Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zamknij[X]
akceptuję regulamin
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 16:38:30 odpowiedz | cytuj
Gdy pracy nie miałaś a pieniędzy było brak,to za ofertę wyjazdu pocałowałabyś w przysłowiową d...Ale póżniej natura wyszła na wierzch.Może Niemcy mają rację ale dla was będzie za póżno .Obudzicie się" z ręką w nocniku".
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 17:09:13 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 16:38:30

Gdy pracy nie miałaś a pieniędzy było brak,to za ofertę wyjazdu pocałowałabyś w przysłowiową d...Ale póżniej natura wyszła na wierzch.Może Niemcy mają rację ale dla was będzie za póżno .Obudzicie się

Skąd ty tak dobrze znasz prosby, nawet te posuwajace sie do pocałowania d..y????? Prosily, wyblagaly prace, a teraz bezczelne jedne zamiast po rekach całowac, w głowie im sie przewraca, dzielic sie pieniedzmi nie chca, na własna rkęę chca pracowac.

Wylazla prawdziwa natura - CZYJA ?????? Za durne nas masz?

Ty bidulo masz coraz mnie płacone, przez te harpie niewdzieczne jedne, biedactwo, no, no nie placz już.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 17:09:21 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 16:38:30

Gdy pracy nie miałaś a pieniędzy było brak,to za ofertę wyjazdu pocałowałabyś w przysłowiową d...Ale póżniej natura wyszła na wierzch.Może Niemcy mają rację ale dla was będzie za póżno .Obudzicie się

Skąd ty tak dobrze znasz prosby, nawet te posuwajace sie do pocałowania d..y????? Prosily, wyblagaly prace, a teraz bezczelne jedne zamiast po rekach całowac, w głowie im sie przewraca, dzielic sie pieniedzmi nie chca, na własna rkęę chca pracowac.

Wylazla prawdziwa natura - CZYJA ?????? Za durne nas masz?

Ty bidulo masz coraz mnie płacone, przez te harpie niewdzieczne jedne, biedactwo, no, no nie placz już.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 17:38:03 odpowiedz | cytuj
Promedica popełniła błąd zatrudniajac jakiegos tam niewydarzonego rzecznika. ta pani tutaj, robi im lepsza robote, za darmo?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 18:06:12 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 10:26:54

Jeżeli istnieje taki europejski związek pracowników opieki, to w sytuacji, gdy jesteśmy oszukiwane przez polskie firmy, a polskie urzędy nie reagują możemy oficjalnie kierować skargi do tego związku, to samo dot. agencji niemieckich, dzięki za przybliżenie tematu i może przestaniemy czuć się jak te nieszczęsne ISAURY

mam zamiar tak zrobic.

Doszkalający kurs języka niemieckiego 60h za DARMO
Zapisz się już dziś!

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 18:16:28 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 17:38:02

Promedica popełniła błąd zatrudniajac jakiegos tam niewydarzonego rzecznika. ta pani tutaj, robi im lepsza robote, za darmo?

A jak myślicie, skąd ta pani jest?

Pan rzecznik jest od "wyższych spraw" -raczej nie jest niewydarzony, tylko musi się przygotować, przecież zążądano twardych dowodów, a takich raczej nie ma.

Pani tymczasem przygotowuje "zaplecze" na forum -wśród opiekunek.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 18:37:01 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 18:28:38

Boosz, jak mnie nudzi temat Promedica, parę lat temu zadzwoniłam i panienka mi radosnie zakomunikowala, ze zarobie z nimi az 2600 zl!
Się usmiałam serdecznie i kazalam spadac na drzewo.Zaraz znalazlam prace przy jednej osobie za 1200...pare lat temu.

