Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zamknij[X]
akceptuję regulamin
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po����czony z profilem - 2010-12-09 17:24:41 odpowiedz | cytuj
A co dzisiaj tak cicho?,nie wierze sie poddalyscie sie jakims niedozecznym wywodom jednej moze dwoch pan.Zawsze tu tak bylo,ktoras nabuzowana hormonami,potrzebowala wyladowac zlosc,ale dlaczego tutaj ?tez zadaje sobie to pytanie(czasami). Iskro,trudno z toba sie nie zgodzic,nie kazda pielegniarka jest dobra opiekunka(znam to z wlasnego podworka).Kiedy ,moja mama byla juz osoba lezaca,siostry(2 pielegniarki) tez pomagaly jak przyjezdzaly do domu,ale wlasnie rutyna,rutyna i jeszcze raz rutyna.Nie bylo w nich tego ciepla,tego czegos co potrzebuja ci lezacy.Nie jedna wojenke z nimi stoczylam.Lata pracy w szpitalach i heimie zrobily swoje.Nie powiem ze ,sa bez serca,nie powiem ze, im brak kompetencji ale powiem ze sa \"robotami\".Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-09 18:22:01 odpowiedz | cytuj
Napisze Wam jeszcze jedno,to juz doswiadczenie z mojego "podworka".
Ludzie chorzy - to jedna sprawa ale tez schorzenia u ludzi sa rozne i tez powinno umiec postepowac sie z takimi ludzmi.
Duza z naszych opiekunek skarzy sie ,ze ludzie sa agresywni,no coz to nie lezy tylko w ich naturze...to jest tez choroba i trzeba wiedziec jak postepowac.Niektorym jest potrzebny nawet psycholog a nie tak leki.
Nieraz naprawde nasi chorzy potrzebuja rozmow,ale jak same wiecie ,nie kazda z nas nadaje sie na takiego " pocieszyciela" gdyz mamy problemy z wypowiadaniem sie / na poczatku napewno/
Sa winne tez Firmy ,ze wysylaja Panie jak popadnie oby nie stracic tylko rodziny.Nie powinno tak byc ,bo jedne osoby nadaja sie do ludzi chorych psychicznie / mowia ,ze nadaja na tych samych falach/ inna osoba juz nie ,innej wydaje sie ,ze te osoby sa agresywne i tak samo reaguja ..no nic bardziej blednego! Agresja rodzi agresje:) widac to na forum nieraz :))
Pracowalam dlugo w DSP,ze zdrowymi ludzmi,z bardzo chorymi,z alkoholikami...z ludzmi chorymi psychicznie ale ja wiedzialam ze lubie ten rodzaj pracy i umiem podolac, niejednokrotnie bywalo bardzo ciezko ale wiara czyni cuda.
Ja NAPRAWDE UWIELBIAM TEN CHARAKTER PRACY.
Moim marzeniem kiedys bylo zatrudnic sie w Domu Dziecka / uwielbiam tez dzieci/ ale nie bylo etatow ,poszlam do Sluzby zdrowia i tez spelnilam sie.Zyc´ze wszystkim Wam takiej cierpliwosci i zadowolenia z pracy ,ktora ja czerpie ( naturalnie kasa) tez daje wieksze checi .Isaura
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 18:29:59 odpowiedz | cytuj
Tak sa rozne kursy ....ale moim zdaniem w praktyce do opieki jest wlasna praktyka i wlasny staz ....te panie ktore prowadza te kursy teoria tak ale w praktyce wyglada calkiem inaczej.....dziewczynki pozdrawiam Was pisze z Polski u nas pada pada snieg a ja ciagle latam z szufla .....jestem szczesliwa bo jestem w domciu.....pozdrawiam Joanna2
zdjecie uzytkownika
Iskra - 2010-12-09 18:40:38 odpowiedz | cytuj
Ten kurs,byl dokladnie 6 lat temu,prowadzony z psja,przez znanych specjalistow w tej dziedzinie.Bardzo duzo o Alzheimerze,rowniez z wykladowca amerykanskim,ktory mowil jak tam radza sobie z ta choroba.O tym,jak to trudno zdiagnozowac,jak nie radza sobie lekarze domowi(bo to nie specjalizacja),mamy liste lekow,ktorych nie wolno podawac chorym na Alz.,i typu alzheimerowskiego,czy stanach otepiennych-a lekarze nagmninnie to czynia.Jak radzic sobie z agresja. /o agresji opiekunek nie bylo mowy/O opiece nad umierajacym i towarzyszenie mu przy smierci.I wiele,wiele innych.
Wiekszosc z nas wyjechala niestety za granice,przewaznie do Anglii.
Teraz wiem,ze mialam wielkie szczescie,zalapujac sie na to.Bardzo mi procentuje.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-09 18:43:47 odpowiedz | cytuj
To ja dorzuce swoich 5 groszy. 5 lat pracy w heimie z natury jestem osoba wrazliwa na oddziale na ktorym pracowalam mieszkalo 15 osob 2 osoby nie potrzebowaly pomocy przy rannej toalecie. W jednej kieszeni telefon w drugiej piper do konca zycia nie zapomne moich dzwoniacych kieszeni. Oprocz pomocy przy rannej toalecie a byly tez osoby lezace bardzo trudne w pielegnacji wiele innych rzeczy nalezalo do moich obowiazkow takich jak np przywiezienie pieluch z magazynu, rozdzielenie ich w pokojach mieszkancow, przygotowanie lekow dla wszystkich pacjentow na nastepny dzien, wymagalo to duzego skupienia i sporo czasu, pozostawienie miejsca pracy w porzadku dla popoludniowej zmiany, dokumentacja i wiele drobiazgow ktore mialy istotne znaczenie zeby wszystko sprawnie funkcjonowalo.Na oddziale byly tez osoby z demencja starcza ktore wymagaly specjalnej opieki duzo cierpliwosci a czesto tez silnych nerwow. Po pewnym czasie zauwazylam ze sie wypalam, zaczelam funkcjonowac jak robot i na dobre slowo czy rozmowy z mieszkancami nie mialam ani czasu ani sil. Reza

