Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-17 10:56:14 odpowiedz | cytuj
Witam,

Najbliższe spotkanie z pracodawcą w sprawie pracy w domach opieki w Anglii jest zaplanowane na początek marca.

Z pozdrowieniami,
zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Magdalena - 2009-02-18 02:02:50 odpowiedz | cytuj
Witam Pani (usunięte przez administratora), przez przypadek znalazlam sie na tym forum. Mieszkam a Anglii od roku, w miasteczku Cleethorpes, w planach mam kurs Home Care Assistant, bo z tego co rozumiem powinnam go posiadac? I kolejne pytanie, czy macie Panstwo w sojej ofercie prace w moim miescie lub okolicach? Pozdrawiam serdecznie
zdjecie uzytkownika
Magdalena - 2009-02-18 02:05:39 odpowiedz | cytuj
Witam, przez przypadek znalazlam sie na tym forum. Mieszkam a Anglii od roku, w miasteczku Cleethorpes, w planach mam kurs Home Care Assistant, bo z tego co rozumiem powinnam go posiadac? I kolejne pytanie, czy macie Panstwo w sojej ofercie prace w moim miescie lub okolicach? Pozdrawiam serdecznie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-18 10:36:59 odpowiedz | cytuj
Magdalena - 2009-02-18 02:02:50

Witam Pani(usunięte przez administratora) przez przypadek znalazlam sie na tym forum. Mieszkam a Anglii od roku, w miasteczku Cleethorpes, w planach mam kurs Home Care Assistant, bo z tego co rozumiem powinnam go posiadac? I kolejne pytanie, czy macie Panstwo w sojej ofercie prace w moim miescie lub okolicach? Pozdrawiam serdecznie

Witam
Jedynym wymogiem stawianym przez pracodawcę jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego. Nie wymagane jest tu doświadczenie w opiece, ani żadne kursy. Jeżeli chodzi o lokalizację, pracodawca bierze pod uwagę preferencje kandydata.
Pozdrawiam
GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
grooouulll - 2009-02-25 11:28:24 odpowiedz | cytuj
a jest taka mozliwosc zeby to pracodawca zapelnial lokum do zamieszkania?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-26 14:42:31 odpowiedz | cytuj
Witam,

Przez pierwszy miesiąc pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Po tym okresie znajduje Pan zakwaterowanie na własną rękę.

Z poważaniem,
zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
wojtek - 2009-02-27 08:42:41 odpowiedz | cytuj
mam pytanie co do potrzebnych referencji,mam swoje wszystkie ostatnie świadectwa pracy i jedną referncję z pracy w agencji pracy w angli lecz nie mogę zdobyć referencji z mojej ostatniej pracy(majster zajęty:) )ale mogę podać do niego nómer komórkowy czy to wystarczy by ubiegać się o pracę jako opiekun osób starszych?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-27 08:49:48 odpowiedz | cytuj
w sensie formalnym oczewiście
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-03 09:07:49 odpowiedz | cytuj
Witam,
w celu otrzymania pracy jako opiekun osób starszych należy przysłać do nas swoje cv w języku angielskim, przeprowadzić z nami krótką rozmowę w j. angielskim (w celu weryfikacji znajomości językowej) oraz umówić się na spotkanie z pracodawcą.

Z poważaniem,
GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
kasia - 2009-03-03 09:49:25 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie w jaki sposob moge ubiegac sie o pokrycie kosztow kursu jezyka angielskiego z urzedu???
zdjecie uzytkownika
kasia - 2009-03-03 09:50:35 odpowiedz | cytuj
i czy wogule ejst mozliwe pokycie tego kursu przez urzad.???
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-05 21:08:53 odpowiedz | cytuj
Witam ! Jestem wykwalifikowanym opiekunem osób starszych i niepełnosprawnych j. angielski -komunikatywny i ucz ę się nadal - -szukam pracy w tym zawodzie od czerwca mam zakwaterowanie w okolicach Londynu -5 Standfield Rd Thorton Heath CR7 8AW .Czy w tych okolicach macie również swoje placówki i czy jest szansa na podjęcie tam pracy -bardzo proszę o informacje
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-06 12:44:45 odpowiedz | cytuj
Witam Pani Kasiu,

W celu uzyskania pokrycia kosztów takiego kursu należy udać się do swojego urzędu pracy i tam uzyskać informację na temat środków, które taki urząd może przeznaczyć na sfinansowanie Pani kursu.
W momencie, kiedy posiada już Pani taką informację należy skontaktować się z naszą agencją.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-06 12:48:51 odpowiedz | cytuj
Witam Pani Agnieszko,

