Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Scrum Master

Obowiązki

Twoja rola w zespole:

  • zapewnianie optymalnej realizacji zadań technicznych przez zespół zgodnie z wymogami projektowymi,
  • bieżący nadzór nad stanem realizacji projektów w tym: identyfikacja obszarów ryzyka i określanie sposobów zaradzania, raportowanie i rozwiązywanie problemów,
  • zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM’owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM’owej.

Wymagania

Poziom wiedzy i kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne techniczne,
  • min. 4 letnie doświadczenie w pracy w środowisku agile w roli Scrum Mastera,
  • min. roczne doświadczenie w roli Agile Coacha,
  • doświadczenie w długoterminowym, samodzielnym prowadzeniu zespołu,
  • doskonała wiedza na temat metodyk zwinnych potwierdzona certyfikatami,
  • duże umiejętności coachingowe, szkoleniowe,
  • doświadczenie w startowaniu zespołów i projektów: tworzenie Backlogu Produktu od zera, dekompozycja elementów backlogu, współpraca z Product Ownerem
  • zaangażowanie, motywacja, cierpliwość i energia do działania,
  • umiejętność pracy zdalnej: moderowanie spotkań z wykorzystaniem narzędzi online,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z zespołami rozproszonymi.

Oferujemy

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • szansę na rozwój w różnorodnych projektach IT;
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu;
  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie;
  • elastyczny czas pracy
  • zespołowe lekcje języka angielskiego;