Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zamknij[X]
akceptuję regulamin
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-06 12:19:50 odpowiedz | cytuj
Mariola, melduje sie ta z postu nad Toba:) Tez jestem w Niemczech, podaj email.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-06 12:23:32 odpowiedz | cytuj
gorajm@onet.eu
zdjecie uzytkownika
pielęgniarka - 2010-03-06 12:25:54 odpowiedz | cytuj
Anonim - 2010-03-03 19:06:07

Witam,tak ten przypadek jest ciezki i dla pielegniarki, ale nikt nikomu nie kaze jechac nic na sile .

Pozdrawiam

Pracodawca

Szanowny anonimowy pracodawco, to nie jest przypadek dla opiekunki, ani pielęgniarki, to przypadek dla zespołu, na zmiany.
Rospiska na + 18 godzin i pare innych obowiązków.
Chcesz zarobić to zawiń rękawy i do roboty 24 godziny na dobę przez 2-3 miesiące.Nie zapomnij oduczyć się spać.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-06 12:45:30 odpowiedz | cytuj
Uwazam dokladnie tak samo:)

wiem co to znaczy strach starego czlowieka, ktory czepia sie kurczowo, wysysa sily i ma w nosie czyjs odpoczynek.
zdjecie uzytkownika
dla początkujących - 2010-03-06 15:04:02 odpowiedz | cytuj
Ogłasza się www.globalservicema.pl
-Kurs dla opiekunów
- kurs niemieckiego

Polecam stronę dla niemców

zdjecie uzytkownika
dla początkujących - 2010-03-06 15:04:02

Ogłasza się www.globalservicema.pl
-Kurs dla opiekunów
- kurs niemieckiego

Polecam stronę dla niemców

ha ha nie ma żadnej gwarancji że was zatrudnią.Kase mają ci co uczą.Dobry bajer pół sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-06 16:26:21 odpowiedz | cytuj
WITAM WSZYSTKIE PANIE PRACUJACE W OPIECE.CHCIALAM POWIEDZIEC ZROBMY COS RAZEM MOZE STRAJK ,TO JEST HORROR CO ROBIA FIRMY Z POLKAMI,POZAMYKANE KOIETY ZA PARE GROSZY,BEZ WYTCHNIENIA PRACUJACE NA FIRME.GDZIE WOLNE TO WOLA O POMSTE DO NIEBA.WSTYD JK POLAK POLAKA TRAKTUJE
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-06 17:13:12 odpowiedz | cytuj
witam. bardzo proszę o adres mailowy tej firmy w której pani pracuje. serdecznie dziekuje
zdjecie uzytkownika
kas - 2010-03-06 17:24:48 odpowiedz | cytuj
kto wyjeżdzał z firmą GLOBAL SERVICE Z ŚWIDNICY-jak z uczciwością,teraz w WROCŁAWIU?
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-06 18:29:37 odpowiedz | cytuj
Drogie panie, bardzo jestem ciekawa, czy ktoras dostaje Kindergeld.
Jezeli pracujemy pol roku w DE, placimy podatki, mamy meldunek i Gewerbe, to nam przysluguje z wyrownaniem do dwoch lat wstecz.
Panie delegowane np. z Promedica, czy ktos informuje o tym?

Mnie sie nie udalo, nawiazalam kontakt z firma, ktora zalatwia formalnosci, ale chcieli z gory 150 euro, bez gwarancji.Poddalam sie.

to spora suma, 160 euro na pierwsze dziecko, 170 na drugie itd.
zdjecie uzytkownika
opiekunka z promediki - 2010-03-06 19:11:31 odpowiedz | cytuj
dag,wpisz w google kindergeld,jest mase na ten temat.na tamtym forum jest tez duzo odpowiedzi,pozytywnych i negatywnych. Warunek,musisz pracowac w firmie niemieckiej ,albo miec gewerge,i musisz dostarczyc zaswiadczenie z ZUS ze nie pobierasz zasilku w PL. Promedika jest polska firma,wiec nie ma mozliwosci otrzymania kindergeld.
zdjecie uzytkownika
nowa - 2010-03-06 19:28:44 odpowiedz | cytuj
Drogie Panie, jak to jest z firma Hausengel? ktos wspolpracowal? czy to legalne? jak z podatkiem, kiedy placi sie za dzialalnosc w niemczech? jak przekroczy sie tam 7,600 euro czy bez wzgledu na zarobek placi sie podatki co miesiac? prosze o pomoc
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-06 19:56:36 odpowiedz | cytuj
opiekunka z promediki - 2010-03-06 19:11:31

