Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-06 11:36:18 odpowiedz | cytuj
czy jest tu ktoś kto z tamtąd wrócił albo w najblizszym czasie jedzie ja jade 11.10 ale sama autokarem do liege 30 km od tongeren i niewiem jak tam potem dotrzeć
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-06 11:41:15 odpowiedz | cytuj
czy jest szansa że napisze do mnie ktoś kto tam był bo jadę za parę dni i chcę poznać trochę szczegułów
[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-23 14:26:42 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie:
Czy dostając kartę na 65 dni to pracujesz 65 dni czy jak??
weekendy wolne? czy mozna pracowac dłużej niż 8 godzin?
Proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.
zdjecie uzytkownika
kaszanka23451 - 2012-01-11 11:45:42 odpowiedz | cytuj
ta firma to najgorsz jaka może byc w kraju wszyscy są fałszywi i wredni [usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu bo szybko ziedzie do polski
zdjecie uzytkownika
:D - 2012-01-13 21:19:31 odpowiedz | cytuj
Angeliko zapomniałaś o ekipie z kontenera :(
zdjecie uzytkownika
xyz - 2012-04-01 10:53:36 odpowiedz | cytuj
[usunięte przez moderatora]. nie jedzcie tam chyba że chcecie być poniewierani!!! Nie polecam nikomu!!!
zdjecie uzytkownika
Gsl - 2012-04-08 12:23:08 odpowiedz | cytuj
MIEJMY TYLKO NADZIEJE, ŻE TA CHORA FIRMA UPADNIE [usunięte przez moderatora] WYLĄDUJĄ NA ULICY CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ KTOŚ NERWOWO NIE WYTRZYMA I ZROBI Z NIMI "PORZĄDEK"
zdjecie uzytkownika
przestoga - 2012-04-09 09:20:36 odpowiedz | cytuj
albo dlaczego stoja 2 osoby przy tasmie ktorej powinny stac 4???? odpowiec mi na to????????????? potem drecza ich ze sie nie wyrabiaja z robota wypierdolic ich nowi przyjda tak??? to jest polityka tej firmy?
zdjecie uzytkownika
wwe - 2012-04-09 20:19:13 odpowiedz | cytuj
z tego co widzę niektórzy mają kasę i jeżdżą tam dla frajdy, niech tacy pomyślą trochę!!! niektórym nie pasuje taka robota ale jeżdżą tam bo nie mają wyjścia, mają rodziny na utrzymaniu, bo w polsce bieda
zdjecie uzytkownika
- 2012-04-12 15:06:41 odpowiedz | cytuj
jak niemasz co z kasa robic to jedz ale pojedziesz i wrociszszkoda kaSY I NERWOW TRACIC ?ZASTANOW SIE?
zdjecie uzytkownika
zuzia - 2012-04-13 19:23:22 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się... nie warto tam jechać, szkoda pieniędzy i zdrowia.
zdjecie uzytkownika
wczasowicz - 2012-04-16 08:45:45 odpowiedz | cytuj
Jeszcze w kwesti wynagrodzenia... stawka uzależniona od tego czy ktoś wyjedzie po wcześniejszym zgłoszeniu....10 dni przed planowanym wyjazdem czy też zostanie zwolniony. Z tym że i na to znaleźli rozwiązanie.... zwolnią w ostatnim dniu pracy i na tej podstawie wypłacą minimalne wynagrodzenie. Jadąc do malcosort dobrze jest mieć pieniądze na bilet powrotny do domu... zwalniając nikt nie zapyta czy masz za co wrócić.
zdjecie uzytkownika
karcia2012 - 2012-04-16 13:16:29 odpowiedz | cytuj
Hej,czy mogłabys podać mi jakieś namiary na tą firme?
zdjecie uzytkownika
Karcia 0007 - 2012-04-16 13:23:21 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś może mi podać namiary na tą firme,jakis numer kontaktowy?[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
ObózpracyuHitlera - 2012-04-16 17:46:50 odpowiedz | cytuj
Karcia 0007 - 2012-04-16 13:23:21

Czy ktoś może mi podać namiary na tą firme,jakis numer kontaktowy?[usunięte przez moderatora] Mam nadzieje że się tam nie wybierasz, jeśli tak to weź bombe
zdjecie uzytkownika
oboz - 2012-04-17 17:04:10 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie z tym ,ale nie moge jeszcze uwierzyc ze do tej pory szlak nie trafil tego zakladu [usunięte przez moderatora]?
