Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zamknij[X]
akceptuję regulamin
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 18:57:34 odpowiedz | cytuj
kurka wodna Tereska/nie deska/Dziasiaj Twoje imieniny to się uśmiechnij!!!!Rozumiem,że masz chandrę bo kotek nie żyje.To Twoje czarnowidztwo mnie zasmuca.Ja rozwiązuje problem pecha inaczej.Tak miało być.Wyciągam wnioski z niepowodzeń i żyję dalej.Popatrz na kotka inaczej:biedaczek z tęsknoty za Tobą rzucił się pod samochód i teraz jego duszek jest z Tobą.Masz jeszcze pieska pod opieką to go przytul i pomyśl ciepło o życiu.Jutro będzie nowy lepszy dzień,całudki
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 19:12:21 odpowiedz | cytuj
Nigdy nie ma jednego pecha,zawsze jest ich kilka. Sama sie o tym przekonalam kilka lat temu. Wraz z mezem wykupilismy sobie w Niemczech wycieczke na Dominikane.Wszystko pozalatwiane na ostatni guzik,papiery paszport ok,znajomy zawiozl nas na lotnisko do Frankfurttu,ktore bylo oddalone okolo 400 km.Bylismy conajmniej 4 h przed czasem,przeszlismy kilka kontroli,i juz prawie przy wejsciu do samolotu ostatnie sprawdzanie paszportow,i dowiadujemy sie ze nie mozemy leciec poniewaz samolot ma srodladowanie w San Hose(tankowanie paliwa) a to juz USA i my jako Polacy musimy miec wize,na nic dalo sie tlumaczenie ze przeciez nie wysiada sie itp itd Cofneli nas do wyjscia.Jeszcze w biurze na lotnisku,zrobilismy awanture ze nikt nas nie poinformowal o tym ladowaniu,suma sumarum,dostalismy nastepny lot za 4 dni bez tego srodladowania w USA. Tego dnia znajomy nie mogl nas zawiesc na lotnisko wiec,wybralismy sie pociagiem. Doswiadczeni jednym pechem,wyjechalismy dosc wczesnie,aby sie nie spoznic. Krotko przed Frankfurttem,moze ze 100km w szczerym polu pociag sie zatrzymal,i tak stal 3h,i nikt nie wiedzial dlaczego. Ile to nas nerwow kosztowalo,to tylko jeden Bog wiedzial. . Jako ostatni wchodzilismy do samolotu. Nie myslcie ze na tym sie skonczylo,o nie!! Po przylocie do Punta Cany okazalo sie ze nie ma nas na liscie gosci hotelowych i zaden autokar nie chcial nas zawiesc do hotelu,w koncu musielismy wziac taxi i dotarlismy do naszego raju,gdzie czekala nas nastepna niespodzianka,bo nasz pokoj juz byl zajety..W koncu dostalismy w innym hotelu apartament,na pocieszenie za utrudnienia przeluzyli nam pobyt o 5 dni (za darmo) i tak skonczyl sie nam wyjazd. Z powrotem oprocz strasznych turbolencji nic nas nie spotkalo. Do dzis nie wiem jak to wszystko nazwac Pech,czy przeznaczenie,czy poprostu niedopatrzenie czlowieka,i reakcja lancuchowa. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 19:47:23 odpowiedz | cytuj
Przyjechałam tu niedawno. Przyjechałam pełna nadziei i ufna. Lubiałam ten kraj, ludzi na poczatku. Teraz musze powiedzieć że chcę zeby przestał istnieć.Zeby sie zapadł pod ziemie. I to wcale nie przez Niemców, nie przez pacjenta mam takie zdanie o nim. Znienawidziłam ten kraj przez Polaków którzy mają polskie korzenie i podwójne obywatelstwo, którzy sa tu dlugo. Dzis dowiedziałam sie po raz kolejny jak zostałam oszukana! kto jeszcze mnie oszuka? i jak mocno? Nie licze już tego - bycie oszukiwaną weszło mi już w krew. Najpierw był ten co "dał" mi pracę- Polak z pochodzenia! zabrał pieniądze i przestałam go obchodzić. Potem był ten kto otworzył mi działalnośc tutaj- kolejny polak z obywatelstwem niemieckim. Zapomniał powiedzieć tylko że otworzenie działalności bez meldunku jest poł legalne i wiąże sie z podwyższonym opodatkowaniem. Następnie ten kto miał mnie ubezpieczyć- no własnie- miał! -celowo oszukiwal mnie że prześle dokumenty- które nigdy miały nie dotrzeć.bo nie można miec ubezpieczenia bez meldunku osoby- takie ubezpieczenie nie działa poprostu! A dowiedziałam sie o tym tylko dlatego ze zadzwoniłam do konkurencji. Konkurencji