Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-22 20:32:42 odpowiedz | cytuj
przepraszam a jak nazyw się twoja znajoma bo z tego co wiem co roku przyjeżdżają nowi ludzie a co do zerwania kontraktu to zależy od humoru szefa jednym ściąga po 150 euro a drugim nic.w umowie hiszpańskiej masz napisane że muszisz zgłosić dwa tygodnie wcześniej że zjezdżasz wtedy nie ponosisz żadnych kosztów oczywiście drogę powrotną do polski pokrywasz sama.a na ile chcesz jechac?
zdjecie uzytkownika
czeska - 2011-04-26 10:06:59 odpowiedz | cytuj
Na ile wyjeżdżasz? Rzeczywiście rotacje są wszędzie, niezależnie jaką agencję wybierzesz. Nie świadczy to o tym, że ludziom coś zgrzytało, wiele osób zwyczajnie woli wybrać na kolejny wyjazd zupełnie inne miejsce. Nigdy nie miałam wrażenia, że ktoś mnie oszukuje, warunki umowy znałam i koszty wyjazdu. Jakbym musiała jechać teraz, to mogłabym z Eurokontaktu. Jak widać są też ludzie zadowoleni.
zdjecie uzytkownika
felkos - 2011-05-26 15:22:06 odpowiedz | cytuj
czeska - 2011-04-26 10:06:59

Na ile wyjeżdżasz? Rzeczywiście rotacje są wszędzie, niezależnie jaką agencję wybierzesz. Nie świadczy to o tym, że ludziom coś zgrzytało, wiele osób zwyczajnie woli wybrać na kolejny wyjazd zupełnie inne miejsce. Nigdy nie miałam wrażenia, że ktoś mnie oszukuje, warunki umowy znałam i koszty wyjazdu. Jakbym musiała jechać teraz, to mogłabym z Eurokontaktu. Jak widać są też ludzie zadowoleni.