dag,wpisz w google kindergeld,jest mase na ten temat.na tamtym forum jest tez duzo odpowiedzi,pozytywnych i negatywnych. Warunek,musisz pracowac w firmie niemieckiej ,albo miec gewerge,i musisz dostarczyc zaswiadczenie z ZUS ze nie pobierasz zasilku w PL. Promedika jest polska firma,wiec nie ma mozliwosci otrzymania kindergeld.

Dzieki, sprawdzalam i czytalam wszystko co znalazlam.
ciekawa bylam, czy jakiejs opiekunce sie udalo.\

Osoby delegowane maja prawo do Kindergeld, pracuja na terenie Niemiec.Dzieci moga byc zameldowane w Polsce.Zawsze znajdzie sie 1000 przeszkod i wymowek, zeby nie przyznac. Trzeba sie nalatac i naczekac.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-06 20:02:43 odpowiedz | cytuj
nowa - 2010-03-06 19:28:44

Drogie Panie, jak to jest z firma Hausengel? ktos wspolpracowal? czy to legalne? jak z podatkiem, kiedy placi sie za dzialalnosc w niemczech? jak przekroczy sie tam 7,600 euro czy bez wzgledu na zarobek placi sie podatki co miesiac? prosze o pomoc

Witam firma chausengel nie jest dobra firma u mnie jest na czarnej liscie oplacaja jedynie ubezpieczenie skladki na zus nie jezeli ktos chce tam p racowac to musi pojechac do ich biura w niemczech na ul heskemer w Ebsdorfergrund tammusza cie zobaczyc i prrzepytac z j. niem ja nie mam milych wspomnien z ta firma obiecuja dobre pieniadze a na miejscu podaja ci inna sume to jest tak jakbys pracowala na czarno bo nic sie nie wlicza do niczego ale najgorsze jest to ze oni nie sprawdzaja tych rodzin niemieckich a jak jest cos nie tak to oni opiekunce nie wierza tylko rodzina powodzonka
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 00:15:58 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-06 20:02:43

nowa - 2010-03-06 19:28:44

Witam firma chausengel nie jest dobra firma u mnie jest na czarnej liscie oplacaja jedynie ubezpieczenie skladki na zus nie jezeli ktos chce tam p racowac to musi pojechac do ich biura w niemczech na ul heskemer w Ebsdorfergrund tammusza cie zobaczyc i prrzepytac z j. niem ja nie mam milych wspomnien z ta firma obiecuja dobre pieniadze a na miejscu podaja ci inna sume to jest tak jakbys pracowala na czarno bo nic sie nie wlicza do niczego ale najgorsze jest to ze oni nie sprawdzaja tych rodzin niemieckich a jak jest cos nie tak to oni opiekunce nie wierza tylko rodzina powodzonka

tak zgadzam sie z toba hausengel odradzam kreca mimo ze duzo tam polakow pracuje moze dlatego ale tak naprawde to ktore z tych posrednictw nie kreci chyba kazda i tylko od szczescia zalezy czy trafi sie dobrze czy okropnie bo dla nich kazda rodzina jest dobra bo liczy sie kasa pozdrawiam wszystkie panie ktore za chlebem musza pracowac w tym kraju jakim sa niemcy

Doszkalający kurs języka niemieckiego 60h za DARMO
Zapisz się już dziś!