Ale tu nie chodzi tylko o Promedicę
Ona jest tylko na pierwszej linii frontu. A że jest nawiększa, jak pójdzie na odstrzał, po niej padną pozostałe -chyba, że całkowicie zmienią zasady.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 18:48:03 odpowiedz | cytuj
Na str.181 sa podane numery telefonow w Niemczech.Cofnelam sia kilka stron i nie znalazlam zadnej wypowiedzi do ktorej one nawiazuja.Domyslam sie,ze sa to numery pod ktorymi mozna sobie zalatwic prace.Czy slusznie sie domyslam i czy ktos juz korzystal a moze wiadomo pod ktorym to idzie najszybciej.O oplaty nie pytam,bo na otwartym forum moge i tak nie uzyskac odpowiedzi.Mam noz na gardle i szukam pracy jak szalona-dzwonie wszedzie ale musze czekac-a juz nie bardzo moge z powodow finans.Napiszcie szybko jesli cos wiecie o tych telefonach.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 19:04:48 odpowiedz | cytuj
to ja podalam, podzielila sie nimi kolezanka, ktora kozysta szukając pracy. Oczywiscie dopisek pod nimi jest czyjąś kpiną. Dzwon, oni zwykle oddzwaniaja, bo maja darmowe na Polskę. Powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 19:04:50 odpowiedz | cytuj
to ja podalam, podzielila sie nimi kolezanka, ktora kozysta szukając pracy. Oczywiscie dopisek pod nimi jest czyjąś kpiną. Dzwon, oni zwykle oddzwaniaja, bo maja darmowe na Polskę. Powodzenia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 19:48:48 odpowiedz | cytuj
Ja też mam zamiar się poskarżyć tym razem na niemiechą firmę tak dla równowagi.żobaczymy czy zareaguję ten ich związek.Jako dowód przedstawię malle i jak będzie trzeba umowę,Polskie firmy przeginają ale wrodzony patriotyzm się we mnie odezwal.Taka jestem górska krowa/spokojna ale jak mnie kto wkur../Pozdrawiam Jani Ps.Filipku Aniołku odpowiedziałeś na moje pytanie na nowym forum?cierpliwie czekam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 20:45:08 odpowiedz | cytuj
Moje kochane opiekuneczki! Większość firm na polskim rynku to gałęzie Promedici. Zupełnie się nie dziwię, że nareszczcie dobierają się jej do d..ci. Gdyby nie miała z nas zusku, nie stać by jej było na reklamy w codziennej prasie, tygodnikach, internecie... i oczywiście na zakładanie nowych siedzib lub powoływanie własnych firmek pod innymi nazwami. Sama dałam się nabrać na kilka ogłoszeń,które nic nie zapowiadały, że mam do czynienia własnie z tą firmą. Na samą reklamę tej firmy pracuje prezynajmniej setka o reszcie nie wspomnę.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 20:45:08 odpowiedz | cytuj
hej Jani.Wpisalam sie pod twoim wpisem na nowym forum ale cvhyba juz wiesz jak to omijac-chyba zmienialas swoj wpis,bo taka inform.sie wyswietla.Zreszta napisalam do Caroline jako Administratora,ze moze lepiej to zmienic.Zobaczymy.Co myslisz o tych munerach telefonow w spr.pracy?Jak wszedzie bede dzwonic to rachunek za telefon mnie wykonczy.Peropero.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:01:39 odpowiedz | cytuj
to jest śmieszne jedna osoba pisze za trzy -jesteście śmieszne((((((
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:06:24 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 21:01:39

nie możliwe ,aby trzy osoby robiły takie same błędy i tu ta wpadka !!

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Düsseldorf
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:21:44 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 21:06:24

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-08-31 21:01:39

nie możliwe ,aby trzy osoby robiły takie same błędy i tu ta wpadka !!

Czy możecie zdradzić o co tu chodzi????
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:22:08 odpowiedz | cytuj
to raczej te dwa ostatnie wpisy wyszly spod tej samej reki
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:35:42 odpowiedz | cytuj
zdrada, zdrada, zdrada, podstępne zimne oczy gada.
Ogłosmy spisek!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:35:47 odpowiedz | cytuj
zdrada, zdrada, zdrada, podstępne zimne oczy gada.
Ogłosmy spisek!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 21:56:49 odpowiedz | cytuj
A ja to chyba czegos nie rozumiem-to jest forum anonimowe i jesli ktos che pisac duzo ,to pewnie to robi wlasnie anonimowo i moze nawet udajac inne osoby,bo moze sie wstydzi ze tyle pisze i nikt nie odpowiada.I moze dobrze sie przy tym bawi?Ale jest tez to drugie forum-i tam mozna pisac pod pseudonimem i tylko administrator bedzie wiedzial kto pisze.Czy to takie straszne jesli pisze sie prawde?Wybor mamy i nie musicie sie wkurzac na jednym forum jak w sumie jest ich pelno.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 22:10:33 odpowiedz | cytuj
Ale o co kaman? Pielęgniareczkę- rzeczniczke- ziólka uspokajające zawiodły?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 22:10:44 odpowiedz | cytuj
pepero dzięki nie udało mi się obejść ale napisałam pod twoim tekstem.Noja bym zaryzykowała może się uda.Mój sie nie kontaktował z Tobą?Spokojnej nocki dla opiekunek życzę.Jani
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 22:10:44 odpowiedz | cytuj
Ale o co kaman? Pielęgniareczkę- rzeczniczke- ziólka uspokajające zawiodły?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 22:24:49 odpowiedz | cytuj
perpero kuknij na maill.Możesz odpisać na forum albo na maill Jani
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 23:03:00 odpowiedz | cytuj
witam! czy któraś z miłych pań pracuje na gewerbę? bardzo prosze o kontakty do firm które chcą współpracowac z osobami mającymi już założoną gewerbę i załatwione ubezpieczenie. wiele jest na forum różnych firm ale wchodząc na ich strony inernetowe nie pisze czy wpółpracuja z osobami z już założona gewerbą sa tylko formlarze do wypełnienia. bardzo dziękuje za odpowiedz.pozdrawiam