Doszkalający kurs języka niemieckiego 60h za DARMO
Zapisz się już dziś!

zdjecie uzytkownika
Iskra - 2010-12-09 18:50:40 odpowiedz | cytuj
Oczywiscie,najwazniejszym kursem,jest jak juz wspomnialam-samo zycie,praktyka.Ale te wyuczone, ogolne wskazowki,nieslychanie prace ulatwiaja,czynia ja lzejsza,a siebie samego pewniejszym.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 18:57:28 odpowiedz | cytuj
Bez teoretycznej wiedzy o demencji starczej nie podjelabym sie opieki, dopiero zglebiajac wiedze o tej chorobie poznalam mechanizmy dzialania, zrozumialam zachowanie podopiecznych, wiem ze agresja jest czescia tej choroby i dlatego nigdy nie nazwe osoby dotknietej ta choroba zwariowanym staruchem obojetnie jakiej jest narodowosci. Izaura ja tez lubie ten zawod. Reza
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-09 19:16:02 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 18:57:28

Bez teoretycznej wiedzy o demencji starczej nie podjelabym sie opieki, dopiero zglebiajac wiedze o tej chorobie poznalam mechanizmy dzialania, zrozumialam zachowanie podopiecznych, wiem ze agresja jest czescia tej choroby i dlatego nigdy nie nazwe osoby dotknietej ta choroba zwariowanym staruchem obojetnie jakiej jest narodowosci. Izaura ja tez lubie ten zawod. Reza

Reza,

a mozliwa jest opieka nad osoba z Parkinsonem czy Alzheimerem. bez doswiadczenia i bez przygotowania chocby teoretycznego?? Jak dotad staralam sie eliminowac z kregu swoich mozliwosci te przypadki, bo rzeczywiscie brak mi doswiadczenia i napewno wiedzy tez mi brakuje. Ale moze to przekraczac sily psychiczne i fizyczne takie "zielonej" jak ja opiekunki.Wiec kierunek myslenia mam wlasciwy i adekwatny do moich mozliwosci w takich przypadkach.

