Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Teresa - 2008-12-19 09:22:50 odpowiedz | cytuj
no no kto mnie zna to wie wszystko Boże drogi myślisz że ja głupia i nie wiedziałam że to co mówi to same kłamstw?!!!!gubił się w nich a zresztą o czym tu gadać było minęło za długo tam byłam!!!!wczoraj wysłałam do niego 2meile i gdybym się go bała albo mu się podlizywała nie napisała bym tego
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2008-12-19 11:14:14 odpowiedz | cytuj
a może to ty (usunięte przez administratora) ukrywasz się pod tym XXXX?jak tak to masz o sobie wysokie mniemanie bo róznie to bywa Bóg wie kto to wypisuje skoro się nie chce ujawnić a może to jego ostatnia laska
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2008-12-19 12:51:56 odpowiedz | cytuj
czemu tak XXX piszesz, że każdy trząsł dupa przed nim?nie miałam powodów by się go bać !!!!ty się bałeś????
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2008-12-19 13:22:09 odpowiedz | cytuj
nie pani (usunięte przez administratora)to nie żaden(usunięte przez administratora)a ni jego laska myśle ze sie znamy pracowalismy my razem ale jak to co czytam te opisy kazdego to głowa od nich boli zamiast myślec jak tu odzyskac kase to praktycznie kazdy nadaje na drugiego ale o sobie nikt nie napisze
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-19 17:31:54 odpowiedz | cytuj
tak jak i ty xxx...ja nie pisze o sobie bo wiem czym by to sie skonczylo. nie bylam kamaratka(usunięte przez administratora) ale pomogl mi w wielu sprawach i jestem wdzieczna .pomogl mi bez zadnego problemu i wiem ze gdy ktos poprosil go konkretnie o pomoc to zrobil co mogl a nie zawsze wszystko zalezalo od niego. on tez nie przespal wiele nocy by kokos odwiez do lekarza to ktos pobil sie ,to zas zrujnowal mieszkanie i.t.d. za to nie dostal pieniedzy bo byl normalnym pracownikiem jak inni i jestem w stanie zrozumiec go. ja tez pisalam do niego na meila i poradzil mi gdzie mam sie z tym problemem zglosic.zobacze co bedzie dalej ,czy jakas pomoc nadejdzie. wbrew innym nie mam o nim zlego zdania pomimo jego barwy skory,brzucha, zebow.jest jaki jest,wyglad nie ma znaczenia.wiele osob powie ze nie musial tego robic tak samo mozna powiedziec nie musieliscie tam jechac. gdyby mozna bylo przewidziec co bedzie ...no ale nie mozna.takie jest zycie. w swieta pojde do kosciola i pomodle sie o to by wszystko sie wyjasnilo to sa swieta nadzieji.
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2008-12-19 23:14:04 odpowiedz | cytuj
przeczytaj uważnie moje wypowiedzi i zobaczysz, że na nikogo nie nadaję ,właśnie myślę cały czas jak odzyskać pieniądze to ja podałam num do konsula bo dzwoniłam jedna dziewczyna prawdopodobnie z tobą ma się skontaktować tel w tej sprawie drogi panie XXXX!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-20 15:20:52 odpowiedz | cytuj
chcialabym oznajmic ,ze bylam dzisiaj w banku i mam pieniadze na koncie. dziekuje p. (usunięte przez administratora). czy ktos jeszcze sprawdzal ? p.s ja mam juz co chcialam . pozdrawiam cie blondyno i zycze ci wesolych swiat ! wszystkim skladam najserdecznejsze zyczenia tym co mnie znaja i tym co nie znaja, tym ktorym podobaly sie moje wypowiedzi i tym co nie spokojnych swiat i szczesliwego nowego roku abyscie juz nie mieli takich problemow -pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2008-12-20 15:35:22 odpowiedz | cytuj
to się ciesz bo my jeszcze nie mamy wypłat
zdjecie uzytkownika
blondyna - 2008-12-20 16:43:31 odpowiedz | cytuj
to sie ciesz swoim szczesciem zyj i daj zyc innym: dziwne ze nikt nie ma a ty jedyna masz kase bo jak czytalam twe posty drogi anonimie ze ty pracowalas w czechach na wiosne a teraz piszesz ze teraz masz kase nic juz z tego nie rozumie podstep!!!!!!!?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-20 18:45:02 odpowiedz | cytuj
blondyno zachowujesz sie jak blondyny z dowcipow . jesli sie wypowiadasz na temat czyjegos postu to najpierw go dokladnie przeczytaj a potem sie wypowiadaj bo piszesz bzdury , (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
blondyna - 2008-12-20 21:58:45 odpowiedz | cytuj
kochany anoimie pewnie nie masz nic do roboty tylko siedzisz przed kompem i sledzisz moje posty bo zaraz masz na nie odpowiedz czepilas sie mnie jak rzep psiego ogona powiedzialam tobie ciesz sie tym co masz zyj i daj zyc innym bo nie ktorzy nie moga oddychac przez ciebie oraz mnie tez zostaw w spokoju wchodzisz tu po to aby nas denerwowac ze ty taka jestes wielka bo masz juz kase jesli juz masz kase to po co to tu czytasz i denerwujesz nas pozdrawiam cie zxe szczegolnym wzgledem bo ty tu krolowa
zdjecie uzytkownika
margo - 2008-12-21 19:43:21 odpowiedz | cytuj
Do anonima -coś kręcisz ? piszesz pierw że byłaś na wiosnę w Amphenol
a teraz mówisz że sprawdzałaś wypłatę na koncie, to wygląda na to że musiałaś być niedawno skoro wzięłaś kasę
Może mogłabyś się ujawnić gg.tak jak zrobili to inni albo napisz prawdę
w jakim czasie tam pracowałaś?
