Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
GrzyBiarz - 2009-12-21 12:48:38 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie do Fere jak wyglada praca dla tej firmy, w jakim miejscu pracowales czy moze dokladniej to opisac
zdjecie uzytkownika
bezrobotny - 2009-12-21 15:13:31 odpowiedz | cytuj
witam ponownie! DLA WSZYSTKICH Z KURSU 02/11/2009-WLASNIE DOSTALEM LICENCJE
zdjecie uzytkownika
Vaogoun - 2009-12-21 21:19:03 odpowiedz | cytuj
Ty bezrobotny napisz coś na tym forum po miesiącu albo po dwóch miesiącach pracy!!
zdjecie uzytkownika
daz - 2009-12-27 11:19:20 odpowiedz | cytuj
czy mozesz napisac cos wiecej o testach i rozmowie kwalifikacyjnej
zdjecie uzytkownika
konkurencja - 2009-12-30 15:22:54 odpowiedz | cytuj
Wlasnie, czy sa inne firmy rekrutujace do uk do ochrony?
zdjecie uzytkownika
parampap - 2010-01-02 18:48:46 odpowiedz | cytuj
jasne, bo lepiej zamiast zadzwonić i zapytać co się stało, lepiej walnąć posta na forum. Nie jest tu cudownie, ale i tak źle jak niektórzy to opisują.
zdjecie uzytkownika
Dwayne Wade - 2010-01-07 18:28:04 odpowiedz | cytuj
parampap
kolego mógłbyś się do mnie odezwać? gg- 7408605.
pozdrawiam.
PS. Po otrzymaniu licencji praca jest odrazu?
Czy dla uczestników kursu z dalekiego dystansu (z północy Polski) faktycznie opłacają przejazd w obie strony, zakwaterowanie podczas kursu oraz sam koszt kursu????
zdjecie uzytkownika
eldorado - 2010-01-11 21:48:23 odpowiedz | cytuj
Ktoś wybiera sie do Wawy 16 stycznia na to spotkanie ?
zdjecie uzytkownika
jaaaa - 2010-01-12 09:51:45 odpowiedz | cytuj
no ja mysle napisz 18312755
zdjecie uzytkownika
gagi - 2010-01-26 14:30:59 odpowiedz | cytuj
Ile czekaliscie na prace od momentu dostania licencji?
zdjecie uzytkownika
michal - 2010-01-26 14:53:22 odpowiedz | cytuj
macie moze nr tel do ich biura w Katowicach?
zdjecie uzytkownika
aa - 2010-01-29 10:51:45 odpowiedz | cytuj
pracuje ktos tam? Praca w obiektach czy na dworze?
zdjecie uzytkownika
pepsey - 2010-01-29 14:46:47 odpowiedz | cytuj
hejka ja tez wybieram się w lutym do krakowa albo warszawy. jest ktoś kto tez tam jedzie?. dajcie znać .moje gg to 8544464 a skype pepestempel. pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
mike - 2010-01-31 12:45:14 odpowiedz | cytuj
Witam jade 13 lutego do wawy z gdanska mam 2 wolne miejsca w aucie.. info michael42650@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Lukasa - 2010-02-13 21:42:42 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie czy firma pokrywa pełen kurs i zakwaterowanie w jego trakcie pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
Adps - 2010-02-21 12:44:36 odpowiedz | cytuj
Wciąż widzę pojawiające się ich oferty - Ludzie nia bądzcie naiwni, nawet nie zaczynajcie współpracy z tym bagnem.
zdjecie uzytkownika
marian - 2010-02-22 12:09:20 odpowiedz | cytuj
Witam. Jadę na szkolenie do Katowic 1 marca. Jeżeli jedzie ktoś ze świętokrzyskiego do niech da znać. Mój e-mail: ArekL81@interia.pl
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
olek - 2010-02-22 14:24:04 odpowiedz | cytuj
czemu bagnem?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-25 12:05:31 odpowiedz | cytuj
adps... opisz dlaczego!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Jumbo - 2010-03-08 13:48:26 odpowiedz | cytuj