Uwaga! Mamy ofertę pracy dla Ciebie - Praca dla Opiekunek Osób Starszych w Essen
Zarobki 1500€ , od zaraz! Skontaktuj się z nami...

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 23:09:38 odpowiedz | cytuj
witam! czy któraś z miłych pań pracuje na gewerbę? bardzo prosze o kontakty do firm które chcą współpracowac z osobami mającymi już założoną gewerbę i załatwione ubezpieczenie. wiele jest na forum różnych firm ale wchodząc na ich strony inernetowe nie pisze czy wpółpracuja z osobami z już założona gewerbą sa tylko formlarze do wypełnienia. bardzo dziękuje za odpowiedz.pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 23:09:39 odpowiedz | cytuj
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-31 23:10:11 odpowiedz | cytuj
kochana ja pracuje na gewerbe ale jak dotad nie przez firmy i wlasnie rozmawialam z dwoma - to oni przerejestrowywuja gewerbe na siebie ,ciebie melduja u rodziny i oplacaja za ciebie ubezpieczenie a to co masz to ich nie interesuje,bo ty jako pracownik firmy musisz miec to od nich.to w jednej firmie.W drugiej nie spodobal mi sie sposob otrzymywania wyplaty wiec dalej nie pytalam.Jesli chcesz miec ta swoja gewerbe to mozesz miec problem - ale nie znam wszystkich firm.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 07:23:22 odpowiedz | cytuj
prawie wszystkie.firmy nirmiegkie mają pracowników na gewerbę.Pytanie czy chcesz sama prowadzic papiery czy ma to zrobić firma.Jak firma to masz spory wybór.Co do ubezpieczenia to czasami firmy oferują przy prowadzeniu papierów ubezpieczenie,O wszystko trzeba zapytać,Pozdrawiam,życząc miłego dnia wszystkim Jani
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 07:38:20 odpowiedz | cytuj
Witam! no właśnie chce sobie sama prowadzić papiery. bo gewerbe mam już założoną. i co teraz bym musiała zamknąc i otworzyc przez firmę? troche bez sensu! na dodatek ja opłacam sobie niemiecką krankenkasse( to moj wlasny wybór i tak chce), po rozmowie również z dwoma firmami z niemiec okazało sie że musiałabym zrezygnowac z krankenkasse chcąc dla nich pracowac i przejsc na ubezpieczenie które oni oferują. a tak nie chce. dlatego sie pytam może któraś z was zna firmę która mnie weżmie z moją gewerbą i moim ubezpieczeniem już załatwionym. zarobek nie jest taki ważny dla mnie. grunt żeby zostało mi 900- 1000 euro po odliczeniu wszystkich kosztów. Obecnie pracuje dla posrednika ale z nim jest mały problem- tzn ma mało klientów do wyboru- praktycznie to nie ja moglam sobie wybrac tylko wybrano mnie. wiec szukam firm które dają opiekunce do wyboru wiecej klientów o różnych stanach chorobowych- zebym mogla sobie wybrac. mnie np interesują raczej leżące przypadki. i koniecznie mężczyzna. u kobiety nie chce już nigdy wiecej siedzieć. sama już nie wiem - chyba niezle sie wpakowałam z tą gewerbą. chyba pojde do hausengels oni podobno mają 500 rodzin do wyboru. tylko że oni nie chcą z własna gewerbą i ubezpieczeniem.!!pomóżcie może ktos zna inną firmę??
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 07:50:24 odpowiedz | cytuj
obawiam sie,ze zadna firma nie wezmie cie z twoimi papierami,bo oni zalatwiaja to we wlasnym zakresie.mam teraz podobny problem i tez sie zastanawiam,czy warto zamykac moja gewerbe.a jak skoncze wspolprace z firma to co- znowu zaczynac od poczatku i ponosic koszty?a nie zastanawiasz sie nad wykonaniem kilku telefonow do nowych posrednikow- jest kilka numerow na str.181 tego forum.peropero
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 08:30:04 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 07:38:20