zdjecie uzytkownika
trip - 2008-12-27 12:29:17 odpowiedz | cytuj
Witam , jak mozna znalezc (usunięte przez administratora) na naszej klasie , wpisuje i znajduje jego profilu.Moze usunął konto?
zdjecie uzytkownika
ja - 2008-12-27 18:42:15 odpowiedz | cytuj
Nie usunal ale nie pozwala sie wyszukiwać w wyszukiwarce, musisz wpisać nazwisko osoby, ktoa ma go w swoich znajomych np. państwo (usunięte przez administratora), chyba wiesz, o kogo chodzi?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-06 19:21:11 odpowiedz | cytuj
wiecie jakie job centrum i cala wladza ta

zdjecie uzytkownika
zzzgi - 2009-01-06 19:45:57 odpowiedz | cytuj
witam musze wam cos przekazac czy wiecie jakie smieszne czeki nie ktorzy z nas dostali smieszne sumy ze to chyba jest na otarcie lez albo na tace w kosciele bo wstyd zeby takie sumy wyslac do ludzi gdzie przepracowali caly miesiac uczciwie.KOCHANA WLADZO CALEGO (usunięte przez administratora).wy chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego co robicie z ludzmi ktorzy zarobili dla was duzo kasy a wy im tylko na otarcie lez wstydzcie sie poczujcie sie jakbyscie to wy pracowali w pl i was tak potraktowano wyslajac z takim duzym opoznieniem kase i tak smieszna slow na was brakuje ale tak pewnie spotkamy sie z wami w sadzie bedzie nas to kosztowalo troszke nerw i stresu ale nie darujemy WAM TEGO pozdrawiam zrozpaczonych
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2009-01-07 12:13:20 odpowiedz | cytuj
moja dziewczyna dostała 900kc za 3 tygodnie pracy to chyba dali nam na cukierki a ja dalej czekam na moja kase moze dostane ją za 20 lat to są prze (usunięte przez administratora) z tej firmy
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-07 17:30:06 odpowiedz | cytuj
to jest jałmużna 2800 Kc za cały miesiąc a gdzie reszta?
W tej sytuacji najlepiej byłoby jechać do Pragi i załatwić resztę kasy.
Wiem że kilka osób jedzie.