też z pochodzenia polskiej. Konkurencja owszem powiedziała że mnie ubezpieczy w wybranej przeze mnie firmie- ile u nich poczekam? do końca świata będa mnie mamić obietnicami ubezpieczenia? Dziś dzwonił kolejny Polak z pochodzenia- zamelduje mnie u siebie za 120 euro miesięcznie i kolejne 120 euro kaucji. Zebym mogla sie ubezpieczyć normalnie. Siedze na kanapie i płacze że ludzie którzy są/ byli moimi rodakami zamiast mi pomóc mówili pół prawdy, i kłamali. Dlaczego tak robią?? Przecież ja przez ich działania mogę miec problem z prawdziwymi Niemcami jak wyjdzie to wszystko najaw! To własnie oni Polscy Niemcy sprawili ze nienawidze tego kraju, że jestem zaledwie po 3,5 miesięcznym pobycie do niego zrażona!. I nic nie pomoże że starsza Niemka codzień podchodzi do mnie z cistkiem i wciska mi żebym jadła. Nic nie pomoże że na stacji benzynowej pochodza Niemcy usmiechają sie i pomagają mi odkręcic zassany korek od wlewu. To już nie pomoże. Ja już znienawidziłam ten kraj.Przez Niemców polskiego pochodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 19:47:25 odpowiedz | cytuj
Przyjechałam tu niedawno. Przyjechałam pełna nadziei i ufna. Lubiałam ten kraj, ludzi na poczatku. Teraz musze powiedzieć że chcę zeby przestał istnieć.Zeby sie zapadł pod ziemie. I to wcale nie przez Niemców, nie przez pacjenta mam takie zdanie o nim. Znienawidziłam ten kraj przez Polaków którzy mają polskie korzenie i podwójne obywatelstwo, którzy sa tu dlugo. Dzis dowiedziałam sie po raz kolejny jak zostałam oszukana! kto jeszcze mnie oszuka? i jak mocno? Nie licze już tego - bycie oszukiwaną weszło mi już w krew. Najpierw był ten co "dał" mi pracę- Polak z pochodzenia! zabrał pieniądze i przestałam go obchodzić. Potem był ten kto otworzył mi działalnośc tutaj- kolejny polak z obywatelstwem niemieckim. Zapomniał powiedzieć tylko że otworzenie działalności bez meldunku jest poł legalne i wiąże sie z podwyższonym opodatkowaniem. Następnie ten kto miał mnie ubezpieczyć- no własnie- miał! -celowo oszukiwal mnie że prześle dokumenty- które nigdy miały nie dotrzeć.bo nie można miec ubezpieczenia bez meldunku osoby- takie ubezpieczenie nie działa poprostu! A dowiedziałam sie o tym tylko dlatego ze zadzwoniłam do konkurencji. Konkurencji też z pochodzenia polskiej. Konkurencja owszem powiedziała że mnie ubezpieczy w wybranej przeze mnie firmie- ile u nich poczekam? do końca świata będa mnie mamić obietnicami ubezpieczenia? Dziś dzwonił kolejny Polak z pochodzenia- zamelduje mnie u siebie za 120 euro miesięcznie i kolejne 120 euro kaucji. Zebym mogla sie ubezpieczyć normalnie. Siedze na kanapie i płacze że ludzie którzy są/ byli moimi rodakami zamiast mi pomóc mówili pół prawdy, i kłamali. Dlaczego tak robią?? Przecież ja przez ich działania mogę miec problem z prawdziwymi Niemcami jak wyjdzie to wszystko najaw! To własnie oni Polscy Niemcy sprawili ze nienawidze tego kraju, że jestem zaledwie po 3,5 miesięcznym pobycie do niego zrażona!. I nic nie pomoże że starsza Niemka codzień podchodzi do mnie z cistkiem i wciska mi żebym jadła. Nic nie pomoże że na stacji benzynowej pochodza Niemcy usmiechają sie i pomagają mi odkręcic zassany korek od wlewu. To już nie pomoże. Ja już znienawidziłam ten kraj.Przez Niemców polskiego pochodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:01:27 odpowiedz | cytuj
nie płacz nie denerwuj się tylko w poniedziałek do ratusza i zamelduj się na adres babci.Jeżeli gewerbe na adres biura rachunkowego masz zameldowaną to możesz jechać na polskiej karcie EKUZ.Od dawna wiadomo,że tylko Polak Polakowi wilkiem za granicą-więc naucz się farbowanym niw ufać.Na jaki adres masz tą Gewerbe??Nie płać więcej palantom!!!dziewczyny na pewno znajdą jakieś rozwiązanie.Głowa do Góry jakoś Ci poradzimy wyjśc z tych kłopotow.Napisz

