że można wyjechać ze znajomością komunikatywną, czy taka również wystarczy?
zdjecie uzytkownika
ala - 2008-08-28 16:16:31 odpowiedz | cytuj
z tego co wiem to można podjać taką pracę z angielskim komunikatywnym, taka znajomość wystarczy, lepiej by było mieć dobry angielski, ale z komunikatywnym też można. Ja zdecydowałam się na kurs, po kursie mogę być pewna że mój angielski będzie ok. Tobie też radzę skorzystać ze szkolenia.
zdjecie uzytkownika
marcin - 2008-09-01 10:00:33 odpowiedz | cytuj
witam zastanawiam się nad udziałem w kursie angielskiego, bo moja znajomość to słaba komunikatywna, chcę pracować jako opiekun osób starszych, czy faktycznie po tym szkoleniu angielski będzie na tyle dobry aby móc wyjechać i pracować w domach opieki?
zdjecie uzytkownika
marta - 2008-09-04 13:52:32 odpowiedz | cytuj
nad tym samym się zastanawiałam, również mam podstawy angielskiego a chciałabym pracować jako opiekun w Anglii. Z wypowiedzi na forum można wywnioskować, że po kursie taką znajomość będziemy mieli, że angielski będzie komunikatywny, co wystarczy aby starać się o taką pracę. Ja się już zdecydowałam, mam nadzieję że ty też. Do zobaczenia
zdjecie uzytkownika
wiki - 2008-09-08 11:32:46 odpowiedz | cytuj
również chcę pracować jako opiekun, mam doświadczenie, jednak mój angielski nie jest komunikatywny, wiem że sama się go nie nauczę, dlatego skorzystam z wrześniowego kursu w gowork. Mam nadzieję że nie będę załować, że opanuję angielski na tyle że będę mogła wyjechać do UK
zdjecie uzytkownika
mariolka - 2008-09-11 09:12:39 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowana takim szkoleniem, aczkolwiek na chwilę obecną nie dysponuję czasem wolnym aby w nim uczestniczyć, jak często są organizowane takie kursy? czy będzie kurs np. na przełomie listopada i grudnia?
zdjecie uzytkownika
calineczka - 2008-09-11 09:23:15 odpowiedz | cytuj
Słuchajcie! Skończyłam ten kurs w tamtym roku-pracuje cały czas w Holandii-mówię lepiej jak oni tam ! Mam 50 lat! Wszystko można! Nie obawiajcie się- nie pytajcie o wiek-te 10 godzin dziennie robi swoje!Pozdrawiam lektorki i kierownictwo GOWORK-(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2008-09-15 10:20:24 odpowiedz | cytuj
witam prawdopodobnie kurs również odbędzie się w późniejszym czasie, kursy angielskiego prowadzimy systematycznie, jeśli tylko będą chętni, kurs się odbędzie. Zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
kosma - 2008-09-17 09:24:19 odpowiedz | cytuj
Witam Cie (usunięte przez administratora). Jestem po 50-tce. Napisz prosze co robisz  w tej Holandii, czy wyjechalas przez gowork, czy lepiej placa niz w UK, chce tez wyjechac ucze sie sama, podaje ma-la (usunięte przez administratora)Pozdrawiam serdecznie
zdjecie uzytkownika
monika - 2008-09-18 08:58:50 odpowiedz | cytuj
czy praca opiekuna wymaga doświadczenia, czy ważna jest tylko znajomość angielskiego?
alert