Witam! no właśnie chce sobie sama prowadzić papiery. bo gewerbe mam już założoną. i co teraz bym musiała zamknąc i otworzyc przez firmę? troche bez sensu! na dodatek ja opłacam sobie niemiecką krankenkasse( to moj wlasny wybór i tak chce), po rozmowie również z dwoma firmami z niemiec okazało sie że musiałabym zrezygnowac z krankenkasse chcąc dla nich pracowac i przejsc na ubezpieczenie które oni oferują. a tak nie chce. dlatego sie pytam może któraś z was zna firmę która mnie weżmie z moją gewerbą i moim ubezpieczeniem już załatwionym. zarobek nie jest taki ważny dla mnie. grunt żeby zostało mi 900- 1000 euro po odliczeniu wszystkich kosztów. Obecnie pracuje dla posrednika ale z nim jest mały problem- tzn ma mało klientów do wyboru- praktycznie to nie ja moglam sobie wybrac tylko wybrano mnie. wiec szukam firm które dają opiekunce do wyboru wiecej klientów o różnych stanach chorobowych- zebym mogla sobie wybrac. mnie np interesują raczej leżące przypadki. i koniecznie mężczyzna. u kobiety nie chce już nigdy wiecej siedzieć. sama już nie wiem - chyba niezle sie wpakowałam z tą gewerbą. chyba pojde do hausengels oni podobno mają 500 rodzin do wyboru. tylko że oni nie chcą z własna gewerbą i ubezpieczeniem.!!pomóżcie może ktos zna inną firmę??

Witam. 620 rodzin!. to ze nie chcemy gewerbe i z ubezpieczeniem wlasnym, to bledna informacja. zapraszam. www.hausengel.de krupinski@hausengel.de
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 08:39:21 odpowiedz | cytuj
sorki...nie znalazlem zadnego pytania do mnie!?.(chyba zem slepy..) pozdrawiam www.hausengel.de
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 08:51:53 odpowiedz | cytuj
Dzwoniłam do hausengels do Polski i miła pani mi odpowiedziała że mnie ze swoją gewerbą i ubezpieczeniem nie weżmie! wiec chyba macie niezły bałagan w hausengels.! w Polsce! albo zatrudniacie niekompetentne osoby w waszym oddziale w polsce.Dodatkowo pani mnie bardzo zniechęciła do wspołpracy z wami bo mi powiedziała że może mi stworzyć profil że szukam pracy no i moze kiedyś dostanę pacjenta. to gdzie mam dzwonić żeby sie dowiedzieć wkońcu coś konkretnego? do Niemiec? bo do Polski nie mam ochoty już wiecej dzwonić!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:09:15 odpowiedz | cytuj
Dzien dobry tez mam problem szukam firmy ale czytam wczesniej opinie opiekunek jestem zalamana.Rozumie ze musza zarobic ale dlaczego nam tez nie daja przeciez to ciezka praca.Pracowalam w Niemczech ok pol roku jezyk znam slabo jakos sobie dalam rade i rodzinka zadowolana moglabym pojechac ale malo placa mysle o innej firmie ale wszedzie to samo.pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:11:31 odpowiedz | cytuj
Wiesz zastanawiam sie nad obdzwonieniem tych pośredników. tylko ze to sa pewnie jakieś małe firemki które mają kilkunastu klientów i pewnie prawie żadnego wyboru. i boje sie ze znowu wyląduję u babki która ma motorek w tyłku tak ja ta moja obecna i na 5 min nie usiądzie w fotelu tylko cały dzień bije mi kilometry po chacie! a ja latam za nią! i co z tego że ona jest fit! czasem lepiej zmieniac pampersy ale móc siedzieć i oglądac tv pół dnia bez rodzinki pacjenta na głowie( tak jak mam tutaj) i bez biegów przełajowych po domu. i co z tego że ona dobrze karmi i daje extra pieniądze? -jak ja jestem poprostu wykończona cały dzień łażac za nią i bez końca gadając o gotowaniu! przez jej natręctwo przytyłam 2kg! w ciągu miesiąca! a ja jestem całe życie na diecie! Dlatego poprostu boję sie tych małych pośredników bo oni mają innych pacjentów niż duże firmy- ta mi sie wydaje. ja już też dzwoniłam do kolejnych dwóch takich małych- i oni sie chwalą że ich pacjenci chodzą i robią sami siusiu na toaletę- tylko co mi po tym jak taki pacjencie fit potrafi nieżle psychicznie wykończyć opiekunkę! ja tam wolę " hodować warzywka "! ale obdzwonię nowych pośredników za strony 181- pewnie ze spróbuję!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:15:58 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 08:51:53