Doszkalający kurs języka niemieckiego 60h za DARMO
Zapisz się już dziś!

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:04:05 odpowiedz | cytuj
To znowu ja-peropero..I od razu pierwszy przyklad pecha-napisalam 3/4tekstu-i sie skasowalo.Inny przyklad-pogrzeb mojego Ojca.Okazuje sie,ze wykupione miejsce nie nalezy do nas-biegusiem zaslatwiamy inne w miejscowosci oddalonej o 10 km.Ksiadz spoznia sie 10 min. Na cmentarzu modlac sie mowi :zegnamy nas.za SIOSTRE a to pogrzeb Ojca).A dzien przed pogrzebem info z policji-musi byc sekcja,ja musze zidentyfikowac zwloki(taka procedura) i nie wiadomo czy zdaza z sekcja(bo Ojciec zmarl w wyniku wypadku samochodowego).Zdazli.Nas pogrzebie maja zagrac "Cisze"---niestety,facet sie spoznia i gra cos innego.Jask to nazwac? Moze to nie3 pech-ale ja wrzucam to wszystko do jednego wora z nazwa PECH.A co do Jani - skontaktowala mnie z osoba,ktora miala dla mnie prace i bylam z ta pania w ciaglym kontakcie----ALE-w dniu,kiedy ona miala podpisac umowe z rodzina-ta sie wycofala.Nie ma tu zadnej winy Jani.Tylko wszechobecny PECH:Teraz tez mam prace i myslalam- bedzie O.K. - i co? Wczoraj zadzwonila pani,ktora tu juz pracowala i nawet zostawila rzeczy,ze juz moze znowu pracowac i to od juz.I znowu mam problem.Dla mnie to temat rzeka -moge tak dlugo-ale to nudne jest.A i tak wszystko to co zle wyrzucam ze swojej pamieci(tego o pogrzebie nie-zbyt wazne dla mnie).Ale tak naprawde,to jestem wesola osoba,umiem sie smiac,rozumiem "trudne dowcipy".co np.ceni moj maz,bo zdarza sie ,ze opowiada co w towarzystwie i niewiele osob sie smieje,niestety.Wiem,sa pouzytywne strony zycia i ciagler ich wxypatruje4.Tylko dlaczego one mi umykaja?Peropero.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:13:26 odpowiedz | cytuj
Jest takie powiedzenieMi nie jest zle ale, dlczego Kowalskiemu ma byc lepiej.Mysle ze, to jest podlozem ludzkiego calego zla.Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:23:34 odpowiedz | cytuj
Kobieto od tych OSZUSTOW!Nie lam sie tak.Gewerbe zakladasz na adres biura-TO JEST LEGALNE i nie sluzchaj glupot.Mojego biura nie podaje,bo od 2 tygoni mam problem z kontaktem(pech?).podaje inne-nie znam ich-IMPERIAL 06215500020 , LUDWIGSHAFEN;HANAU-JOANA SCHIPPE 06181 969 57 90.Mam tez inne numery z gazety Info tips--nie sprawdzone przeze mnie jak i te 2 wczesniejsze.To i tak nie ma znaczenia-kieruj sie ty,lko kosztami-moze dziewczyny podrzuca ci innne info-lepsze i spr5awdzone.I nie martw sie ubezpieczeniem-uwierz,ze nie musisz miec.Pytajh jak cos jeszcze - tu sa tez DOBRE dziewczyny
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:29:44 odpowiedz | cytuj
Gewerbe mam na adres biura własnie otwartą- boje sie napisac jakiego bo jeżeli pan Filip tu siedzi na tym forum to moze polacy z tego biura rachunkowego też. Oni wszyscy mnie oszukiwali przez 3,5 miesiąca! miałam tu zostac 4 miesiace. zostało mi już bardzo krótko. Chyba już nie opłaca meldowac mi sie u babci. W ciągu ostatnich kilku dni wyprowadzona juz z równowagi długim czekaniem na dokumenty zaczełam sprawdzac informacje u konkurencji, i na portalu mypolacy.de i tam wypowiadały sie osoby znające sie na rzeczy, czasem prawnicy- i zaczeły mi sie otwierać oczy. Zmroziło mnie kilka rzeczy: brak meldunku osoby- nieważne ubezpieczenie zdrowotne w de! nawet jeżeli ktos nas ubezpieczy to to jest nieważne- bo nie mozna ubezpieczyc osoby nie mieszkającej w danym kraju. brak meldunku powoduje brak ulgi podatkowej, bo ulga jest przypisana do osoby.
Niemcy zamykając swoj rynek pracy dla nas- dla normalnych kobiet i mężczyzn stworzyli rase kłamców i wyzyskiwaczy mówiącą dwoma jezykami i mającą podwójne obywatelstwa. To mnie poprostu poraziło! Wychodowali gady na swoim łonie! Pamiętam jak ten co dał mi pracę tutaj powiedział po polsku jak Niemka wyszła z pokoju : "stara sknera" . A przy niej nagadywał i poniżał mnie. Straszne to jest! Ktoś mi własnie na portalu mypolacy.de napisał że 100 razy lepiej jest dukac w urzedzie i prosić o pomoc prawdziwego Niemca niż korzystać z usług polskich pseudo-posredników mowiących perfekt niemieckim. ja już wyjeżdżam ale Wy zapamietajcie ta rade - bo w moim przypadku sie sprawdziła!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:29:45 odpowiedz | cytuj
Gewerbe mam na adres biura własnie otwartą- boje sie napisac jakiego bo jeżeli pan Filip tu siedzi na tym forum to moze polacy z tego biura rachunkowego też. Oni wszyscy mnie oszukiwali przez 3,5 miesiąca! miałam tu zostac 4 miesiace. zostało mi już bardzo krótko. Chyba już nie opłaca meldowac mi sie u babci. W ciągu ostatnich kilku dni wyprowadzona juz z równowagi długim czekaniem na dokumenty zaczełam sprawdzac informacje u konkurencji, i na portalu mypolacy.de i tam wypowiadały sie osoby znające sie na rzeczy, czasem prawnicy- i zaczeły mi sie otwierać oczy. Zmroziło mnie kilka rzeczy: brak meldunku osoby- nieważne ubezpieczenie zdrowotne w de! nawet jeżeli ktos nas ubezpieczy to to jest nieważne- bo nie mozna ubezpieczyc osoby nie mieszkającej w danym kraju. brak meldunku powoduje brak ulgi podatkowej, bo ulga jest przypisana do osoby.
Niemcy zamykając swoj rynek pracy dla nas- dla normalnych kobiet i mężczyzn stworzyli rase kłamców i wyzyskiwaczy mówiącą dwoma jezykami i mającą podwójne obywatelstwa. To mnie poprostu poraziło! Wychodowali gady na swoim łonie! Pamiętam jak ten co dał mi pracę tutaj powiedział po polsku jak Niemka wyszła z pokoju : "stara sknera" . A przy niej nagadywał i poniżał mnie. Straszne to jest! Ktoś mi własnie na portalu mypolacy.de napisał że 100 razy lepiej jest dukac w urzedzie i prosić o pomoc prawdziwego Niemca niż korzystać z usług polskich pseudo-posredników mowiących perfekt niemieckim. ja już wyjeżdżam ale Wy zapamietajcie ta rade - bo w moim przypadku sie sprawdziła!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 20:36:24 odpowiedz | cytuj
Witam ja do pana Filipa mam gewerbe swoje biuro we Frankfurcie ubezpieczenie z ALLIANZ pracuje 7 lat w niemczech mam ukonczony kurs w polsce PCK potrzebuje pracy od 7 listopada do 18 grudnia prosze mi napisac czy mam szanse i podac nr tel pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 22:04:09 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 19:47:25

Przyjechałam tu niedawno. Przyjechałam pełna nadziei i ufna. Lubiałam ten kraj, ludzi na poczatku. Teraz musze powiedzieć że chcę zeby przestał istnieć.Zeby sie zapadł pod ziemie. I to wcale nie przez Niemców, nie przez pacjenta mam takie zdanie o nim. Znienawidziłam ten kraj przez Polaków którzy mają polskie korzenie i podwójne obywatelstwo, którzy sa tu dlugo. Dzis dowiedziałam sie po raz kolejny jak zostałam oszukana! kto jeszcze mnie oszuka? i jak mocno? Nie licze już tego - bycie oszukiwaną weszło mi już w krew. Najpierw był ten co