Prosze o opinie i z gory dziekuje.
laurel
zdjecie uzytkownika
Iskra - 2010-12-09 19:21:11 odpowiedz | cytuj
Otoz to Reza ,swietnie to ujelas,rozumienie choroby,rozumienie starosci,tych zmian w mozgu ktore zachodza,a czynia z czlowieka kogos,kim zapewne nie chcialby byc.Powiem ,/a dalam juz temu wczesniej wyraz/ ze bola mnie,te niektore sformulowania/np.poparancy/ bo wiem ze to nie tak.To dziewczyny nie rozumieja co sie dzieje,sa nieprzygotowane na spotkanie z choroba,a winia czlowieka.
zdjecie uzytkownika
Iskra - 2010-12-09 19:38:14 odpowiedz | cytuj
Wszystko jest mozliwe.Wiele pan radzi sobie znakomicie bez kursow.Ale w interesie kazdej osoby opiekujacej sie chorym,jest wiedziec jak najwiecej na temat danej choroby.to nie jest trudne,jest internet,zrodlo wszelkiej informacji.To banal,ale u kazdego choroba objawia sie nieco inaczej.Parkinson,Alzheimer,dotycza zmian w mozgu,ale to dwie rozne choroby.Mysle,ze powinno sie tez pytac,po prostu pytac,doswiadczonych kolezanek,co robic,czy co zrobilyby,w danym konkretnym przypadku,jesli mamy problemy.Z korzyscia dla wszystkich.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 19:48:03 odpowiedz | cytuj
Laurel, nie koniecznie musisz ta wiedze zdobyc na kursie w necie o tych chorobach mozna znalezc mase materialow, oczywiscie twoje myslenie jest jak najbardziej prawidlowe im wiecej bedziesz wiedziala tym latwiej ci bedzie. Jesli chodzi o Parkinsona opieka w tym przypadku jest zupelnie inna. Pacjeci sa umyslowo sprawni, natomiast w mozgu nastepuja zmiany zwyrodnieniowe komorek nerwowych (neurony) nie wytwarzaja dopaminy ktora jest neuroprzekaznikem. Przyczyna obumierania komorek dopaminowych do dzis nie jest poznana. Typowymi objawami Parkinsona jest sztywnosc miesniowa, spowolnienie ruchowe,drzenie spoczynkowe, niewyrazna cicha mowa, brak mimiki twarzy, trudnosci z wykonywaniem ruchow precyzyjnych i jeszez kilka innych. Natomiast Alzheimer jest rodzajem demencji starczej tz demencja typu Alzheimerowskiego, objawy takie jak przy demencji inne sa przyczyny choroby. No ale moze na dzis dosyc bo mi sie oberwie ze sie wymadrzam. Do milego Reza
zdjecie uzytkownika
Iskra - 2010-12-09 19:55:14 odpowiedz | cytuj
To nie jest wymadrzanie,tylko zwykla prawda,przekazana w sposob prosty.Potrzebny.I odpowiedz na konkretne pytanie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 20:09:31 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 19:48:03

Laurel, nie koniecznie musisz ta wiedze zdobyc na kursie w necie o tych chorobach mozna znalezc mase materialow, oczywiscie twoje myslenie jest jak najbardziej prawidlowe im wiecej bedziesz wiedziala tym latwiej ci bedzie. Jesli chodzi o Parkinsona opieka w tym przypadku jest zupelnie inna. Pacjeci sa umyslowo sprawni, natomiast w mozgu nastepuja zmiany zwyrodnieniowe komorek nerwowych (neurony) nie wytwarzaja dopaminy ktora jest neuroprzekaznikem. Przyczyna obumierania komorek dopaminowych do dzis nie jest poznana. Typowymi objawami Parkinsona jest sztywnosc miesniowa, spowolnienie ruchowe,drzenie spoczynkowe, niewyrazna cicha mowa, brak mimiki twarzy, trudnosci z wykonywaniem ruchow precyzyjnych i jeszez kilka innych. Natomiast Alzheimer jest rodzajem demencji starczej tz demencja typu Alzheimerowskiego, objawy takie jak przy demencji inne sa przyczyny choroby. No ale moze na dzis dosyc bo mi sie oberwie ze sie wymadrzam. Do milego Reza

Reza, Iskra

dzieki za zyczliwe odpowiedzi i szersze spojrzenie na problem opieki nad osobami obciazonymi - w mojej ocenie- powaznymi chorobami. Gdybym byla tylko pomoca domowa to nie mailabym dylemtow, gdy jednak podejmuje sie opieki nad osoba czesto ciezko chora to czuje na barkach odpowiedzialnosc i wtedy potrzebna jest wiedza. Kursy owszem przynajmniej te konczace sie certyfikatem ualtwiaja zycie inaczej - przy ew. negocjacjach z pracodawca, ale to mam jeszcze przed soba.