zdjecie uzytkownika
having - 2012-07-18 19:42:55 odpowiedz | cytuj
tak zgadzam sie z powyzszymi opiniami : zastanowcie sie czy warto tam jechac i nerwy sobie szarpac a po paru dniach z powrotem wrocic do polski?
zdjecie uzytkownika
xyz - 2012-08-16 00:53:41 odpowiedz | cytuj
Dankę trzymają w tej firmie żeby tylko naiwnych Polaków sprowadzać... [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Red - 2012-10-20 13:19:56 odpowiedz | cytuj
Jaki byłem naiwny, przeczytałem wszystkie opinie i uwierzyłem w te pozytywne i w siebie i wyjechałem do Malcosort, gdzie zwolnili mnie i kolegę po 3 dniach, stracona nadzieja i czas, można tu się psychicznie zniszczyć, trzymają się tu [usunięte przez moderatora] lub stali pracownicy - Ci lubieni, zgodzę się grupa Polaków super, ale praca zapomnij, jedynie w sadzie dasz radę, ale nie na sortowni to psychiczne, tempo i czepianie się, totalnie nie polecam, jak już to tylko do sadu.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-01-10 21:45:52 odpowiedz | cytuj
zna ktoś może aktualne numery telefonu do malcosort?
zdjecie uzytkownika
nick - 2013-02-04 13:09:45 odpowiedz | cytuj
Po co ci to skoro i tak tam długo nie popracujesz?
zdjecie uzytkownika
splot - 2013-07-29 18:01:15 odpowiedz | cytuj
a ty chcesz tam jechac?
zdjecie uzytkownika
**osa - 2013-10-25 18:20:55 odpowiedz | cytuj
byłam tam i odradzam straszne zamieszanie , nie polecam szkoda zdrowia i nerwów
zdjecie uzytkownika
- 2013-10-29 17:20:31 odpowiedz | cytuj
**osa - 2013-10-25 18:20:55

byłam tam i odradzam straszne zamieszanie , nie polecam szkoda zdrowia i nerwów
Nim napiszesz opinie,to prosze sie zastanow co piszesz.Sprawdzimy Twoja opinie odnosnie tej firmy i tej drugiej firmy ,ktora opisalas.
Jezeli nie bedzie zgadzac sie z prawda ,bedziesz odpowiadala za znieslawienie.
zdjecie uzytkownika
PRACOWNIK MALCOSORT - 2014-01-25 23:46:05 odpowiedz | cytuj
WITAM-
MALCOSORT TO OSZUSCI NOWI PRACOWNICY SA KASOWANI PO 100 EURO ZA ZALATWIENIE PRACY I PO 1 DO 3 DNI SA ZWALNIANI BEZ UPRZEDZENIA I ZAPLATY-DZIS WYLECIALO 8 OSOB I JEDZIE JUZ 9 KOLEJNYCH ,W SRODE NASTEPNI WYLECA ,.PANI DANUTA POLSKA SZEFOWA NACIAGA TYLKO LUDZI.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
oli - 2014-01-31 10:01:49 odpowiedz | cytuj
A ty tam byłaś, bo ja wlasnie się wybieram i niewiem co robić
zdjecie uzytkownika
onlyone - 2014-01-31 20:15:40 odpowiedz | cytuj
@up
A płaciłaś/eś coś za dostanie się tam?
zdjecie uzytkownika
NAIWNA - 2014-01-31 21:15:29 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, bo właśnie wróciłam z tego kołchozu po niecałym tygodniu.Co tam się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie.Nowi pracownicy,którzy trafiają przez pośrednictwo są traktowani dosłownie jak śmiecie, jeżeli ktoś nie spodoba się tej wrednej POLCE brygadzistce Danucie i jej równie wrednej kierowniczce Karinie jest od razu na czarnej liście, a ich zadaniem jest gnębienie i upokarzanie przed wszystkimi, bo regularnie robią przedstawienia i wytykają wszystkie błędy na środku, a na swoich pracowników przymykają oko.UWIERZCIE, jeśli was nie wywalą od razu i tak długo nie wytrzymacie. Pracowników im nie brakuje, bo zawsze ktoś naiwny się znajdzie, zapłaci 990 za pośrednictwo, popracuje parę dni no i następni...w ciągu dwóch tygodni zjechało stamtąd kilkanaście osób!!!