Szkolenie ok, hotel nawet oplacone sniadanko. 4 dni laby i smiechu z instruktorem. Kompletowanie dokumentow i oczekiwanie. mija miesiac brak rezultatow na stronie SIA. mijaja 2 miesiace, info z firmy ze nie zalatwiaja pracy i odsylaja dokumenty. Wniosek, jest to prawdopodobnie typowa akcja wylawiania ludzi i inkasowania po 400-500 gbp od zlowionej glowy z funduszy panstwowych. Co ciekawe nie wyrabiaja licencji ludziom z 2009 a rekrutacja trwa nadal -.-
Pan (usunięte przez administratora) kieruje z pytania mi do pana (usunięte przez administratora) ktory na maile i telefony NIE ODPOWIADA. Chetnei udziele informacji o przebiegu szkolenia i jego rezultatach, moje gg 6533215
Dodam tylko ze zmarnowalem ok 3 miesiecy w oczekiwaniu na spelnienie obietnic pana(usunięte przez administratora) bez efektu. Zachecam do konfrontontacji pana koordynatora z katowic ale watpie ze dojdzie to do skutku. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Jumbito - 2010-03-08 14:11:24 odpowiedz | cytuj
Jeszcze jedna kwestia. Pare miesiecy temu w ogloszeniu
wymagali plynnego angielskiego, dzis juz tylko dobrego, za zakwaterowanie na hotelach przez pierwsze dni pobytu mial byc odciagniete z pensji, dzis jest to darmowe~, dorzucili "mozliwosc awansu dla mabitnych" i z podtsawowej minimalnej stawki 5.85 brutto
nagle na chwile obecna zrobil sie przedzial wynagrodzenia 5000-8000 pln :D, typowa akcja na przyciagniecie ludzi z ktorych agencja ciagnie szmalec od panstwa. KATEGORYCZNIE ODRADZAM BRANIA UDZIALU W TYCH SMIESZNYCH REKRUTACJACH I SZKOLENIU.
Firma mimo iz prowadzi nabor nie wyrabia licencji a co za tym idzie nie oferuje zatrudnienia. AL za ochroniaza dostaje prawdopodobnie ok 15 gbp za godzine placac 5 gbp ludziom, prog finansowy zawarty w ofercie jest praktycznie niewykonalny nawet przy shiftach po 12h i urabianiu sie po lokcie. Najsmieszniejszy jest fakt, ze biorac do reki pierwszy lepszy londynski biuletyn z ogl. o prace nie starcza 2 stron zeby zamiescic wszystkie oferty sla praconikow z licencja SIA.
Niestety pan koordynator z KAtowic (usunięte przez administratora) twierdzi iz jest to "ZATOR" ktory nie wiadomo kiedy sie skonczy.
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
deer - 2010-03-08 15:07:52 odpowiedz | cytuj
Chyba zbyt duże emocje opanowały kolegę przedmówcę.
Osobiście skorzystałem z oferty AL i jestem zadowolony. Nikt mnie nie oszukał i odbyłem ciekawy kurs.
Pan (usunięte przez administratora)nie oszukał mnie i dziwię sie tego typu wypowiedziom.
Rozumiem jakbyś musiał ponosić koszty zwiazane z kursem.
zdjecie uzytkownika
deer - 2010-03-08 15:14:17 odpowiedz | cytuj
W sieci sporo jest oszustów i naciągaczy ale nie przesadzajmy. Ktoś organizuje bezpłatnie kurs, masz okazję czegoś się nauczyć. Fakt, może jest problem z pracą potem, ale jest okazja i w większości przypadków też licencja jest.
zdjecie uzytkownika
sepinio - 2010-03-08 15:20:32 odpowiedz | cytuj
a mi wlasnie odeslali papiery i z przykroscia zawiadomili ze blbla bla bla bla ale pogarszajace sie warunki na rynku pracy - co za bullshit na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] coś obiecuja a potem sie z tego niewywiazuja, do wszystkich taka uwaga ze nie ma co liczyc raczej na cokolwiek
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 21:25:55 odpowiedz | cytuj
Ja mam juz licencje ale ofert pracy brak juz 3 miesiace:(Dzwonilem do pana (usunięte przez administratora) ale on tylko tlumaczy,ze maja zastoj i ofert poki co nie maja.Ma ktos z Was namiary na ich biuro w Anglii?