pozdrawiam
laurel
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 20:31:00 odpowiedz | cytuj

Podam pewna ciekawostkę , miałam pacjenta z Parkinsonem i rodzina oprócz medycyny konwencjonalnej szukała także pomocy w medycynie niekonwencjonalnej aby spowolnić postęp choroby .Naprawdę pomoc przynosiła pacjentowi jedna rzecz : raz dziennie miał zaordynowane przez właśnie takiego lekarza / ? / medycyny niekonwencjonalnej wypalenie jednego skręta z "marychy " byłam z pacjentem dwa lata i to mu pomagało : drżenia rąk nie postępowały ani powłóczenia nogami . Poczytałam wtedy na ten temat wiele w internecie i rzeczywiście THC zawarte w "maryśce " używa się pomocniczo w terapii pacjentów z Parkinsonem .- sama jakoś nie zajarałam :)))))) Ania
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 20:51:32 odpowiedz | cytuj
Ania,
super przyklad praktyczny i zyciowy. takich rozwiazan oprocz tego forum nie znajdzie sie w internecie:) chyba, bo nie sprawdzalam

kolejna cenna wskazowka

pozdrawiam
laurel

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Düsseldorf
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 20:53:15 odpowiedz | cytuj
Ania tez tego nie wiedzialam poczytalam teraz w necie, czesi przeprowadzali badania w tajemnicy bo maryska tam zabroniona a chorym na Parkinsona faktycznie maryska pomaga, dzieki za wskazowkw Reza
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 20:59:06 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny z forum pewnie pakuja sie na wyjazd do domu, dlatego taka cisza tu dzis. Reza
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:06:23 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 20:31:00

Podam pewna ciekawostkę , miałam pacjenta z Parkinsonem i rodzina oprócz medycyny konwencjonalnej szukała także pomocy w medycynie niekonwencjonalnej aby spowolnić postęp choroby .Naprawdę pomoc przynosiła pacjentowi jedna rzecz : raz dziennie miał zaordynowane przez właśnie takiego lekarza / ? / medycyny niekonwencjonalnej wypalenie jednego skręta z
optymistyczne jest tez to, z tego wnioskuje, co Aniu piszesz, ze sa rodziny niemieckie zabiegajace o godziwe zycie dla osoby i tak doswiadczonej przez chorobe, jednak to finanse + autentyczna troska rodziny to umozliwiaja. sama interesuje sie medycyna niekonwencjonalna, wiec jestem pelna podziwu ze sa wlasnie takie rodziny ktore patrza szerzej niz tabletki na uspokojenie

pozdrawiam
laurel
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:13:12 odpowiedz | cytuj
chwila oddechu dla tych zapracowanych i dla tych na urlopach sie przyda.
czasem jest tu za bardzo burzliwie choc malo sensownie

pozdrawiam
laurel

p.s. zrozumialam, na dzisiaj mam juz szlaban na posty - milego wieczoru i dobrej nocy wszystkim
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:14:46 odpowiedz | cytuj
Moje zdanie o p. Kowal-pracowalam z nimi. Konkretni, uczciwi, w miare pomocni w razie problemow, ale ja jestem samodzielna i raczej nie korzystalam z pomocy.Pani Kowal sympatyczna -trzeba miec dzialalnosc lub gewrbe.Polecam.Srednia pensja w granicach 1000-1300eu
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:21:27 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny a p.Beata Grucela? Jest dobrą pośredniczką?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:29:15 odpowiedz | cytuj
Bardzo, bardzo daleka od nazwania ja dobra posredniczka - zapomnij.....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-09 21:30:10 odpowiedz | cytuj
http://www.24h-pflege.com/kosten.html

jej strona osobiscie nie mialam kontaktu
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:32:30 odpowiedz | cytuj
Jakies chyba 2 miesiace temu bylo bardzo burzliwie tu na forum o tej posredniczce jesli sie nie myle nic pozytywnego
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 21:34:12 odpowiedz | cytuj
Nareszcie mam internet!!!!!!!-kontakt z Wami i gebusia mi sie smieje!!!!!ale sie naczytalam.....Czy moze jakas duszyczka w okolicach Merrbusch-Osterrath przebywa????? Ja-