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 12:04:16 odpowiedz | cytuj
szukam pracy jako opiekunka w Niemczech nad pani� starsz�. Jestem na emeryturze (56lat)napewno si� zrewanzuj� .tel 600595332-pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 12:19:39 odpowiedz | cytuj
szukam zmienniczki do pracy w Niemczech jako opiekunka .Mam (56 lat) jestem na emeryturze . tel. 600595332
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 15:33:56 odpowiedz | cytuj
Szukam opiekunki, którą mogłabym zmienić co jakiś czas na 6 lub 8 tygodni. Jestem solidną osobą, nie zależy mi na stałej pracy ale od czasu do czasu, ponieważ jestem na wcześniejszej emeryturze. Intereseje mnie praca bez działalności gospodarczej od 15 kwietnia.tel. 516262076
zdjecie uzytkownika
gosc - 2010-03-07 16:36:35 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-07 15:33:56

Szukam opiekunki, którą mogłabym zmienić co jakiś czas na 6 lub 8 tygodni. Jestem solidną osobą, nie zależy mi na stałej pracy ale od czasu do czasu, ponieważ jestem na wcześniejszej emeryturze. Intereseje mnie praca bez działalności gospodarczej od 15 kwietnia.tel. 516262076

Wlasnie twoje ogloszenie jest przykladem solidnosci..Starzy,schorowani ludzie,potrzebuja poczucia bezpieczenstwa,nie znajda tego w przygodnych opiekunkach,ktore tylko od czasu do czasu chca sobie dorobic bo im na waciki zabraklo.
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-07 17:41:31 odpowiedz | cytuj
Hej, sa miejsca, gdzie opiekunka pracuje bez zmienniczki i potrzebuje kogos wlasnie na miesiac. Uklad odpowiadajacy wszystkim.

Moze ta pani nie potrzebuje na waciki a na oplacenie rachunkow, Poza tym, o czym my mowimy, chyba wieksze zobowiazania ma wobec swojej rodziny?
zdjecie uzytkownika
margarethe - 2010-03-07 17:46:50 odpowiedz | cytuj
Na wczesniejszej emeryturze na pewno wiele nie ma,do tego dzieci,wnuki i rachunki.To chyba nic zlego ze chce sobie dorobic .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 17:57:33 odpowiedz | cytuj
Posłuchaj Młoda Damo! Nim zaczniesz dyskutować i oceniać zastanów się sto razy! Jstem na wczesniejszej emeryturze bo byłam zmuszona najpierw zajmować się schorowanym ojcem,który zmarł na nowotwór, a teraz na zmianę z siostra,która dzieki Bogu jest pielęgniarką, bardzo chorą mamą. Ponadto od 20 lat jestem wdową,która wychowała sama 2 dzieci ( skończyły studia). Czasami brakuje mi poprostu pracy, a o wacikach dawno zapomniałam. Od czasu do czasu proponuję jednak pomyśleć zanim się coś napisze.
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-07 17:57:54 odpowiedz | cytuj
Jeszcze dodam, ze starzy, schorowani ludzie potrzebujacy poczucia bezpieczenstwa, powinni go dostac od wlasnych dzieci.
Opiekunka, nawet najlepsza, to obca osoba, ktorej sie placi.
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-07 18:03:28 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-07 17:57:33

Posłuchaj Młoda Damo! Nim zaczniesz dyskutować i oceniać zastanów się sto razy! Jstem na wczesniejszej emeryturze bo byłam zmuszona najpierw zajmować się schorowanym ojcem,który zmarł na nowotwór, a teraz na zmianę z siostra,która dzieki Bogu jest pielęgniarką, bardzo chorą mamą. Ponadto od 20 lat jestem wdową,która wychowała sama 2 dzieci ( skończyły studia). Czasami brakuje mi poprostu pracy, a o wacikach dawno zapomniałam. Od czasu do czasu proponuję jednak pomyśleć zanim się coś napisze.

Jestes dzielna kobieta, nie przejmuj sie .Ktos nie pomyslal, ze moze urazic. Zycze Ci, zebys zarobila tyle, ze przypomnisz sobie o wacikach i kosmetykach:)
zdjecie uzytkownika
margarethe - 2010-03-07 18:07:16 odpowiedz | cytuj
Zycze Pani tego samego co dag,powodzenia.