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Arkadiusz Urbański - 2010-03-12 18:42:27 odpowiedz | cytuj
Witam,

Ponieważ niektórzy z Państwa używają w swoich wypowiedziach mojego nazwiska, czuję się zobowiązany do poniższego potwierdzenia-wyjaśnienia:
1. Parę tygodni temu zaprzestaliśmy rekrutacji, szkoleń i zatrudniania pracowników ochrony. Mamy nadzieję, że to sytuacja przejściowa.
2. Każdy z naszych kandydatów "kosztował" nas dość spore pieniądze. W naszym więc interesie jest ich zatrudnienie. To chyba logiczne.
3. Unia Europejska nie płaci za organizowane przez nas szkolenia (po lekturze niektórych wypowiedzi zastanawiam się, czy nie jest to możliwe).

Pozdrawiam wszystkich.

zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2010-04-07 14:47:33 odpowiedz | cytuj
pracowalem i powiem krotko- bo wiele osob klepie cos pod nosem a nie wie jak jest naprawde. Tak jak kazdy pracodawca obiecuje zlote gory ( i czesto zdarza sie ze tak 50% warunkow sie sprawdza) Tu tez bylo podobnie, ale tylko z powodu zlej komunikacji z bezposrednim pracodawca ( tak na marginesie bardzo duza firma ktora ma w nosie taka firme jak airport- nie informowali ich dokladnie co i jak- wyszlo w trakcie) a poza tym airport wywiazal sie w 100 % zarobki jak na pracownika fizyczn byly b.dobre, warunki pracy tez ok ( pracowalem jako kierowca -dostawca- vana) i gdyby nie moja decyzja ze odchodze to prace mialem stala (permament) wiadomo im wiecej lat tym jeszcze wieksze przywileje. Airport jako agencja kierowcow byla ok. a jako ochroniarzy tego dokladnie nie wiem - jak u nich pracowalem to zaczynali dopiero z ochrona - ale koledzy przechodzili z vanow do ochrony - nie slyszalem zeby sie zalili na swoj los. W moim przypadku Airport zachowal sie ok. ( i pomogl jeszcze w zalatwieniu tez innych rzeczy - przynajmniej wtedy tak bylo)
zdjecie uzytkownika
adam - 2010-04-29 11:07:56 odpowiedz | cytuj
Pani(usunięte przez administratora) proszę o info na temat pracy czy jest jeszcze szansa dla ludzi którzy maj już licencji i chcą wyjechać.Albo po prostu proszę o poradę gdzie można by szukać pracy.

Jak ktoś coś wie to proszę pisać.Możliwe ze są jakieś osoby w śród nas które mogą pomóż w znalezieniu pracy.Z góry dziękuję
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-29 12:05:50 odpowiedz | cytuj
Witam
Niestety - nie mam żadnych nowych wiadomości na temat pracy. Jeśli coś "ruszy", w pierwszej kolejności będziemy informować tych, którzy mają już licencje, potem tych, którzy ukończyli szkolenie, następnie osoby, które przeszły pozytywnie proces rekrutacji. Na samym końcu wznowimy rekrutacje.