Więc jeżeli ktoś tam się wybiera niech się dobrze zastanowi i weźmie ze sobą chociaż 70 euro na busa, bo ten Malcosort to jedna wielka porażka,to nie praca , tylko OBÓZ PRACY!!! naprawdę szkoda nerwów, zdrowia i pieniędzy,bo żeby tam odrobić koszty wyjazdu dwa tygodnie trzeba z.....bo godzin mało, wszystkie przerwy odliczają, a taką szansę na odrobienie kosztów dają dosłownie jednostkom!!! ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE I NIE PAKUJCIE W TO BAGNO!!!!
zdjecie uzytkownika
witek - 2014-02-02 07:55:54 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się z tobą to jest wielkie oszustwo moja dziewczyna pojechała tam w piątek na miejscu dowiedziała się że tam jest tylko wymiana ludzi to są oszuści chodzi tylko o te 990zł które trzeba zapłacić tej oszustce
z biura pośr. w Stalowej Woli ul. Romana Dmowskiego 12 Nie dajcie się więcej naciągać tej oszustce
zdjecie uzytkownika
byłypracownik - 2014-02-03 09:39:52 odpowiedz | cytuj
Jak sie jedzie do roboty za granicę to trzeba tyrać. Jak się chce rozczulać nad sobą to lepiej zostać w domu.
zdjecie uzytkownika
anka - 2014-02-03 10:03:09 odpowiedz | cytuj
Starzy chca pozbyc sienowych żeby sciagnac swoich. Strasza zrobia swinstwo. A najgorszy jast Kaziu. Rzadzi sie a jak sie ktos postawi to swinie podklada. Uwazajcie na niego.
A robota jak robota.
zdjecie uzytkownika
Witek - 2014-02-03 14:55:08 odpowiedz | cytuj
Pośrednictwem zajmuje się spółka z.o.o z siedzibą Warszawie PBK Polskie Biuro Księgowe Sp. z o.o. Polna 11, 00-633 Warszawa oddziały Radom ul Gisterska 10 i Stalowa Wola ul. Dmowskiego 10 lok. 110 tam gdzie wysyłają ludzi nie ma pracy wogóle chodzi tylko o zdarcie pieniędzy często z bardzo biednych ludzi każą sobie z góry zapłacić 990 zł nie zapewniając niczego liczbą godzin pracy miała być po 12 godzin a w rzeczywistości jest dużo mniej to są oszuści tam jest tylko wymiana ludzi i nic więcej
zdjecie uzytkownika
Mikołaj - 2014-02-04 18:51:02 odpowiedz | cytuj
Jeszcze w kwesti wynagrodzenia... stawka uzależniona od tego czy ktoś wyjedzie po wcześniejszym zgłoszeniu....10 dni przed planowanym wyjazdem czy też zostanie zwolniony. Z tym że i na to znaleźli rozwiązanie.... zwolnią w ostatnim dniu pracy i na tej podstawie wypłacą minimalne wynagrodzenie. Jadąc do malcosort dobrze jest mieć pieniądze na bilet powrotny do domu... zwalniając nikt nie zapyta czy masz za co wrócić.
zdjecie uzytkownika
ted - 2014-02-10 08:13:42 odpowiedz | cytuj
To jaka jest tam stawka za godzinę?
zdjecie uzytkownika
kasia - 2014-02-10 14:29:49 odpowiedz | cytuj
Nie zgadzam się z byłym pracownikiem musiał trzymać sztamę z reszta oszustów i gnębicieli przede wszystkim z Danką ,Kariną i resztą polskich rządzicielek .Zastanów się człowieku co piszesz:( nie wypowiadaj się na takie tematy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
on - 2014-02-10 22:04:10 odpowiedz | cytuj
Pojebani ludzie co tu dużo pisać ... głupotą od was aż zionie.... to co wy tu wypisujecie.... wasze żale... przyjezdzaja tu tez nowi ludzie i nie wszyscy sa wyrzucan od razu to czy ktoś sie nadaje tzn jest sprytny bystry zaradny a przede wszystkim szybki widac juz po pierszych minutach pracy ... smiac mi sie chce jak widze nowych którzy polski ledwo znają ... głaszczą owoce na taśmie gestykulując zamaszyście jakby byli wycieńczeni ciężką pracą a fakt faktrm owoców z taśmy nie ubywa ...zero pomysłu zero czegokolwiek ... inteligencja nie grzeszą... cóż więcej mogę dodać nic dziwnego ze ktos wczesniej czy póżniej to zuwazy i zrobi to co zroił by kazdy inny... a ty który/ która piszesz te komentarze ... jeśli białbys własny biznes chciałbys patrzec jak twoi ludzie niszcza twoje owoce pracuja zle i narazją cie na straty spowalniając bądż wstrzymując cała produkcję... co? co odpowiesz?