Dzwoniłam do hausengels do Polski i miła pani mi odpowiedziała że mnie ze swoją gewerbą i ubezpieczeniem nie weżmie! wiec chyba macie niezły bałagan w hausengels.! w Polsce! albo zatrudniacie niekompetentne osoby w waszym oddziale w polsce.Dodatkowo pani mnie bardzo zniechęciła do wspołpracy z wami bo mi powiedziała że może mi stworzyć profil że szukam pracy no i moze kiedyś dostanę pacjenta. to gdzie mam dzwonić żeby sie dowiedzieć wkońcu coś konkretnego? do Niemiec? bo do Polski nie mam ochoty już wiecej dzwonić!

Przeciez nikt Pani nie zmusza! jak jest Pani niezadowolona to jest mi przykro. troche trudno mi uwierzyc ze takie cos Pani uslyszala, tym bardziej ze akurat mielismy wczoraj taki przypadek, ze zadzwonilismy do babki ktora chciala od nas informacje, ta niestety niezdozyla podejsc do telefonu, i wlaczyla sie sekretarka (promedica24), wiec prosze nie opowiadac bajerow, ze ktos Pani cos zle powiedzial, bo wydaje mi sie ze jest Pani ta sama osoba z wczoraj:) niezle musicie trzasc portkami..... pozdrawiam krupinski@hausengel.de (p.s. jeszcze raz dla tych niedowierzajacych: gewerbe wlasna moze byc i ubezpieczenie tez! - aczkolwiek oczywiscie bylo by latwiej ze wzgledow organizacyjnych(np. PIT itp.) Pani gewerbe przemeldowac, ale nie jest to wymogiem. Co do ubezpieczenia: musimy sprawdzic czy dane ubezpieczenie jest wystarczajace dla osob pracujacych na gewerbie - jesli tak to nie widze przeciwskazan!)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:29:35 odpowiedz | cytuj
Panie Krupiński! dzwoniłam wczoraj do biura w Poznaniu! najpierw odebrała pani która mi powiedziała to co napisłam w poprzednim poście . potem zadzwoniłam jeszcze raz i odebrał pan- jego spytałam sie o ubezpieczenie czy można pozostac na państwowej krankenkasse- pan nie miał zielonego pojęcia o czym mówię! powiedział tylko ze mam zadzwonić ponownie dziś i on sie dowie. Niech pan zadzwoni do biura do poznania i sie spyta czy nie mieli telefonu z niemiec( bo stąd dzwoniłam) około godziny 16:30. a skoro już miłe panie i panowie w Polsce zarabiają na opiekunkach niezłe pieniądze to przynajmniej powinni być kompetentni i umieć odpowiadac jasno na pytania postawione przez opiekunkę i mieć pojęcie co to jest krankenkasse! Bo moje dzwonienie z Niemiec do Polski dośc drogo kosztuje żebym codzień wydzwaniała wyczekując az pan w PL zajarzy co to jest państwowe niemieckie ubezpieczenie! pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:31:20 odpowiedz | cytuj
Filipku aniołku to ja "durna ciemna "polska krówka posłałam koleżankę która ma gewerbe do Waszej firmy.Zeby było taniej dzwoniła do oddziału w Polsce.Proszę sprawdzić.Niestety usłyszała co napisała zgodnie z prawdą.Przykro mi,że Wasza pracownica ja zbyła.Postawię więc pytania 1. Jeżeli ma Gewerbe,własne ubezpieczenie i księgowego-Może dostać prace waszej firmie czy nie.2.Jaki jest czas oczekiwania na Pracę?Czy oddzwaniacie na polski stacjonarny numer telefonu?Pozdrawiam Jani
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:34:03 odpowiedz | cytuj
wychodzi,że więcej telefonów wczoraj było,moja koleżanka jest w Polsce Jani
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:41:14 odpowiedz | cytuj
Dzieki Jani! własnie niech pan aniołek odpowie na twoje pytania. wtedy chętnie sie skusze na prace dla nich mając wybór 620 rodzin! i niech poda numer tel albo maila do osoby kompetentnej do której można by wysłac dokumenty- bo jak wyśle do Poznania to Bóg wie co z nimi tam zrobią! może nawet nie zrozumieją co jest tam napisane po niemiecku - heheeheh!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:44:00 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 09:11:31