Chcialas dobrze, chcialas legalnie, bo ci to obiecano. Myslalas, ze inwestujesz w przyszlosc. Zawsze zdazysz, znajdziesz inna prace i zalatwisz wszystko przez firme. Jestes kryta przez biuro, nie boj sie zadnej kary, mowia, ze jest na to przepis, chyba wiedza co mowia i wiele osob tak funkcjonuje.Patrz wpisy wyżej.
Nie panikuj, zalozylas Gewerbe, bo dzieki temu dostalas prace. Nie udalo sie ubezpieczyc, duzo zaoszczedzilas . Pomysl, czy warto wydawac pieniadze, ktore w gruncie rzeczy przepadaja? Gdybys byla chora, czy wymagala czestych kontroli, lekow- rozumiem. Ale jak jest okazja sie przyczaic i zatrzymac wiecej dla siebie, to dlaczego nie. Mnie tez sie nie udalo ubezpieczyc, ale jak wyjezdzalam i juz bylam bezpieczna, strasznie się cieszylam, ze pare setek zostalo w portfelu. To dobra wiadomość:)
U babci nie oplaca ci sie meldowac, bo konczysz prace, zrobisz to u nastepnej , bez placenia farbowanym !
Nie wiem czy masz racje, znam parę zyczliwych osób mieszkajacych od dawna w DE. Mam nadzieje, ze sie podniesiesz i bedziesz silniejsza, Przykre, ze w taki sposob zdobylas doswiadczenie, ale zdobylas i bedziesz ostrozna. Glowa do góry, teraz nikt cie nie nabierze:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 22:28:27 odpowiedz | cytuj
kto Ci udowodni ile tam bylaś a posrednik????pewno znowu jakiś Huptasopodobny typ!babcia jak fajna to się z nią ugadaj ,że przyjedziesz chętnie następnym razem Jak nie masz numeru z finantzamu to sie nie przejmuj.Zostało Ci nie wiele.A filip ma pewno weekend to się mu przyda biedaczkowi bo w tym tygodniu mu dziewczyny ciśnienie podniosły i to nie raz.Zjedziesz ,zapomnisz o farbowanych tak nazywamy nii to niemców ni polaków/celowo małą literką/Wrócisz mądrzejsza.Spokojnej nocki Jutro nowy dzień i coraz bliżej do powrotu do domku.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-15 23:53:03 odpowiedz | cytuj
Ja na przyklad szczerze chcialam wszystko zrobic legalnie, nie wyszlo.
Nie mam zamiaru z tego powodu narzekac, Gdybym uruchomila machinę, bulilabym nawet teraz siedzac w domu. A tak, o 800 euro szczesliwsza , wiem, ze zawsze zdaze. Jest cala masa urzedasow gotowa sie zaopiekowac moimi kochanymi pieniazkami., nie przepadło:)
Lepiej urzedasom w biurze, niz farbowanym na ulicy za meldunek.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 07:25:35 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry Dziewczyny . Miłego dnia mniej stresów więcej uśmiechów. Ja dziś kąpię babcię i ciągle czekam na ten pogrzeb strasznie to dlugo trwa. Pozdrawiam Niemiecka Niewolnica

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Dortmund
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 07:45:37 odpowiedz | cytuj
Witam w ten sobotni deszczowy poranek.Przegladam teraz reklamy z gazety(gdzie co taniej kupic)Czekam na Caritas i slucham radioZET.Szczesciaro! jak tutaj jestes b.fajne.Mowie teraz o kaciku Poema na innym forum.Co znaczylo by nasze zycie bez nadzieji!?.Pozdrawiam wszystkie Panie.Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 07:57:32 odpowiedz | cytuj
Witajcie Dziewczyny!
Dzien ponury,ja dzisiaj tez kapie babcie,sprzatam no coz soboza nie nalezy do moich ulubionych dni.
Mialam taki piekny sen ,az trudno bylo mi otworzyc oczy!
Zaraz przegladne sennik,dowiem sie co mnie czeka .
Innym zycze wiecej pozytywnych mysli,Peropero,po deszczowym dniu przychodzi slonce,glowa do gory,!!!Wiecej wiary ,ja tak mam ,wiierze i wiem ,ze bedzie lepiej.Isaura
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 07:57:37 odpowiedz | cytuj
Witajcie Dziewczyny!
Dzien ponury,ja dzisiaj tez kapie babcie,sprzatam no coz soboza nie nalezy do moich ulubionych dni.
Mialam taki piekny sen ,az trudno bylo mi otworzyc oczy!
Zaraz przegladne sennik,dowiem sie co mnie czeka .
Innym zycze wiecej pozytywnych mysli,Peropero,po deszczowym dniu przychodzi slonce,glowa do gory,!!!Wiecej wiary ,ja tak mam ,wiierze i wiem ,ze bedzie lepiej.Isaura
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 08:01:58 odpowiedz | cytuj
Do mnie już nie przyjeżdża Caritas odmówiłyśmy bo bym całkiem nie miała co robić ja nawet nie sprzątam bo przychodzi Niemka do sprzątania. Chyba że nie może przyjść to wtedy ja sprzątam ale babcia mi płaci tak jak Niemce. Niemiecka Niewolnica
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 08:14:27 odpowiedz | cytuj
Czesc Dziewczyny.Ja jestem przy komputerze juz od 6 rano.Pierwszy raz weszlam na coc o nazwie Plotka i zaczytalam i zasluchalam sie w piosenkach i wypowiedziach Dody.To jest jednak fascynujaca osobowosc.Jest bardzo kontrowersyjna,ale ona nie robi chyba tego na pokaz.A moze tak,moze taki styl uznala za najlepszy dla siebie.Egal,stwierdzilam,ze glos ma ladny,milo jest na nia popatrzyc,i czasami nawet teksty piosenek sa madre.Ja tam ja lubie.Bo ja w ogole lubie ludzi -tak normalnie.No i u mnie tez szaro i kropi.Tez dzis kapie babcie.Przez komputer nawet jeszcze kawy nie wypilam.Do uslyszenia pozniej.Bedzie dobrze.peropero(bilans musi wyjsc na zero)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 10:19:56 odpowiedz | cytuj
No ja już po pracy po próżniaczę się trochę .Pogoda kiepska na wyciągnięcie ręki nic nie widać brrrrrrrrrr. Niemiecka Niewolnica
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 16:56:38 odpowiedz | cytuj
wchodze a tu co ?! Spicie dzisiaj czy was wywialo ?!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 17:43:09 odpowiedz | cytuj
Powywiewalo nas dzisiaj,sobota -pracowita.Po ciezkim tygodniu,odrobina ciszy w eterze -narazie.Po kolacji moze sie" rozkrecimy". Isauro opwiadaj swoj piekny sen,moze bede mogla ci pozazdroscic?Okolice Mönster bez slonca,pada,pada padadeszcz!Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 19:46:51 odpowiedz | cytuj
Witam czemu dziś tak cicho i pusto na forum? Pomyślałam nawet że dziś weekend i nie pracują biura i może dlatego .Czyżby tu na forum wypowiadały się osoby pracujące w biurach ? troszkę dziwne ze tak tu dziś cicho i pusto.Pozdrawiam Wszystkich milośnikow forum
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 20:04:44 odpowiedz | cytuj
podejrzewam ze nie ma Filipa to dziewczyny nie maja sie z kim klocic

