Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Prawnych

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii.
  • Sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych.
  • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów.
  • Reprezentowanie klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

Wymagania

Wymagania:

  • Studia wyższe prawnicze.
  • Doświadczenie w zakresie postępowań cywilnych i administracyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego.
  • Samodzielność i chęć stałego pogłębiania wiedzy.
  • Kreatywność, komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia podnoszące kwalifiakcje zawodowe