Wiesz zastanawiam sie nad obdzwonieniem tych pośredników. tylko ze to sa pewnie jakieś małe firemki które mają kilkunastu klientów i pewnie prawie żadnego wyboru. i boje sie ze znowu wyląduję u babki która ma motorek w tyłku tak ja ta moja obecna i na 5 min nie usiądzie w fotelu tylko cały dzień bije mi kilometry po chacie! a ja latam za nią! i co z tego że ona jest fit! czasem lepiej zmieniac pampersy ale móc siedzieć i oglądac tv pół dnia bez rodzinki pacjenta na głowie( tak jak mam tutaj) i bez biegów przełajowych po domu. i co z tego że ona dobrze karmi i daje extra pieniądze? -jak ja jestem poprostu wykończona cały dzień łażac za nią i bez końca gadając o gotowaniu! przez jej natręctwo przytyłam 2kg! w ciągu miesiąca! a ja jestem całe życie na diecie! Dlatego poprostu boję sie tych małych pośredników bo oni mają innych pacjentów niż duże firmy- ta mi sie wydaje. ja już też dzwoniłam do kolejnych dwóch takich małych- i oni sie chwalą że ich pacjenci chodzą i robią sami siusiu na toaletę- tylko co mi po tym jak taki pacjencie fit potrafi nieżle psychicznie wykończyć opiekunkę! ja tam wolę
Ja mam tez babe fit, cały dzien mnie kontroliren.Kontroliren tez jedzenie,mycie, moje pranie. Mam dosc. Duże firmy wcale nie dają wyboru, ani nie interweniują. Tych pośrednikow ze str. 181 ja podalam, nie znam ich jeszcze, bo sama wlasnie dostalam namiary. Jak sie czegos konkretnego dowiecie panie, to piszcie proszę.
Od kolezanek wiem, że Duszeńko z Dortmundu i niejaka Maria z Hanoveru, to wredne małpy. Do rodziny zawiozą, ale na dworzec już nie. Po kasę przyjada dzien wczesniej, bezczelne.Trzesa portkami przed rodziną i niechętnie odbieraja telefony od opiekunek. Ogłaszaja sie na "pajeczynie".
Pytajcie o marżę, ile m-cy, czas wolny, świeta, i przede wszystkim zarobki. Dobrym pomyslem jest wyplata co tydzien, ew. 2 tygodnie. Odpada strach, ze nie zaplaca w razie wyjazdu. Najwyzej machnie sie reka na kase za 2-3 dni jak bedzie nie do wytrzymania.Ci mali posrednicy, ktorzy wymagaja dzialalnosci w Polsce lub Gewerbe, zwykle negocjuja z rodzina 1500-1600 euro, albo 50 euro za dzień. Często wymagaja tej
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:44:00 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 09:11:31