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Frankfurt
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 20:50:50 odpowiedz | cytuj
Ogladamy Supertalent!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 21:01:08 odpowiedz | cytuj
W weekendy bywa bardzo milo przeciez. Zabawne jesteście, cicho jest, bo nie piszecie, ktos musi rzucic temat:)
Ja poszukiwania zakończyłam, zmęczyłam się okrutnie. Przez dwa tygodnie zaczynalam od ogloszen i na nich konczylam dzien. Z ankietami sie wycwanilam, opracowalam jedna i w opisach wklejalam gotowca.
Ktos tam z rzadka zadzwonił, zeby przetestowac moj niemiecki i cisza. Z jeszcze rzadsza ktoś zadzwonil z ofertą. Chciałam przebierać, bo przecież mi sie nie spieszy, ale zbystrzałam i przyjęłam pierwszą sensowną. Odpadło czytanie ogloszen, to teraz ciężko pracuję nad stickami do internetu. Jak ja to cholerstwo doładuję, jak juz kupię.
Zaczynam sie denerwowac i lapac doly, taka reakcja po wysilku- radosc, optymizm, a potem zwatpienie...co ja u licha znowu robię?
Polubilam swoje towarzystwo i nie czuje sie tam samotna. Internet, spacery, duzo ksiazek, fotografia. Od kiedy odkrylam świat darmowych e-bookow, mam tysiace ksiazek w mojej komputerowej bibliotece.
Starszych tez sie nie boję, bo o dziwo w DE zmieniam sie w anielskie stworzenie, pozbawione humorkow. Pewnie tak dziala świadomośc, ze za to ktoś mi placi. wszysko pieknie, ale trace poczucie bezpieczeństwa i czas przed wyjazdem jest dla mnie okropny. Ze dwie noce nie spię i rozczulam sie nad soba.
Jak sobie radzicie z psychika tam? Jak zapleniacie czas, zeby za duzo nie myslec, nie tesknic, nie martwic sie?
I co zrobic, zebym przetrwala do wyjazdu i nie wygladala jak zombi z niewyspania:)
M
zdjecie uzytkownika
STOKROTKA :):) - 2010-10-16 22:41:56 odpowiedz | cytuj
Wiesz M.chyba mam to samo....Do dzisiaj trzymalam sie dzielnie ale teraz zaczynam miec "fefra"(dla nie poznanianek - strach przed nieznanym:)).Wyjezdzam za 10 dni.Od zmienniczki dowiedzialam sie b.duzo...niby wszystko jest(ma byc)ok. miejsce ok.babcia ok.rodzina nie wtraca sie do niczego,ogolnie przyjaznie nastawieni,pieniazki tez ok.ale ..no wlasnie to nieszczesne "ale".Teraz jade tylko na miesiac,wracam i 20 grudnia znowu w to samo miejsce na miesiac...moze krotko ale na dzien dzisiejszy takie rozwiazanie mi odpowiada.Najwazniejsze dla mnie jest to,ze mam poczucie bezpieczenstwa dzieki KOMUS,kto nie pozwoli mnie tam skrzywdzic i pozostawic z walizkami na ulicy.Podobnie jak Ty M.staram sie duzo spacerowac,czytac,sluchac muzyki,obserwowac ludzi (to chyba takie moje "zboczenie" z racji wczesniej wykonywanego zawodu:).Do tej pory mialam szczescie do ludzi jako opiekunka.Co bedzie teraz?Czy los bedzie dla mnie laskawy?Zycie zweryfikuje....Pozdrawiam.Zycze milej i spokojnej niedzieli.EWA.
zdjecie uzytkownika
STOKROTKA :):) - 2010-10-16 22:48:57 odpowiedz | cytuj
Jeszcze do M.Mam nadzieje,ze w poniedzialek bede miala nowego laptopa to pogadamy na skypie:).Wowczas powiem Tobie co masz zrobic i jak opanowac stres.Wygladasz tak dobrze,iz nie sadze,zebys nagle przemienila sie w zombi nawet jak nie przespisz paru nocy....no dosyc tych komplementow na dzisiaj,bo bede nieslusznie posadzona o nieczyste zamiary:):) A zreszta co mi tam...niekiedy trzeba sobie troche pokomplementowac.EWA.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-16 23:23:45 odpowiedz | cytuj
Dzięki Ewa:)
Ja wiem, że jak juz rusze w drogę, to bedzie dobrze. Nie boje sie tego co zastane na miejscu w trakcje podrózy, bo zajeta jestem gadaniem:)
Chciałam Cie uspokoić, miesiąc, to przedszkole, a nie prawdziwa harowka.Nawet nie zdążysz poczuc się " zniewolona i wykorzystana". Uszy i oczy szeroko otwarte, żeby poznac zasady w domu, a w wolnym zwiedzanie miasta, lazenie po sklepach i juz bedziesz sie pakowala.
Czy jest ktoś, kto nigdy nie czuje sie samotny, zagubiony wsrod mowiących inaczej, myslacych inaczej, ech. Wazne, żeby sobie wypelnic fajnie czas.
Ja tym razem mam tylko 2 miesiace, tez szybko miną.
Jak będziesz miala laptopa, moge wysłac fajne e-booki. Moge wysłac kazdej z opiekunek, ktora lubi czytac. To moj sposob na slotny listopadowy wieczor.
Z drugiej strony patrząc, szukanie było przygoda. Wpisalam w google miasto , ulice i zobaczyłam domek w ktorym bede mieszkala. Ostatnio nauczylam sie trasy, znalazlam sklepy i szlam potem jak po sznureczku.
Caly ten strach wynika z tego, ze zostaje sama i trace poczucie bezpieczenstwa. Ale za to zwiedzilam bardzo duzo w Niemczech i chyba taki tryb zycia mi odpowiada. A jakby co, to mam numerek do busika :)