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2009-01-09 11:05:37 odpowiedz | cytuj
no niestety dostaliśmy czeki na otarcie łez ja za mies pazdziernik i kupa nadgodzin dostałam 2 czeki na jednym 2300 na drugim 4000koron nawet nie mam połowy tego co powinnam dostać to prawda że jedziemy do Pragi o wyjaśnienie gdzie reszta kasy jeżeli nie wyplacą idziemy prosto do konsula bo tego nie podarujemy chętnych na wyjazd zapraszam im więcej osób tym lepiej właściwie i tak musicie jechać do Czech zrealizować czeki niektórym nawet się to nie opłaci bo więcej straci na przejazd niż dostanie pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2009-01-09 11:32:47 odpowiedz | cytuj
Jest jeszcze jedno pytanie czy te czeki mają pokrycie bo może być i tak że są bez pokrycia
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-20 19:41:36 odpowiedz | cytuj
ja też pracowałam w Jobie od czerwca do sierpnia też nie mam wypłaconego chorobowego po szpitalu co tobie udało się załatwić z konsulem
zdjecie uzytkownika
ajsogam@wp.pl - 2009-02-18 16:55:46 odpowiedz | cytuj
Dziekuje Wam wszystkim za wypowiedzi o Job Centrum Cz.s.r.o.,naprawde dobrze wiedziec wczesniej w co sie czlowiek pakuje.Znalazlam oferte pracy z tego centrum,przy zbiorze truskawek w Hiszpani i od kilku dni zastanawiam sie czy sa wirygodni.teraz juz wiem ze nie mam co liczyc na ich uczciwosc,po co swiadomie pakowac sie w problemy.zaluje tylko ze pewnie wielu jest nieswiadomych istniejacej sytuacji.pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Teresa - 2009-02-18 20:11:52 odpowiedz | cytuj
nie pakuj się tam po dzień dzisiejszy nie mam połowy wypłaty rozliczenia podatkowego ani świadectwa pracy pomimo ze 21 stycznia byliśmy w Pradze i obiecano nam w ciągu 2 tyg wszystko przesłać
(usunięte przez administratora) pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Kejti - 2009-03-14 21:12:52 odpowiedz | cytuj
ajsogam@wp.pl - 2009-02-18 16:55:46Dziekuje Wam wszystkim za wypowiedzi o Job Centrum Cz.s.r.o.,naprawde dobrze wiedziec wczesniej w co sie czlowiek pakuje.Znalazlam oferte pracy z tego centrum,przy zbiorze truskawek w Hiszpani i od kilku dni zastanawiam sie czy sa wirygodni.teraz juz wiem ze nie mam co liczyc na ich uczciwosc,po co swiadomie pakowac sie w problemy.zaluje tylko ze pewnie wielu jest nieswiadomych istniejacej sytuacji.pozdrawiamDziewczyno nawet o tym nie myśl! Z tego co wiem Job ma kilka spraw w sądzie (miedzy innymi od ludzi z Brna). Było tam też kilka kontroli z inspektoratu pracy, wszystkie wykazały duże nieprawidłowości, które do tej pory nie zostały naprawione. Ja na swoje chorobowe czekałam 3 miesiące, pisałam i dzwoniłam do Pragi codziennie, a i tak nie dostałam całego! Teraz nikt z kierownictwa nie odbiera telefonów. Od nas ludzi zwalniali "na gębę", bez zadnych wypowiedzen, po prostu z dnia na dzien im mowiono, ze juz nie pracuja i maja opuścic ubytownie. Tej agentury nie poleciłabym nawet najwiekszemu wrogowi! A [usunięte przez admina]zycze jak najgorzej!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-17 12:28:09 odpowiedz | cytuj
nie pracowałem w czechach ale czytajac wasze posty dochodze do wniosku ze pracowali tam sami idioci

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Teresa - 2009-04-02 12:46:11 odpowiedz | cytuj
Do anonima;czemu tak twierdzisz że my to idioci ja tak nie sądzę a tak na marginesie jeżeli ciebie ta sprawa nie dotyczy to po co sie produkujesz
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-14 21:43:23 odpowiedz | cytuj
To macie szczęście, bo inni ją zmienili i do tej pory nie mają wypłaty.
A konsulat nie może im pomóc.>pozdro.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-09-11 22:32:21 odpowiedz | cytuj
A skąd masz taką informację?Ludzie od roku czekają na kasę od niego.
zdjecie uzytkownika
iwa - 2009-09-13 15:35:29 odpowiedz | cytuj
oj znajomy nie uskarżaj się co do tego jak was opisano czy to nie prawda że właziliście bez mydła najpierw(usunięte przez administratora)potem (usunięte przez administratora) nawet jeżdziłeś z nim choćby jego ochroniarz że straciliście więcej nie nasza to wina trzeba bylo nie tak szybko podejmować decyzje związane z rajem tj Czechami
zdjecie uzytkownika
znajomy - 2009-09-14 14:43:06 odpowiedz | cytuj
z takowym bezinteligenciem niewarto pisac
zdjecie uzytkownika
iwa - 2009-09-15 13:59:34 odpowiedz | cytuj
brawo anonimie widzisz jesteś bezinteligenciemnawet zapomnieli jęz polskiego piszą fałszowaną czeszczyną
zdjecie uzytkownika
shnappi - 2009-09-24 13:32:40 odpowiedz | cytuj
Witam, przeczytałem całość, chciałem się dowiedzieć co teraz dzieje sie w Jobie.