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Essen
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:08:16 odpowiedz | cytuj
Gdzie Polaków trzech tam 7 partii...nijakiej deklaracyji nie podpisza...przyjdzie do jakich wyborów i znowa mnie skrzynecze zapcha...programów ze 3 worki...no ale jakoby się jakowaś partyja opikunek zwionzała...była Polska Partia Piwa...to czemu by nie opiekunek..

przed prezydenckimi otwirom jo skrzyneczke mojo a tam...Jarosław Kaczyński do ciebie napisał...nawet u onych się na mnie wyznali...a skąd one mojego adresika wzieni?...
nie wybirom jo się na żadne insze wojenki...mało to jo się nawojuje z babusiami i dziadulami?
Plus mnie wysłał oficjalne wezwanie do wysłania SMSa o treści GOLF...brzmi to jak SMS przedsądowy...chyba mnie do sąda oddadzo za to co to jo nie chca tego golfika...jaka mniotełka by na mni czekała to by i nie szparowała onych 4,88...

nie grożo mnie odleżyny ni hemoroidy...3 tygodnie w chałupce i znowa na służbę...no ale mam com chciala...polowała jo od jakiegoś czsu na coś w konkretnej mniejscowości...no to i mam...
może to i lepij bo u mnie na wsi straszy...na każdem słupie obwiesiło się straszydło co to szuka Mikołajów...takich Mikolajów coby podarowali komuś świnta...oj niewyrywna jo do darowizn...to chyba prawidłowe podejście?...jaga
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:17:04 odpowiedz | cytuj
pasten - 2010-01-12 22:36:58

na gliwickie centrum opieki to prosze uwazac,oszusci jakich malo.oszukali mnie i pare kobiet.za to ze powiedzialam rodzinie ze przyjedzie zmienniczka bez niemieckiego firma nie wyplacila mi ani grosza za miesiac uczciwej pracy.pomimo zalozenia cywilnej sprawy w sadzie,z grubymi dowodami przede wszystkim referencjami od rodziny sprawa ciagnie sie od czerwca 2008 roku do dzis ani widu ,ani slychu.wczesniej GCO mialo swoje forum,zaczely sie wypowiadac oszukane kobiety Ewa W.zamknela forum i po krzyku .dalej wykorzystuje biedne kobiety ktore zostawiaja na dlugie miesiace swoje rodziny,czasem tez male dzieci jadac za chlebem,dostaja w zamian stek wyzwisk,czasem cisze w telefonie i zszarpane nerwy.Nie jestem jedyna poszkodowana osoba

Pilnie poszukuję osób pokrzywdzonych przez firmę Gliwickie Centrum Opieki,reprezentowaną przez Panią Ewę Wójcik,następnie przez Panią Annę Wójcik,następnie przez Panią Olgę Wójcik.
Jest to obojętne,gdyż ta firma
i tak działa pod nazwą Gliwickie Centrum Opieki.
fifi333@onet.eu

tutaj były 24 opinie o tej firmie, jednak ich nie ma,dlaczego??????????

polecam jednak to,co ocalało

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,160874,w_tresci,0,0

Drogie Panie,piszę tylko dlatego,że też jestem ofiarą tej firmy,natomiast ja sprawę kieruję na właściwe tory, a dlatego szukam,że nie można tolerować poczynań tejże ,,,firmy,,,a samemu napisać tylko opinię,która i tak zostanie usunięta,bo jest niewygodna (teraz jest nas 5-czy jeszcze ktoś?),zachęcam do współpracy.Szczególnie zachęcam do współpracy osoby mające po 100 lub 200 euro na umowie
,oraz Panie,które nigdy nie zobaczyły na koncie
swojego wynagrodzenia,jak również te,których wynagrodzenie było wypłacane grubo po terminie,jak i te,które dostały tylko zaliczki,a także te,które ZUS miały płacone od jakichś tam groszy od umowy,oraz wszystkie inne
mój mail
fifi333@onet.eu

na prośbę podam numer gg lub skypa

fifi333@onet.eu
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:18:37 odpowiedz | cytuj
Bardzo prawidlowe podejscie Jago. Przy okazji gratuluje sprytnie upatrzonej pracy. Wigilie spedzimy na forum.
Zrewidowalam swoje poglady na temat hucznych swiat i obdarowywania wszystkich, po szkoleniu u Niemiaszkow. Juz widze he he, jak damy zakasuja rekawy i stoja 3 dni w kuchni. Swieczuszke kupia, angebota upoluja i prezent z glowy.
A nasi pozyczke wezma, zeby stalo sie zadosc tradycji. W imie tej tradycji kobiety sie zaharowuja, ale inaczej nie wypada. Albo apeluja do sumien, zeby ich wspomagac.
Zapytalam swojej babuni, czy bedziemy cos gotowaly, czy piekly...nie, po co? Bede jadla gotowy obiad ze jednorazowego sreberka i ciekawe czy nie zatesknie do tardycji. Na razie licze kasiorke i sie usmiecham.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 23:27:31 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:17:04