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 05:48:12 odpowiedz | cytuj
Robie to samo,wchodze w google i czytam wszystko co mozliwe na temat miejscowosci gdzie jade,samotnosc rowniez ,bo jak nie czuc sie obco w obcym domu,jest tonormalne.Szczegolnie obserwuje zsady panujace w domu.Optymizm i m-c zleci.Powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 07:27:56 odpowiedz | cytuj
Witam w niedzielny poranek.!Ciemno i zimno na dworze.U mnie Caritas oszalal,jakas nawiedzona juz od siodmej "walczy "na gorze.Ale i ze mna "cos nie tak" juz od 6,30 jestem na nogach.Milego dnia zycze wszystkim.Dana
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 07:46:23 odpowiedz | cytuj
Hej! dzis moglam spac do 8 - bo babka mi pozwolila ale nie chce mi sie. Powiem Wam ze ja tez wyslylalam dziesiatki ankiet, testy z jezyka co chwila itp. a żeby dostac na mail kilka ofert do wyboru to zadna firma sie nie zglosila! czasem rzuca cos jedną- dwie - i to najczęsciej do takiego pacjenta co mnie nie interesowal. Ostatnio postąpilam odwrotnie- napisalam do firmy ktora Wy tutaj odradzilyscie bo malo placą ( nie HA i promedika)- o o dziwo oferty posypaly sie jak z rekawa! Jestem na dzialalnosci - wiec nikt mnie nie moze oszukac- bo placi rodzina. Juz na dzien dobry powiedzialam im ze chce pacjenta co nie chodzi - tym samym unikne przykrej niespodzianki po przyjeżdzie! bo zwykle oszukuja ze chodzi a sie okazuje ze nie. mnie juz oszukać nie mogą w tym temacie. powiedzialm ze chce pacjenta w pampersie i chetnie pod sonda. -i tu tez zamknęłam im droge do oszustwa mnie i niespodzianki po przyjeżdzie. mialam tylko jedną prośbę- pacjent bez rodziny, lub mieszkjąca bardzo daleko. dostalam kilka ofert- wybralam najsensowniejszą. pieniadze nie sa duze ale juz wiem ze za niewielkie pieniadze wiem na 100% w co sie pakuje. ogolnie powiem ze chyba znalazlam sposob na oszustwa i kretactwa firm co do stanow pacjenta. Nie narzekam. grunt zeby rodziny w poblizu nie bylo i zeby nikt sie mna nie interesowal za czesto- wole sobie sama radzic w klopotach niz liczyć na tzw pomoc firm i rodziny.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 07:46:27 odpowiedz | cytuj
Hej! dzis moglam spac do 8 - bo babka mi pozwolila ale nie chce mi sie. Powiem Wam ze ja tez wyslylalam dziesiatki ankiet, testy z jezyka co chwila itp. a żeby dostac na mail kilka ofert do wyboru to zadna firma sie nie zglosila! czasem rzuca cos jedną- dwie - i to najczęsciej do takiego pacjenta co mnie nie interesowal. Ostatnio postąpilam odwrotnie- napisalam do firmy ktora Wy tutaj odradzilyscie bo malo placą ( nie HA i promedika)- o o dziwo oferty posypaly sie jak z rekawa! Jestem na dzialalnosci - wiec nikt mnie nie moze oszukac- bo placi rodzina. Juz na dzien dobry powiedzialam im ze chce pacjenta co nie chodzi - tym samym unikne przykrej niespodzianki po przyjeżdzie! bo zwykle oszukuja ze chodzi a sie okazuje ze nie. mnie juz oszukać nie mogą w tym temacie. powiedzialm ze chce pacjenta w pampersie i chetnie pod sonda. -i tu tez zamknęłam im droge do oszustwa mnie i niespodzianki po przyjeżdzie. mialam tylko jedną prośbę- pacjent bez rodziny, lub mieszkjąca bardzo daleko. dostalam kilka ofert- wybralam najsensowniejszą. pieniadze nie sa duze ale juz wiem ze za niewielkie pieniadze wiem na 100% w co sie pakuje. ogolnie powiem ze chyba znalazlam sposob na oszustwa i kretactwa firm co do stanow pacjenta. Nie narzekam. grunt zeby rodziny w poblizu nie bylo i zeby nikt sie mna nie interesowal za czesto- wole sobie sama radzic w klopotach niz liczyć na tzw pomoc firm i rodziny.
zdjecie uzytkownika
zdjecie uzytkownika
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 07:58:40 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry Dziewczyny . Ja już po kawce ranny ze mnie ptaszek ale co zrobić szkoda czasu na sen. Miłej niedzieli wszystkim życzę pomimo padającego deszczu. U mnie nawet śnieg na dziś zapowiadają ale toż to góry. Moja ucieczka

Czasami to chciałabym zapomnieć
o troskach życia codziennego.
I wtedy bardzo chce uciekać,
gdzieś do świata mi nieznanego.