Pozdrawiam.

zdjecie uzytkownika
obecny pracownik - 2010-06-19 01:01:36 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich, pracuje dla AL juz ponad pol roku, zaraz po otrzymaniu licencji z SIA dostalem telefon z biora w Londynie, ze maja dla mnie prace. W moim przypadku wygladalo to tak: po przylocie do anglii ja i kilka innych osob zostalismy odebrani z lotniska i zawiezieni do hotelu. Hotel byl oplacony przez dwa tygodnie, na trzeci dzien juz pracowalem, zapomoge na mieszkanie tez dostalem bez zadnych problemow. Z zadna wyplata nigdy sie nie spoznili. Nie potracili mi zadych pieniedzy z wyplaty za somolot lub hotel- jedyne co musialem oddac to pieniadze za licencje. Co do samej pracy nie jest moze ona taka jaka by sie chcialo zeby byla, sa pewne niedogodnosci, ale wszystko jest do zniesienia. Przed zmiana lokalizacji pracy zostalismy poinformowani z wyprzedzeniem miesiecznym.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-24 16:37:17 odpowiedz | cytuj
Czy wyjazd od nich jest jeszcze możliwy ?
Robert
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-09 18:03:10 odpowiedz | cytuj
Ta firma to totalne(usunięte przez administratora) nie oferują niczego poza skandaliczną pracą na słupach i ograbiają z pieniędzy. Nie pomagają w znalezieniu mieszkania/pokoju itd. pomijając fakt, że w lokalizacjach które mają - tylko 1 , nie ma możliwości wynajmu czegokolwiek.
Przestrzegam przed tą firmą, wszyscy który wyjeżdżali, wracają.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-24 22:45:25 odpowiedz | cytuj
Zatem wznawiając rekrutacje zchilili sobie opinię (nie użyję tutaj innej przyprawy bo chyba nie przejdzie przez cenzurę administratora). Chociaż osobiście używam habanero, ale to już inna historia ...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-05 13:15:57 odpowiedz | cytuj
Załóżmy, że są cztery osoby z różnych krajów: Amerykanin, Francóz, Indus i Włoch. Która osoba ze względu na priorytety może czuć się nieswojo w tej grupie?
zdjecie uzytkownika
Arkadiusz Urbański - 2012-02-20 00:35:42 odpowiedz | cytuj
Mam dobre wieści!

Knightley Ltd (którą teraz reprezentuję) zatrudni od zaraz kilkunastu posiadaczy ważnej licencji SIA.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
sweetcat1 - 2012-05-31 17:41:46 odpowiedz | cytuj
Hejka

Airport Logistics znów rekrutuje do pracy. Przeglądałam internet i zauważyłam, że często pojawiają się ich oferty pracy w ochronie w Wielkiej Brytanii. Jeśli chodzi o opinie o firmie to zdecydowana większość wypowiada się o nich negatywnie. Dziś odebrałam telefon i rozmawiałam z gościem z Knightley Ltd... Co o tym wszystkim myśleć??? Czy ktoś wybiera się na spotkania rekrutacyjne w czerwcu br?
zdjecie uzytkownika
Marian - 2012-06-22 15:11:32 odpowiedz | cytuj
sweetcat1 - 2012-05-31 17:41:46

Hejka

Airport Logistics znów rekrutuje do pracy. Przeglądałam internet i zauważyłam, że często pojawiają się ich oferty pracy w ochronie w Wielkiej Brytanii. Jeśli chodzi o opinie o firmie to zdecydowana większość wypowiada się o nich negatywnie. Dziś odebrałam telefon i rozmawiałam z gościem z Knightley Ltd... Co o tym wszystkim myśleć??? Czy ktoś wybiera się na spotkania rekrutacyjne w czerwcu br?
siema, jedzie ktoś jutro do Warszawy na 9 ? może ktoś z Bydgoszczy ?
zdjecie uzytkownika
johny - 2012-10-31 18:40:35 odpowiedz | cytuj
Witam,

Chciałem zapytać czy Airport Logistics będzie przeprowadzał szkolenia do pracy w ochronie w Wielkiej Brytanii w najbliższej przyszłości?
alert