Nasza agencja mieści się w Warszawie, natomiast domy opieki z którymi współpracujemy (około 300) rozmieszczone są na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Z poważaniem,
GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
juzio - 2009-03-10 09:27:23 odpowiedz | cytuj
czyli zeby zaczac pracowac w anglii trzeba do was przyjechac najpierw tak?
zdjecie uzytkownika
GoWork - 2009-03-11 10:02:11 odpowiedz | cytuj
Aby wyjechać do Wielkiej Brytanii należy najpierw przesłać do nas swoje CV w języku angielskim. W chwili obecnej rekrutacja została wstrzymana, ale Pańskie CV umieścimy w naszej bazie co umożliwi nam późniejszy kontakt.

zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-11 11:54:44 odpowiedz | cytuj
chciałabym zapytać kiedy rekrutacja zostanie wznowiona ? czy jest na to szansa w najbliższym czasie czy nie?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-19 09:54:47 odpowiedz | cytuj
Kiedy rekrutacja zostanie wznowiona, na naszej stronie internetowej ukaże się taka informacja
Pozdrawiam
GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
pracownik bupa - 2009-07-20 19:45:09 odpowiedz | cytuj
...Nie bede sie rozpisywal.Powiem krotko, ze z uwagi na bagno w jakim ja sie znalazlem przez ta agencje nie zamierzam nikogo w niego wciagac.Bo bym mial wyrzuty.Bardzo dobrze ze w koncu zerwali z nia wspolprace.Bupa to wielkie bagno i tania sila robocza, gdzie Polacy sa traktowani jak slaves.
Z uwagi na ten fakt KATEGORYCZNIE ODRADZAM jakieljkolwiek pracy w tych domach.
Stawki najnizsze w tej branzy, bez wzgledu na dzien tygodnia pn-ndz tak samo placa.najnizsza krajowa. Nadgodziny pare pi sa platne wiecej.
wiec sorry za wyrazenie ale trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy..Tu moze i dobrze--moze-- traktuje sie rezydentow ale nie carerow....

cytat z maila jednego z pracownikow Bupy...

zdjecie uzytkownika
Zeta - 2009-08-11 16:27:11 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowana pracą jako opiekun osób starszych, chorych na Jersey. Sa jakies oferty pracy? pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-14 14:57:28 odpowiedz | cytuj
Witam.Jestem kucharzem i pracowałem w Szkocji od 2006 do 2011 w Care Home jako chef.Mam wszelkie dokumenty świadectwo pracy i doskonałe opinie od manager i dyrektora,wszystko wydane w języku Ang.Mam pytanie czy mogę się ubiegać do pracy w Care Home za pośrednictwem Waszego biura od czerwca 2011 na stanowisko cook,chef może być samodzielny gdyż ostatnią kuchnię prowadziłem sam łącznie z zamówieniami żywności.Mój e-mail to saidmarek2@wp.pl
Dziękuję.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-14 15:02:40 odpowiedz | cytuj
Ilona - 2008-11-28 14:06:51

Czy jest mozliwosc ze mozna poznac kogos z Polski kto jedzie do tego samego domu? wybieram sie sama i chcialabym miec jakas bratnia dusze!

Witam.Jestem kucharzem i pracowałem w Szkocji od 2006 do 2011 w Care Home jako chef.Mam wszelkie dokumenty świadectwo pracy i doskonałe opinie od manager i dyrektora,wszystko wydane w języku Ang.Mam pytanie czy mogę się ubiegać do pracy w Care Home za pośrednictwem Waszego biura od czerwca 2011 na stanowisko cook,chef może być samodzielny gdyż ostatnią kuchnię prowadziłem sam łącznie z zamówieniami żywności.Mój e-mail to saidmarek2@wp.pl
Dziękuję.
zdjecie uzytkownika
marcin - 2013-05-11 21:14:14 odpowiedz | cytuj
Pracujac w uk za pokoj placi sie 50-80 funtow a jedzenie kosztuje tyle samo co w polsce wiec latwo policzyc ile sie odlozy dodatkowo jesli idzie sie na zakupy ubrania perfumy tez jest taka sama cena jak w polsce nawet troszke taniej natomiast wiecej kosztuje paliwo wszelkie wypady do klubu restauracji czy kina, Praca przez agencje jest taka ze pracuje sie jak Cie potrzebuja czasami 5 czt 6 dni czasami wcale w tyg i tak mozna byc zimowa pora bez pracy ze wzgledu na tzw cisze gospodarcza. Jestem tu rok i po przeanalizowaniu moich wplywow i wydatow zarobilem tyle co w polce rok wczesniej i tylko sie nadenerwowalem bo praca 1 dzien w tyg lub przez 3 tyg wcale to nic przyjemnego tak wiec nie mazcie panstwo o zlotych gorach.
alert