I chciałabym spać pod gwiazdami,
wraz ze słońcem rano budzić się.
I wędrować razem z ptakami,
czy słoneczny, czy szary jest dzień.

W rzece marzeń się utopić,
wspomnienia zostawić gdzieś z tylu.
I wędrować, wędrować wciąż dalej,
i nie oglądać się nigdy do tylu! /in/ Niemiecka Niewolnica
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 08:28:59 odpowiedz | cytuj
Niemiecka Niewolnico,Ja tez bym tak bardzo chciala......:Fajnie ze jest Ktos taki jak Ty, ze potrafi wprowadzic trche ciepla w to nasze tulacze zycie.Dana
ps
Isauro ,co u ciebie?,nie mow tylko ze jeszcze spisz?(bo bede ci zazdroscic).Witam i zapraszam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 10:38:35 odpowiedz | cytuj
Prosze na te firme uwazac ...wogule sie toba nieinteresuja...ja z nimi zerwalam kontakt...jest to niby umowa zlecenie.....jak zachorujesz to placisz sama....w umowie jest wymieniona jedna osoba do opieki a przyjezdzasz i sa dwie.....ja sie b. spazylam ....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 10:56:28 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 10:38:35

Prosze na te firme uwazac ...wogule sie toba nieinteresuja...ja z nimi zerwalam kontakt...jest to niby umowa zlecenie.....jak zachorujesz to placisz sama....w umowie jest wymieniona jedna osoba do opieki a przyjezdzasz i sa dwie.....ja sie b. spazylam ....

na jaka firme, pisz otwarcie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:01:56 odpowiedz | cytuj
no wlasnie,nie wiadomo o co chodzi,jaka firma? jak cos piszesz to bardziej szczegolowo,bo nie wiadomo przed kim ostrzegasz. a przy okazji nie wogule - w ogole oraz nie spazyc - a sparzyc.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:04:51 odpowiedz | cytuj
beti - 2010-01-27 18:11:01

Wyjeżdzam w lutym do pracy jako opiekunka. Muszę założyc gewerbę. Może ktoś poda mi namiary na biuro [niedrogie] które pomoże w założeniu gewerby i w dalszych rozliczeniach.ewentualnie podaję mój mail :moja2poczta@poczta.onet.pl
A propo firm polecam firmę Hausengel. Płacą może nie za dużo ale pomoc w prowadzeniu firmy zwłaszcza dla początkujących duża i kompletna.

to ktos napisal z hausengel beti.....ta firma jest koszmarna.....ostrzegam przed ta firma.....pracowalam i zerwalam umowe ...traktuja polke jak niewolnika......i sie toba nieinteresuja .......
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:09:23 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 10:38:35

To ciekawe, bo ona nie wymienila zadnej firmy.
Sugerujesz, ze branie lezacego z rurka z brzuchu, nie pomoże na oszustwo, bo przygotują niespodzianka w postaci dodatkowego dziadka z pampersikiem?

Ja tez sie kierowalam troche waszymi podpowiedziami. Taka mi zaproponowali, na taka przystalam. Rodzina nie za czesto, babcia nie za bardzo fit. Niby leży, ale siedzi, i nie bezwładna, ale sama sie ubierze i zje. Spacerow nie lubi, zebym nie musiala pchac wozka. Zimna i dziwna- samotnica, zebym nie musiala siedziec z niz przed TV, czego nienawidze.
Pieniadze jak na moje wczesniejsze doswiadczenie nieduze- ale od rodziny. Zadnych prowizji, firma niemiecka i z nimi tylko rozmawialam , bez polskich wtyczek.
Zycze nam wszystkim, zebysmy dostaly to, czego chcemy bez bonusow w postaci zakamuflowanego domownika :)))
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:24:54 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:04:51

beti - 2010-01-27 18:11:01

Wyjeżdzam w lutym do pracy jako opiekunka. Muszę założyc gewerbę. Może ktoś poda mi namiary na biuro [niedrogie] które pomoże w założeniu gewerby i w dalszych rozliczeniach.ewentualnie podaję mój mail :moja2poczta@poczta.onet.pl
A propo firm polecam firmę Hausengel. Płacą może nie za dużo ale pomoc w prowadzeniu firmy zwłaszcza dla początkujących duża i kompletna.

to ktos napisal z hausengel beti.....ta firma jest koszmarna.....ostrzegam przed ta firma.....pracowalam i zerwalam umowe ...traktuja polke jak niewolnika......i sie toba nieinteresuja .......