na gliwickie centrum opieki to prosze uwazac,oszusci jakich malo.oszukali mnie i pare kobiet.za to ze powiedzialam rodzinie ze przyjedzie zmienniczka bez niemieckiego firma nie wyplacila mi ani grosza za miesiac uczciwej pracy.pomimo zalozenia cywilnej sprawy w sadzie,z grubymi dowodami przede wszystkim referencjami od rodziny sprawa ciagnie sie od czerwca 2008 roku do dzis ani widu ,ani slychu.wczesniej GCO mialo swoje forum,zaczely sie wypowiadac oszukane kobiety Ewa W.zamknela forum i po krzyku .dalej wykorzystuje biedne kobiety ktore zostawiaja na dlugie miesiace swoje rodziny,czasem tez male dzieci jadac za chlebem,dostaja w zamian stek wyzwisk,czasem cisze w telefonie i zszarpane nerwy.Nie jestem jedyna poszkodowana osoba

Pilnie poszukuję osób pokrzywdzonych przez firmę Gliwickie Centrum Opieki,reprezentowaną przez Panią Ewę Wójcik,następnie przez Panią Annę Wójcik,następnie przez Panią Olgę Wójcik.
fifi333@onet.eu

Drogie Panie,piszę tylko dlatego,że też jestem ofiarą tej firmy,natomiast ja sprawę kieruję na właściwe tory, a dlatego szukam,że nie można tolerować poczynań tejże ,,,firmy,,,a samemu napisać tylko opinię,która i tak zostanie usunięta,bo jest niewygodna (teraz jest nas 5-czy jeszcze ktoś?),zachęcam do współpracy.Szczególnie zachęcam do współpracy osoby mające po 100 lub 200 euro na umowie
swojego wynagrodzenia,jak również te,których wynagrodzenie było wypłacane grubo po terminie,jak i te,które dostały tylko zaliczki,a także te,które ZUS miały płacone od jakichś tam groszy od umowy,oraz wszystkie inne
mój mail
fifi333@onet.eu