zdjecie uzytkownika
bejbeee - 2014-02-12 17:24:06 odpowiedz | cytuj
Nie broń sobie dupy .... trzeba dac ludzia szansę a nie gonić jak psy i po godzinie pracy muszą umiec wszystko perfekcyjnie... Trzyma sie tam tylko jedna ekipa ktora juz jeździ tam kilka lat , zgrana paczka wszystkim dupe opierdzielaja . Uważajcie na Andżelike najwiekszy chodzacy farmazon na hali jak i na hotelu jak sie jej nie spodobasz leci do Danki i podpierdziela zrobi doslownie wszystko zebys wyleciał/a .... mozna to nazwac "Obozem"
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-12 18:29:46 odpowiedz | cytuj
on - 2014-02-10 22:04:10

Pojebani ludzie co tu dużo pisać ... głupotą od was aż zionie.... to co wy tu wypisujecie.... wasze żale... przyjezdzaja tu tez nowi ludzie i nie wszyscy sa wyrzucan od razu to czy ktoś sie nadaje tzn jest sprytny bystry zaradny a przede wszystkim szybki widac juz po pierszych minutach pracy ... smiac mi sie chce jak widze nowych którzy polski ledwo znają ... głaszczą owoce na taśmie gestykulując zamaszyście jakby byli wycieńczeni ciężką pracą a fakt faktrm owoców z taśmy nie ubywa ...zero pomysłu zero czegokolwiek ... inteligencja nie grzeszą... cóż więcej mogę dodać nic dziwnego ze ktos wczesniej czy póżniej to zuwazy i zrobi to co zroił by kazdy inny... a ty który/ która piszesz te komentarze ... jeśli białbys własny biznes chciałbys patrzec jak twoi ludzie niszcza twoje owoce pracuja zle i narazją cie na straty spowalniając bądż wstrzymując cała produkcję... co? co odpowiesz?
ALEŚ TY KURWA MĄDRY
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-12 18:34:51 odpowiedz | cytuj
NAIWNA - 2014-01-31 21:15:29

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, bo właśnie wróciłam z tego kołchozu po niecałym tygodniu.Co tam się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie.Nowi pracownicy,którzy trafiają przez pośrednictwo są traktowani dosłownie jak śmiecie, jeżeli ktoś nie spodoba się tej wrednej POLCE brygadzistce Danucie i jej równie wrednej kierowniczce Karinie jest od razu na czarnej liście, a ich zadaniem jest gnębienie i upokarzanie przed wszystkimi, bo regularnie robią przedstawienia i wytykają wszystkie błędy na środku, a na swoich pracowników przymykają oko.UWIERZCIE, jeśli was nie wywalą od razu i tak długo nie wytrzymacie. Pracowników im nie brakuje, bo zawsze ktoś naiwny się znajdzie, zapłaci 990 za pośrednictwo, popracuje parę dni no i następni...w ciągu dwóch tygodni zjechało stamtąd kilkanaście osób!!!
Więc jeżeli ktoś tam się wybiera niech się dobrze zastanowi i weźmie ze sobą chociaż 70 euro na busa, bo ten Malcosort to jedna wielka porażka,to nie praca , tylko OBÓZ PRACY!!! naprawdę szkoda nerwów, zdrowia i pieniędzy,bo żeby tam odrobić koszty wyjazdu dwa tygodnie trzeba z.....bo godzin mało, wszystkie przerwy odliczają, a taką szansę na odrobienie kosztów dają dosłownie jednostkom!!! ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE I NIE PAKUJCIE W TO BAGNO!!!!
Wszędzie za granicą do gnębienia polaków są sami polscy brygadziści przecież niemiec czy belg nie będzie se rąk brudził jak ma polskich kapo czy esesmanów którzy rodaka zniszczą za 1 eurocenta
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-12 18:36:48 odpowiedz | cytuj
- 2014-02-12 18:29:46

on - 2014-02-10 22:04:10

ALEŚ TY KURWA MĄDRY
Ty inteligentny i szybki pajacu i bystry
zdjecie uzytkownika
sprytnebystreizaradne - 2014-02-13 13:12:16 odpowiedz | cytuj
Pojebana to jesteś TY a nie ludzie przyjeżdżający na sort owoców. Pamiętaj trzeba czasu aby poznać się na dobrych pracownikach a nie oceniać ich po kilku minutach. Zdaj sobie sprawę, że tracisz bardzo dobrych pracowników o których zabiegają inni koordynatorzy w Belgijskich ( i nie tylko ) firmach. MY POLACY potrafimy ciężko pracować, jesteśmy sprytni i potrafimy logicznie myśleć przy wykonywaniu swojej pracy. Pogódź się z faktem ze wszystkie opinie na temat firmy i Was są prawdziwe. A Ty zastanów się co robisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
naiwna2 - 2014-02-13 15:08:08 odpowiedz | cytuj
Ty zasrany pracusiu zastanów się co piszesz.Pewnie liżesz dupę Dance ,podpieprzasz jesteś kapo i dlatego Ci się tam podoba.Nie wszyscy tak potrafią debilu.