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Frankfurt
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
gosc - 2010-03-07 19:12:39 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-07 17:57:33

Przepraszam Pania,chyba sie za galopowalam, jestem juz tak przemeczona ta praca (3 mies non stop) i stad taka reakcja. Zycze powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 19:14:39 odpowiedz | cytuj
moja znajoma jezdzi z hausengel i jest zadowolona tak ze rozne mamy doswiadczenia ja czekam dwa miesiace na oferte od nich i cos mnie zwodza a co powiecie o interjob z lubinia napiszcie prosze .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 19:24:49 odpowiedz | cytuj
wiadomosc do oli.bardzo bym prosila jakbys miala jakies namiary na prace przy starszych.jestem bez pracy.pracowalam 3 lata w niemczech przy starszej kobiecie na wozku i w tym roku zmarla mi.bardzo bym prosila.jestem w niemczech iszukam pracy ale ciezko mi znalezc.moj adres e mail.michael haubennestel@alice.de
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 19:44:54 odpowiedz | cytuj
Jest ok. Nie mam żalu, ale czasami należy zejÅ?Ä? na ziemiÄ?. Nie możemy bez ograniczenia tylko wytykaÄ? sobie jakieÅ? tam wady czy podkniÄ?cia.JesteÅ?my tylko ludźmi. Nie wiem czy jestem dzielna, ale dorobiÅ?am siÄ? emerytury. Dzielne sÄ? te wszystkie dziewczyny, które walczÄ? o życie - pieniÄ?dze na utrzymanie- zostawiajÄ?c rodzinÄ? w kraju. Jak sobie pomyÅ?lÄ? o tych dzieciakach co wyczekujÄ? matki a później siÄ? od niej odzwyczajajÄ? i jest im obojetne czy ona w domu czy jej nie ma, to aż mi ciarki po plecach przechodzÄ?. To jest straszna cena, którÄ? muszÄ? pÅ?aciÄ? za pracÄ? nie tylko w Niemczech. To wszystkie te wÅ?aÅ?nie dziewczyny naprawdÄ? sÄ? dzielne. Trzymam kciuki za Was i Wasze rodziny. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 19:44:57 odpowiedz | cytuj
Jest ok. Nie mam żalu, ale czasami należy zejÅ?Ä? na ziemiÄ?. Nie możemy bez ograniczenia tylko wytykaÄ? sobie jakieÅ? tam wady czy podkniÄ?cia.JesteÅ?my tylko ludźmi. Nie wiem czy jestem dzielna, ale dorobiÅ?am siÄ? emerytury. Dzielne sÄ? te wszystkie dziewczyny, które walczÄ? o życie - pieniÄ?dze na utrzymanie- zostawiajÄ?c rodzinÄ? w kraju. Jak sobie pomyÅ?lÄ? o tych dzieciakach co wyczekujÄ? matki a później siÄ? od niej odzwyczajajÄ? i jest im obojetne czy ona w domu czy jej nie ma, to aż mi ciarki po plecach przechodzÄ?. To jest straszna cena, którÄ? muszÄ? pÅ?aciÄ? za pracÄ? nie tylko w Niemczech. To wszystkie te wÅ?aÅ?nie dziewczyny naprawdÄ? sÄ? dzielne. Trzymam kciuki za Was i Wasze rodziny. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 19:44:58 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-07 19:53:59 odpowiedz | cytuj
O, jak milo sie zrobilo:) Oby tak zostalo.