Trochę irytują mnie ludzie, którzy podpisują konkretną umowę, znają warunki, najczęściej wyjeżdżają po raz kolejny, potem wypisują negatywne komentarz na forach.
zdjecie uzytkownika
Agniecha - 2011-06-09 15:54:44 odpowiedz | cytuj
Ktoś się wybiera jeszcze w tym sezonie wakacyjnym z tej agencji? Ja jadę po raz kolejny, tyle że miałam dość długa przerwę i nie wiem czy coś się zmieniło???????
zdjecie uzytkownika
rafik - 2011-06-21 15:56:13 odpowiedz | cytuj
w jakim sensie zmieniło?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-28 16:16:32 odpowiedz | cytuj
jak dla mnie dają radę i nie wiem o co pytacie w kontekście zmian, znajomy jeździ co roku i tam nie narzeka :D
zdjecie uzytkownika
Fry - 2011-07-07 10:03:01 odpowiedz | cytuj
ja się z tej agencji wybieram i chętnie dowiem co i jak
zdjecie uzytkownika
takeoff - 2011-07-12 15:10:08 odpowiedz | cytuj
Co się miało zmienić? Ja mam nadzieję, że się nie zmieni. Nieliczni, którzy przynajmniej nie oszukują ludzi!
zdjecie uzytkownika
Szanson - 2011-07-22 15:12:52 odpowiedz | cytuj
Chyba Ci się coś pomyliło, to raczej wątek o pracy za granicą. No to ja pozostanę w temacie :P Byłam z eurokontaktu rok temu na wyjeździe i w tym roku nie jadę tylko z uwagi na chęć całkowitego ustatkowania się w kraju.
zdjecie uzytkownika
olk - 2011-07-27 13:12:42 odpowiedz | cytuj
Z tą wróżką to jakiś głupi żart jest czy co? :D Pierwszy raz zdecydowałem się na pracę na emigracji jak ja to fajnie nazywam na wygnaniu. Nie wiem w zasadzie dlaczego akurat z tej agencji, natomiast nie żałuję, może nawet zaplanuję kolejny wyjazd.
zdjecie uzytkownika
sesto - 2011-08-25 16:27:45 odpowiedz | cytuj
jak dla mnie to całkiem przyzwoita agencja
zdjecie uzytkownika
edward - 2011-09-20 15:30:05 odpowiedz | cytuj
wróciłem w jednym kawałku, zarobkowo mi się opłacało, więc nie narzekam
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2011-09-21 22:33:45 odpowiedz | cytuj
oj nieliczny szczęściarz ,czyżby ktoś powrócil z agencji z delegacji bo oni wracają szczęsliwi .Pozdrawiam zadowolnego i nie czaruj tu ludzi.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-30 16:28:35 odpowiedz | cytuj
heheheh ej ludzie bez przesady! kto komu każe wyjeżdżać? ludzie mają prawo być zadowoleni
zdjecie uzytkownika
aaa - 2011-10-01 12:23:52 odpowiedz | cytuj
Ej zadowolony nie cukruj tak agecji , ludzie jada z biedy jaka panuje ,i trafiaja na (usunięte przez administratora) niestety , zamiast zarobic to niestety traca zdrowie i pieniadze .
zdjecie uzytkownika
abc - 2012-04-25 21:22:07 odpowiedz | cytuj
Tak,ja byłam już drugi raz i szczerze to nie mogę powiedzieć złego słowa na tę firmę! Wszystko co było zawarte w umowie,jeżeli chodzi o pracę,warunki mieszkaniowe i płacę zgadzało się po przyjechaniu na miejsce. Także proszę śmiało skorzystać z usług tej firmy.
zdjecie uzytkownika
jasiek - 2012-10-08 11:39:58 odpowiedz | cytuj
upomnij sie bardziej , bo moze mysla ze Ci nie potrzebne,
zdjecie uzytkownika
kaziu - 2012-10-08 11:45:41 odpowiedz | cytuj
wiesz co to strach myslec , ze sie wróci i czy te pieniadze beda czy nie, jestem w małopolskiej wsi i szukam własnie wiarygodnej firmy [agencji parcy] zamierzam wyjechac cos zarobic , moze ktos poleci mi ja nie mam w tym zadnego doswiadczenia . i jak to jest z tymi pieniedzmi płaca czy nie?
zdjecie uzytkownika
jackowski - 2012-10-08 12:35:49 odpowiedz | cytuj
szukam pracy ,moze we Francji bo juz kiedys byłem , jestem rzeżnikiem czy ktos mi poleci jakąs dobra agencjie , zeby mieszkanie było normalne z ciepła woda ! bo to wazne, potem mówia ze polacy robole brudasy , no tak jak sie ich trzyma w stodołach namiotach bez dostepu bierzacego do sanitarki.....niech ktos sie odezwie
zdjecie uzytkownika
Nolan - 2014-06-12 11:42:38 odpowiedz | cytuj
Nie dajcie się nabrać na ich pracę. Podpisujecie podwójne umowy z firmami krzakami, stertę różnych dokumentów, które są na każdą okazje byście nie mieli żadnych praw. Umowy nie są umowami o prace, tylko umowy zlecenia. Na waszych barkach zostaje opłacenie wszystkiego jak też pełna odpowiedzialność. To jest niby w majestacie prawa wykorzystywanie do maksimum naiwności ludzi.
Podstawowe wady:
1. Umowa zlecenie, a nie umowa o pracę.
2,Umowy podwójne z firmami krzakami zarejestrowanymi poza granicami kraju,
3.Sam pokrywasz podatek dochodowy w kraju.
4, Brak ubezpieczenia pracowniczego, tylko prywatne które sam musisz zapłacić.
5. Opłaty przy podpisywaniu umowy i przy wypłacie na poczet pośrednictwa pracy.
6.Większość ustaleń ustnych, gdzie w podpisanych przez Ciebie dokumentach są wręcz odwrotne.
7. Pełna gama haków w podpisanych dokumentach, by móc Ci nie wypłacić wynagrodzenia.
8. Wszelkie koszty z dojazdem i powrotem ponosisz Ty.
9. Umowa pośrednictwa pracy jest tak z formułowana, ze Eurokontakt za nic nie odpowiada, a zgłoszenie do np PIP nic nie daje.
10. Nie otrzymujesz większości dokumentów, nawet kopii by być ubezwłasnowolniony prawne.