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-14 19:08:38 odpowiedz | cytuj
Polak dla polaka wilkiem i utopi go w łyżce wody lu sprzeda za 1 euro
zdjecie uzytkownika
niki - 2014-02-14 21:34:31 odpowiedz | cytuj
To ile tam płacą, że się tak żrecie? Chyba nieźle... Jakby były marne grosze nie byłoby o co walczyć.
Powie ktoś ile?
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-14 23:05:29 odpowiedz | cytuj
uwaga to jest moja opinia praca jest dobra ale nie dla wszystkich normalne jak zwalniajom ciebie to jest przykro i nie fajnie to jest tyle ludzi razem zawsze ktos jest nie zadowolony wszedzie przy nowej pracy jest stres przez pare dni praca na tasmie wymaga troche podzielnosci uwagi albo to masz albo nie wydaje sie proste oglondanie owocuw jak je oglondasz.? szukanie winnych nie pomorze nikomu i straszenie nie karzdy odbiera uwagi powarznie i poprostu lekcewarzy dlatego trzeba odbierac konsekwencje np, podziekowanie za prace jak wszedzie
zdjecie uzytkownika
niki - 2014-02-18 14:21:15 odpowiedz | cytuj
Musicie nieźle tam zarabiać skoro nikt nie chce pisnąć słowa na ten temat.
Uświadomcie mnie bo nie kapuje. Kto straszy tą firmą? Ci co się nie załapali i zostali wylani? Czy Ci co chcą wcisnąć swoich i zniechęcają całą resztę?
zdjecie uzytkownika
niki - 2014-02-18 14:23:55 odpowiedz | cytuj
Ile macie za godzinę?
Ile płacicie za nocleg?
Jedzenie na własny koszt?
zdjecie uzytkownika
kooo - 2014-02-18 14:34:02 odpowiedz | cytuj
PAMIĘTAJCIE!!!! Polak Polaka W DUPE CHARATA!!!!
zdjecie uzytkownika
ktos - 2014-02-18 17:43:04 odpowiedz | cytuj
ha ha but eggs, I work do not have anything like everywhere you need to work hard can sometimes pressure is there but to be honest as it got me all too straszyki Danka Karina me crashes etc. I do not know how it happened with anyone, however, was not the dupe I entered and I was making her so much, but when it comes to part of Polish workers is already another topic here can not trust anyone, so what little peasant Kazik a great foreman pretends that he should got better przyjzec because this hoax, and what little drone and when it comes to backing pigs it is the best as it Danuta reads this I hope he will say something for
Karina
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2014-02-19 09:03:27 odpowiedz | cytuj
*ha* *ha* ale jajka, JA praca nie robi ma coś podobny do wszędzie wy potrzebujecie pracować intensywnie może czasem presja (ciśnienie) jest tam ale być uczciwy jak (ponieważ) to otrzymał (otrzymany; dostał się) ja cały też *straszyki* *Danka* *Karina* ja ponosi klęskę i tak dalej. JA nie poznaję jak to zdarzało się z wszelkim, jednak, nie był oszukują wchodzę i JA wyrabiało jej tak dalece, ale kiedy to przybywa rozdzielać (część) Polskich robotników jest już inny temat tutaj nie może ufać (udzielać kredytu) wszelkiemu, tak (więc) jaki (co) mały (niewielka ilość; trochę) wieśniak *Kazik* wielki kierownik udaje (powołuje się na) co on mógł otrzymywać (dostał się) lepiej *przyjzec* dlatego że to oszustwo, i jaki (co) mały (niewielka ilość; trochę) *drone* i kiedy to przybywa do poparcia świń to jest lepszym jak (ponieważ) to *Danuta* czyta to (to) mam nadzieję on być mówić (przemawiać) coś dla *Karina*
alert