zdjecie uzytkownika
opiekunka z promediki - 2010-03-07 20:11:44 odpowiedz | cytuj
Margarethe,nie chce mi sie wracac do twoich poprzednich postow,ale cos sobie przypominam ze opisywalas o dzwiganiu 130 kg babci??
Musialam dzisiaj wezwac pflegedienst,poniewaz moja babcia,dzis mi upadla na podloge,i nie dalam rade ja podniesc.Chyba mialam szczescie,bo przyjechala polka tam pracujaca.Pomogla mi .no i jak to polki.musialysmy sobie pogadac.
Powiedziala mi ciekawa rzecz. Jezeli nasi pacjenci dostala pflegegeld, to po to aby korzystac z uslug pflegedienstu,a my jako pomoce gospodarcze,nie musimy tego robic,i wystarczy zadzwonic do nich i powiedziec o wszystkim,wtedy oni przychodza na wywiad,i albo chory korzysta z ich uslug,albo nie dostaje nic!! Ciekawe co?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-07 20:19:43 odpowiedz | cytuj
Hej! O czym piszesz-zapomnialas juz polskiego czy pilas?
zdjecie uzytkownika
pr - 2010-03-07 20:31:20 odpowiedz | cytuj
nie badz zlosliwa,akurat te 2 slowa wszyscy rozumieja.
zasilek opiekunczy tzn pflegegeld ;)
no i przetlumacz to drugie,bo ja nie wiem.... opieka spoleczna?
zdjecie uzytkownika
dag - 2010-03-07 21:52:23 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-07 20:19:43

Hej! O czym piszesz-zapomnialas juz polskiego czy pilas?

Opiekunki wiedza o co chodzi. Nie obraza sie osob, ktore podaja wazne informacje.
zdjecie uzytkownika
margarethe - 2010-03-07 22:29:00 odpowiedz | cytuj
Prawda jest taka ze zadna z siostr /bede pisac po polsku zeby wszystkie zrozumialy/nie podniosla by takiego slonia sama a ja niby bylam do pomocy no i jeszcze trudno sobie wyobrazic zeby siostry jezdzily z babka na spacer skoro jest polka.Zasilek wplywal na konto synka ,a ja przez przypadek dowiedzialam sie ile tego jest,bo przyszlo pismo na babki adres.Polska siostra z caritasu podpowiedziala mi co do mnie nalezy a co nie.Wiedzialam kiedy staraja sie o podwyzke zasilku bo wtedy mialysmy wizytacje z knapschaftu i pan doktor sprawdzal palcem kurze itp. ale mialam wtedy ubaw ale to inna historia.Dla mnie szwab zostanie szwabem.
zdjecie uzytkownika
margarethe - 2010-03-07 22:34:43 odpowiedz | cytuj
I jeszcze dodam ze te kochane siostrzyczki to nie sa na kazdy telefon, bo wykonuja tylko te czynnosci ktore rodzina wykupila czy zamowila u nich i nic poza tym a nawet mniej.Chyba wiesz o tym co?
zdjecie uzytkownika
opiek.promed. - 2010-03-07 22:52:41 odpowiedz | cytuj
ja nie korzystam z pflegedinstu,bo babcie mam sprawna,wyjatkowo dzisiaj zadzwonilam do nich.Ale nie wiedzialam o takim czyms,ja sie jeszcze wypytam tej polki,to bede wiedziala dokladnie.
zdjecie uzytkownika
op pr - 2010-03-07 22:59:17 odpowiedz | cytuj
margarethe - 2010-03-07 22:34:43

I jeszcze dodam ze te kochane siostrzyczki to nie sa na kazdy telefon, bo wykonuja tylko te czynnosci ktore rodzina wykupila czy zamowila u nich i nic poza tym a nawet mniej.Chyba wiesz o tym co?

margarethe,ja dopiero teraz doczytalam ze ty piszesz o caritasie,a ja o pflegedienst a to zupelnie co innego CO?
zdjecie uzytkownika
margarethe - 2010-03-08 07:58:24 odpowiedz | cytuj
Zawsze jak przychodzil caritas, diakonki lub itp to mowili do mnie ze przyjdzie pflegedienst i nikt poza nimi nie przychodzil.Chyba ze sie myle.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 09:32:05 odpowiedz | cytuj
"Jezeli nasi pacjenci dostala pflegegeld, to po to aby korzystac z uslug .." - no k.... ,czy to jest zrozumiale????/pomijajac to szwabskie slowo/.A prawda jest taka-zeto agencja za duzo wymaga od Polek! Nie zamawiaja uslug-a Polki robia!
zdjecie uzytkownika
margarethe - 2010-03-08 10:03:35 odpowiedz | cytuj
Knapfschaft tak nazywala sie instytucja przyznajaca zasilek opiekunczy badz dotacje na wozek inwalidzki itp.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 11:35:10 odpowiedz | cytuj
Knappschaft befreit "gut DABEI"-Teilnehmer weiterhin von der Praxisgebühr