Sporo jeszcze można by pisać na temat ich działalności. Jeśli jesteście aż tak zdeterminowani, by nie zwracać uwagi, na te szczegóły co ja napisałem, to po prostu policzcie ile zarobicie, minus koszty i najlepiej podzielić przez dwa,bo tak wygląda rzeczywistość.
zdjecie uzytkownika
remek - 2015-05-27 15:58:21 odpowiedz | cytuj
ja pracowałem w Niemczech w tamtym roku. wszystko poszło ok, kasa dotarła, co prawda z kilkudniowym opóźnieniem ale ważne że dotarły! warunki zakwaterowania ok, musiałeś trafić na nieuczciwego pracodawcę, niestety takie rzeczy się zdarzają, ale to nie eurokontakt przecież kasę wypłąca....
zdjecie uzytkownika
grzesiek - 2015-07-23 12:54:09 odpowiedz | cytuj
Ja też byłem w Niemczech, nie robiłem tego co Ty tylko malowałem i byłem tam z eurokontaktem, ale wszystko było w porządku bez żadnych oszustw. Mnie nic takiego nie spotkało.
zdjecie uzytkownika
kiko - 2015-07-30 13:28:14 odpowiedz | cytuj
ja się tego najbardziej obawiałem - że to będzie jakiś jeden wielki oszust i przekręt, na szczęście eurokontakt sprawdza dobrze pracodawców bo nic takiego nie miało miejsca
zdjecie uzytkownika
konieczny - 2015-07-31 10:07:18 odpowiedz | cytuj
jadę znimi za 3 dni do Niemiec, to pierwszy raz z tą agencją ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. znajomy mówił że weryfikują wszystkich pracodawców i nie ma problemu za granicą z żadnymi formalnościami więc tym bardziej mnie zachęcił do wyjazdu
zdjecie uzytkownika
Waldii - 2016-05-05 18:32:53 odpowiedz | cytuj
Nolan - 2014-06-12 11:42:38

Nie dajcie się nabrać na ich pracę. Podpisujecie podwójne umowy z firmami krzakami, stertę różnych dokumentów, które są na każdą okazje byście nie mieli żadnych praw. Umowy nie są umowami o prace, tylko umowy zlecenia. Na waszych barkach zostaje opłacenie wszystkiego jak też pełna odpowiedzialność. To jest niby w majestacie prawa wykorzystywanie do maksimum naiwności ludzi.
Podstawowe wady:
1. Umowa zlecenie, a nie umowa o pracę.
2,Umowy podwójne z firmami krzakami zarejestrowanymi poza granicami kraju,
3.Sam pokrywasz podatek dochodowy w kraju.
4, Brak ubezpieczenia pracowniczego, tylko prywatne które sam musisz zapłacić.
5. Opłaty przy podpisywaniu umowy i przy wypłacie na poczet pośrednictwa pracy.
6.Większość ustaleń ustnych, gdzie w podpisanych przez Ciebie dokumentach są wręcz odwrotne.
7. Pełna gama haków w podpisanych dokumentach, by móc Ci nie wypłacić wynagrodzenia.
8. Wszelkie koszty z dojazdem i powrotem ponosisz Ty.
9. Umowa pośrednictwa pracy jest tak z formułowana, ze Eurokontakt za nic nie odpowiada, a zgłoszenie do np PIP nic nie daje.
10. Nie otrzymujesz większości dokumentów, nawet kopii by być ubezwłasnowolniony prawne.

Sporo jeszcze można by pisać na temat ich działalności. Jeśli jesteście aż tak zdeterminowani, by nie zwracać uwagi, na te szczegóły co ja napisałem, to po prostu policzcie ile zarobicie, minus koszty i najlepiej podzielić przez dwa,bo tak wygląda rzeczywistość.
Dziwne, bo u mnie wszystko grało. Miałem normalną umowę i dokumenty. Pojechałem, wróciłem i zarobiłem.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Jose - 2016-05-25 09:58:13 odpowiedz | cytuj
Miałem okazje jechać z eurokontakt do hiszpanii... I było super. Jestem człowiekiem, który lubi wyzwania i spontan. Przez większość dnia pracowałem, a później chodziłem po mieście i szlifowałem język w rozmowach z ludźmi
alert