fifi333@onet.eu

nie pracowałam z żadna z tych pań ale chciałam podpowiedzieć : DZIEWCZYNY POSZKODOWANE ZGŁOŚCIE SIE - W POLSCE JEST JUŻ PRAWNIE USANKCJONOWANE POJĘCIE POZWU ZBIOROWEGO - SA CAŁKIEM ODMIENNE PROCEDURY I IDZIE TO O WIELE SZYBCIEJ NIŻ ZWYKŁY POZEW CYWILNY JEDNEJ OSOBY . adwokaci za reprezentacje pozwu zbiorowego biorą o wiele mniej . warto wspólnie walczyć o swoje prawa : szybciej i skuteczniej - Ania :)))
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 23:48:50 odpowiedz | cytuj
przeglądnęłam dokładnie stronkę tego Gliwickiego Centrum Opieki a w szczególności certyfikaty i ...... firma posiada jedynie certyfikat na agencje zatrudnienia - certyfikat wstępny do dnia 8.04.2009 !!!! czyli na dzień dzisiejszy działa nielegalnie . Zgodnie z prawem firma ma obowiązek skoro prowadzi stronę internetowa - podania numeru certyfikatu do wiadomości publicznie. . Polecam zatem skrzywdzonym paniom napisanie do Marszałka Województwa Ślaskiego / bo to on jest władny w tych sprawach działać / że firma Gliwickie Centrum Opieki działa nielegalnie , Kopie pisma wysłac także do prokuratury w Gliwicach , będą ścigać za nielegalna działalność .- napisałam co wiem na pewno i trzymam kciuki żeby wam sie udało - Ania :))))
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 00:52:23 odpowiedz | cytuj
Witaj , ja Ci podpowiem coja zrobiłam,żeby nie palić.Wmóqiłam sobie,że mnie w gardle swędzi i to mi okropnie przeszkadz... i zadziałało.Nie palę!
Pozdrwaiam .Basia.Podziwiam wszystkie Was.Jeteśmy dzielne i nie dajmy się , żeby brać bylejakie zlecenia.Opowiem później co mnie spotkało.Któraś z Pań powiedziała,że Niemcy traktuja nas jak roboli, potwierdzam na podstawie własnych doświadczeń-prawda..
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 07:25:18 odpowiedz | cytuj
Witajcie,mamy juz piatek.Wielkimi krokami zblizamy sie do swiat.U mnie napadalo snieguz 10cm (wczoraj bylo na plusie i "cieplutko").Piszcie ,nie zamykajcie sie,nie kazdemu musi sie to podobac.Tak jak Jaga wczoraj napisala trzech Polakow i siedem parti,jest to aluzja co do niektorych postow.Ja w trkcie kawki i papierosek,radio ZET w tle.Caritas na gorze wlasnie zaczal swoja prace.mam jeszcze troche czasu popisac.Pozdrawiam wszystkie i pogodnego dnia.Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 07:46:52 odpowiedz | cytuj
Witajcie kochane ja juz zapomniałam o kawce, kurcza zerwałam się dzisiaj o godz 5.30 i nie wiem co się dzieje, ale za cholerę nie mogłam juz zasnąć może dlatego, że zostało mi 5 dni i już myslami jestem w domu. To mamy jakiś temat na dzisiaj czy bedzie cisza jak wczoraj. Pozdrawiam cieplutko wszystkich sympatyków tego forum i zyczę miłego dnia pomimo, iż zima straszna za oknem. Renata
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 08:09:46 odpowiedz | cytuj
Nie moge zrozumiec ,jak mozna zgodzic sie na podpisanie czegos nazwe to" cyrografem" z kwota 100 czy 200euro?.Wlsnie dla mnie umowa zlecenie jest bardzo niebezpiczna,jak cos nie wypali to szukaj wiatru w polu,moge wystapic do sadu ale z sprawa cywilna.Znajac nasza "szybkosc sadu"jest to nie wykonalne(trzeba miec troche pieniedzy aby wynajac adwokata).Umowa o prace gwarantuje mi ze w razie czegos wystepuje do Sadu Pracy,gdzie nie place za nic.Takze dziewczyny pomyslcie ktore rozwiazanie jest lepsze ,bezpieczniejsze.Oczywiscie Dzialalnosc czy Gewerbe to juz inna bajka.Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 08:56:51 odpowiedz | cytuj
Panie Filipie odno�nie pana wypowiedzi tak pan sie chwali jakie studia pan skonczyl a tyle bl�d�w pope�ni� pan ,prosz� nie molestowa� kobiet w czasie odwozenia do pracy to co pan wypowiada jest zalosne
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 08:57:01 odpowiedz | cytuj
Panie Filipie odno�nie pana wypowiedzi tak pan sie chwali jakie studia pan skonczyl a tyle bl�d�w pope�ni� pan ,prosz� nie molestowa� kobiet w czasie odwozenia do pracy to co pan wypowiada jest zalosne
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 08:57:01 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 09:14:14 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 08:09:46

Nie moge zrozumiec ,jak mozna zgodzic sie na podpisanie czegos nazwe to
jak sie nie zgodzam na 100 lub 200eu na papierze, to mam wieksze pieniadze do reki, a jak chcesz miec wiecej na papierze powiedzmy najnizsza krajowa , to dostajesz miej np. 100eu do reki, niektorym to pasuje, a umowa i tak zostaje zlecenie, a uwazam, ze ryzyko jest podobne jak w pracy przez posrednka, nie wiadamo jak trafisz.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 09:21:43 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 09:14:14

jak sie nie zgodzam na 100 lub 200eu na papierze, to mam wieksze pieniadze do reki, a jak chcesz miec wiecej na papierze powiedzmy najnizsza krajowa , to dostajesz miej np. 100eu do reki, niektorym to pasuje, a umowa i tak zostaje zlecenie, a uwazam, ze ryzyko jest podobne jak w pracy przez posrednka, nie wiadamo jak trafisz.

jak sie zgadzacie na takie cos, to nie wypisujcie glupot ze was ktos wykorzystal.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 09:41:31 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 09:21:43

jak sie zgadzacie na takie cos, to nie wypisujcie glupot ze was ktos wykorzystal.