Knappschaftsversicherte, die am strukturierten Behandlungsprogramm "gut DABEI" für chronisch Kranke teilnehmen, sind auch in diesem Jahr von der Praxisgebühr beim Arztbesuch befreit. Einige andere gesetzliche Krankenkassen hatten zum Jahresbeginn ihre Zuzahlungsermäßigungen für Teilnehmer an den strukturierten Behandlungsprogrammen für chronisch Kranke eingestellt.

Bei der Knappschaft ändert sich für Teilnehmer an den sogenannten Disease-Management-Programmen (DMP) nichts. Sie brauchen weiterhin keine Praxisgebühr zu bezahlen; die Knappschaft verschickt entsprechende Befreiungsausweise. Für Fragen zu ‚gut DABEI’ steht das kostenfreie Service-Telefon der Knappschaft unter der Rufnummer 08000 200 506 zur Verfügung.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 11:37:53 odpowiedz | cytuj
jestem normalnie w strachu jak czytam o waszych doswiadczeniach z roznymi firmami .ale jechac trzeba jak sie nie sprobuje to sie nie wie .dajcie choc jedna dobra firme czy taka wogole jest
zdjecie uzytkownika
opiekunka - 2010-03-08 12:13:11 odpowiedz | cytuj
zadzwon do Torunia firma Adiutor tel 566551011.zarobek 900 e,moze wiecej
ale legalnie. albo promedica,za 800. tel 224487222. Jak sie boisz,zacznij od firm ktore zorganizuja ci wyjazd.A potem sama sobie wybierzesz lepsza. Powodzenia,i napisz krotko co zalatwilas,i czy dlugo sie czeka na wyjazd.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 12:27:38 odpowiedz | cytuj
Wszystko zalezy od szczescia, na jaka rodzine sie trafi.Nie ma co sie przerazac.
Wypytac dokladnie jakie schorzenia maja. Zeby nie trafic na kogos z alzheimerem co ganiajacym z nozem.albo wzywajacym polizai, bo opiekunka "krzywdzi". takich rzeczy ssie boje.

Nie godzcie sie na 800-900 euro!!!!!!! Za tyle jezdzilam pare lat temu, jak nie znalam jezyka. Pamietajcie, ze z tego cos tam trzeba bedzie oplacic. Prosze sie cofnac i poczytac forum, sa informacje gdzie dzwonic.
Powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 13:46:18 odpowiedz | cytuj
czy ktos moze cos powiedziec o posredniczce ani kielbowicz
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 17:16:02 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-08 11:37:53

jestem normalnie w strachu jak czytam o waszych doswiadczeniach z roznymi firmami .ale jechac trzeba jak sie nie sprobuje to sie nie wie .dajcie choc jedna dobra firme czy taka wogole jest

nie ma.dlatego,jak >madre inaczej< Firmy/Posredniki wymyslily nikomu niepotrzebna "dzialalnasc wlasna" to madre normalnie niewolnice+sprytni niemcy dogaduja sie juz bez posrednictwa polskich krwiopijcow i dobrze im idzie.Firmy stracily najlepszych ludzi i miejsca.Ale nic sie nie nauszyly-dalej traktuja jak chlopow panszczyznianych-nie podoba ci sie gryzacy Alzheimer? Bijacy?Glodzenie?Praca 24 godz.bez odpoczynku?To von!
No i gdzie niby taki "wyrzutek idzie?Powiesic sie?Akurat.Idzie pracowac na czarno .....i dziwi sie,czemu wczesniej o tym nie pomyslal.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-08 17:20:20 odpowiedz | cytuj
dag - 2010-03-07 19:53:59

O, jak milo sie zrobilo:) Oby tak zostalo.

milo-bylo,Firmy poopowiadaly sobie wzajemnie komplementy.
Teraz robi sie prawdziwie.
x