Opisz dokladnie po koleii,co cie tam spotkalo,a nie tylko zdawkowe pare slow.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:47:36 odpowiedz | cytuj
Ja poprostu powiedzialam szczerze w firmie jakie mam oczekiwania. powiedzialam ze pracy z pacjentem sie nie boje- PRACY!- jako PRACY - a nie chodzenia za mna caly dzien i stekania mi nad glowa i marudzenia :podaj gazete- bo upadla, umyj toalete- 3 raz juz dzisiaj! - to nie jest praca- to jest zawracanie dupy- ze sie tak brzydko wyraze. praca to karmienie, przewijanie, kremowanie, podawanie plynow, sprzatanie wtedy kiedy jest rzeczywiscie brudno i kiedy trzeba a nie dla widzimisię jakiejs damy. pozatym najgorsi pacjenci sa ci z demencja! poczatkujaca i zaawansowana. oraz nowi pacjenci po wylewach lub po naglym unieruchomieniu w lozku- wtedy zwykle jeszcze nie zdarza dowiesc podnosnikow. ale , ale ... to tez ma i pewne dobre strony.. bo jak jestesmy nowa opiekunka w takim domu to my jako pierwsze mozemy wypracowac zasady postepowania!- np nie uczyc mycia pacjentow sparalizowanych w wannie ( tez juz mialam takie przypadki)- wszystko mozna zrobic w lozku! - miseczka, woda, reczniczek- i mozna tak latami! i nie podnoszenie na sile, zostawianie w lozku- a nasza zmienniczka nam za to kiedys podziekuje!!! Nie rozpuszczjmy rodzin i pacjentow nadmierna uwaga z naszej strony! ja tez na poczatku popelnilam taki blad!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 11:47:38 odpowiedz | cytuj
Ja poprostu powiedzialam szczerze w firmie jakie mam oczekiwania. powiedzialam ze pracy z pacjentem sie nie boje- PRACY!- jako PRACY - a nie chodzenia za mna caly dzien i stekania mi nad glowa i marudzenia :podaj gazete- bo upadla, umyj toalete- 3 raz juz dzisiaj! - to nie jest praca- to jest zawracanie dupy- ze sie tak brzydko wyraze. praca to karmienie, przewijanie, kremowanie, podawanie plynow, sprzatanie wtedy kiedy jest rzeczywiscie brudno i kiedy trzeba a nie dla widzimisię jakiejs damy. pozatym najgorsi pacjenci sa ci z demencja! poczatkujaca i zaawansowana. oraz nowi pacjenci po wylewach lub po naglym unieruchomieniu w lozku- wtedy zwykle jeszcze nie zdarza dowiesc podnosnikow. ale , ale ... to tez ma i pewne dobre strony.. bo jak jestesmy nowa opiekunka w takim domu to my jako pierwsze mozemy wypracowac zasady postepowania!- np nie uczyc mycia pacjentow sparalizowanych w wannie ( tez juz mialam takie przypadki)- wszystko mozna zrobic w lozku! - miseczka, woda, reczniczek- i mozna tak latami! i nie podnoszenie na sile, zostawianie w lozku- a nasza zmienniczka nam za to kiedys podziekuje!!! Nie rozpuszczjmy rodzin i pacjentow nadmierna uwaga z naszej strony! ja tez na poczatku popelnilam taki blad!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 12:43:41 odpowiedz | cytuj
Za duzo "fachowo " to opisane prawda "FIRMO"!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 12:59:56 odpowiedz | cytuj
Witam!
Poszukuję opiekunki lub pielęgniarki, najchetniej na wcześniejszej emeryturze, która mogłaby się ze mną wymieniać co 2 miesiące ( zaznaczam, że na wszystkie święta muszę być w Polsce - sama wychowuję dzieci). Zależy mi na osobie z Gdańska, Elbląga lub okolic. Praca na czarno za 45 Euro dziennie oraz zwrot kosztów podróży po 100 euro. Wyjazd na poczatku listopada 2010 do 10 stycznia 2011r. Nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy, ale liczę na bezwzględną uczciwość. Zainteresowane osoby prosze o podanie numeru stacjonarnego lub maila. Lidka
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 13:16:22 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 12:43:41

Za duzo

Nie jestem z firmy!- przepraszam za górnolotny ton- cóż- wyssałam go chyba z mlekiem matki. Uważa Pani że jestem z firmy?- siedzę w niedziele na laptopie i daję rady opiekunkom jak ułatwić życie sobie i zmienniczce które trafią na Stelle gdzie pacjent był niepotrzebnie nauczony złych zwyczajów przez nadskaujące mu non stop opiekunki? lub bezsensownie podnoszony i przewożony do łazienki na kąpiel- która mozna w bardzo prosty spsób - bez obciązania swojego kregosłupa - wykonać w 15 min w łóżku - majac miskę wody, dwa ręczniki i mydło! po co utrudniać sobie życie??- to jest ogólnie przyjęty sposób "kąpieli w łóżku" na odziałach przewlekłych w szpitalach w polsce! Do rolowania pacjenta co 2-3 h- swietne sa prześcieradła poślizgowe- wtedy pacjent sunie po nim jak po masle- w połączeniu z doczepianymi wysokimi ramami do łożek przerolowanie pacjenta zajmuje 2 min- i zero zagrozenia upadkiem- a nasz kregosłup nie jest wogóle obciążony.Chce dac Wam rady! jak ułatwić sobie życie! Zachowując przy tym podstawowy standart naszych usług! Podstawowy! - nie -Wysoki!- za wysoki nikt nam nie zapłaci!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 13:16:24 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-17 12:43:41

Za duzo

Nie jestem z firmy!- przepraszam za górnolotny ton- cóż- wyssałam go chyba z mlekiem matki. Uważa Pani że jestem z firmy?- siedzę w niedziele na laptopie i daję rady opiekunkom jak ułatwić życie sobie i zmienniczce które trafią na Stelle gdzie pacjent był niepotrzebnie nauczony złych zwyczajów przez nadskaujące mu non stop opiekunki? lub bezsensownie podnoszony i przewożony do łazienki na kąpiel- która mozna w bardzo prosty spsób - bez obciązania swojego kregosłupa - wykonać w 15 min w łóżku - majac miskę wody, dwa ręczniki i mydło! po co utrudniać sobie życie??- to jest ogólnie przyjęty sposób "kąpieli w łóżku" na odziałach przewlekłych w szpitalach w polsce! Do rolowania pacjenta co 2-3 h- swietne sa prześcieradła poślizgowe- wtedy pacjent sunie po nim jak po masle- w połączeniu z doczepianymi wysokimi ramami do łożek przerolowanie pacjenta zajmuje 2 min- i zero zagrozenia upadkiem- a nasz kregosłup nie jest wogóle obciążony.Chce dac Wam rady! jak ułatwić sobie życie! Zachowując przy tym podstawowy standart naszych usług! Podstawowy! - nie -Wysoki!- za wysoki nikt nam nie zapłaci!