a co mam brac prace za 900eu czy za 1100eu jest roznica?
zdjecie uzytkownika
Gercia - 2010-12-10 10:28:05 odpowiedz | cytuj
Ja mialam styczność z wlascicielka firmy tj. Renata Fory i musze stwierdzic, ze dba ona tylko o interesy pracodawcow czyli Niemcow. Jak chcesz znac szczegoly to moj adres jest tofcia@onet.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 10:35:10 odpowiedz | cytuj
Wiecie moze co to za Kamila oglasza sie na "pajeczynie", ze ma 20 miejsc do pracy. Mam ochote zadzwonic z ciekawosci. Czesto sie pojawia, co to za jedna?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 10:38:53 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 09:41:31

widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 09:21:43

a co mam brac prace za 900eu czy za 1100eu jest roznica?

moj post nie dotyczyl GCO ale innej firmy, a wszyscy posrednicy z DE dbaja przede wszystkim o interes rodziny, to ich klient i od maja kase.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 10:41:20 odpowiedz | cytuj

Typowe :(((((cholera jasna ----- jak nie możesz zrozumie� to nie musisz , komentarz tez sobie daruj - wydawa�o mi si� , ze wi�kszo�� z nas deklarowa�a tutaj - ty także , ze chcemy sobie wzajemnie pomóc . Jak wiesz co można zrobi� , żeby dziewczynom które wpu�ci�y si� w taki kana� - to napisz konkretnie w tej sytuacji a nie puste gadanie . Ania
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 10:50:07 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-10 08:56:51

slucham? cos sie Pani czyba pokrecilo. gdzie sie chwale? i gdzie kogo niby odwoze? Jestem pracownikiem biurowym! Jakies fakty? czy znowu tylko kacowy belkot "opiekunki"?Zalosne jest jak sie cos papla obwinia ludzi bo sie ma w sobie poprostu zla wole!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 11:46:15 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:08:16

Gdzie Polaków trzech tam 7 partii...nijakiej deklaracyji nie podpisza...przyjdzie do jakich wyborów i znowa mnie skrzynecze zapcha...programów ze 3 worki...no ale jakoby się jakowaś partyja opikunek zwionzała...była Polska Partia Piwa...to czemu by nie opiekunek..

przed prezydenckimi otwirom jo skrzyneczke mojo a tam...Jarosław Kaczyński do ciebie napisał...nawet u onych się na mnie wyznali...a skąd one mojego adresika wzieni?...
nie wybirom jo się na żadne insze wojenki...mało to jo się nawojuje z babusiami i dziadulami?
Plus mnie wysłał oficjalne wezwanie do wysłania SMSa o treści GOLF...brzmi to jak SMS przedsądowy...chyba mnie do sąda oddadzo za to co to jo nie chca tego golfika...jaka mniotełka by na mni czekała to by i nie szparowała onych 4,88...

nie grożo mnie odleżyny ni hemoroidy...3 tygodnie w chałupce i znowa na służbę...no ale mam com chciala...polowała jo od jakiegoś czsu na coś w konkretnej mniejscowości...no to i mam...
może to i lepij bo u mnie na wsi straszy...na każdem słupie obwiesiło się straszydło co to szuka Mikołajów...takich Mikolajów coby podarowali komuś świnta...oj niewyrywna jo do darowizn...to chyba prawidłowe podejście?...jaga

twoje posty to jeden bełkot.Nie zaśmiecaj forum i pisz tylko i wyłącznie do szuflady.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 11:47:08 odpowiedz | cytuj
mam pytanko, ktora z Pan wie ile lat trzeba pracowac w DE aby starac sie o ich emeryture, bardzo prosze o info
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 11:49:57 odpowiedz | cytuj
10 lat! NIE 5 jak tu sie czasami czyta!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 11:55:45 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 11:46:15

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:08:16

twoje posty to jeden bełkot.Nie zaśmiecaj forum i pisz tylko i wyłącznie do szuflady.

Odczep sie od Jagi! Jej posty wywoluja moj usmiech, belkot to ty.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 12:06:52 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:17:04

fifi333@onet.eu

mój mail
fifi333@onet.eu

fifi333@onet.eu

Poczytaj sobie Aniu,moj komentarz byl do tego.Nie pisz ,zebym sobie darowala;,Pomagac,To twoim zdaniem glaskac po glowce i przytakiwac?Dana