Mam nadzieję że odzyskacie swoje pieniądze.
Pracowałem przez Job w Pradze w Luvacie, nie było lekko ale od razu wyjechałem im z "konsulatem". Z którym miałem do czynienia w sprawie innej agencji.
Od tej pory wchodząc do biura byłem witany z uśmiechem i kasa zawsze była na czas.
Ale jestem pewien że gdyby się nie przestraszyli miałbym przewalone i byłbym w takiej samej sytuacji jak Wy.
Pozdrawiam i życzę wygranej z Jobem
zdjecie uzytkownika
Nell - 2010-05-28 15:24:29 odpowiedz | cytuj
Witam,
Tak w ogóle to w Ostrov nad Ohri jest jeszcze Amphenol?
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
krystina1 - 2010-10-24 23:20:55 odpowiedz | cytuj
witajcie no to sporo sie tam juz wydarzyło od naszego wyjazdu.powiem tulko tyle ze zle tam nie było za moich czasów,ale nie powiem ze na początku mieliśmy kryzys.obiecywali zaliczki ,złote góry,potem z czasem było lepiej.pozdrawiamy i mamy nadzieje ze odzyskacie wasze pieniadze ,(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
....,/;/??? nik??? - 2010-10-30 00:23:36 odpowiedz | cytuj
my im juz za pare dni kolo tylka narobimy bo cos w tej sprawie sie ruszylo .,jest dobry adwokat ,swietny pomoze nam napisalismy list do trybunalu sprawiedliwosci.dostalismy odpowiedz o ktorej dowiecie sie za pare tygodni,mamy nadzieje ze wszyscy odzyskamy pieniadze.pl
zdjecie uzytkownika
anonim 1243pl - 2010-10-30 00:35:25 odpowiedz | cytuj
ty zapomnij o pokornym .on juz dawno gdzieś wyjechał .my to mozemy tylko pomarzyc o odzyskaniu kasy .wiadomo ze to kręty te agencje wszystkie .i ze na nas zarabiają tylko .a poza tym ja juz przekonałam sie na własnej skórze ze to szachraje .mi kasy 500koron dali .ja jak wroce do polski na urlop to pojade do tago ostrowa za moimi pieniedzmi.,nie popuszcze . a poza tym mam znajomego adwokata i ktory zajmuje sie takimi sprawami takze nawet do tego biura pojade do pilzna z policją .
zdjecie uzytkownika
anonim 1243pl - 2010-10-30 00:35:28 odpowiedz | cytuj
ty zapomnij o pokornym .on juz dawno gdzieś wyjechał .my to mozemy tylko pomarzyc o odzyskaniu kasy .wiadomo ze to kręty te agencje wszystkie .i ze na nas zarabiają tylko .a poza tym ja juz przekonałam sie na własnej skórze ze to szachraje .mi kasy 500koron dali .ja jak wroce do polski na urlop to pojade do tago ostrowa za moimi pieniedzmi.,nie popuszcze . a poza tym mam znajomego adwokata i ktory zajmuje sie takimi sprawami takze nawet do tego biura pojade do pilzna z policją .
zdjecie uzytkownika
GRZEŚ - 2010-10-30 16:06:05 odpowiedz | cytuj
· 20 dollars 2 surf.
Innowacyjny sposób zarabiania pieniędzy!
Po pierwsze zarabiamy w dolarach! Sposobow na zarobek jest bardzo wiele.
Wystarczy sie zarejestrowac i zainstalowac baner z reklamami, będzie to cienki pasek
na monitorze na którym bedą wyświetlany reklamy. Nie musisz nic robić a
punkty sie same nabijają Są również na stronie po zalogowaniu płatne
banery za które dostajemy sporą liczbę punktów

Nastepny sposob to taki iz zostanie przydzielony tobie twoj wlasny
INDYWIDUALNY LINK wyslij go swoim znajomym i namow ich aby sie
zarejestrowali z twojego linku i zaczeli
zarabiac punkty. I ty tez bedziesz zarabial! Bedziesz pobieral ich
czesc zarobków, oni oczywiscie NIC NIE STRACĄ PRZY TYM, a ty tylko
mozesz zyskac.
Warto spróbować nic nie stracisz.

Oto link do serwisu:
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
BYŁY PRACOWNIK - 2012-08-14 16:25:10 odpowiedz | cytuj
Konsulat nic nie pomógł trzeba radzić sobie inaczej, jest mi przykro ze takie (usunięte przez administratora)oszukują ludzi
alert