Wiesz zastanawiam sie nad obdzwonieniem tych pośredników. tylko ze to sa pewnie jakieś małe firemki które mają kilkunastu klientów i pewnie prawie żadnego wyboru. i boje sie ze znowu wyląduję u babki która ma motorek w tyłku tak ja ta moja obecna i na 5 min nie usiądzie w fotelu tylko cały dzień bije mi kilometry po chacie! a ja latam za nią! i co z tego że ona jest fit! czasem lepiej zmieniac pampersy ale móc siedzieć i oglądac tv pół dnia bez rodzinki pacjenta na głowie( tak jak mam tutaj) i bez biegów przełajowych po domu. i co z tego że ona dobrze karmi i daje extra pieniądze? -jak ja jestem poprostu wykończona cały dzień łażac za nią i bez końca gadając o gotowaniu! przez jej natręctwo przytyłam 2kg! w ciągu miesiąca! a ja jestem całe życie na diecie! Dlatego poprostu boję sie tych małych pośredników bo oni mają innych pacjentów niż duże firmy- ta mi sie wydaje. ja już też dzwoniłam do kolejnych dwóch takich małych- i oni sie chwalą że ich pacjenci chodzą i robią sami siusiu na toaletę- tylko co mi po tym jak taki pacjencie fit potrafi nieżle psychicznie wykończyć opiekunkę! ja tam wolę
Ja mam tez babe fit, cały dzien mnie kontroliren.Kontroliren tez jedzenie,mycie, moje pranie. Mam dosc. Duże firmy wcale nie dają wyboru, ani nie interweniują. Tych pośrednikow ze str. 181 ja podalam, nie znam ich jeszcze, bo sama wlasnie dostalam namiary. Jak sie czegos konkretnego dowiecie panie, to piszcie proszę.
Od kolezanek wiem, że Duszeńko z Dortmundu i niejaka Maria z Hanoveru, to wredne małpy. Do rodziny zawiozą, ale na dworzec już nie. Po kasę przyjada dzien wczesniej, bezczelne.Trzesa portkami przed rodziną i niechętnie odbieraja telefony od opiekunek. Ogłaszaja sie na "pajeczynie".
Pytajcie o marżę, ile m-cy, czas wolny, świeta, i przede wszystkim zarobki. Dobrym pomyslem jest wyplata co tydzien, ew. 2 tygodnie. Odpada strach, ze nie zaplaca w razie wyjazdu. Najwyzej machnie sie reka na kase za 2-3 dni jak bedzie nie do wytrzymania.Ci mali posrednicy, ktorzy wymagaja dzialalnosci w Polsce lub Gewerbe, zwykle negocjuja z rodzina 1500-1600 euro, albo 50 euro za dzień. Często wymagaja tej Gewerbe dla picu.Mała agencja, czy duża, pomoc i tak znikoma, ja sie skupiam na tym, żeby zarobic duzo.a potem licze na szczęście. Na 5 moich miejsc, tylko 2 były beznadziejne. Za 1000 euro nie bede pracowala. Nie, że taka ze mnie paniusia, po prostu wole za wiecej niz za mniej i tego sie trzymam.
Pozdrawiam wszystkich:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:46:53 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 09:41:14

Dzieki Jani! własnie niech pan aniołek odpowie na twoje pytania. wtedy chętnie sie skusze na prace dla nich mając wybór 620 rodzin! i niech poda numer tel albo maila do osoby kompetentnej do której można by wysłac dokumenty- bo jak wyśle do Poznania to Bóg wie co z nimi tam zrobią! może nawet nie zrozumieją co jest tam napisane po niemiecku - heheeheh!

oj oj drogie Pani, troche mi to wyglada na probe buntu. ale ok. niech wam bedzie. Jak ktos jest w niemczech, to prosze dzwonic do niemiec bo dla Pan taniej, lub zostawic numer, oddzwonimy. Jak ktos jest w PL to prosze do bura PL. dokumenty tak samo. Wszystkie pracownice Hausengel Polska mowia perfekt po niemiecku, prosze sie nie obawiac.pozdrawiam www.hausengel.de krupinski@hausengel.de (Filip Krupinski - prosze nie mowic "Panie Krupinski", bo cos staro sie przy tym czuje;))
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:47:59 odpowiedz | cytuj

Ooooo to to!!! Skoro można z własna Gewerbe, to prosze napisać, czy te 570 euro , ktore bierzecie dla siebie od rodziny, będa dla opiekunki.
za 1700 euro - biore i rozliczam sie sama. Prosze sie nie troskać, dam radę.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 09:56:10 odpowiedz | cytuj
tak tak- stare wredne Niemry na chodzie to najgorszy rodzaj klienta. mi sie marzy słodki dziadzia na wózeczku, kimający cały dzień nad gazetką i herbatką. awentualnie łożeczko, jakaś sonda- też przyjemnie. umyje sie takiego, nakremuje mu dupke, co 2 godzinki zmiana pozycji i spokój! żadnego kontroliren i łażenia po domu i sprawdzania! a jak już dziadzia rodzinkę ma daleko to już wogóle luz blus- ah sie rozmarzyłam. moja jedza zaraz wlezie mi zaraz do pokoju i zaczenie terkotanie o obiadku!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 10:05:28 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 09:29:35

Panie Krupiński! dzwoniłam wczoraj do biura w Poznaniu! najpierw odebrała pani która mi powiedziała to co napisłam w poprzednim poście . potem zadzwoniłam jeszcze raz i odebrał pan- jego spytałam sie o ubezpieczenie czy można pozostac na państwowej krankenkasse- pan nie miał zielonego pojęcia o czym mówię! powiedział tylko ze mam zadzwonić ponownie dziś i on sie dowie. Niech pan zadzwoni do biura do poznania i sie spyta czy nie mieli telefonu z niemiec( bo stąd dzwoniłam) około godziny 16:30. a skoro już miłe panie i panowie w Polsce zarabiają na opiekunkach niezłe pieniądze to przynajmniej powinni być kompetentni i umieć odpowiadac jasno na pytania postawione przez opiekunkę i mieć pojęcie co to jest krankenkasse! Bo moje dzwonienie z Niemiec do Polski dośc drogo kosztuje żebym codzień wydzwaniała wyczekując az pan w PL zajarzy co to jest państwowe niemieckie ubezpieczenie! pozdrawiam

tak. panstwowe ubezp. zdrowotne tez jest ok. pewno jest drozsze niz to ktore my mozemy zaproponowac (prywatne-na takich samych zasadach) ale nie ma tu problemu Pani wybor. co do oczekiwania zlecen. nie chodzi tu o ilosc rodzin, tylko o to czy Pani tam pasuje czy nie. zakladajac ze zna Pani jezyk, zna sie na opiece i chce dziadka lub babke, i nie my wymagan typu corka musi mieszkac 100 km dalej lub cos podobnego, to jestesmy w stani zaproponowac Pani kilka zlecen w ciagu kilku dni! pozdrawiam www.hausengel.de
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 10:14:39 odpowiedz | cytuj
Moja jędza fit, wymaga, zebym recznie prała jej rajstopy i skarpety, pralka to luksus rzadko dla mnie dostepny. Cięzko mi brudne dzinsy prac ręcznie, a zaraz wyjezdzam, Po prostu robocze ciuchy sukcesywnie wyrzucam. Zawsze by mi przypominały te koszmarne dni.

Panie Filipie, jak bedzie wygladala moja pensja u Was z własna Gewerbe i ubezp.??????
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 10:14:41 odpowiedz | cytuj
Moja jędza fit, wymaga, zebym recznie prała jej rajstopy i skarpety, pralka to luksus rzadko dla mnie dostepny. Cięzko mi brudne dzinsy prac ręcznie, a zaraz wyjezdzam, Po prostu robocze ciuchy sukcesywnie wyrzucam. Zawsze by mi przypominały te koszmarne dni.

Panie Filipie, jak bedzie wygladala moja pensja u Was z własna Gewerbe i ubezp.??????
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 10:16:31 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-09-01 09:47:59

Ooooo to to!!! Skoro można z własna Gewerbe, to prosze napisać, czy te 570 euro , ktore bierzecie dla siebie od rodziny, będa dla opiekunki.
za 1700 euro - biore i rozliczam sie sama. Prosze sie nie troskać, dam radę.

oprocz gewerbe i ubezpiecznia robimy jeszcze dziesiatki innych rzeczy!. jhezeli chodzi o negocjacje - jak najbardziej. Przedstawimy zlecenia, i albo Pani jedna zaakceptuje albo nie, ale prosze mnie nie rozsmieszac, i pogardliwie udawac cwaniaka podtekstami, jak bysmy tutaj kogos okradali. zawsze ma Pani wybor, jak sie oferta zlecenia nie podoba, jej sie poprostu nie bierze. Jak Pani potrafi wszystko sama, to zastanawiam sie po co wogole mamy sie wlaczac w sprawe. Prosze znalesc sobie zelecenie za 1700. Przeciez Pani wszystko juz sobie sama zalatwila. Wystarczy przeciez zlapac sluchawke lub poszukac w internecie, takie to podobno jest latwe...czytalem na forum!;) (p.s. prosze sie nie czuc obrarzona lub zaatakowana, nie mialem nic takiego zlego na mysli)